Hráč Čermák Luděk

Čermák Luděk

User Pic
Jméno: Čermák Luděk
Oddíl: GROP Praha
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1939
Elo mezinárodní: 1966
ID: 37175
FIDE ID: 364860
Rok narození: 1967
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 7 GROP - B 1966 1939 Nedoma Marek ŠK Viktoria Žižkov B 1983 1985 0
2019/2020 9 GROP Classical Chess 1966 1939 Zdrubecký Miroslav ŠK Sokol Vyšehrad D 1873 1889 0
2019/2020 8 GROP Classical Chess 1966 1939 Kostelecký Daniel TJ Kobylisy D 1909 1911 1
2019/2020 7 GROP Classical Chess 1966 1939 Němec Stanislav ŠK DP Praha D - EA Hotels 1851 1850 1
2019/2020 6 GROP Classical Chess 1966 1939 Nentvich Libor Sokol Vršovice C 1766 1792 1
2019/2020 4 GROP Classical Chess 1966 1939 Šmíd Radek ŠO Praga Praha A 1854 1865 1
2019/2020 2 GROP Classical Chess 1966 1939 Rexa Martin Dukla C 1881 1850 1
2018/2019 2 GROP - B 1966 1939 Krutina Ivan Dukla B 1862 1921 ½
2018/2019 1 GROP - B 1966 1939 Novák Václav ŠK Loko Praha A 2043 2027 0
2018/2019 8 GROP Classical Chess 1966 1939 Šebo Igor SK OAZA Praha C 1843 1886 ½
2018/2019 7 GROP Classical Chess 1966 1939 Zeman Martin ŠK Viktoria Žižkov B 1966 1963 ½
2018/2019 5 GROP Classical Chess 1966 1939 Mazuret Maxim ŠK AURORA 1173 1308 1
2018/2019 4 GROP Classical Chess 1966 1939 Kučera Jan LISA A 1909 1873 1
2018/2019 3 GROP Classical Chess 1966 1939 Hackel Luděk TJ Kobylisy D 1933 1947 1
2018/2019 2 GROP Classical Chess 1966 1939 Fejt Roman USK Praha A 1635 1795 1
2018/2019 3 GROP - D 1966 1939 Kindler Mikhail Steinitz-Makabi Praha 2058 2132 0
2017/2018 2 GROP Classical Chess 1966 1939 Kyselka Daniel ŠK Sokol Vyšehrad F 1770 1769 ½
2016/2017 4 GROP E 1966 1939 Richtr Karel �O TJ Dukla Praha F 1853 1839 0
2016/2017 11 GROP D 1966 1939 Mařík Miloslav �K Loko Praha B 1937 1987 0
2016/2017 8 GROP D 1966 1939 Sháněl Jaroslav Unichess D 2135 2158 0
2015/2016 11 GROP D 1992 1931 Keprta Stanislav TJ Bohemians Praha E 1919 1940 ½
2015/2016 10 GROP D 1992 1931 Čížek Martin Unichess F 1986 2016 0
2015/2016 9 GROP D 1992 1931 Hrubý Jan ŠK Smíchov C 1701 1
2015/2016 5 GROP D 1992 1931 Kabát Josef Kbelská šachová reprezentace B 1866 1837 1
2015/2016 3 GROP D 1992 1931 Radics Robert TJ Praga Praha B 1787 1773 1
2015/2016 2 GROP D 1992 1931 Přibyl Jaroslav Sokol Praha-Kobylisy E 1922 1892 0
2015/2016 2 GROP Classical Chess 1992 1931 Zoubek David ŠK Sokol Vyšehrad E 1837 1913 0
2014/2015 2 GROP D 1966 1918 Kolář Dan ŠO TJ Dukla Praha D 1897 1931 ½
2014/2015 9 GROP Classic.Chess 1966 1918 Voršilka Jiří SK OAZA Praha B 1694 1713 ½
2014/2015 8 GROP Classic.Chess 1966 1918 ŠK Sokol Vyšehrad D 1
2014/2015 7 GROP Classic.Chess 1966 1918 Mrázek Martin ŠK Bohnice B 1727 1727 1
2014/2015 5 GROP Classic.Chess 1966 1918 Jahoda Ladislav ŠO TJ Dukla Praha C 1946 1904 1
2014/2015 4 GROP Classic.Chess 1966 1918 Votruba Ladislav TJ Pankrác E 1829 1829 1
2013/2014 10 ŠK PORG C 1931 1928 Steiner Juraj Steinitz-Makabi A 2007 1976 0
2013/2014 4 ŠK PORG C 1931 1928 Kindl František DDM Praha 6 B 1907 1906 0
2013/2014 9 ŠK PORG Classical Chess 1931 1928 Šebek Pavel Stavby mostů Praha A 1711 1574 1
2013/2014 7 ŠK PORG Classical Chess 1931 1928 Vogl Milan USK Praha A 1867 ½
2013/2014 6 ŠK PORG Classical Chess 1931 1928 Němcová Karin SK OAZA Praha B 1689 1681 1
2013/2014 5 ŠK PORG Classical Chess 1931 1928 Shatnev Evgeny ŠK Mahrla Praha B 1790 1
2013/2014 4 ŠK PORG Classical Chess 1931 1928 Šlechta Karel ŠK Sokol Vyšehrad E 1954 1947 ½