Hráč Vítek Jan

Vítek Jan

User Pic
Jméno: Vítek Jan
Oddíl: SK Lokomotiva Radlice, o.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1689
Elo mezinárodní: 1702
ID: 11114
FIDE ID: 368040
Rok narození: 1955
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2015/2016 11 TJ Praga Praha B 1747 Černý Richard ŠK Černý Baron A 1878 ½
2015/2016 8 TJ Praga Praha B 1747 Molkanov Oleg Sokol Praha-Kobylisy E 1742 1796 ½
2015/2016 7 TJ Praga Praha B 1747 Spěvák Jan TJ Bohemians Praha E 1799 ½
2015/2016 6 TJ Praga Praha B 1747 Trčka Bohdan ŠK Smíchov C 1611 ½
2015/2016 5 TJ Praga Praha B 1747 Fiala Jan Sokol Praha Vršovice E 1786 0
2015/2016 4 TJ Praga Praha B 1747 Dbalý Václav Kbelská šachová reprezentace B 1778 1768 ½
2015/2016 3 TJ Praga Praha B 1747 Mihál Sergej GROP D 1841 1860 0
2015/2016 1 TJ Praga Praha B 1747 Krč Štefan Unichess F 1801 ½
2015/2016 10 TJ Praga Praha E 1747 Procházka Bedřich SK Lokomotiva Radlice C 1922 1983 ½
2015/2016 9 TJ Praga Praha E 1747 Hromas Jan Viktoria Žižkov D 1807 0
2015/2016 8 TJ Praga Praha E 1747 Gašpar Zdeněk Sokol Praha-Kobylisy F 1787 0
2015/2016 10 TJ Praga Praha C 1747 Umancová Barbora ŠK DP Praha - VŠFS II 1843 1870 ½
2015/2016 5 TJ Praga Praha C 1747 Petr Jakub TJ Bohemians Praha F 1898 1811 ½
2015/2016 1 TJ Praga Praha C 1747 Kühnl Eduard DDM Praha 6 B 1708 0
2014/2015 11 TJ Praga Praha C 1734 Maiorov Nikita Sokol Vršovice D 1914 0
2014/2015 10 TJ Praga Praha C 1734 Veselský Jan ŠK Smíchov M 1640 1681 0
2014/2015 9 TJ Praga Praha C 1734 Krumphanzl Vlastimil Bohemians Praha E 1797 1815 ½
2014/2015 8 TJ Praga Praha C 1734 Davídek Bohuslav SK Loko Praha C 1843 1
2014/2015 7 TJ Praga Praha C 1734 Vávra Václav ŠK Sokol Vyšehrad G 1641 1
2014/2015 6 TJ Praga Praha C 1734 Mesmer Robert ŠO TJ Dukla Praha D 1000 ½
2014/2015 5 TJ Praga Praha C 1734 Kovář Jan ŠK Černý Baron A 1922 1944 0
2014/2015 4 TJ Praga Praha C 1734 Krotký David Kbelská šachová reprezentace A 1565 0
2014/2015 3 TJ Praga Praha C 1734 Svoboda Jaroslav GROP D 1628 ½
2014/2015 2 TJ Praga Praha C 1734 Kubík Jaroslav Sokol Kobylisy D 1889 ½
2014/2015 1 TJ Praga Praha C 1734 Šalom Jaroslav ŠK Mlejn A 1849 1
2014/2015 11 TJ Praga Praha E 1734 Palla Ivan SK OAZA Praha G 1525 1
2014/2015 10 TJ Praga Praha E 1734 Nepožítek Svatomír Steinitz-Makabi A 1823 ½
2014/2015 8 TJ Praga Praha E 1734 Černý Václav Sokol Kobylisy G 1495 1
2014/2015 7 TJ Praga Praha E 1734 Fryš Jiří SK Lokomotiva Radlice E 1507 1
2014/2015 6 TJ Praga Praha E 1734 Kovář Jan ŠK Černý Baron B 1922 1944 ½
2014/2015 5 TJ Praga Praha E 1734 Baďouček Otakar Sokol Nebušice A 1000 1
2014/2015 4 TJ Praga Praha E 1734 Klímek Petr TJ Pankrác F 1884 1859 ½
2014/2015 3 TJ Praga Praha E 1734 Štohanzl Nikola Viktoria Žižkov D 1776 1825 ½
