Hráč Berger Tomáš

Berger Tomáš

User Pic
Jméno: Berger Tomáš
Oddíl: SPORTOVNÍ KLUBY Slavoj Čáslav
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1724
Elo mezinárodní: 0
ID: 12143
FIDE ID: 0
Rok narození: 1987
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 SK Slavoj Čáslav A 0 1719 Němeček Lukáš DDM Symfonie Poděbrady A 1692 1751 1
2018/2019 8 SK Slavoj Čáslav A 0 1719 Zima Tomáš DDM Sokol Nymburk B 1775 1751 0
2018/2019 6 SK Slavoj Čáslav A 0 1719 Stehlík Jiří Sokol Kolín C 1972 1948 0
2018/2019 2 SK Slavoj Čáslav A 0 1719 Humpolák Jiří TJ Sokol Pečky A 1747 1692 1
2018/2019 1 SK Slavoj Čáslav A 0 1719 Michálek František Sokol Kolín C 2034 2035 0
2017/2018 9 SK Slavoj Čáslav B 0 1757 Pech Hynek Sokol Kolín D 1743 1709 ½
2017/2018 8 SK Slavoj Čáslav B 0 1757 Kuta Lukáš Sendražice C 0 1373 1
2017/2018 7 SK Slavoj Čáslav B 0 1757 Bug Julius Kostelec nad Černými Lesy C 0 1545 0
2017/2018 5 SK Slavoj Čáslav B 0 1757 Kubíček Jindřich TJ Sokol Pečky B 1772 1699 ½
2017/2018 4 SK Slavoj Čáslav B 0 1757 Pech Hynek Sokol Kolín D 1743 1709 ½
2017/2018 3 SK Slavoj Čáslav B 0 1757 Lukša Aleš Sendražice C 1690 1584 0
2017/2018 2 SK Slavoj Čáslav B 0 1757 Bug Julius Kostelec nad Černými Lesy C 0 1545 1
2015/2016 9 Slavoj Čáslav B 1765 Bug Julius ŠK Kostelec nad Č. lesy C 1509 ½
2015/2016 4 Slavoj Čáslav B 1765 Pecák Ivan ŠK Kostelec nad Č. lesy C 1671 1666 1
2015/2016 2 Slavoj Čáslav B 1765 Křepelka Petr TJ Sokol Sendražice C 1665 1
2015/2016 9 TJ Slavoj Čáslav A 1765 Mráz Zdeněk Sparta Kutná Hora B 1868 1
2015/2016 8 TJ Slavoj Čáslav A 1765 Boháč Jaroslav ŠK Český Brod B 1213 1
2015/2016 7 TJ Slavoj Čáslav A 1765 Hrubeš Zdeněk TJ Sokol Pečky A 1306 ½
2015/2016 6 TJ Slavoj Čáslav A 1765 Novotný Martin DDM Symfonie Poděbrady A 1512 1562 0
2015/2016 1 TJ Slavoj Čáslav A 1765 Durčák Patrik ŠK JOLY Lysá nad Labem F 1669 ½
2014/2015 10 TJ Slavoj Čáslav B 1766 Křenek Pavel TJ Sokol SendraĹľice C 1785 1
2014/2015 9 TJ Slavoj Čáslav B 1766 Bug Julius Kostelec nad Č.Lesy C 1480 0
2014/2015 5 TJ Slavoj Čáslav B 1766 Kubíček Jindřich TJ Sokol PeÄŤky B 1772 1722 0
2014/2015 2 TJ Slavoj Čáslav B 1766 Švec Stanislav Sokol ÄŚeskĂ˝ Brod C 1388 1
2014/2015 8 SK Slavoj Čáslav A 1766 Stehlík Jiří Sokol Kolín C 1887 1890 0
2014/2015 7 SK Slavoj Čáslav A 1766 Hlavica Břetislav TJ Sokol Sendražice B 1676 1
2014/2015 4 SK Slavoj Čáslav A 1766 Záběhlický Jiří Sokol Český Brod B 1556 1648 1
2014/2015 2 SK Slavoj Čáslav A 1766 Košata František Klub šachistů Říčany 1925 F 1842 1781 1
2013/2014 11 TJ Slavoj Čáslav 1737 Hála Viktor Sokol Kolín "C" 2000 2018 ½
2013/2014 10 TJ Slavoj Čáslav 1737 Kolomazník Jan Sparta Kutná Hora "B" 1995 ½
