Hráč Kopecký Tomáš

Kopecký Tomáš

User Pic
Jméno: Kopecký Tomáš
Oddíl: TJ Sparta Kutná Hora
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1854
Elo mezinárodní: 1846
ID: 1213
FIDE ID: 332569
Rok narození: 1963
Třída trenéra: 4
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2021/2022 4 TJ Spartak Rokytnice n.J. 1842 1854 Přenosil Štěpán 1.Novoborský ŠK "B" 0 1497 1 soutěž
2021/2022 2 TJ Spartak Rokytnice n.J. 1853 1854 Jína Luboš ŠK Slavia Liberec 1606 1626 1 soutěž
2021/2022 1 TJ Spartak Rokytnice n.J. 1853 1854 Maryško Leoš ŠK Libštát 1826 1822 0 soutěž
2021/2022 3 TJ Sparta Kutná Hora B 1842 1854 Dudková Danka Pravonín 1692 1731 0 soutěž
2020/2021 1 TJ Spartak Rokytnice n.J. 1863 1861 Prchlý Miloš TJ Lokomotiva Liberec 1876 1899 0 soutěž
2019/2020 11 TJ Spartak Rokytnice n.J. 1860 1868 Havlíček Zdeněk ŠK Frýdlant 1547 1637 1 soutěž
2019/2020 9 TJ Spartak Rokytnice n.J. 1869 1868 Gombala Marek ŠK Slavia Liberec 1947 1920 ½ soutěž
2019/2020 8 TJ Spartak Rokytnice n.J. 1869 1868 Sivák Lukáš TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1825 1759 0 soutěž
2019/2020 6 TJ Spartak Rokytnice n.J. 1864 1868 Frank Miroslav ŠK Zikuda Turnov "D" 1874 1879 ½ soutěž
2019/2020 5 TJ Spartak Rokytnice n.J. 1864 1861 Štefanik Rostislav TJ Krásná Lípa 1649 1639 1 soutěž
2019/2020 3 TJ Spartak Rokytnice n.J. 1865 1861 Liška Martin TJ Jiskra Tanvald 1813 1824 ½ soutěž
2019/2020 1 TJ Spartak Rokytnice n.J. 1854 1861 Groh Jiří Desko Liberec "B" 1883 1907 1 soutěž
2019/2020 8 Sparta Kutná Hora C 1869 1868 Levinský Ladislav DDM Sokol Nymburk C 1509 1484 1 soutěž
2019/2020 7 Sparta Kutná Hora C 1864 1868 Řezáč Jindřich TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1834 1813 ½ soutěž
2019/2020 4 Sparta Kutná Hora C 1865 1861 Kammová Kateřina Joly Lysá nad Labem H 0 1074 1 soutěž
2019/2020 1 Sparta Kutná Hora C 1854 1861 Rubeš Zdeněk TJ Bohemia Poděbrady B 1765 1752 ½ soutěž
2018/2019 11 TJ Spartak Rokytnice n.J. 1852 1851 Honců Miroslav ŠK Česká Lípa 1871 1892 1 soutěž
2018/2019 10 TJ Spartak Rokytnice n.J. 1839 1851 Sivák Lukáš TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1745 1756 1 soutěž
2018/2019 9 TJ Spartak Rokytnice n.J. 1839 1851 Carda Milan TJ Krásná Lípa 1711 1735 1 soutěž
2018/2019 8 TJ Spartak Rokytnice n.J. 1823 1851 Paldus Petr ŠK Slavia Liberec 2036 2033 ½ soutěž
2018/2019 7 TJ Spartak Rokytnice n.J. 1823 1851 Kučera Jaroslav Desko Liberec "B" 1853 1862 1 soutěž
2018/2019 6 TJ Spartak Rokytnice n.J. 1836 1851 Tománek Petr ŠK Zikuda Turnov "C" 1998 2000 0 soutěž
2018/2019 5 TJ Spartak Rokytnice n.J. 1836 1851 Buřita Dobroslav ŠK Frýdlant 1617 1607 1 soutěž
2018/2019 3 TJ Spartak Rokytnice n.J. 1824 1843 Hojač Mojmír TJ Jiskra Tanvald 1870 1873 0 soutěž
2018/2019 2 TJ Spartak Rokytnice n.J. 1824 1843 Tadlík Petr 1.Novoborský ŠK "B" 1861 1909 ½ soutěž
2018/2019 1 TJ Spartak Rokytnice n.J. 1824 1843 Jakubů Milan ŠK Libštát 1839 1847 ½ soutěž
