Hráč Remeš Šimon

Remeš Šimon

User Pic
Jméno: Remeš Šimon
Oddíl: Klub šachistů Říčany 1925
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1624
Elo mezinárodní: 1653
ID: 37386
FIDE ID: 364185
Rok narození: 1999
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2021/2022 6 Stříbrná Skalice B ( Říčany H) 1653 1624 Hons Petr TJ Sparta Kutná Hora B 0 1605 ½ soutěž
2021/2022 3 Stříbrná Skalice B ( Říčany H) 1635 1624 Čihák Adam František Klub šachistů Říčany 1925 F 1666 1701 ½ soutěž
2021/2022 1 Stříbrná Skalice B ( Říčany H) 1644 1624 Slabý Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 I 1352 1420 ½ soutěž
2021/2022 5 KŠ Stříbrná Skalice D 1653 1624 Štochl Vojtěch Klub šachistů Říčany 1925 J 1180 1135 1 soutěž
2021/2022 2 KŠ Stříbrná Skalice A 1635 1624 Drábek Miroslav ŠK Spartak Čelákovice A 1593 1665 1 soutěž
2021/2022 1 KŠ Stříbrná Skalice A 1644 1624 Petruň Milan Šachklub města Dobrovice A 1854 1877 0 soutěž
2019/2020 4 KŠ Stříbrná Skalice A 1644 1630 Vlasák Jiří Sokol Kolín C 1869 1823 0 soutěž
2019/2020 3 KŠ Stříbrná Skalice A 1644 1630 Hons Petr Sparta Kutná Hora B 0 1633 0 soutěž
2019/2020 5 KŠ Stříbrná Skalice B 1644 1630 Záběhlický Jiří ŠK Český Brod B 1457 1491 1 soutěž
2019/2020 3 KŠ Stříbrná Skalice B 1644 1630 Hosnedl Luboš Klub šachistů Říčany 1925 J 0 1668 ½ soutěž
2018/2019 7 KŠ Stříbrná Skalice B 1644 1580 Ondřich Jan ŠK Medvědi Zvole B 1618 1582 ½ soutěž
2018/2019 6 KŠ Stříbrná Skalice B 1644 1580 Chomický Josef Sokol Neveklov 0 1593 1 soutěž
2018/2019 5 KŠ Stříbrná Skalice B 1644 1580 Světlík Milan Jiskra Zruč n. Sáz. 0 1582 ½ soutěž
2018/2019 3 KŠ Stříbrná Skalice B 1644 1580 Souralová Venuše Sokol Struhařov B 1400 1458 1 soutěž
2018/2019 1 KŠ Stříbrná Skalice B 1644 1580 Sysel Jan Sokol Postupice 0 1606 ½ soutěž
2018/2019 7 KŠ Stříbrná Skalice A 1644 1580 Kraus Roman Šachový klub Příbram Baník B 1817 1787 0 soutěž
2018/2019 6 KŠ Stříbrná Skalice A 1644 1580 Čech Lubomír Klub šachistů Říčany 1925 FB 1545 1581 1 soutěž
2018/2019 5 KŠ Stříbrná Skalice A 1644 1580 Pressler Robert Klub šachistů Říčany 1925 G 1518 1540 ½ soutěž
2018/2019 3 KŠ Stříbrná Skalice A 1644 1580 Steiner Juraj JAWA Brodce B 1921 1923 1 soutěž
2018/2019 1 KŠ Stříbrná Skalice A 1644 1580 Šimák Roman ŠK KDJS Sedlčany B 1827 1852 0 soutěž
2017/2018 7 KŠ Stříbrná Skalice A 1644 1568 Hlavnička Karel Klub šachistů Říčany 1925 F 0 1948 1 soutěž
2017/2018 4 KŠ Stříbrná Skalice A 1644 1568 Grečný Karol TJ Sokol Struhařov A 1875 1900 0 soutěž
2017/2018 3 KŠ Stříbrná Skalice A 1644 1568 Forman Miroslav TJ Kavalier Sázava A 1826 1831 0 soutěž
2017/2018 2 KŠ Stříbrná Skalice A 1644 1568 Říha Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 G 2010 2027 0 soutěž
