Hráč Marek Roman

Marek Roman

User Pic
Jméno: Marek Roman
Oddíl: Šachový klub Praha 4
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1564
Elo mezinárodní: 1683
ID: 36023
FIDE ID: 384879
Rok narození: 1957
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 8 Šachový klub Praha 4 B 1683 1558 Marko Ondřej TJ Kobylisy F 1465 1494 0 soutěž
2019/2020 3 Šachový klub Praha 4 B 1683 1558 Mašek Vlastimil ŠK Loko Praha D 0 1356 ½ soutěž
2019/2020 1 Šachový klub Praha 4 B 1683 1558 Štěrba Erik LR AAA 1797 1951 ½ soutěž
2019/2020 9 Šachový klub Praha 4 C 1683 1558 Doležel Jan ŠK Bohnice C 0 1612 0 soutěž
2019/2020 8 Šachový klub Praha 4 C 1683 1558 Krčil Roman TJ Zora Praha z.s. 1605 1625 1 soutěž
2019/2020 6 Šachový klub Praha 4 C 1683 1558 Staněk Václav LR Expres 1751 1754 0 soutěž
2019/2020 4 Šachový klub Praha 4 C 1683 1558 Hroch Matěj Unichess F 1151 1302 1 soutěž
2019/2020 3 Šachový klub Praha 4 C 1683 1558 Chaloupka Josef ŠO Praga Praha D 1678 1653 1 soutěž
2019/2020 2 Šachový klub Praha 4 C 1683 1558 Tichý Pavel www.SKSCR.cz 0 0 1 soutěž
2018/2019 11 Šachový klub Praha 4 "C" 1706 1588 Doležel Jan Šachový klub Bohnice - C 0 1607 1 soutěž
2018/2019 10 Šachový klub Praha 4 "C" 1706 1588 Mészáros Vojtěch GROP - E 0 1585 0 soutěž
2018/2019 8 Šachový klub Praha 4 "C" 1706 1588 Žáček Petr ŠK Teplárna Malešice 1544 1443 1 soutěž
2018/2019 7 Šachový klub Praha 4 "C" 1706 1588 Bára Josef ŠK DP Praha F 1377 1415 ½ soutěž
2018/2019 6 Šachový klub Praha 4 "C" 1706 1588 Kuzin Jiří ŠK Mlejn B 0 1416 ½ soutěž
2018/2019 2 Šachový klub Praha 4 "C" 1706 1588 Jankovský Zbyněk SK Újezd nad Lesy 1599 1625 0 soutěž
2018/2019 1 Šachový klub Praha 4 "C" 1706 1588 Alaverdyan Argišt TJ Pankrác G 0 1259 ½ soutěž
2018/2019 10 Šachový klub Praha 4 "B" 1706 1588 Šašinka Jiří Šachový klub Bohnice - B 1935 1887 0 soutěž
2018/2019 9 Šachový klub Praha 4 "B" 1706 1588 Fejfar Petr ŠK Mahrla C 0 1589 1 soutěž
2018/2019 7 Šachový klub Praha 4 "B" 1706 1588 Hruška Adam Sokol Nebušice 1355 1417 0 soutěž
2018/2019 5 Šachový klub Praha 4 "B" 1706 1588 Stanke Vilém SK OAZA Praha F 1371 1326 1 soutěž
2018/2019 4 Šachový klub Praha 4 "B" 1706 1588 Brojír Oldřich SNAD Kbely 0 1267 ½ soutěž
2018/2019 2 Šachový klub Praha 4 "B" 1706 1588 Otmar Antonín ŠK Smíchov C 1422 1392 1 soutěž
2018/2019 1 Šachový klub Praha 4 "B" 1706 1588 Martirosyan David ŠK DP Praha H - PORG 0 1149 1 soutěž
2017/2018 11 Šachový klub Praha 4 C 1709 1628 Rylek Milan DDM Praha 6 C 0 1765 0 soutěž
2017/2018 9 Šachový klub Praha 4 C 1709 1628 Láska Zdeněk ŠK Mlejn B 1840 1790 0 soutěž
2017/2018 8 Šachový klub Praha 4 C 1709 1628 Koreček Michail SK OAZA Praha G 0 1643 0 soutěž
2017/2018 6 Šachový klub Praha 4 C 1709 1628 Kučera Jan ŠK DP Praha E 1786 1861 1 soutěž
2017/2018 5 Šachový klub Praha 4 C 1709 1628 Hromas Jan ŠK Viktoria Žižkov D 0 1846 0 soutěž
2017/2018 4 Šachový klub Praha 4 C 1709 1628 Malý Petr ŠK Sokol Vyšehrad H 1676 1708 1 soutěž