2013/2014 9 TJ Slavoj Čáslav 1737 Štochmal Dušan TJ AŠ Mladá Boleslav "B" 1603 1
2013/2014 8 TJ Slavoj Čáslav 1737 Šoltysová Andrea ŠK Města Dobrovice "D" 1568 1
2013/2014 7 TJ Slavoj Čáslav 1737 Charous Zdeněk TJ Sokol Pečky "B" 1669 ½
2013/2014 6 TJ Slavoj Čáslav 1737 Bednařík Radovan Sokol Český Brod 1933 1968 0
2013/2014 5 TJ Slavoj Čáslav 1737 Řebíček Miroslav TJ Sokol Sendražice "B" 1794 1822 ½
2013/2014 3 TJ Slavoj Čáslav 1737 Kullač Pavol ŠK Města Dobrovice "C" 1610 ½
2013/2014 2 TJ Slavoj Čáslav 1737 Klain Václav ŠK Sokol Mladá Boleslav "C" 1920 1879 0
2013/2014 1 TJ Slavoj Čáslav 1737 Levinský Ladislav TJ Sokol Nymburk "B" 1620 1613 1
2013/2014 11 SK Slavoj Čáslav B 1737 Kubíček Miloš TJ Sokol Pečky C 1636 1
2013/2014 10 SK Slavoj Čáslav B 1737 Tesař Patrik DDM Sokol Nymburk C 1814 ½
2013/2014 8 SK Slavoj Čáslav B 1737 Matějček František TJ Sokol Sendražice C 1522 1
2013/2014 7 SK Slavoj Čáslav B 1737 Válek Petr ŠK Spartak Čelákovice B 1405 1
2013/2014 6 SK Slavoj Čáslav B 1737 Čermák Jan Sokol Český Brod C 1815 1849 ½
2013/2014 5 SK Slavoj Čáslav B 1737 Pecák Ivan Kostelec nad Č./lesy C 1695 1655 ½
2013/2014 3 SK Slavoj Čáslav B 1737 Čech Lubomír Klub šachistů Říčany 1925 G 1644 1
2013/2014 2 SK Slavoj Čáslav B 1737 Škrabánek Matěj DDM Sokol Nymburk D 1512 1
2013/2014 1 SK Slavoj Čáslav B 1737 Tyko Josef Sokol Kolín D 1829 1843 0
2012/2013 10 Slavoj Čáslav B 1709 Innemann František Sokol Postupice 1899 1861 0
2012/2013 9 Slavoj Čáslav B 1709 Dušek Vladimír Sokol Kolín D 1685 1722 1
2012/2013 7 Slavoj Čáslav B 1709 Studzinski Boleslav Stříbrná Skalice B (Říčany H) 1453 ½
2012/2013 1 Slavoj Čáslav B 1709 Helebrand František Spartak Vlašim C 1402 1635 0
2012/2013 9 SK Slavoj Čáslav A 1709 Marhan František TJ Kavalier Sázava A 1770 1769 1
2012/2013 6 SK Slavoj Čáslav A 1709 Řebíček Miroslav TJ Sokol Sendražice B 1796 ½
2012/2013 3 SK Slavoj Čáslav A 1709 Třebický Jiří JAWA Brodce B 1739 1
2012/2013 2 SK Slavoj Čáslav A 1709 Horák Vladimír TJ Spartak Vlašim B 2003 1972 0
2012/2013 1 SK Slavoj Čáslav A 1709 Fojtů Tomáš Stříbrná Skalice A 1706 1697 1
2011/2012 9 TJ Slavoj Čáslav A 1712 Semerák Jiří TJ Sokol Sendražice C 1457 1
2011/2012 8 TJ Slavoj Čáslav A 1712 Pácha Zdeněk ŠK Kostelec nad Černými Lesy C 1656 ½
2011/2012 6 TJ Slavoj Čáslav A 1712 Daneš Filip Kavalier Sázava A 1861 0
2011/2012 5 TJ Slavoj Čáslav A 1712 Hučík Lukáš DDM Nymburk 1350 0
2011/2012 3 TJ Slavoj Čáslav A 1712 Dobiáš Jaroslav TJ Sokol Pečky D 1436 1
2011/2012 2 TJ Slavoj Čáslav A 1712 Netuka Petr Joly Lysá nad Labem F 1555 1
