Hráč Straka Ondřej

Straka Ondřej

User Pic
Jméno: Straka Ondřej
Oddíl: ŠK Medvědi Zvole
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1924
Elo mezinárodní: 1957
ID: 12237
FIDE ID: 334715
Rok narození: 1989
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2012/2013 9 ŠK Medvědi Zvole A 1957 1919 Šefčík Jiří Sokol Buštěhrad B 1252 1
2012/2013 7 ŠK Medvědi Zvole A 1957 1919 Krejčí Patrik ŠK Řevnice B 1641 1
2011/2012 10 ŠK Medvědi Zvole A 1957 1925 Hrubant Ivan Klub šachistů Říčany 1925 E 2046 2027 0
2011/2012 2 ŠK Medvědi Zvole A 1957 1925 Novák Jiří TJ Sokol Sendražice B 1962 1914 1
2011/2012 1 ŠK Medvědi Zvole A 1957 1925 Feierfeil Jiří JAWA Brodce B 1858 1923 0
2010/2011 11 ŠK Medvědi Zvole A 1942 Kubaljak Jaromír TJ Sokol Benešov A 1909 0
2010/2011 10 ŠK Medvědi Zvole A 1942 Laubacher Luděk Sokol Neveklov A 1557 1
2010/2011 8 ŠK Medvědi Zvole A 1942 Mazánek David Joly Lysá nad Labem E 1909 0
2010/2011 7 ŠK Medvědi Zvole A 1942 Dupák Jaroslav ŠK Příbram Baník A 1808 1
2010/2011 2 ŠK Medvědi Zvole A 1942 Hrdina Robin TJ Spartak Vlašim B 1909 ½
2010/2011 1 ŠK Medvědi Zvole A 1942 Košata František Klub šachistů Říčany 1925 E 1843 0
2009/2010 11 ŠK Medvědi Zvole A 1909 Fejtek Petr ŠK Kladno C 1820 ½
2009/2010 10 ŠK Medvědi Zvole A 1909 Šnajdr Tomáš ŠK Merkur Kladno 1913 0
2009/2010 9 ŠK Medvědi Zvole A 1909 Kasl Tomáš Lokomotiva Beroun A 1795 1
2009/2010 8 ŠK Medvědi Zvole A 1909 Sladovník Tomáš SK Pyrit Příbram B 1982 1
2009/2010 6 ŠK Medvědi Zvole A 1909 Peklo Jan Sokol Hostivice B 1640 1
2009/2010 4 ŠK Medvědi Zvole A 1909 Erban Jiří Český Lev Kolešovice A 2057 1
2009/2010 3 ŠK Medvědi Zvole A 1909 Saxl Jiří ŠK Příbram Baník A 1862 ½
2009/2010 2 ŠK Medvědi Zvole A 1909 Kohout Josef ŠK Rakovník B 1980 1
2009/2010 1 ŠK Medvědi Zvole A 1909 Steiner Juraj ŠK Řevnice A 1914 1
2007/2008 7 ŠK Medvědi Zvole B 1826 Vykouk Pavel Sokol Postupice 1696 1
2007/2008 2 ŠK Medvědi Zvole B 1826 Nguyen Martin Sokol Benešov B 1542 0
2007/2008 1 ŠK Medvědi Zvole B 1826 Fejt Marek ŠK KDJS Sedlčany B 1329 1
2007/2008 11 ŠK Medvědi Zvole A 1826 Havelka Petr ŠK KDJS Sedlčany A 1960 ½
2007/2008 10 ŠK Medvědi Zvole A 1826 Vlach Josef TJ Tourist Biomedica Říčany D 1824 0
2007/2008 7 ŠK Medvědi Zvole A 1826 Skácel Jan TJ Sokol Benešov A 2040 0
2007/2008 5 ŠK Medvědi Zvole A 1826 Buřil Petr TJ Tourist Biomedica Říčany F 2039 0
2007/2008 4 ŠK Medvědi Zvole A 1826 Vít Martin TJ Tourist Biomedica Říčany E 1960 ½
2007/2008 1 ŠK Medvědi Zvole A 1826 Snížek Květoslav Stadion Kutná Hora B 1980 1