2017/2018 3 Šachový klub Praha 4 C 1709 1628 Izzo Pierfrancesco ŠK Loko Praha D 0 1664 0 soutěž
2017/2018 2 Šachový klub Praha 4 C 1709 1628 Bunda Stepan SK Újezd nad Lesy 0 1931 ½ soutěž
2017/2018 1 Šachový klub Praha 4 C 1709 1628 Jirsa Lukáš TJ Bohemians Praha F 2020 2018 0 soutěž
2017/2018 10 Šachový klub Praha 4 B 1709 1628 Bíkl Radek SK Lokomotiva Radlice C 0 1340 0 soutěž
2017/2018 8 Šachový klub Praha 4 B 1709 1628 Vyskočil Vladimír ŠK Bohnice D 0 1756 0 soutěž
2017/2018 7 Šachový klub Praha 4 B 1709 1628 Fendrych Josef SK Rapid Praha A 1667 1569 ½ soutěž
2017/2018 6 Šachový klub Praha 4 B 1709 1628 Orna Jan TJ Kobylisy G 1411 1366 1 soutěž
2017/2018 4 Šachový klub Praha 4 B 1709 1628 Macoun Jiří ŠO TJ Dukla Praha E 0 1840 0 soutěž
2017/2018 2 Šachový klub Praha 4 B 1709 1628 Lhotský Zdeněk SK OAZA Praha F 1305 1383 0 soutěž
2017/2018 1 Šachový klub Praha 4 B 1709 1628 Šilhavý Josef ŠO Praga Praha E 1396 1498 0 soutěž
2016/2017 11 Šachový klub Praha 4 B 1667 Šafařík Stanislav ŠK DP Praha C 1454 ½ soutěž
2016/2017 8 Šachový klub Praha 4 B 1667 Encinas Michelle Diane ŠK Sokol Vyšehrad I 1330 0 soutěž
2016/2017 7 Šachový klub Praha 4 B 1667 Leština Petr ŠK PORG Praha 1000 1 soutěž
2016/2017 6 Šachový klub Praha 4 B 1667 Šauer Jiří ŠK Bohnice D 1278 1 soutěž
2016/2017 5 Šachový klub Praha 4 B 1667 Škába Ladislav ŠO Praga Praha C 1674 1 soutěž
2016/2017 4 Šachový klub Praha 4 B 1667 Bányai František Steinitz - Makabi 1716 ½ soutěž
2016/2017 3 Šachový klub Praha 4 B 1667 Hlaváč Jiří Sokol Praha Vršovice F 1507 1 soutěž
2016/2017 2 Šachový klub Praha 4 B 1667 Skalický Jindřich SK OAZA Praha F 1330 1327 ½ soutěž
2016/2017 1 Šachový klub Praha 4 B 1667 Malijevský Anatol ŠO TJ Dukla Praha E 1717 1702 ½ soutěž
2016/2017 11 Šachový klub Praha 4 C 1667 Strahl Jiří USK Praha B 2030 2037 0 soutěž
2016/2017 10 Šachový klub Praha 4 C 1667 Novák Josef ŠK Teplárna Malešice 1777 0 soutěž
2016/2017 6 Šachový klub Praha 4 C 1667 Novotný Josef ŠK Sokol Vyšehrad G 1985 2004 1 soutěž
2016/2017 5 Šachový klub Praha 4 C 1667 Bainhofner Jiří SK Újezd nad Lesy 1695 0 soutěž
2016/2017 4 Šachový klub Praha 4 C 1667 Davídek Bohuslav ŠK Loko Praha D 1785 1802 0 soutěž
2016/2017 3 Šachový klub Praha 4 C 1667 Brádler Vladimír GROP F 1786 1746 1 soutěž
2016/2017 9 Šachový klub Praha 4 A 1667 Winter Vladimír TJ Pankrác G 1647 1 soutěž
2016/2017 8 Šachový klub Praha 4 A 1667 Ondřich Jan USK Praha C 1674 1666 0 soutěž
2015/2016 9 Šachový klub Praha 4 A 1667 Pudil Jiří SK OAZA Praha E 1000 1 soutěž
2015/2016 7 Šachový klub Praha 4 A 1667 Kuneš Vladimír SK Lokomotiva Radlice B 1825 0 soutěž
2015/2016 6 Šachový klub Praha 4 A 1667 Werner Roman ŠK DP Praha - EA Hotels I 1682 ½ soutěž
2015/2016 3 Šachový klub Praha 4 A 1667 Ďurčat Josef ŠK Teplárna Malešice 1370 1 soutěž
2015/2016 9 Šachový klub Praha 4 B 1667 Kudrna Miroslav ŠK Sokol Vyšehrad I 1579 1 soutěž