2018/2019 11 Sparta Kutná Hora B 1839 1851 Hamrník Jan Sokol Sendražice A 1874 1856 0 soutěž
2018/2019 10 Sparta Kutná Hora B 1839 1851 Řezáč Jindřich TJ AŠ Mladá Boleslav A 1786 1797 ½ soutěž
2018/2019 7 Sparta Kutná Hora B 1836 1851 Šmolík Jáchym KŠ Říčany 1925 E 1656 1722 0 soutěž
2018/2019 6 Sparta Kutná Hora B 1836 1851 Valtr Tomáš Joly Lysá nad Labem F 1945 1947 ½ soutěž
2018/2019 5 Sparta Kutná Hora B 1822 1843 Vlasák Jiří Sokol Kolín B 1886 1863 ½ soutěž
2018/2019 4 Sparta Kutná Hora B 1822 1843 Kacafírek Miroslav ŠS Kostelec n.Č.lesy B 1889 1906 1 soutěž
2018/2019 3 Sparta Kutná Hora B 1824 1843 Sedlatý Martin ŠK Spartak Čelákovice A 1777 1807 ½ soutěž
2018/2019 1 Sparta Kutná Hora B 1824 1843 Hlavnička Karel KŠ Říčany 1925 F 0 1908 ½ soutěž
2018/2019 9 TJ Sparta Kutna Hora 1823 1851 Fiala Milan TJ CHS Chotebor 1821 1815 ½ soutěž
2018/2019 2 TJ Sparta Kutna Hora 1824 1843 Kredl Karel Moravska Slavia Brno B 2124 2104 ½ soutěž
2017/2018 11 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 1834 1869 Honců Miroslav ŠK Česká Lípa 1922 1911 ½ soutěž
2017/2018 10 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 1832 1869 Švec Luděk Desko Liberec "B" 1673 1664 1 soutěž
2017/2018 9 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 1832 1869 Zima Jan ŠK Zikuda Turnov "C" 2068 2052 0 soutěž
2017/2018 8 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 1835 1869 Volenec Jakub TJ Krásná Lípa 1439 1472 1 soutěž
2017/2018 7 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 1835 1869 Válek Otakar 1.Novoborský ŠK "B" 2028 2011 0 soutěž
2017/2018 6 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 1844 1869 Havlíček Zdeněk ŠK Frýdlant 0 1661 ½ soutěž
2017/2018 5 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 1844 1869 Gombala Marek ŠK Libštát 1891 1868 0 soutěž
2017/2018 3 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 1832 1869 Dejmek Josef TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 1774 1807 ½ soutěž
2017/2018 2 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 1832 1869 Hloucal Antonín TJ Jiskra Tanvald 1794 1794 1 soutěž
2017/2018 1 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 1847 1873 Blaháček Evžen TJ Lokomotiva Liberec 1864 1858 0 soutěž
2016/2017 11 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 1851 1881 Zuzánek Vítězslav TJ Lokomotiva Liberec "B" 1638 1 soutěž
2016/2017 10 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 1851 1881 Petráň Jan TJ Desko Liberec "B" 2024 1972 ½ soutěž
2016/2017 9 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 1851 1881 Honců Miroslav ŠK Česká Lípa 1901 1923 ½ soutěž
2016/2017 8 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 1851 1881 Mareček Vladislav 1.Novoborský ŠK "B" 1649 1648 0 soutěž
2016/2017 7 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 1851 1881 Mayer Jiří TJ Krásná Lípa 1914 ½ soutěž