2014/2015 2 TJ Praga Praha E 1734 Mareček Vladislav GROP E 1649 1671 ½
2014/2015 9 TJ Praga Praha D 1734 Havlíčková Lenka Viktoria Žižkov C 1740 0
2014/2015 8 TJ Praga Praha D 1734 Strnad Josef ŠK Mahrla Praha B 1913 ½
2014/2015 5 TJ Praga Praha D 1734 Žižka Petr Bohemians Praha F 1721 1771 0
2014/2015 4 TJ Praga Praha D 1734 Doktor Pavel SK Lokomotiva Radlice B 1892 1858 1
2014/2015 3 TJ Praga Praha D 1734 Drahorádová Zuzana GROP C 1542 ½
2014/2015 2 TJ Praga Praha D 1734 Štván Marek DDM Praha 6 B 1689 1684 1
2013/2014 11 TJ Praga Praha C 1791 1829 Omelka Antonín ŠK Bohnice B 1911 1896 ½
2013/2014 10 TJ Praga Praha C 1791 1829 Štván Marek DDM Praha 6 B 1689 1700 1
2013/2014 9 TJ Praga Praha C 1791 1829 Rakintsev Serhiy SK OAZA Praha D 1842 1836 ½
2013/2014 8 TJ Praga Praha C 1791 1829 Krutina Miroslav ŠK Viktoria Žižkov B 1982 1942 0
2013/2014 5 TJ Praga Praha C 1791 1829 Schuster Jan ŠK PORG C 1888 1842 0
2013/2014 4 TJ Praga Praha C 1791 1829 Davídek Bohuslav SK Loko Praha C 1849 1
2013/2014 3 TJ Praga Praha C 1791 1829 Kaiser Rudolf Sokol Praha-Vršovice D 1893 0
2013/2014 2 TJ Praga Praha C 1791 1829 Peter Jakub Steinitz-Makabi A 1775 ½
2013/2014 1 TJ Praga Praha C 1791 1829 Puchmajer Pavel ŠK Černý Baron B 1805 0
2013/2014 9 TJ Praga Praha D 1791 1829 Sargsyan Karen ŠK Aurora A 1969 ½
2013/2014 8 TJ Praga Praha D 1791 1829 Chmiel Michael DDM Praha 6 C 1577 1
2013/2014 7 TJ Praga Praha D 1791 1829 Škvařil Michal Bohemians Praha G 1726 1785 ½
2013/2014 5 TJ Praga Praha D 1791 1829 Jarrah Kamal ŠK Mlejn A 2041 2026 0
2013/2014 4 TJ Praga Praha D 1791 1829 Šenkýř Petr ŠK Bohnice D 1449 ½
2013/2014 3 TJ Praga Praha D 1791 1829 Haderka Karel SK Újezd nad Lesy A 1890 1858 ½
2013/2014 2 TJ Praga Praha D 1791 1829 Šuráň Jan ŠK PORG E 1579 1
2011/2012 10 SK DDM Slaný 1871 Černý Michal Sokol Buštěhrad "B" 1806 1856 0
2011/2012 9 SK DDM Slaný 1871 Kretschmer Jaroslav Caissa Úholičky "C" 1697 ½
2011/2012 7 SK DDM Slaný 1871 Prášek Vladimír ŠK Zdice "A" 1844 1807 ½
2011/2012 4 SK DDM Slaný 1871 Steiner Juraj ŠK Řevnice "A" 1913 0
2011/2012 3 SK DDM Slaný 1871 Sochor František ŠK Kladno "C" 1877 1
2011/2012 2 SK DDM Slaný 1871 Šos Václav TJ Lokomotiva Beroun "A" 1880 ½
2011/2012 1 SK DDM Slaný 1871 Saxl Jiří ŠK Příbram - Baník "A" 1720 1891 ½
2010/2011 11 SK DDM Slaný 1795 Hrdlička Jan Slovan Velvary 1835 ½
2010/2011 10 SK DDM Slaný 1795 Šavrda Jan ŠK Kralupy nad Vltavou C 1719 1
2010/2011 8 SK DDM Slaný 1795 Černý Michal Sokol Buštěhrad 1947 1
2010/2011 7 SK DDM Slaný 1795 Čechal Josef ŠO TP NOVA Kladno 1799 ½
2010/2011 6 SK DDM Slaný 1795 Kabát Josef TJ Sokol Brandýs nad Labem 1859 0
2010/2011 5 SK DDM Slaný 1795 Kopřiva Petr TJ Sokol na Mělníce B 1899 ½
2010/2011 4 SK DDM Slaný 1795 Habada Jindřich ŠK Merkur Kladno 1892 1
