Hráč Krafka Jan

Krafka Jan

User Pic
Jméno: Krafka Jan
Oddíl: ŠK Kladno
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1804
Elo mezinárodní: 1913
ID: 2013
FIDE ID: 342963
Rok narození: 1966
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 9 ŠK Kladno B 1913 1800 Bidovský Petr ŠK Zlonice 1632 1656 1
2018/2019 8 ŠK Kladno B 1913 1800 Jerman Richard ŠO TP NOVA Kladno A 2073 2069 ½
2018/2019 7 ŠK Kladno B 1913 1800 Barčák Jaroslav TJ Kralupy nad Vltavou C 1444 1581 1
2018/2019 6 ŠK Kladno B 1913 1800 Popovský Ondřej Sokol Buštěhrad A 1676 1718 0
2018/2019 5 ŠK Kladno B 1913 1800 Mleziva Miloslav Sokol Buštěhrad B 1778 1726 0
2018/2019 4 ŠK Kladno B 1913 1800 Buriánek Petr ŠK Liběhrad B 1841 1842 ½
2018/2019 2 ŠK Kladno B 1913 1800 Müller Jan Český lev Kolešovice C 1796 1739 1
2017/2018 9 ŠK Kladno B 1913 1813 Kantořík Radovan Český Lev Kolešovice C 0 0 1
2017/2018 8 ŠK Kladno B 1913 1813 Schmalz Michal Sokol Buštěhrad A 2085 2104 ½
2017/2018 7 ŠK Kladno B 1913 1813 Hořínek Jiří ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. B 1829 1818 1
2017/2018 6 ŠK Kladno B 1913 1813 Dbalý Václav TJ Hostivice B 1783 1783 0
2017/2018 5 ŠK Kladno B 1913 1813 Volf Jaromír ŠK Rakovník A 2099 2061 0
2017/2018 4 ŠK Kladno B 1913 1813 Mleziva Miloslav Sokol Buštěhrad B 1778 1757 ½
2017/2018 3 ŠK Kladno B 1913 1813 Hrdlička Jan ŠK Zlonice A 1883 1892 0
2017/2018 2 ŠK Kladno B 1913 1813 Žák Jiří ŠK Velvary A 1710 1734 0
2015/2016 11 ŠK Merkur Kladno A 1947 1873 Bouda Karel SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1674 1754 ½
2015/2016 10 ŠK Merkur Kladno A 1947 1873 Steiner Juraj JAWA Brodce A 2045 1945 0
2015/2016 8 ŠK Merkur Kladno A 1947 1873 Žáček Petr Sokol Buštěhrad A 2020 2001 0
2015/2016 7 ŠK Merkur Kladno A 1947 1873 Škoda Adam TJ Neratovice C 1811 1836 ½
2015/2016 6 ŠK Merkur Kladno A 1947 1873 Vondrášek Ondřej Caissa Úholičky B 1952 1947 0
2015/2016 5 ŠK Merkur Kladno A 1947 1873 Jungmann Martin ŠK Medvědi Zvole 1906 1928 0
2015/2016 1 ŠK Merkur Kladno A 1947 1873 Nipča Miroslav Sokol Hostivice A 1941 1944 0
2015/2016 10 ŠK Merkur Kladno B 1947 1873 Beneš Petr ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 2058 2027 0
2015/2016 5 ŠK Merkur Kladno B 1947 1873 Vaic Miroslav Caissa Úholičky C 1870 1919 0
2015/2016 4 ŠK Merkur Kladno B 1947 1873 Neuman Petr ŠK Velvary A 1339 ½