2017/2018 1 KŠ Stříbrná Skalice A 1644 1568 Sadil Jan ŠK KDJS Sedlčany B 1752 1723 0 soutěž
2017/2018 9 Stříbrná Skalice B 1644 1568 Čech Lubomír Klub šach. Říčany 1925 I 1575 1647 ½ soutěž
2017/2018 7 Stříbrná Skalice B 1644 1568 Zlámaná Anna Spartak Vlašim C 1513 1547 0 soutěž
2017/2018 3 Stříbrná Skalice B 1644 1568 Sysel Jan Sokol Postupice 0 1639 ½ soutěž
2017/2018 1 Stříbrná Skalice B 1644 1568 Plechatová Jarmila Uhlířské Janovice 0 1359 1 soutěž
2016/2017 6 KŠ Stříbrná Skalice B 1570 1547 Dudek Vojtěch Jawa Brodce C 1475 1444 0 soutěž
2016/2017 3 KŠ Stříbrná Skalice B 1570 1547 Mirkovič Miroslav Kostelec n. Č. L. C 1338 1 soutěž
2015/2016 11 KŠ Říčany 1925 B 1570 1547 Hák David Šachklub Tábor A 1742 1606 1 soutěž
2015/2016 10 KŠ Říčany 1925 B 1570 1547 Malimánek Marek Šachklub Tábor B 1276 1310 1 soutěž
2015/2016 9 KŠ Říčany 1925 B 1570 1547 Rolinek Dominik Hraničář Horní Stropnice 1651 1703 ½ soutěž
2015/2016 8 KŠ Říčany 1925 B 1570 1547 Vojta Jakub TJ Spartak Vlašim B 1789 1627 1 soutěž
2015/2016 7 KŠ Říčany 1925 B 1570 1547 Staněk Ondřej Bohemians Praha A 1893 1960 0 soutěž
2015/2016 6 KŠ Říčany 1925 B 1570 1547 Holina Martin Bohemians Praha B 1219 1208 1 soutěž
2015/2016 5 KŠ Říčany 1925 B 1570 1547 Havelka Jiří ŠK Řevnice 1727 1758 ½ soutěž
2015/2016 4 KŠ Říčany 1925 B 1570 1547 Brejcha Šimon SK OAZA Praha B 1361 1404 1 soutěž
2015/2016 2 KŠ Říčany 1925 B 1570 1547 Ptáček Jan Jiskra Humpolec 1745 1782 0 soutěž
2015/2016 1 KŠ Říčany 1925 B 1570 1547 Dejmal Ondřej ŠK Světlá nad Sázavou 1558 1509 1 soutěž
2015/2016 5 Stříbrná Skalice B 1570 1547 Vopálka Filip Spartak Vlašim D 1185 1 soutěž
2015/2016 6 Stříbrná Skalice 1570 1547 Potůček Milan Sokol Neveklov A 1422 ½ soutěž
2015/2016 5 Stříbrná Skalice 1570 1547 Maršálek Miroslav ŠK Jince A 1540 0 soutěž
2015/2016 4 Stříbrná Skalice 1570 1547 Jiroušek Tadeáš Klub šachistů Říčany 1925 E 1509 1600 ½ soutěž
2015/2016 1 Stříbrná Skalice 1570 1547 Sezemský Miroslav Klub šachistů Říčany 1925 F 1537 ½ soutěž
2014/2015 8 Stříbrná Skalice A 1451 Mácha Václav ŠK Spartak Čelákovice A 1344 0 soutěž
2014/2015 9 Stříbrná Skalice B 1451 Vojta Jakub Spartak Vlašim C 1500 ½ soutěž
2014/2015 4 Stříbrná Skalice B 1451 Šimák Ivo ŠK KDJS Sedlčany B 1288 1 soutěž
2014/2015 11 KŠ Říčany 1925 B 1451 Dejmal Ondřej ŠK Světlá nad Sázavou 1481 1501 ½ soutěž
2014/2015 10 KŠ Říčany 1925 B 1451 Kříž Vojtěch Jiskra Humpolec 1526 1464 ½ soutěž
2014/2015 9 KŠ Říčany 1925 B 1451 Šíma Radek Šachklub Tábor B 1207 ½ soutěž
2014/2015 8 KŠ Říčany 1925 B 1451 Šustr Dominik Šachklub Tábor A 1542 1585 0 soutěž
2014/2015 7 KŠ Říčany 1925 B 1451 Šimák Roman TJ Spartak Vlašim B 1498 ½ soutěž
