Hráč Dvořák Bohumil

Dvořák Bohumil

User Pic
Jméno: Dvořák Bohumil
Oddíl: USK Praha
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1814
Elo mezinárodní: 1938
ID: 2041
FIDE ID: 394726
Rok narození: 1948
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 3 USK Praha A 1936 1836 Němec Milan ŠK Loko Praha B 1971 1986 ½ soutěž
2019/2020 8 USK Praha B 1936 1836 Zajíček Luděk Šachový klub Praha 4 A 0 1885 0 soutěž
2019/2020 5 USK Praha B 1936 1836 Fendrych Josef SK Rapid Praha 1623 1567 ½ soutěž
2019/2020 3 USK Praha B 1936 1836 Staňková Zuzana Unichess Ž 1673 1713 0 soutěž
2019/2020 2 USK Praha B 1936 1836 Pergner Jiří LISA A 1884 1906 0 soutěž
2019/2020 1 USK Praha B 1936 1836 Hořejš Josef TJ Bohemians E 0 2021 ½ soutěž
2018/2019 11 USK Praha B 1936 1858 Chmelař Josef Šachový klub Bohnice - D 1488 1409 1 soutěž
2018/2019 10 USK Praha B 1936 1858 Talián Milan GROP - F 1175 1242 1 soutěž
2018/2019 9 USK Praha B 1936 1858 Němeček Jaroslav ŠO Praga Praha D 0 1642 1 soutěž
2018/2019 8 USK Praha B 1936 1858 Bára Josef ŠK DP Praha G 1377 1415 1 soutěž
2018/2019 7 USK Praha B 1936 1858 Vender Bohumil ŠK Loko Praha D 0 1630 1 soutěž
2018/2019 6 USK Praha B 1936 1858 Gerlichová Monika ŠK Mlejn A 0 1302 ½ soutěž
2018/2019 4 USK Praha B 1936 1858 Sochor Adam TJ Bohemians Praha H 1336 1338 1 soutěž
2018/2019 3 USK Praha B 1936 1858 Brejcha Blahomír TJ Kobylisy F 1547 1585 ½ soutěž
2018/2019 1 USK Praha B 1936 1858 Smižanský Jozef SK Lokomotiva Radlice A 1829 1823 ½ soutěž
2018/2019 11 USK Praha C 1936 1858 Brejcha Blahomír TJ Kobylisy G 1547 1585 ½ soutěž
2018/2019 7 USK Praha C 1936 1858 Kühnl Eduard DDM Praha 6 C 0 1633 1 soutěž
2018/2019 5 USK Praha C 1936 1858 Miskolczi Vítězslav Unichess G 1989 2003 0 soutěž
2017/2018 11 USK Praha B 1939 1883 Meca Viktor Kbel.šach. reprezentace B 0 1687 ½ soutěž
2017/2018 9 USK Praha B 1939 1883 Smolka Josef Sokol Praha Vršovice E 1772 1781 ½ soutěž
2017/2018 8 USK Praha B 1939 1883 Matocha Pavel GROP D 1986 2007 0 soutěž
2017/2018 7 USK Praha B 1939 1883 Veselský Jan ŠK Praha - Smíchov C 1691 1733 ½ soutěž
2017/2018 6 USK Praha B 1939 1883 Frouz Petr ŠK Loko Praha C 1845 1892 ½ soutěž
2017/2018 5 USK Praha B 1939 1883 Jandečka Tomáš ŠK Viktoria Žižkov C 2175 2171 0 soutěž
2017/2018 4 USK Praha B 1939 1883 Mašek Jan ŠO TJ Dukla Praha D 1937 1961 0 soutěž
2017/2018 3 USK Praha B 1939 1883 Píša Ivo SK Lokomotiva Radlice B 0 1767 1 soutěž
2017/2018 2 USK Praha B 1939 1883 Simonová Adéla Unichess Ž 1855 1795 1 soutěž
2017/2018 1 USK Praha B 1939 1883 Felcman Jiří ŠO Praga Praha B 1886 1881 ½ soutěž
2017/2018 2 USK Praha A 1939 1883 Šmíd Radek ŠO Praga Praha A 1879 1891 ½ soutěž
2017/2018 10 USK Praha C 1939 1883 Holý Filip TJ Bohemians Praha G 2011 1992 0 soutěž
2017/2018 9 USK Praha C 1939 1883 Hampel Rudolf TJ Kobylisy F 1740 1717 0 soutěž
2017/2018 6 USK Praha C 1939 1883 Mlynář Jaroslav ŠK Mlejn A 0 1817 ½ soutěž
2017/2018 3 USK Praha C 1939 1883 Barabas Aleš ŠK DP Praha G 1795 1846 ½ soutěž
2017/2018 1 USK Praha C 1939 1883 Richtr Karel ŠO TJ Dukla Praha F 1853 1784 1 soutěž
2016/2017 10 USK Praha A 1970 1970 Černoušková Alena Unichess Ž 1622 1725 ½ soutěž
2016/2017 4 USK Praha A 1970 1970 Bečvář Pavel ŠO Praga Praha B 1638 1724 0 soutěž
2016/2017 1 USK Praha A 1970 1970 Janda Jiří Sokol Praha Vršovice Č.B. 1741 0 soutěž
2016/2017 9 USK Praha B 1970 1970 Jícha Tomáš ŠK Mlejn B 1549 1 soutěž