2015/2016 3 ŠK Merkur Kladno B 1947 1873 Škubal Ondřej Sokol Buštěhrad C 1719 1901 ½
2015/2016 2 ŠK Merkur Kladno B 1947 1873 Satranský Jaroslav ŠK Rakovník A 2228 2219 0
2014/2015 11 ŠK Merkur Kladno A 1963 1862 Feierfeil Jiří JAWA Brodce A 1860 1866 0
2014/2015 8 ŠK Merkur Kladno A 1963 1862 Buriánek Petr Caissa Úholičky B 1866 1847 1
2014/2015 6 ŠK Merkur Kladno A 1963 1862 Nová Michaela Sokol Buštěhrad A 1683 1650 0
2014/2015 5 ŠK Merkur Kladno A 1963 1862 Verner Jan TJ Neratovice C 1755 1
2014/2015 4 ŠK Merkur Kladno A 1963 1862 Hinz František Český Lev Kolešovice A 1891 1906 ½
2014/2015 3 ŠK Merkur Kladno A 1963 1862 Obrázek Karel Sokol Hostivice A 1904 1882 1
2014/2015 2 ŠK Merkur Kladno A 1963 1862 Konvalinka Vladislav Sokol na Mělníce A 1789 1817 1
2014/2015 1 ŠK Merkur Kladno A 1963 1862 Paukert Jindřich ŠK Řevnice A 1835 1803 0
2014/2015 10 ŠK Merkur Kladno B 1963 1862 Polák Petr ŠO TP NOVA Kladno A 2121 1990 ½
2014/2015 2 ŠK Merkur Kladno B 1963 1862 Škubal Ondřej Sokol Buštěhrad B 1691 1847 1
2013/2014 9 ŠK Merkur Kladno B 1966 1882 Vaněček Jiří SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 2015 1990 0
2013/2014 8 ŠK Merkur Kladno B 1966 1882 Šáfr Jan Sokol Buštěhrad C 1825 1860 0
2013/2014 7 ŠK Merkur Kladno B 1966 1882 Saxl Jiří ŠK Příbram Baník A 1756 1873 ½
2013/2014 6 ŠK Merkur Kladno B 1966 1882 Holovčák Jiří ŠO TP Nova Kladno A 1959 1844 ½
2013/2014 5 ŠK Merkur Kladno B 1966 1882 Bauer Ondřej ŠK Rakovník B 1760 1807 0
2013/2014 4 ŠK Merkur Kladno B 1966 1882 Sladovník Tomáš ŠK Jince A 1972 1919 ½
2013/2014 3 ŠK Merkur Kladno B 1966 1882 Hrdlička Jan ŠK Zlonice A 1855 1
2013/2014 2 ŠK Merkur Kladno B 1966 1882 Šmíd Ondřej ŠK Zdice B 1927 1960 ½
2013/2014 1 ŠK Merkur Kladno B 1966 1882 Spousta Jan Sokol Hostivice B 1753 1861 0
2013/2014 11 ŠK Merkur Kladno A 1966 1882 Voráčková Jarmila Klub šachistů Říčany 1925 C 1946 1909 ½
2013/2014 10 ŠK Merkur Kladno A 1966 1882 Kolařík Leoš ŠK Řevnice A 1646 1
2013/2014 7 ŠK Merkur Kladno A 1966 1882 Hořínek Jiří ŠK Liběhrad Libčice A 1000 ½
2013/2014 6 ŠK Merkur Kladno A 1966 1882 Urban Tomáš Český Lev Kolešovice A 1827 1852 1
2013/2014 5 ŠK Merkur Kladno A 1966 1882 Hlína Miloš Klub šachistů Říčany 1925 D 1862 1776 1
2013/2014 4 ŠK Merkur Kladno A 1966 1882 Pitra Karel Spartak Vlašim B 1635 0
2013/2014 3 ŠK Merkur Kladno A 1966 1882 Král Pavel JAWA Brodce A 1751 1