2016/2017 6 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 1851 1881 Hübscher Jindřich TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 1658 1829 1 soutěž
2016/2017 5 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 1851 1881 Tejnský Břetislav TJ Lokomotiva Liberec "A" 1897 1901 0 soutěž
2016/2017 4 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 1851 1881 Krotil Ondřej ŠK Libštát 1567 1 soutěž
2016/2017 3 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 1851 1881 Hloucal Antonín TJ Jiskra Tanvald 1772 1786 ½ soutěž
2016/2017 2 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 1851 1881 Gombala Marek TJ Slavia Liberec 1924 1903 1 soutěž
2016/2017 1 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 1851 1881 Konopka Lukáš ŠK Zikuda Turnov "C" 1892 1947 ½ soutěž
2016/2017 11 Sparta Kutná Hora B 1851 1881 Poborský Josef Sokol Sendražice A 1995 1920 0 soutěž
2016/2017 10 Sparta Kutná Hora B 1851 1881 Forman Miroslav ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1946 1946 ½ soutěž
2016/2017 8 Sparta Kutná Hora B 1851 1881 Otruba Marek Klub šachistů Říčany 1925 C 1659 1763 0 soutěž
2016/2017 7 Sparta Kutná Hora B 1851 1881 Garšic Petr Sokol Bakov n.Jiz. B 1950 1858 0 soutěž
2016/2017 6 Sparta Kutná Hora B 1851 1881 Dudek Jaromír DDM Sokol Nymburk B 1993 1984 ½ soutěž
2016/2017 4 Sparta Kutná Hora B 1851 1881 Steiner Juraj JAWA Brodce A 2045 1945 0 soutěž
2016/2017 3 Sparta Kutná Hora B 1851 1881 Řezáč Jindřich TJ AŠ Mladá Boleslav A 1812 1821 ½ soutěž
2016/2017 2 Sparta Kutná Hora B 1851 1881 Skokan František Šachklub města Dobrovice B 1929 1937 0 soutěž
2016/2017 1 Sparta Kutná Hora B 1851 1881 Jeřábek Pavel Bohemia Poděbrady A 1863 1903 0 soutěž
2015/2016 10 TJ Spartak Rokytnice n.J. 1851 1881 Jakubů Milan ŠK Libštát 1891 1898 1 soutěž
2015/2016 7 TJ Spartak Rokytnice n.J. 1851 1881 Cakl Zdeněk Desko Liberec "A" 2100 2083 0 soutěž
2015/2016 5 TJ Spartak Rokytnice n.J. 1851 1881 Podrazký Radim TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1822 1811 1 soutěž
2015/2016 4 TJ Spartak Rokytnice n.J. 1851 1881 Paulus Václav TJ Krásná Lípa 1561 1549 1 soutěž
2015/2016 3 TJ Spartak Rokytnice n.J. 1851 1881 Hnát Zdeněk TJ Jiskra Tanvald 1847 1858 0 soutěž
2015/2016 2 TJ Spartak Rokytnice n.J. 1851 1881 Honců Miroslav ŠK Česká Lípa 1901 1923 1 soutěž
2015/2016 1 TJ Spartak Rokytnice n.J. 1851 1881 Novák Jan Desko Liberec "B" 1928 1986 0 soutěž
2015/2016 11 TJ Sparta Kutná Hora 1851 1881 Kohout Vratislav Sokol Praha-Vršovice 2065 2080 ½ soutěž
2015/2016 9 Sparta Kutná Hora B 1851 1881 Kořínek Luboš TJ Slavoj Čáslav A 1719 1 soutěž
2015/2016 8 Sparta Kutná Hora B 1851 1881 Lažánek Jan ŠK JOLY Lysá nad Labem F 1977 1947 ½ soutěž
2015/2016 6 Sparta Kutná Hora B 1851 1881 Šedivý Ondřej ŠK Český Brod B 1775 1814 1 soutěž
2014/2015 9 Sparta Kutná Hora B 1883 1937 Poborský Josef SK Slavoj Čáslav A 1947 1971 ½ soutěž
