Hráč Čermák Luděk

Čermák Luděk

User Pic
Jméno: Čermák Luděk
Oddíl: GROP Praha
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1926
Elo mezinárodní: 1965
ID: 37175
FIDE ID: 364860
Rok narození: 1967
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 2 GROP - B 1965 1926 Krutina Ivan Dukla B 1851 1904 ½
2018/2019 1 GROP - B 1965 1926 Novák Václav ŠK Loko Praha A 2048 2027 0
2018/2019 8 GROP Classical Chess 1965 1926 Šebo Igor SK OAZA Praha C 1838 1883 ½
2018/2019 7 GROP Classical Chess 1965 1926 Zeman Martin ŠK Viktoria Žižkov B 2002 1988 ½
2018/2019 5 GROP Classical Chess 1965 1926 Mazuret Maxim ŠK AURORA 1176 1308 1
2018/2019 4 GROP Classical Chess 1965 1926 Kučera Jan LISA A 1909 1893 1
2018/2019 3 GROP Classical Chess 1965 1926 Hackel Luděk TJ Kobylisy D 1933 1953 1
2018/2019 2 GROP Classical Chess 1965 1926 Fejt Roman USK Praha A 1647 1802 1
2018/2019 3 GROP - D 1965 1926 Kindler Mikhail Steinitz-Makabi Praha 2093 2147 0
2017/2018 2 GROP Classical Chess 1965 1926 Kyselka Daniel ŠK Sokol Vyšehrad F 1773 1771 ½
2015/2016 11 GROP D 1992 1931 Keprta Stanislav TJ Bohemians Praha E 1919 1940 ½
2015/2016 10 GROP D 1992 1931 Čížek Martin Unichess F 1986 2016 0
2015/2016 9 GROP D 1992 1931 Hrubý Jan ŠK Smíchov C 1701 1
2015/2016 5 GROP D 1992 1931 Kabát Josef Kbelská šachová reprezentace B 1866 1837 1
2015/2016 3 GROP D 1992 1931 Radics Robert TJ Praga Praha B 1787 1773 1
2015/2016 2 GROP D 1992 1931 Přibyl Jaroslav Sokol Praha-Kobylisy E 1922 1892 0
2015/2016 2 GROP Classical Chess 1992 1931 Zoubek David ŠK Sokol Vyšehrad E 1837 1913 0
2014/2015 2 GROP D 1966 1918 Kolář Dan ŠO TJ Dukla Praha D 1897 1931 ½
2014/2015 9 GROP Classic.Chess 1966 1918 Voršilka Jiří SK OAZA Praha B 1694 1713 ½
2014/2015 8 GROP Classic.Chess 1966 1918 ŠK Sokol Vyšehrad D 1
2014/2015 7 GROP Classic.Chess 1966 1918 Mrázek Martin ŠK Bohnice B 1727 1727 1
2014/2015 5 GROP Classic.Chess 1966 1918 Jahoda Ladislav ŠO TJ Dukla Praha C 1946 1904 1
2014/2015 4 GROP Classic.Chess 1966 1918 Votruba Ladislav TJ Pankrác E 1829 1829 1
2013/2014 10 ŠK PORG C 1931 1928 Steiner Juraj Steinitz-Makabi A 2007 1976 0
2013/2014 4 ŠK PORG C 1931 1928 Kindl František DDM Praha 6 B 1907 1906 0
2013/2014 9 ŠK PORG Classical Chess 1931 1928 Šebek Pavel Stavby mostů Praha A 1711 1574 1
2013/2014 7 ŠK PORG Classical Chess 1931 1928 Vogl Milan USK Praha A 1867 ½
2013/2014 6 ŠK PORG Classical Chess 1931 1928 Němcová Karin SK OAZA Praha B 1689 1681 1
2013/2014 5 ŠK PORG Classical Chess 1931 1928 Shatnev Evgeny ŠK Mahrla Praha B 1790 1
2013/2014 4 ŠK PORG Classical Chess 1931 1928 Šlechta Karel ŠK Sokol Vyšehrad E 1954 1947 ½