2013/2014 2 ŠK Merkur Kladno A 1966 1882 Plháček Václav Sokol Hostivice A 1815 1799 ½
2013/2014 1 ŠK Merkur Kladno A 1966 1882 Buriánek Petr Caissa Úholičky B 1890 1866 0
2012/2013 11 ŠK Merkur Kladno A 2037 1909 Polcar Ladislav TJ AERO Odolena Voda A 1821 1821 ½
2012/2013 8 ŠK Merkur Kladno A 2037 1909 Konvalinka Vladislav Sokol na Mělníce A 1908 1913 ½
2012/2013 7 ŠK Merkur Kladno A 2037 1909 Hrubant Ivan Klub šachistů Říčany 1925 C 2049 2033 ½
2012/2013 6 ŠK Merkur Kladno A 2037 1909 Plháček Václav Sokol Hostivice A 1808 1822 ½
2012/2013 5 ŠK Merkur Kladno A 2037 1909 Kučera Vladimír TJ Neratovice B 1976 1984 ½
2012/2013 4 ŠK Merkur Kladno A 2037 1909 Plicka Petr ŠK Liběhrad Libčice A 1907 1873 0
2012/2013 3 ŠK Merkur Kladno A 2037 1909 Paukert Jan ŠK Řevnice A 1880 1844 ½
2012/2013 2 ŠK Merkur Kladno A 2037 1909 Sedlák Luděk Caissa Úholičky B 1883 1918 0
2012/2013 1 ŠK Merkur Kladno A 2037 1909 Bauer Ondřej Český Lev Kolešovice A 1744 0
2011/2012 11 ŠK Kladno B 2041 1950 Švach Jan Sokol Buštěhrad A 1857 1806 0
2011/2012 10 ŠK Kladno B 2041 1950 Břečka František Sokol na Mělníce A 1908 1923 0
2011/2012 6 ŠK Kladno B 2041 1950 Čuvala Ota TJ AERO Odolena Voda 1640 0
2011/2012 5 ŠK Kladno B 2041 1950 Frolek Pavel TJ AŠ Mladá Boleslav A 1890 ½
2011/2012 4 ŠK Kladno B 2041 1950 Halla Jiří Caissa Úholičky B 1896 1880 1
2011/2012 3 ŠK Kladno B 2041 1950 Benda Martin ŠK Kralupy n.Vlt.B 1852 0
2011/2012 2 ŠK Kladno B 2041 1950 Skokan František Šachklub Města Dobrovice A 1920 1890 ½
2011/2012 1 ŠK Kladno B 2041 1950 Richter Martin TJ Neratovice B 2012 2016 1
2011/2012 10 ŠK Merkur Kladno "A" 2041 1950 Prášek Vladimír ŠK Zdice "A" 1844 1807 0
2011/2012 9 ŠK Merkur Kladno "A" 2041 1950 Žák Jiří Slovan Velvary 1625 ½
2011/2012 8 ŠK Merkur Kladno "A" 2041 1950 Bouda Karel SK DDM Slaný 1762 1
2011/2012 7 ŠK Merkur Kladno "A" 2041 1950 Paukert Jan ŠK Řevnice "A" 1911 1872 ½
2011/2012 6 ŠK Merkur Kladno "A" 2041 1950 Sochor František ŠK Kladno "C" 1877 ½
2011/2012 5 ŠK Merkur Kladno "A" 2041 1950 Kasl Tomáš TJ Lokomotiva Beroun "A" 1769 0
2011/2012 4 ŠK Merkur Kladno "A" 2041 1950 Dupák Jaroslav ŠK Příbram - Baník "A" 1876 1797 ½
2011/2012 3 ŠK Merkur Kladno "A" 2041 1950 Dočekal Vladimír ŠK Rakovník "B" 1930 1860 ½
2011/2012 2 ŠK Merkur Kladno "A" 2041 1950 Šáfr Jan Sokol Buštěhrad "B" 1782 1801 1
2011/2012 1 ŠK Merkur Kladno "A" 2041 1950 Kretschmer Jaroslav Caissa Úholičky "C" 1697 ½