2014/2015 8 Sparta Kutná Hora B 1883 1937 Makeš Martin ŠK Pravonín 2048 2003 ½ soutěž
2014/2015 11 TJ Spartak Rokytnice n.J. 1883 1937 Hnát Zdeněk TJ Jiskra Tanvald 1858 1872 ½ soutěž
2014/2015 10 TJ Spartak Rokytnice n.J. 1883 1937 Záhorbenský Jaroslav ŠK Zikuda Turnov "C" 2128 2127 0 soutěž
2014/2015 7 TJ Spartak Rokytnice n.J. 1883 1937 Halama Vratislav TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1872 1928 ½ soutěž
2014/2015 6 TJ Spartak Rokytnice n.J. 1883 1937 Gombala Marek TJ Slavia Liberec 1864 1865 ½ soutěž
2014/2015 5 TJ Spartak Rokytnice n.J. 1883 1937 Tománek Petr ŠK Zikuda Turnov "D" 1915 0 soutěž
2014/2015 4 TJ Spartak Rokytnice n.J. 1883 1937 Viták Jiří Desko Liberec "B" 1655 1777 ½ soutěž
2014/2015 3 TJ Spartak Rokytnice n.J. 1883 1937 Honců Miroslav ŠK Česká Lípa 1909 1937 0 soutěž
2014/2015 2 TJ Spartak Rokytnice n.J. 1883 1937 Princ Jiří TJ Krásná Lípa 1865 1861 ½ soutěž
2014/2015 1 TJ Spartak Rokytnice n.J. 1883 1937 Tryhuba Jaroslav 1. Novoborský ŠK "C" 1792 1837 0 soutěž
2013/2014 11 Sparta Kutná Hora "B" 1879 1931 Skalný Petr ŠK Města Dobrovice "C" 1697 ½ soutěž
2013/2014 7 Sparta Kutná Hora "B" 1879 1931 Maláč Petr ŠK Sokol Mladá Boleslav "C" 2062 2011 ½ soutěž
2013/2014 6 Sparta Kutná Hora "B" 1879 1931 Nedoma Marek TJ AŠ Mladá Boleslav "B" 1925 1929 1 soutěž
2013/2014 5 Sparta Kutná Hora "B" 1879 1931 Šoltys Roman ŠK Města Dobrovice "D" 1715 1726 1 soutěž
2013/2014 10 TJ Spartak Rokytnice n.Jiz. 1879 1931 Kolařík Jiří ŠK Libštát 1901 1870 0 soutěž
2013/2014 9 TJ Spartak Rokytnice n.Jiz. 1879 1931 Řičánek Miloslav ŠK Stráž pod Ralskem 1915 1928 1 soutěž
2013/2014 8 TJ Spartak Rokytnice n.Jiz. 1879 1931 Hübner Petr Chess Rowdies 1862 1890 1 soutěž
2013/2014 4 TJ Spartak Rokytnice n.Jiz. 1879 1931 Barták Pavel ŠK Zikuda Turnov "C" 1990 2010 0 soutěž
2013/2014 3 TJ Spartak Rokytnice n.Jiz. 1879 1931 Štefanik Oldřich TJ Krásná Lípa 1912 1968 1 soutěž
2013/2014 2 TJ Spartak Rokytnice n.Jiz. 1879 1931 Dejmek Josef TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1845 1845 ½ soutěž
2013/2014 1 TJ Spartak Rokytnice n.Jiz. 1879 1931 Žítek Jiří TJ Lokomotiva Liberec "B" 1703 1709 ½ soutěž
2012/2013 11 TJ Sparta Kutná Hora B 1881 1931 Skácel Jan TcJ Sokol Benešov A 2078 2087 ½ soutěž
2012/2013 9 TJ Sparta Kutná Hora B 1881 1931 Třebický Jiří JAWA Brodce B 1739 1 soutěž
2012/2013 8 TJ Sparta Kutná Hora B 1881 1931 Zvára David TJ Spartak Vlašim B 2059 2102 0 soutěž
2012/2013 7 TJ Sparta Kutná Hora B 1881 1931 Doležal Radoslav Stříbrná Skalice A 1952 1923 ½ soutěž
2012/2013 4 TJ Sparta Kutná Hora B 1881 1931 Daneš Filip TJ Kavalier Sázava A 1868 0 soutěž
2012/2013 3 TJ Sparta Kutná Hora B 1881 1931 Vyterna Miroslav ŠK KDJS Sedlčany A 1541 1 soutěž
2012/2013 2 TJ Sparta Kutná Hora B 1881 1931 Procházka Petr Sokol Neveklov A 1974 2008 ½ soutěž
2012/2013 1 TJ Sparta Kutná Hora B 1881 1931 Teichmann Čeněk TJ Sokol Sendražice B 1880 ½ soutěž