2010/2011 3 SK DDM Slaný 1795 Pokorný Tomáš ŠK Rakovník B 1587 1
2010/2011 2 SK DDM Slaný 1795 Sochor František ŠK Kladno C 1865 ½
2010/2011 1 SK DDM Slaný 1795 Kučera Vladimír TJ Neratovice C 1957 0
2009/2010 11 SK DDM Slaný 1783 Tóth Václav ŠO TP NOVA Kladno 1829 ½
2009/2010 10 SK DDM Slaný 1783 Framberk Jan Caissa Úholičky B 2052 0
2009/2010 9 SK DDM Slaný 1783 Beran Pavel Šachový klub Zlonice 1572 1
2009/2010 8 SK DDM Slaný 1783 Střelba Ivo TJ AERO Odolena Voda 1817 ½
2009/2010 7 SK DDM Slaný 1783 Pokorný Ludvík TJ Sokol na Mělníce B 1713 ½
2009/2010 6 SK DDM Slaný 1783 Šáfr Jan Sokol Buštěhrad 1764 1
2009/2010 5 SK DDM Slaný 1783 Hataš Radim Caissa Úholičky C 1727 1
2009/2010 4 SK DDM Slaný 1783 Kittler Jiří ŠK Kralupy nad Vltavou C 1711 1
2009/2010 3 SK DDM Slaný 1783 Kučera Vladimír TJ Neratovice B 1947 ½
2009/2010 2 SK DDM Slaný 1783 Stojković Andreja ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou ½
2009/2010 1 SK DDM Slaný 1783 Červenka Antonín Slovan Velvary 1794 0
2008/2009 11 SK DDM Slaný "A" 1745 Plicka Jiří ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou 1896 ½
2008/2009 10 SK DDM Slaný "A" 1745 Linhart Stanislav Slovan Velvary 1785 1
2008/2009 8 SK DDM Slaný "A" 1745 Mleziva Miloslav Sokol Buštěhrad "A" 1769 0
2008/2009 7 SK DDM Slaný "A" 1745 Šavrda Jan ŠK Kralupy nad Vltavou "C" 1716 ½
2008/2009 6 SK DDM Slaný "A" 1745 Vaic Miroslav Caissa Úholičky "C" 1780 1
2008/2009 5 SK DDM Slaný "A" 1745 Pospíšil Petr NOVA Kladno "A" 1673 1
2008/2009 4 SK DDM Slaný "A" 1745 Pšenička Oldřich TJ Aero Odolena Voda 1867 ½
2008/2009 3 SK DDM Slaný "A" 1745 Sochor František ŠK Kladno "B" 1851 ½
2008/2009 2 SK DDM Slaný "A" 1745 Martinec Karel ŠK Kralupy nad Vltavou "B" 1959 ½
2008/2009 1 SK DDM Slaný "A" 1745 Sedlák Luděk Caissa Úholičky "B" 1918 0
2007/2008 11 SK DDM Slaný 1761 Hrdlička Jan Slovan Velvary 1731 ½
2007/2008 10 SK DDM Slaný 1761 Buk Václav Sokol Buštěhrad 1908 ½
2007/2008 9 SK DDM Slaný 1761 Mikulík Eduard DDM Mělník 1577 1
2007/2008 8 SK DDM Slaný 1761 Staněk Václav TJ Aero Odolena Voda 1852 0
2007/2008 7 SK DDM Slaný 1761 Šilhan Petr TJ Sokol na Mělníce 1933 0
2007/2008 6 SK DDM Slaný 1761 Havlík Josef Caissa Úholičky "C" 1684 0
2007/2008 4 SK DDM Slaný 1761 Popelka Pavel MONTAKO Kralupy n/Vltavou "C" 1812 0
2007/2008 3 SK DDM Slaný 1761 Formánek Jan Šachklub města Dobrovice "B" 1711 ½
2007/2008 2 SK DDM Slaný 1761 Rývová Anna ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1935 ½
2007/2008 1 SK DDM Slaný 1761 Kastner Jan ŠK Joly Lysá n/Labem "E" 1756 ½
2006/2007 11 SK DDM Slaný 1740 Lánský Petr ŠK Kralupy n/Vlt C 1676 1
2006/2007 10 SK DDM Slaný 1740 Plháček Václav TJ Sokol Hostivice 1880 ½
2006/2007 9 SK DDM Slaný 1740 Zítko Martin Sokol Libčice n/Vl 1865 0