2011/2012 1 TJ Slavoj Čáslav A 1712 Čermák Jan Sokol Český Brod C 1420 ½
2010/2011 9 TJ Slavoj Čáslav A 1714 Brhlík Antonín Kavalier Sázava A 1730 1
2010/2011 7 TJ Slavoj Čáslav A 1717 Pecák Ondřej ŠK Kostelec n/ČL C 1443 0
2010/2011 6 TJ Slavoj Čáslav A 1712 Záběhlický Jiří Sokol Český Brod C 1484 1474 1
2010/2011 5 TJ Slavoj Čáslav A 1714 Hučík Lukáš DDM Nymburk C 1000 1
2010/2011 4 TJ Slavoj Čáslav A 1714 Dobiáš Jaroslav TJ Sokol Pečky D 1466 1
2010/2011 3 TJ Slavoj Čáslav A 1714 Řebíček Miroslav TJ Sokol Sendražice B 1815 ½
2010/2011 1 TJ Slavoj Čáslav A 1714 Teichmann Čeněk TJ Sokol Sendražice C 1827 0
2009/2010 8 Slavoj Čáslav A 1717 Kubíček Jindřich TJ Sokol Pečky D 1807 0
2009/2010 7 Slavoj Čáslav A 1717 Uhlíř Václav TJ Sokol Sendražice C 1816 0
2009/2010 6 Slavoj Čáslav A 1717 Már Tomáš TJ Tourist Biomedikaca Říčany G 1598 1
2009/2010 5 Slavoj Čáslav A 1717 Hamrník Jan TJ Sokol Sendražice B 1787 0
2009/2010 3 Slavoj Čáslav A 1717 Pech Hynek Sokol Kolín D 1781 1
2009/2010 2 Slavoj Čáslav A 1717 Záběhlický Jiří Sokol Český Brod C 1441 1
2009/2010 1 Slavoj Čáslav A 1717 Jílek Vladimír TJ Stadion Kutná Hora C 1654 ½
2008/2009 11 Slavoj Čáslav 1716 Macků Emil Sokol Benešov A 1995 0
2008/2009 10 Slavoj Čáslav 1716 Křenek Pavel Sokol Sendražice B 1818 0
2008/2009 9 Slavoj Čáslav 1716 Hroník Petr JAWA Brodce B 1955 0
2008/2009 8 Slavoj Čáslav 1716 Šindelář Pavel Biomedica Říčany E 2018 0
2008/2009 7 Slavoj Čáslav 1716 Koyš Milan Kostelec nad Černými lesy B 2088 0
2008/2009 6 Slavoj Čáslav 1716 Valtera Jiří Sokol Český Brod B 1975 ½
2008/2009 5 Slavoj Čáslav 1716 Havelka Petr Spartak Vlašim B 1934 0
2008/2009 4 Slavoj Čáslav 1716 Franc Lubor Sokol Kolín C 1942 1
2008/2009 3 Slavoj Čáslav 1716 Krejčí Martin Biomedica Říčany F 1761 0
2008/2009 2 Slavoj Čáslav 1716 Vokolek Jaroslav Stadion Kutná Hora B 1879 0
2008/2009 1 Slavoj Čáslav 1716 Eisner Oldřich Sokol Pečky A 1889 1
2007/2008 9 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1729 Šaroun Radek TJ Sokol Bedřichov-Jihlava A 1732 0
2007/2008 1 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1729 Koubek Radim TJ Spartak Pelhřimov A 1847 0
2006/2007 11 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.S. A 1736 Jan Jaroslav Spartak Velké Meziříčí A 1863 ½
2006/2007 9 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.S. A 1736 Doležal Jiří TJ Náměšť nad Oslavou B 1711 1
2006/2007 8 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.S. A 1736 Skořepa Pavel TJ Spartak Třebíč A 1844 0
2006/2007 6 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.S. A 1736 Rosecký Jan TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1991 0