2010/2011 11 ŠK Merkur Kladno 1956 Žamboch Jiří ŠK Kralupy nad Vltavou C 1737 1
2010/2011 10 ŠK Merkur Kladno 1956 Buriánek Petr Caissa Úholičky C 1831 0
2010/2011 9 ŠK Merkur Kladno 1956 Schmalz Michal Sokol Buštěhrad 1966 0
2010/2011 7 ŠK Merkur Kladno 1956 Jarý Josef TJ Sokol Brandýs nad Labem 1949 0
2010/2011 6 ŠK Merkur Kladno 1956 Šilhan Petr TJ Sokol na Mělníce B 2041 ½
2010/2011 5 ŠK Merkur Kladno 1956 Spilka Jiří ŠK Rakovník B 1905 0
2010/2011 4 ŠK Merkur Kladno 1956 Vaněček Jiří SK DDM Slaný 2010 0
2010/2011 3 ŠK Merkur Kladno 1956 Hochman Jan ŠK Kladno C 1931 ½
2010/2011 2 ŠK Merkur Kladno 1956 Netušil Jaroslav TJ Neratovice C 2004 0
2010/2011 1 ŠK Merkur Kladno 1956 Němec David Slovan Velvary 2020 ½
2010/2011 11 ŠK Kladno B 1956 Rous Daniel ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1943 ½
2010/2011 10 ŠK Kladno B 1956 Netík Josef AERO Odolena Voda A 1911 ½
2010/2011 8 ŠK Kladno B 1956 Picek Miroslav Sokol na Mělníce A 1946 1
2010/2011 7 ŠK Kladno B 1956 Halla Jiří Caissa Úholičky B 1886 1
2010/2011 6 ŠK Kladno B 1956 Votruba Petr TJ Sokol Hostivice A 1897 1
2010/2011 4 ŠK Kladno B 1956 Lochman Václav Šachklub města Dobrovice A 2061 ½
2010/2011 3 ŠK Kladno B 1956 Anaškin Arsenij TJ Neratovice B 1709 1
2010/2011 2 ŠK Kladno B 1956 Martinec Karel ŠK Kralupy B 1934 ½
2010/2011 1 ŠK Kladno B 1956 Maláč Petr Sokol Mladá Boleslav B 2056 1
2009/2010 11 ŠK Kladno B 1987 Vokoun Ondřej Kralupy n.Vltavou B 1351 1
2009/2010 10 ŠK Kladno B 1987 Voráčková Jarmila Biomedica Říčany C 1892 ½
2009/2010 9 ŠK Kladno B 1987 Trmal Jaroslav Pyrit Příbram 2208 0
2009/2010 8 ŠK Kladno B 1987 Dbalý Václav Sokol Hostivice 1840 1
2009/2010 7 ŠK Kladno B 1987 Framberk Jan Caissa Úholičky 2052 0
2009/2010 6 ŠK Kladno B 1987 Maršálek Luboš Kralupy n.Vltavou A 1966 1
2009/2010 5 ŠK Kladno B 1987 Kasalický Petr Biomedica Říčany B 2047 ½
2009/2010 4 ŠK Kladno B 1987 Macků Emil TRW autoel. Vlašim 1957 ½
2009/2010 3 ŠK Kladno B 1987 Jordán Petr Sokol Struhařov 1467 ½
2009/2010 1 ŠK Kladno B 1987 Havrlík Pavel JAWA Brodce 1944 ½
2009/2010 11 ŠK Merkur Kladno 1987 Trmal Jaroslav SK Pyrit Příbram B 2208 0
2009/2010 10 ŠK Merkur Kladno 1987 Listopad Martin ŠK Medvědi Zvole A 1933 0
2009/2010 9 ŠK Merkur Kladno 1987 Al Masani Abdul Sokol Hostivice B 1983 0
2009/2010 8 ŠK Merkur Kladno 1987 Rosenbaum Vít ŠK Zdice A 2008 ½