2016/2017 8 USK Praha B 1970 1970 Malý Petr ŠK Sokol Vyšehrad G 1646 1648 ½ soutěž
2016/2017 7 USK Praha B 1970 1970 Bunda Stepan SK Újezd nad Lesy 0 soutěž
2016/2017 6 USK Praha B 1970 1970 Janoušek Pavel ŠK Loko Praha D 1606 1 soutěž
2016/2017 4 USK Praha B 1970 1970 Koršinskij Nikolas SK OAZA Praha G 1408 1408 0 soutěž
2016/2017 1 USK Praha B 1970 1970 Rychtecký Pavel ŠK Teplárna Malešice 1588 ½ soutěž
2015/2016 11 USK Praha A 1970 1970 Lamser Jan Unichess D 2102 2114 0 soutěž
2015/2016 10 USK Praha A 1970 1970 Jablečník Gustav ŠK Loko Praha B 2098 2102 ½ soutěž
2015/2016 8 USK Praha A 1970 1970 Melich Jindřich TJ Pankrác D 2032 2072 ½ soutěž
2015/2016 6 USK Praha A 1970 1970 Klíma Jan SK OAZA Praha D 1903 1901 0 soutěž
2015/2016 2 USK Praha A 1970 1970 Srostlík Zdeněk Sokol Praha-Kobylisy D 1871 1864 ½ soutěž
2015/2016 7 USK Praha B 1970 1970 Kočí Martin SK Lokomotiva Radlice E 1814 1796 ½ soutěž
2015/2016 5 USK Praha B 1970 1970 Tolar Jan Sokol Praha Vršovice F 1815 1 soutěž
2015/2016 4 USK Praha B 1970 1970 Frouz Petr ŠK Loko Praha C 1900 1904 0 soutěž
2015/2016 2 USK Praha B 1970 1970 Horák Karel ŠK Sokol Vyšehrad H 1870 1837 ½ soutěž
2015/2016 1 USK Praha B 1970 1970 Sedláčková Janka Šachový klub Praha 4 C 1628 ½ soutěž
2014/2015 11 USK Praha A 1797 Havrdová Lenka Bohemians Praha D 1852 1912 0 soutěž
2014/2015 9 USK Praha A 1797 Havlíčková Lenka Viktoria Žižkov B 1740 0 soutěž
2014/2015 8 USK Praha A 1797 Ursta Lubomír ŠK Bohnice A 1894 1942 1 soutěž
2014/2015 7 USK Praha A 1797 Lizner Jaroslav TJ Pankrác D 2022 2025 1 soutěž
2014/2015 5 USK Praha A 1797 Talpa Pavel Unichess ČSOB E 1884 1830 1 soutěž
2014/2015 3 USK Praha A 1797 Kolář Dan ŠO TJ Dukla Praha B 1897 1931 1 soutěž
2014/2015 11 USK Praha B 1797 Ostrý Michal Sokol Kobylisy G 1599 1499 1 soutěž
2014/2015 9 USK Praha B 1797 Kovář Jan ŠK Černý Baron B 1922 1944 1 soutěž
2014/2015 7 USK Praha B 1797 Zimovčák Zdeněk TJ Pankrác F 1637 1638 ½ soutěž
2014/2015 6 USK Praha B 1797 Brndiar Pavel Viktoria Žižkov D 1738 ½ soutěž
2014/2015 5 USK Praha B 1797 Svoboda Jaroslav GROP E 1628 ½ soutěž
2014/2015 3 USK Praha B 1797 Charvát Karel SK OAZA Praha G 1508 1 soutěž
2014/2015 2 USK Praha B 1797 Katsap Vitaly Steinitz-Makabi A 1000 ½ soutěž
2014/2015 1 USK Praha B 1797 Němeček Jaroslav TJ Praga Praha E 1695 0 soutěž
2013/2014 11 USK Praha B 1786 Achylis Miloš SK Loko Praha D 1814 1 soutěž
2013/2014 10 USK Praha B 1786 Koukolík Alexander Sokol Praha-Vršovice C 2004 1970 0 soutěž
2013/2014 9 USK Praha B 1786 Kopecký František SK Motorlet Praha A 1854 ½ soutěž
2013/2014 8 USK Praha B 1786 Vít Zdeněk SK Rapid Praha A 1770 0 soutěž
2013/2014 7 USK Praha B 1786 Chromovský Hynek ŠK Viktoria Žižkov C 1770 1 soutěž
2013/2014 6 USK Praha B 1786 Drahotský Luboš ŠK Smíchov B 1879 1885 0 soutěž
2013/2014 5 USK Praha B 1786 Klimeš Petr Bohemians Praha E 1910 ½ soutěž
2013/2014 4 USK Praha B 1786 Tolar Jan Sokol Praha-Vršovice E 1702 ½ soutěž
2013/2014 3 USK Praha B 1786 Kuneš Vladimír Stavby mostů Praha B 1786 ½ soutěž
2013/2014 1 USK Praha B 1786 Kadlec Adam ŠK Sokol Vyšehrad G 1828 1 soutěž
2013/2014 8 USK Praha C 1786 Rychtecký Pavel ŠK Teplárna Malešice A 1732 ½ soutěž
2013/2014 5 USK Praha C 1786 Tyle Petr SK OAZA Praha E 1596 1 soutěž
2013/2014 2 USK Praha C 1786 Wadura Robert ŠK ERA Poštovní spořitelna G 1762 1772 ½ soutěž