2012/2013 8 Spartak Rokytnice n.J. 1881 1931 Mašek Josef TJ Sokol Víchová 1668 1 soutěž
2012/2013 7 Spartak Rokytnice n.J. 1881 1931 Longin Milan ŠK Zikuda Turnov D 1709 1 soutěž
2012/2013 6 Spartak Rokytnice n.J. 1881 1931 Liška Martin Jiskra Tanvald B 1792 1817 1 soutěž
2012/2013 5 Spartak Rokytnice n.J. 1881 1931 Ježek Luděk TJ Sokol Rovensko p.T. 1745 1812 1 soutěž
2012/2013 4 Spartak Rokytnice n.J. 1881 1931 Leimer Oldřich TJ ZK Semily 1486 1 soutěž
2012/2013 3 Spartak Rokytnice n.J. 1881 1931 Hackel Rudolf TJ Sokol Víchová 1784 1 soutěž
2012/2013 2 Spartak Rokytnice n.J. 1881 1931 Čapek Jaroslav ŠK Zikuda Turnov D 1 soutěž
2012/2013 1 Spartak Rokytnice n.J. 1881 1931 Tancer Miroslav Jiskra Tanvald B 1748 0 soutěž
2011/2012 10 TJ Spartak Rokytnice n.Jizerou 1876 1943 Jakša Petr TJ Slávia Liberec 1822 1754 ½ soutěž
2011/2012 9 TJ Spartak Rokytnice n.Jizerou 1876 1943 Pajerský Michal TJ Desko Liberec "C" 1718 1796 ½ soutěž
2011/2012 7 TJ Spartak Rokytnice n.Jizerou 1876 1943 Hlavatý Jaroslav TJ Sokol Rovensko pod Troskami 1742 1742 1 soutěž
2011/2012 6 TJ Spartak Rokytnice n.Jizerou 1876 1943 Mayer Jiří TJ Krásná Lípa 1909 ½ soutěž
2011/2012 5 TJ Spartak Rokytnice n.Jizerou 1876 1943 Tejnský Břetislav TJ Lokomotiva Liberec 1956 2031 0 soutěž
2011/2012 2 TJ Spartak Rokytnice n.Jizerou 1876 1943 Fila Miloš TJ Bižuterie Jablonec n.Nisou 2041 1973 1 soutěž
2011/2012 1 TJ Spartak Rokytnice n.Jizerou 1876 1943 Majstr Jiří 1. Novoborský ŠK "D" 1896 1853 ½ soutěž
2011/2012 8 TJ Sparta Kutná Hora B 1876 1943 Novák Jiří TJ Sokol Sendražice B 1962 1914 ½ soutěž
2011/2012 1 TJ Sparta Kutná Hora B 1876 1943 Pech Hynek Sokol Kolín D 1807 1789 ½ soutěž
2010/2011 11 TJ Spartak Rokytnice n.J. 1924 Ježek Luděk TJ Sokol Rovensko p.Tr. 1776 1 soutěž
2010/2011 10 TJ Spartak Rokytnice n.J. 1924 Lamač Stanislav ŠK Zikuda Turnov "C" 1785 ½ soutěž
2010/2011 9 TJ Spartak Rokytnice n.J. 1924 Zákoucký Otto TJ PS ZK Semily 1594 1 soutěž
2010/2011 5 TJ Spartak Rokytnice n.J. 1924 Dejmek Josef TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1922 1 soutěž
2010/2011 4 TJ Spartak Rokytnice n.J. 1924 Petráň Jan Desko Liberec "B" 2087 0 soutěž
2010/2011 3 TJ Spartak Rokytnice n.J. 1924 Mareček Vladislav 1.Novoborský ŠK "D" 1675 1 soutěž
2010/2011 2 TJ Spartak Rokytnice n.J. 1924 Matůšů Dalibor TJ Lokomotiva Liberec 1812 1 soutěž
2010/2011 1 TJ Spartak Rokytnice n.J. 1924 Průdek Jiří TJ Slávia Liberec 2097 0 soutěž
2010/2011 11 Stadion Kutná Hora B 1924 Pospíšil Martin Klub šachistů Říčany 1925 D 1971 0 soutěž
2010/2011 10 Stadion Kutná Hora B 1924 Postupa Pavel JOLY Lysá n.Labem D 2071 ½ soutěž
2010/2011 8 Stadion Kutná Hora B 1924 Koyš Milan Kostelec nad Č.l. B 2079 ½ soutěž
2010/2011 7 Stadion Kutná Hora B 1924 Koudelka Ivan Sokol Český Brod A 2005 ½ soutěž
2010/2011 5 Stadion Kutná Hora B 1924 Pospěch Roman Klub šachistů Říčany 1925 C 2018 ½ soutěž