2009/2010 7 ŠK Merkur Kladno 1987 Hinz František Český Lev Kolešovice A 1998 ½
2009/2010 6 ŠK Merkur Kladno 1987 Novák Milan ŠK Příbram Baník A 1918 ½
2009/2010 5 ŠK Merkur Kladno 1987 Spilka Jiří ŠK Rakovník B 1908 1
2009/2010 4 ŠK Merkur Kladno 1987 Matějka Vladimír ŠK Řevnice A 1956 0
2009/2010 3 ŠK Merkur Kladno 1987 Hochman Jan ŠK Kladno C 1953 ½
2009/2010 1 ŠK Merkur Kladno 1987 Adolf Petr Lokomotiva Beroun A 1967 0
2008/2009 11 ŠK Kladno C 2018 Hejda Václav Český Lev Kolešovice A 1864 ½
2008/2009 10 ŠK Kladno C 2018 Rosenbaum Pavel ŠK Zdice A 1964 ½
2008/2009 9 ŠK Kladno C 2018 Matějka Vladimír ŠK Řevnice A 1787 ½
2008/2009 8 ŠK Kladno C 2018 Erban Jiří Lokomotiva Beroun A 2075 0
2008/2009 7 ŠK Kladno C 2018 Listopad Martin ŠK Medvědi Zvole A 1942 1
2008/2009 6 ŠK Kladno C 2018 Kalivoda Libor ŠK Pyrit Příbram C 1940 ½
2008/2009 5 ŠK Kladno C 2018 Šnajdr Tomáš ŠK Hotel Merkur Kladno 1919 ½
2008/2009 4 ŠK Kladno C 2018 Slanec Jan ŠK Rakovník B 1860 0
2008/2009 3 ŠK Kladno C 2018 Saxl Jiří ŠK Příbram-Baník A 1854 0
2008/2009 2 ŠK Kladno C 2018 Hájek Jiří Sokol Hostivice B 0
2008/2009 1 ŠK Kladno C 2018 Červenka Antonín ŠO Stochov 1784 1
2007/2008 11 ŠK Kladno B 1880 Vojta Tomáš TRW autoelektronika Vlašim 2317 0
2007/2008 10 ŠK Kladno B 1880 Rujder Tibor Spartak Žebrák 2047 0
2007/2008 8 ŠK Kladno B 1880 Vanka Miloslav Caissa Úholičky 2183 ½
2007/2008 7 ŠK Kladno B 1880 Lizner Jaroslav Biomedica Říčany B 2048 1
2007/2008 6 ŠK Kladno B 1880 Vyhlídal Josef JAWA Brodce 1
2007/2008 5 ŠK Kladno B 1880 Šindelář Pavel Biomedica Říčany C 2045 ½
2007/2008 4 ŠK Kladno B 1880 Satranský Jaroslav ŠK Kladno A 2186 0
2007/2008 3 ŠK Kladno B 1880 Štursa Jan MONTAKO Kralupy n.V. A 2154 0
2007/2008 2 ŠK Kladno B 1880 Trmal Jaroslav Alva Příbram B 2245 0
2007/2008 1 ŠK Kladno B 1880 Soural Jan Sokol Struhařov 2234 0
2006/2007 10 ŠK Kladno C 1858 Šašinka Jiří Caissa Úholičky B 1913 1
2006/2007 9 ŠK Kladno C 1858 Kalivoda Libor ŠK Alva Pb Příbram C 1878 ½
2006/2007 8 ŠK Kladno C 1858 Rosenbaum Pavel Lokomotiva Zdice A 2013 ½
2006/2007 7 ŠK Kladno C 1858 Dočekal Vladimír ŠK Rakovník B 1840 1
2006/2007 5 ŠK Kladno C 1858 Schmalz Michal Sokol Buštěhrad A 1646 1
2006/2007 4 ŠK Kladno C 1858 Hovorka Jakub Spartak Žebrák B 1919 ½
2006/2007 3 ŠK Kladno C 1858 Vicka Václav Lokomotiva Beroun A 1746 ½
2006/2007 2 ŠK Kladno C 1858 Sokol Roman ŠK Kladno D 1891 ½