2006/2007 5 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.S. A 1736 Hruška Josef TJ Spartak Pelhřimov A 1795 0
2006/2007 4 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.S. A 1736 Tesař Jan ŠK Caissa Třebíč A 2085 0
2006/2007 3 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.S. A 1736 Teplý Stanislav SFiala Gambit Jihlava A 1739 ½
2006/2007 2 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.S. A 1736 Strnad Josef TJ Sokol Bedřichov A 1996 0
2006/2007 1 ŠK Sklo Bohemia Světlá n.S. A 1736 Holata Miroslav TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1764 ½
2005/2006 11 ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1678 Netušil Jakub TJ Jiskra Havl. Brod A 1979 0
2005/2006 10 ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1678 Med Ladislav TJ Spartak Pelhřimov A 1800 0
2005/2006 9 ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1678 Bajer Jiří Gambit Jihlava A 1857 0
2005/2006 7 ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1678 Kincl Libor Sokol Jámy A 1880 0
2005/2006 6 ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1678 Fišar Josef Žďas Žďár nad Sáz. A 2080 ½
2005/2006 5 ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1678 Hromada František TJ Spartak Třebíč A 1735 1
2005/2006 4 ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1678 Ondrák Marek TJ Jiskra Havl. Brod B 1690 1
2005/2006 3 ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1678 Strnad Josef TJ Sokol Bedřichov A 2016 1
2005/2006 2 ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1678 Horák Miroslav TJ Náměšť nad Osl. B 1876 1
2004/2005 10 Svetla 1702 Straka Miloslav Zdar D 1799 0
2004/2005 9 Svetla 1702 Koubek Radim Pelhrimov B 1800 0
2004/2005 8 Svetla 1702 Hrad Robert 1.SK Jihlava B 1861 0
2004/2005 7 Svetla 1768 Pliško Martin Sokol Jamy B 1734 ½
2004/2005 6 Svetla 1768 Foit Vladimír Bedrichov B 1908 0
2004/2005 5 Svetla 1702 Straka Miloslav Zdar D 1799 ½
2004/2005 4 Svetla 1702 Koubek Radim Pelhrimov B 1800 0
2004/2005 3 Svetla 1702 Hrad Robert 1.SK Jihlava B 1861 1
2004/2005 2 Svetla 1702 Pliško Martin Sokol Jamy B 1753 1
2004/2005 1 Svetla 1702 Mouryc Tomáš Bedrichov B 1686 1
2003/2004 7 SB Světlá n/Sáz. A 1768 Nožička Vladislav Sokol Kamenice A 1971 ½
2003/2004 6 SB Světlá n/Sáz. A 1768 Dechtěrenko Filip Sokol Bedřichov B 1744 1
2003/2004 4 SB Světlá n/Sáz. A 1768 Tomka Ján MC Softw. Humpolec 0
2003/2004 3 SB Světlá n/Sáz. A 1768 Teplý Stanislav Gambit Jihlava B 1742 1
2003/2004 2 SB Světlá n/Sáz. A 1768 Nožička Vladislav Sokol Kamenice A 1971 ½
2003/2004 1 SB Světlá n/Sáz. A 1768 Dechtěrenko Filip Sokol Bedřichov B 1744 0