2010/2011 4 Stadion Kutná Hora B 1924 Trmal Jaroslav SK Pyrit Příbram B 2204 0 soutěž
2010/2011 3 Stadion Kutná Hora B 1924 Srba Milan Sokol Struhařov A 2180 1 soutěž
2010/2011 2 Stadion Kutná Hora B 1924 Vesecký Martin Sokol Pečky A 2110 ½ soutěž
2010/2011 1 Stadion Kutná Hora B 1924 Hroník Petr JAWA Brodce B 2006 ½ soutěž
2009/2010 11 TJ Spartak Rokytnice n.J. 1944 Zima Jan ŠK Zikuda Turnov "C" 1722 ½ soutěž
2009/2010 8 TJ Spartak Rokytnice n.J. 1944 Šimon Petr TJ Lokomotiva Liberec "A" 1822 1 soutěž
2009/2010 2 TJ Spartak Rokytnice n.J. 1944 Struhár Viktor TJ Lokomotiva Liberec "B" 1466 1 soutěž
2009/2010 10 Kutná Hora B 1944 Urban Miroslav Sokol Český Brod 1893 ½ soutěž
2009/2010 6 Kutná Hora B 1944 Masák Radim Sokol Nymburk 1980 ½ soutěž
2009/2010 5 Kutná Hora B 1944 Jeřábek Jindřich AŠ Mladá Boleslav 2010 0 soutěž
2009/2010 4 Kutná Hora B 1944 Záhorbenský Jaroslav Sokol Bakov n.J. 2140 0 soutěž
2009/2010 3 Kutná Hora B 1944 Šilhan Petr Sokol na Mělníce 2013 ½ soutěž
2009/2010 1 Kutná Hora B 1944 Eisner Michal Sokol Kolín B 2089 0 soutěž
2008/2009 11 TJ Spartak Rokytnice n. Jizerou 1930 Kavický Petr TJ Lokomotiva Liberec "B" 1767 1 soutěž
2008/2009 9 TJ Spartak Rokytnice n. Jizerou 1930 Hlavatý Jaroslav TJ Sokol Rovensko p. Troskami 1689 1 soutěž
2008/2009 7 TJ Spartak Rokytnice n. Jizerou 1930 Kolář Jaroslav Jiskra Tanvald 1785 ½ soutěž
2008/2009 6 TJ Spartak Rokytnice n. Jizerou 1930 Průdek Jiří TJ Krásná Lípa 2059 0 soutěž
2008/2009 5 TJ Spartak Rokytnice n. Jizerou 1930 Matůšů Dalibor TJ Lokomotiva Liberec "A" 1866 ½ soutěž
2008/2009 3 TJ Spartak Rokytnice n. Jizerou 1930 Švec Luděk Desko Liberec "B" 1741 1 soutěž
2008/2009 2 TJ Spartak Rokytnice n. Jizerou 1930 Dejmek Josef TJ Bižuterie Jablonec n/N. 1906 ½ soutěž
2008/2009 1 TJ Spartak Rokytnice n. Jizerou 1930 Majstr Jiří 1. Novoborský ŠK "D" 1908 ½ soutěž
2008/2009 11 Stadion Kutná Hora B 1930 Forman Daniel Kostelec nad Černými lesy B 1825 ½ soutěž
2008/2009 10 Stadion Kutná Hora B 1930 Koudelka Ivan Sokol Český Brod B 2013 ½ soutěž
2008/2009 9 Stadion Kutná Hora B 1930 Matějovský Ondřej Spartak Vlašim B 2045 ½ soutěž
2008/2009 8 Stadion Kutná Hora B 1930 Franc Lubor Sokol Kolín C 1942 ½ soutěž
2008/2009 6 Stadion Kutná Hora B 1930 Hroník Petr JAWA Brodce B 1955 1 soutěž
2008/2009 5 Stadion Kutná Hora B 1930 Fekete František Sokol Pečky A 1719 ½ soutěž
2008/2009 4 Stadion Kutná Hora B 1930 Skácel Jan Sokol Benešov A 2057 ½ soutěž
2008/2009 3 Stadion Kutná Hora B 1930 Novák Jiří Sokol Sendražice B 1985 ½ soutěž
2008/2009 2 Stadion Kutná Hora B 1930 Poborský Josef Slavoj Čáslav 1980 1 soutěž
2008/2009 1 Stadion Kutná Hora B 1930 Košata František Biomedica Říčany E 1900 ½ soutěž
2007/2008 11 TJ Spartak Rokytnice n.J. 1967 Malec Jan 1. Novoborský ŠK "D" 1976 ½ soutěž
2007/2008 10 TJ Spartak Rokytnice n.J. 1967 Ševic Jaroslav TJ Lokomotiva Liberec "B" 1944 ½ soutěž