2014/2015 6 KŠ Říčany 1925 B 1451 Brejcha Šimon SK OAZA Praha B 1464 1 soutěž
2014/2015 4 KŠ Říčany 1925 B 1451 Rolinek Dominik Hraničář Horní Stropnice 1651 1667 1 soutěž
2014/2015 2 KŠ Říčany 1925 B 1451 Hrbek Tomáš ŠK Praha-Smíchov 1468 0 soutěž
2014/2015 1 KŠ Říčany 1925 B 1451 Havelka Jiří ŠK Řevnice 1524 1619 0 soutěž
2013/2014 7 Stříbrná Skalice A 1409 Máslo Robert ŠK Medvědi Zvole A 1458 ½ soutěž
2013/2014 5 Stříbrná Skalice A 1409 Světlík Milan TJ Kavalier Sázava A 1587 ½ soutěž
2013/2014 11 KŠ Říčany 1925 B 1409 Vojta Jakub Spartak Vlašim B 1250 1 soutěž
2013/2014 10 KŠ Říčany 1925 B 1409 Vavřínková Eliška ŠK Lokomotiva Brno B 1488 1452 0 soutěž
2013/2014 9 KŠ Říčany 1925 B 1409 Klubal Jiří Protect.cz Humpolec 1544 ½ soutěž
2013/2014 8 KŠ Říčany 1925 B 1409 Volaninová Šárka ŠK Světlá nad Sázavou 1270 ½ soutěž
2013/2014 7 KŠ Říčany 1925 B 1409 Kaňka Matěj QCC České Budějovice B 1413 0 soutěž
2013/2014 6 KŠ Říčany 1925 B 1409 Havelka Jonáš QCC České Budějovice A 1677 0 soutěž
2013/2014 5 KŠ Říčany 1925 B 1409 Troják Benedikt ŠACHklub Tábor B 1700 1449 ½ soutěž
2013/2014 4 KŠ Říčany 1925 B 1409 Kotsyba Olexandra ŠACHklub Tábor C 1250 1 soutěž
2013/2014 3 KŠ Říčany 1925 B 1409 Civín Dominik ŠK Řevnice 1600 1704 1 soutěž
2013/2014 2 KŠ Říčany 1925 B 1409 Otruba Marek KŠ Říčany 1925 A 1568 ½ soutěž
2013/2014 1 KŠ Říčany 1925 B 1409 Přichystal Šimon KŠ Říčany 1925 C 1250 1 soutěž
2012/2013 5 Stříbrná Skalice B (Říčany H) 1452 Bug Julius ŠK Kostelec n. Č. l. C 1486 0 soutěž
2012/2013 3 Stříbrná Skalice B (Říčany H) 1452 Veselý Tomáš Sokol Struhařov B 1000 1 soutěž
2012/2013 5 Stříbrná Skalice A 1452 Hruška Jiří ŠK KDJS Sedlčany A 1741 0 soutěž
2012/2013 3 Stříbrná Skalice A 1452 Hlavica Břetislav TJ Sokol Sendražice B 1676 0 soutěž
2012/2013 11 KŠ Říčany 1925 B 1452 Dolanský Lukáš Šachklub Tábor A 1506 1626 0 soutěž
2012/2013 10 KŠ Říčany 1925 B 1452 Tůmová Anna Šachklub Tábor B 1483 1388 1 soutěž
2012/2013 9 KŠ Říčany 1925 B 1452 Pavlíček Adam QCC České Budějovice B 1250 1 soutěž
2012/2013 8 KŠ Říčany 1925 B 1452 Zeman Matyáš QCC České Budějovice A 1392 0 soutěž
2012/2013 7 KŠ Říčany 1925 B 1452 Winkler David ŠK Lokomotiva Brno B 1000 1 soutěž
2012/2013 6 KŠ Říčany 1925 B 1452 Kocí Tomáš ŠK Lokomotiva Brno C 1250 1 soutěž
2012/2013 3 KŠ Říčany 1925 B 1452 Brůha Michal KŠ Říčany 1925 C 1250 ½ soutěž
2012/2013 2 KŠ Říčany 1925 B 1452 Havelka Jiří ŠK Řevnice 1470 1551 1 soutěž
2012/2013 1 KŠ Říčany 1925 B 1452 Kovářík Vojtěch SK Pyrit Příbram 1100 0 soutěž
2011/2012 7 Stříbrná Skalice 1250 Sangsongfah Czech Klub šachistů Říčany 1925 G 1250 0 soutěž
2010/2011 3 Klub šachistů Říčany 1925 B 1100 Hosnedl Ondřej Klub šachistů Říčany 1925 A 1250 0 soutěž