2006/2007 11 ŠK Medvědi Zvole A 1689 Sochor Martin TJ Sokol Pečky B 1772 0
2006/2007 10 ŠK Medvědi Zvole A 1689 Řehoř Jan Sokol Neveklov 1796 1
2006/2007 6 ŠK Medvědi Zvole A 1689 Franc Lubor Sokol Kolín C 2006 1
2006/2007 4 ŠK Medvědi Zvole A 1689 Hlaváčová Lucie BIOMEDICA Říčany E 1899 0
2006/2007 3 ŠK Medvědi Zvole A 1689 Prokop Jiří TJ Spartak Vlašim B 1859 0
2006/2007 2 ŠK Medvědi Zvole A 1689 Koudelka Ivan Sokol Český Brod A 1994 0
2006/2007 1 ŠK Medvědi Zvole A 1689 Novotný Roman TJ Stadion Kutná Hora B 1872 1
2006/2007 10 ŠK Medvědi Zvole B 1689 Gernert Otakar Sokol Struhařov B 1964 0
2006/2007 9 ŠK Medvědi Zvole B 1689 Pazdera Jaroslav Spartak Vlašim C 1663 1
2006/2007 7 ŠK Medvědi Zvole B 1689 Müller Petr Dolní Kralovice 1490 0
2006/2007 6 ŠK Medvědi Zvole B 1689 Pilný Jiří Biomedica Říčany G ½
2006/2007 5 ŠK Medvědi Zvole B 1689 Kotzot Jiří Kavalier Sázava 2064 ½
2006/2007 4 ŠK Medvědi Zvole B 1689 Voříšek Martin Sokol Benešov C 1478 ½
2006/2007 3 ŠK Medvědi Zvole B 1689 Šurnický Milan ŠK KDJS Sedlčany A 1789 1
2004/2005 7 Vyšehrad 1774 Zeinert Michal Brno 2115 0
2004/2005 6 Vyšehrad 1774 Kuchynka Lukáš Brankovice 2000 0
2004/2005 5 Vyšehrad 1774 Beil Ondřej Bruntál 1938 ½
2004/2005 4 Vyšehrad 1774 Kastner Vojtěch Havlíčkův Brod 1914 ½
2004/2005 3 Vyšehrad 1774 Kratochvíl Jiří České Budějovice 1682 0
2004/2005 2 Vyšehrad 1774 Kuželka Kryštof Plzeň B 1496 ½
2004/2005 1 Vyšehrad 1774 Fencl Pavel Lysá nad Labem 1426 ½
2004/2005 7 Vyšehrad 1436 Kratochvíl Jiří České Budějovice 0
2004/2005 6 Vyšehrad 1436 Heller Šimon Tábor 1716 0
2004/2005 4 Vyšehrad 1774 Kříž Daniel Plzeň A 1885 ½
2004/2005 3 Vyšehrad 1774 Kuželka Kryštof Plzeň B 1496 ½
2004/2005 2 Vyšehrad 1774 Fencl Pavel Lysá nad Labem 1426 ½
2003/2004 11 Sokol Vyšehrad B" 1436 Buchar Jiří Spartak Ústí n.L. 1401 1
2003/2004 10 Sokol Vyšehrad B" 1436 Rubeš Jan Bonex Teplice 1
2003/2004 9 Sokol Vyšehrad B" 1436 Vojta Jakub Easy Engl.Kralupy 1376 1
2003/2004 7 Sokol Vyšehrad B" 1436 Már Tomáš Biomedica Říčany A 1648 1
2003/2004 6 Sokol Vyšehrad B" 1436 Ochová Zdeňka Biomedica Říčany B 1250 1
2003/2004 5 Sokol Vyšehrad B" 1436 Vaník Jan Desko Liberec B" 1455 1
2003/2004 4 Sokol Vyšehrad B" 1436 Vrána Jan Desko Liberec A" 2103 0
2003/2004 3 Sokol Vyšehrad B" 1436 Třešňák Lukáš ŠK Kladno 1449 ½
2003/2004 2 Sokol Vyšehrad B" 1436 Vlasák Lukáš Tietz Karlovy Vary 1520 1
2003/2004 1 Sokol Vyšehrad B" 1436 Pozdníček Richard Sokol Údlice 1503 0