2007/2008 9 TJ Spartak Rokytnice n.J. 1967 Filip Petr TJ Lokomotiva Liberec "A" 1877 ½ soutěž
2007/2008 8 TJ Spartak Rokytnice n.J. 1967 Jakša Petr Desko Liberec "B" 1806 1 soutěž
2007/2008 5 TJ Spartak Rokytnice n.J. 1967 Pražák Ondřej Jiskra Tanvald 1955 0 soutěž
2007/2008 4 TJ Spartak Rokytnice n.J. 1967 Bach Ulf-Gunter TJ Krásná Lípa 1986 0 soutěž
2007/2008 3 TJ Spartak Rokytnice n.J. 1967 Opočenský Miroslav TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2030 ½ soutěž
2007/2008 2 TJ Spartak Rokytnice n.J. 1967 Kučera Jaroslav 1. Novoborský ŠK "C" 2005 0 soutěž
2007/2008 1 TJ Spartak Rokytnice n.J. 1967 Patočka Jan ŠK Libštát 1824 ½ soutěž
2007/2008 10 Stadion Kutná Hora B 1967 Šurnický Milan ŠK KDJS Sedlčany A 1773 ½ soutěž
2007/2008 9 Stadion Kutná Hora B 1967 Štoček Jiří TJ Tourist Biomedica Říčany D 1643 1 soutěž
2007/2008 6 Stadion Kutná Hora B 1967 Macků Emil TJ Sokol Benešov A 1994 ½ soutěž
2007/2008 5 Stadion Kutná Hora B 1967 Eisner Oldřich TJ Sokol Pečky B 1876 ½ soutěž
2007/2008 4 Stadion Kutná Hora B 1967 Hlaváčová Lucie TJ Tourist Biomedica Říčany F 1819 ½ soutěž
2007/2008 3 Stadion Kutná Hora B 1967 Vít Martin TJ Tourist Biomedica Říčany E 1960 ½ soutěž
2007/2008 2 Stadion Kutná Hora B 1967 Innemann František Spartak Vlašim B 1906 1 soutěž
2007/2008 1 Stadion Kutná Hora B 1967 Listopad Martin ŠK Medvědi Zvole A 1975 ½ soutěž
2006/2007 10 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou "A" 1962 Petrlík Martin TJ Semily "B" 1602 ½ soutěž
2006/2007 9 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou "A" 1962 Řehořek Radomír TJ Šachy Víchová nad Jizerou 1841 1 soutěž
2006/2007 8 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou "A" 1962 Hanuš Jan TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou "B" 1487 1 soutěž
2006/2007 6 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou "A" 1962 Martínek Lubomír TJ Sokol Rovensko pod Troskami 1742 1 soutěž
2006/2007 5 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou "A" 1962 Hlava Josef TJ Semily "B" 1 soutěž
2006/2007 4 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou "A" 1962 Forbelský Josef TJ Šachy Víchová nad Jizerou 1341 1 soutěž
2006/2007 3 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou "A" 1962 Hanuš Jan TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou "B" 1487 1 soutěž
2006/2007 2 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou "A" 1962 Staněk Bohumil Zikuda Turnov "C" 1962 ½ soutěž
2006/2007 1 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou "A" 1962 Dudek Jaromír TJ Sokol Rovensko pod Troskami 1908 ½ soutěž
2005/2006 10 St.Kutná Hora B 1954 Rubeš Zdeněk Bohemia PoděbradyB 1782 1 soutěž
2005/2006 9 St.Kutná Hora B 1954 Šenkýř Oldřich Sokol Bakov C 1 soutěž
2005/2006 8 St.Kutná Hora B 1954 Hejdrych Jaroslav ŠK Karbo Benátky A 1637 1 soutěž
2005/2006 7 St.Kutná Hora B 1954 Kubíček Miloš Sokol Pečky B 1648 1 soutěž