2015/2016 8 Šachový klub Praha 4 B 1667 Krňák Vladimír ŠK Černý Baron B 1762 1811 0 soutěž
2015/2016 7 Šachový klub Praha 4 B 1667 Limberský Pavel SK Újezd nad Lesy 1794 0 soutěž
2015/2016 6 Šachový klub Praha 4 B 1667 Steiner Juraj Steinitz - Makabi Praha 2045 1945 0 soutěž
2015/2016 4 Šachový klub Praha 4 B 1667 Pauš Marek SK OAZA Praha F 1778 1747 1 soutěž
2015/2016 3 Šachový klub Praha 4 B 1667 Porteš Pavel ŠK Mlejn B 1751 0 soutěž
2015/2016 1 Šachový klub Praha 4 B 1667 Kučera Jan ŠK DP Praha - EA Hotels II 1797 1824 0 soutěž
2015/2016 9 Šachový klub Praha 4 C 1667 Reljič Michael ŠK Sokol Vyšehrad H 1492 1530 0 soutěž
2015/2016 7 Šachový klub Praha 4 C 1667 Plesnivý Martin SK OAZA Praha H 1775 1747 0 soutěž
2015/2016 6 Šachový klub Praha 4 C 1667 Bureš Miloš SK Lokomotiva Radlice E 1613 ½ soutěž
2015/2016 5 Šachový klub Praha 4 C 1667 Polnar Josef TJ Zora Praha A 1720 1 soutěž
2015/2016 4 Šachový klub Praha 4 C 1667 Tolar Jan Sokol Praha Vršovice F 1815 0 soutěž
2015/2016 3 Šachový klub Praha 4 C 1667 Novák Václav ŠK Loko Praha C 2049 2043 0 soutěž
2015/2016 2 Šachový klub Praha 4 C 1667 Richtr Karel ŠO TJ Dukla Praha F 1855 1825 0 soutěž
2015/2016 1 Šachový klub Praha 4 C 1667 Strahl Jiří USK Praha B 2030 2037 0 soutěž
2014/2015 11 ŠK Praha 4 A 1736 Baštýř Pavel ŠK Teplárna A 1546 ½ soutěž
2014/2015 10 ŠK Praha 4 A 1736 Jakuš Lubomír ŠK Mahrla Praha C 1500 1 soutěž
2014/2015 8 ŠK Praha 4 A 1736 Blahut Aleš GROP G 1588 0 soutěž
2014/2015 5 ŠK Praha 4 A 1736 Štefek Radim SK Lokomotiva Radlice C 1775 0 soutěž
2014/2015 4 ŠK Praha 4 A 1736 Broda Alexej ŠK Mlejn B 1467 1 soutěž
2014/2015 1 ŠK Praha 4 A 1736 Gottlieb Miroslav TJ Praga Praha F 1689 ½ soutěž
2014/2015 11 ŠK Praha 4 B 1736 Gašpar Zdeněk Sokol Kobylisy F 1795 0 soutěž
2014/2015 10 ŠK Praha 4 B 1736 Rylek Milan DDM Praha 6 C 1720 1 soutěž
2014/2015 9 ŠK Praha 4 B 1736 Přibyl Viktor ŠK PORG A 1491 1665 0 soutěž
2014/2015 8 ŠK Praha 4 B 1736 Štola Stanislav ŠK Smíchov D 1642 1 soutěž
2014/2015 7 ŠK Praha 4 B 1736 Šimáček Ivan SK Loko Praha D 1536 0 soutěž
2014/2015 5 ŠK Praha 4 B 1736 May David Bohemians Praha G 1612 0 soutěž
2014/2015 2 ŠK Praha 4 B 1736 Kozák Martin Holdia DP Praha D 1895 1918 ½ soutěž
2014/2015 1 ŠK Praha 4 B 1736 Přívozník Luboš TJ Praga Praha G 1638 1 soutěž
2013/2014 9 ŠK Praha 4 A 1626 Prozrová Tina ŠK PORG E 1250 1 soutěž
2013/2014 8 ŠK Praha 4 A 1626 Černoušek Tomáš SK Újezd nad Lesy A 1100 1 soutěž
2013/2014 7 ŠK Praha 4 A 1626 Zanikov Konstantin ŠK Aurora A 2137 2160 0 soutěž
2013/2014 6 ŠK Praha 4 A 1626 Kazyrevich Andrew DDM Praha 6 C 1000 1 soutěž
2013/2014 5 ŠK Praha 4 A 1626 Krobot Jan Bohemians Praha G 1606 1 soutěž
2013/2014 4 ŠK Praha 4 A 1626 Werner Roman Holdia DP Praha D 1717 0 soutěž
2013/2014 3 ŠK Praha 4 A 1626 Porteš Pavel ŠK Mlejn A 1724 0 soutěž
2013/2014 2 ŠK Praha 4 A 1626 ŠK Bohnice D 1 soutěž
2013/2014 1 ŠK Praha 4 A 1626 Uher Eduard TJ Praga Praha D 1695 ½ soutěž