2006/2007 8 SK DDM Slaný 1740 Žák Jiří TJ Slovan Velvary 1529 ½
2006/2007 7 SK DDM Slaný 1740 Kučera Tomáš DDM Mělník 1963 1
2006/2007 6 SK DDM Slaný 1740 Staněk Václav AERO Odolena Voda 1923 0
2006/2007 5 SK DDM Slaný 1740 Konvalinka Vladislav ŠK Kralupy n/Vlt B 1904 1
2006/2007 4 SK DDM Slaný 1740 Kabát Jiří ŠO Stochov 1828 ½
2006/2007 3 SK DDM Slaný 1740 Verner Jan TJ Neratovice B 1500 1
2006/2007 2 SK DDM Slaný 1740 Hataš Radim Caissa Úholičky C 1479 ½
2006/2007 1 SK DDM Slaný 1740 Zoufalý Jiří ŠK Dobrovice B 1516 1
2005/2006 11 SK DDM Slaný A 1735 Slanec Jan ŠK Rakovník B 1721 1
2005/2006 10 SK DDM Slaný A 1735 Kasl Tomáš Lokomotiva BerounA 1856 ½
2005/2006 9 SK DDM Slaný A 1735 Vimmer Miloš ŠK Kladno C 1861 0
2005/2006 8 SK DDM Slaný A 1735 Vančát Milan ŠK Alva Příbram C 1753 0
2005/2006 7 SK DDM Slaný A 1735 Kabát Jiří ŠO Stochov 1808 1
2005/2006 6 SK DDM Slaný A 1735 Dupák Jaroslav SOU Příbram A 1905 1
2005/2006 5 SK DDM Slaný A 1735 Stolz Lubor Spartak Žebrák B 1967 0
2005/2006 4 SK DDM Slaný A 1735 Jargoyhen Roger ŠK Kladno D 1808 0
2005/2006 3 SK DDM Slaný A 1735 Sladovník Tomáš TJ Jince A 1741 ½
2005/2006 2 SK DDM Slaný A 1735 Hejda Václav TJ Kolešovice 1886 ½
2005/2006 1 SK DDM Slaný A 1735 Mleziva Miloslav NOVA Kladno A 1768 0
2004/2005 11 SK DDM Slaný 1744 Netík Jiří Č. Lev Kolešovice 1735 0
2004/2005 10 SK DDM Slaný 1744 Jargoyhen Roger ŠK Kladno D 1819 ½
2004/2005 9 SK DDM Slaný 1744 Nedvěd Pavel ŠK Kladno C 1794 ½
2004/2005 8 SK DDM Slaný 1744 Tyban Vladislav Sokol Libčice 1659 0
2004/2005 7 SK DDM Slaný 1744 Havlík Josef Caissa Úholičky B 1777 ½
2004/2005 6 SK DDM Slaný 1744 Macas Vladimír NOVA Kladno A 1883 0
2004/2005 5 SK DDM Slaný 1744 Mleziva Miloslav Sokol Buštěhrad A 1727 0
2004/2005 4 SK DDM Slaný 1744 Obrázek Karel Sokol Hostivice 1852 0
2004/2005 3 SK DDM Slaný 1744 Červenka Antonín ŠO Stochov 1774 1
2004/2005 2 SK DDM Slaný 1744 Lavrinčík Pavel Easy E Kralupy B 1937 ½
2004/2005 1 SK DDM Slaný 1744 Žamboch Pavel Easy E Kralupy C 1842 1
2003/2004 11 SK DDM Slaný 1762 Kopecký Jiří EasyE Kralupy B" 1858 0
2003/2004 10 SK DDM Slaný 1762 Štěpánek Svatopluk Libčice n/Vltavou 1886 ½
2003/2004 9 SK DDM Slaný 1762 Dvořák Tomáš ŠK Kladno E" 1892 ½
2003/2004 8 SK DDM Slaný 1762 Kopřiva Petr SK Mělník 1885 B" 1945 0
2003/2004 7 SK DDM Slaný 1762 Němec David Slovan Velvary 1732 ½
2003/2004 6 SK DDM Slaný 1762 Morávek Jakub EasyE Kralupy C" 1571 ½
2003/2004 5 SK DDM Slaný 1762 Nejedlý Jiří Neratovice C" 1346 1
2003/2004 4 SK DDM Slaný 1762 Holovčák Jiří NOVA Kladno A" 1837 ½
2003/2004 3 SK DDM Slaný 1762 Nipča Miroslav Sokol Hostivice 1986 0
2003/2004 2 SK DDM Slaný 1762 Doležal Vít AERO Odolena Voda 1961 0
2003/2004 1 SK DDM Slaný 1762 Szabo Jiří ŠK Kladno D" 1891 0