2005/2006 6 St.Kutná Hora B 1954 Hojka Václav ŠK měs.Dobrovice B 1 soutěž
2005/2006 5 St.Kutná Hora B 1954 Dušek Vladimír Sokol Sendražice B 1627 1 soutěž
2005/2006 2 St.Kutná Hora B 1954 Malíková Kateřina Autoškoda Ml.Bol.B 1329 1 soutěž
2004/2005 11 Spartak Rokytnice 1972 Zboroň Karol TJ Semily 1953 ½ soutěž
2004/2005 10 Spartak Rokytnice 1972 Honců Miroslav ŠK Česká Lípa 1926 ½ soutěž
2004/2005 9 Spartak Rokytnice 1972 Blaháček Evžen Desko Liberec A" 2057 ½ soutěž
2004/2005 7 Spartak Rokytnice 1972 Halama Vratislav Autobrzdy Jablonec 2025 1 soutěž
2004/2005 6 Spartak Rokytnice 1972 Kučera Petr Novoborský ŠK B" 1965 0 soutěž
2004/2005 4 Spartak Rokytnice 1972 Dolenský Milan ŠK Libštát 1961 0 soutěž
2004/2005 3 Spartak Rokytnice 1972 Gombos Ladislav Desko Liberec B" 1762 1 soutěž
2004/2005 2 Spartak Rokytnice 1972 Krch Ladislav Nové Město p. Smrk 1707 1 soutěž
2004/2005 1 Spartak Rokytnice 1972 Jedlička Vladimír Jiskra Tanvald 2095 ½ soutěž
2004/2005 11 Stad.Kutná Hora B 1972 Šindelář Pavel BIOMEDICA Říčany C 1974 ½ soutěž
2004/2005 8 Stad.Kutná Hora B 1972 Žák Zbyněk Sokol Pečky B 1820 0 soutěž
2004/2005 7 Stad.Kutná Hora B 1972 Zima Tomáš Sokol Nymburk B 1817 1 soutěž
2004/2005 6 Stad.Kutná Hora B 1972 Soural Jan Sokol Struhařov 2162 0 soutěž
2004/2005 5 Stad.Kutná Hora B 1972 Uhlíř Václav Sokol Sendražice B 1845 1 soutěž
2004/2005 4 Stad.Kutná Hora B 1972 Listopad Martin Kavalier Sázava A 1902 0 soutěž
2004/2005 3 Stad.Kutná Hora B 1972 Hrubant Ivan BIOMEDICA Říčany E 2113 0 soutěž
2004/2005 2 Stad.Kutná Hora B 1972 Pech Hynek Sokol Kolín D 1250 ½ soutěž
2004/2005 1 Stad.Kutná Hora B 1972 Doležal Karel BOHEMIA PoděbradyB 1992 ½ soutěž
2003/2004 11 Spartak Rokytnice 1975 Veselý Pavel ŠK Česká Lípa C 1845 1 soutěž
2003/2004 9 Spartak Rokytnice 1975 Farkaš Zdeněk Jiskra Tanvald A 1704 1 soutěž
2003/2004 8 Spartak Rokytnice 1975 Peníška Pavel Desko Liberec C 1890 0 soutěž
2003/2004 7 Spartak Rokytnice 1975 Noack Christian Krásná Lípa A 2153 0 soutěž
2003/2004 6 Spartak Rokytnice 1975 Titěra Libor TJ Autobrzdy 1985 1 soutěž
2003/2004 5 Spartak Rokytnice 1975 Cakl Zdeněk Desko Liberec B 2077 ½ soutěž
2003/2004 3 Spartak Rokytnice 1975 Hnát Zdeněk Bižuterie Jbl A 1929 0 soutěž
2003/2004 2 Spartak Rokytnice 1975 Lamač Stanislav Slavie Turnov B 1749 ½ soutěž
2003/2004 1 Spartak Rokytnice 1975 Hendrych Václav ŠK Česká Lípa B 2011 0 soutěž
2003/2004 11 Stad.Kutná Hora B 1975 Fojtů Petr Biomedica Říčany D 1918 0 soutěž
2003/2004 9 Stad.Kutná Hora B 1975 Řehoř Jan Sokol Neveklov 1744 1 soutěž
2003/2004 8 Stad.Kutná Hora B 1975 Svoboda Jaromír JAWA Brodce B 1987 1 soutěž
2003/2004 6 Stad.Kutná Hora B 1975 Hrubant Ivan Biomedica Říčany E 2119 ½ soutěž
2003/2004 4 Stad.Kutná Hora B 1975 Daneš Filip Kavalier Sázava 1845 1 soutěž
2003/2004 2 Stad.Kutná Hora B 1975 Tyko Josef Sokol Kolín G 1903 0 soutěž
2003/2004 1 Stad.Kutná Hora B 1975 Feierfeil Jiří Sokol Benešov C 1908 1 soutěž