2005/2006 10 ŠK Kladno C 1876 Sladovník Tomáš TJ Jince A 1741 0
2005/2006 9 ŠK Kladno C 1876 Henrych Miroslav SK DDM Slaný A 1880 1
2005/2006 8 ŠK Kladno C 1876 Mleziva Miloslav NOVA Kladno A 1768 0
2005/2006 7 ŠK Kladno C 1876 Slanec Jan ŠK Rakovník B 1721 0
2005/2006 6 ŠK Kladno C 1876 Kasl Tomáš Lokomotiva BerounA 1856 1
2005/2006 5 ŠK Kladno C 1876 Fojtík Václav TJ Kolešovice 1886 ½
2005/2006 4 ŠK Kladno C 1876 Kalivoda Libor ŠK Alva Příbram C 1852 1
2005/2006 3 ŠK Kladno C 1876 Kabát Jiří ŠO Stochov 1808 0
2005/2006 2 ŠK Kladno C 1876 Dupák Jaroslav SOU Příbram A 1905 ½
2005/2006 1 ŠK Kladno C 1876 Mareš Jiří Spartak Žebrák B 1860 ½
2004/2005 11 ŠK Kladno C 1877 Kopecký Jiří Easy E Kralupy B 1952 ½
2004/2005 10 ŠK Kladno C 1877 Špaňhel Antonín Č. Lev Kolešovice 1683 1
2004/2005 9 ŠK Kladno C 1877 Henrych Miroslav SK DDM Slaný 1881 0
2004/2005 8 ŠK Kladno C 1877 Vlček Rudolf Caissa Úholičky B 1717 1
2004/2005 7 ŠK Kladno C 1877 Buk Pavel Sokol Buštěhrad A 1732 ½
2004/2005 6 ŠK Kladno C 1877 Hofner František ŠO Stochov 1842 0
2004/2005 5 ŠK Kladno C 1877 Sýkora Kamil Easy E Kralupy C 1763 1
2004/2005 4 ŠK Kladno C 1877 Čechal Josef ŠK Kladno D 1896 1
2004/2005 3 ŠK Kladno C 1877 Plicka Petr Sokol Libčice 1818 ½
2003/2004 11 ŠK Kladno D" 1890 Hinz František Sokol Hostivice 1947 ½
2003/2004 9 ŠK Kladno D" 1890 Holovčák Jiří NOVA Kladno A" 1837 0
2003/2004 8 ŠK Kladno D" 1890 Gruber Miloš EasyE Kralupy B" 2013 ½
2003/2004 7 ŠK Kladno D" 1890 Seman Miroslav Libčice n/Vltavou 2027 0
2003/2004 6 ŠK Kladno D" 1890 Nedvěd Pavel ŠK Kladno E" 1768 0
2003/2004 4 ŠK Kladno D" 1890 Hofner František Slovan Velvary 1892 1
2003/2004 1 ŠK Kladno D" 1890 Růžička Miloš SK DDM Slaný 1955 0
2003/2004 11 SK Kladno C 1890 Skřivánek Jan SK Mělník 1885 2141 ½
2003/2004 10 SK Kladno C 1890 Jandourek Lukáš Spol. Neratovice B 2166 ½
2003/2004 9 SK Kladno C 1890 Choleva Zdeněk Caissa Uholicky 2240 0
2003/2004 8 SK Kladno C 1890 Pokorný Zdeněk TJ CeSTV Jince 1943 0
2003/2004 7 SK Kladno C 1890 Hašpl Miroslav TJ Loko Beroun 2051 1
2003/2004 6 SK Kladno C 1890 Vacek Radomír Sokol Bakov n.J. 2152 0
2003/2004 5 SK Kladno C 1890 Vichnar David AS Mlada Boleslav 1955 0
2003/2004 4 SK Kladno C 1890 Satranský Jaroslav SK Rakovnik 2193 0
2003/2004 3 SK Kladno C 1890 Pechoč Bohumil Alva Pb Pribram B 2007 0
2003/2004 1 SK Kladno C 1890 Háse Pavel Easy Engl. Kralupy 2078 0