Hráč Már Tomáš

Már Tomáš

User Pic
Jméno: Már Tomáš
Oddíl: Klub šachistů Říčany 1925
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1670
Elo mezinárodní: 1722
ID: 14625
FIDE ID: 342980
Rok narození: 1988
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 1 Klub šachistů Říčany 1925 F 1730 1670 Pressler Tobias Klub šachistů Říčany 1925 G 1550 1617 ½
2019/2020 2 KŠ Říčany 1925 E 1722 1670 Šedivý Ondřej ŠK Český Brod A 1743 1800 ½
2019/2020 1 KŠ Říčany 1925 E 1730 1670 Jeřábek Pavel TJ Bohemia Poděbrady A 1820 1839 0
2018/2019 11 KŠ Říčany 1925 E 1743 1663 Štěpánek Stanislav TJ Bohemia Poděbrady A 1870 1865 0
2018/2019 10 KŠ Říčany 1925 E 1743 1663 Kacafírek Miroslav ŠS Kostelec n.Č.lesy B 1904 1882 0
2018/2019 9 KŠ Říčany 1925 E 1734 1663 Valtr Tomáš Joly Lysá nad Labem F 1930 1947 1
2018/2019 8 KŠ Říčany 1925 E 1734 1663 Kruška Vladimír Sokol Kolín B 1865 1889 0
2018/2019 6 KŠ Říčany 1925 E 1730 1663 Bohdal Ján ŠK Spartak Čelákovice A 1867 0 ½
2018/2019 5 KŠ Říčany 1925 E 1739 1681 Chybný Zdeněk ŠK Český Brod A 1788 1796 0
2018/2019 3 KŠ Říčany 1925 E 1750 1681 Poborský Josef Sokol Sendražice A 1888 1855 0
2018/2019 2 KŠ Říčany 1925 E 1750 1681 Kočí Václav TJ AŠ Mladá Boleslav A 1933 1920 0
2018/2019 1 KŠ Říčany 1925 E 1777 1681 Chmelík Ladislav Šachklub města Dobrovice B 1747 1789 0
2018/2019 8 TJ Bohemians Praha F 1722 1670 Budinský Petr ŠK DP Praha C - VŠFS 1938 1963 0
2018/2019 2 TJ Bohemians Praha F 1722 1670 Páťal Luboš TJ Pankrác F 0 1569 ½
2018/2019 9 Klub šachistů Říčany 1925 FB 1743 1663 Zvolenský David JAWA Brodce B 2111 2062 0
2018/2019 8 Klub šachistů Říčany 1925 FB 1734 1663 Mandovec Antonín ŠK KDJS Sedlčany B 1760 1736 0
2018/2019 5 Klub šachistů Říčany 1925 FB 1730 1663 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice A 1827 1855 0
2018/2019 3 Klub šachistů Říčany 1925 FB 1750 1681 Chudáček Vladimír Mníšek pod Brdy 1679 1682 1
2018/2019 2 Klub šachistů Říčany 1925 FB 1750 1681 Kovářík Vojtěch Šachový klub Příbram Baník B 1729 1813 1
2018/2019 1 Klub šachistů Říčany 1925 FB 1777 1681 Šmolík Jáchym Klub šachistů Říčany 1925 G 1600 1740 0
2017/2018 10 TJ Bohemians Praha G 1722 1670 Mráz Jaroslav USK Praha C 1480 1454 1
2017/2018 9 TJ Bohemians Praha G 1722 1670 Trnka Lukáš SK OAZA Praha E 0 1576 0
2017/2018 8 TJ Bohemians Praha G 1722 1670 Šafařík Stanislav ŠK DP Praha G 0 1472 ½
2017/2018 7 TJ Bohemians Praha G 1722 1670 Novotný Miroslav ŠO Praga Praha C 0 1769 0
2017/2018 6 TJ Bohemians Praha G 1722 1670 Jahoda Oldřich ŠO TJ Dukla Praha F 0 1621 0
2017/2018 5 TJ Bohemians Praha G 1722 1670 Kadlec Rudolf ŠK Bohnice C 1403 1380 ½
2017/2018 3 TJ Bohemians Praha G 1722 1670 Brejcha Blahomír TJ Kobylisy F 1422 1560 1
2017/2018 2 TJ Bohemians Praha G 1722 1670 Trčka Bohdan ŠK Praha - Smíchov D 1531 1521 1
2017/2018 1 TJ Bohemians Praha G 1722 1670 Žáček Petr ŠK Teplárna Malešice 1512 1471 1
2017/2018 9 Klub šachistů Říčany 1925 F 1764 1722 Hlaváček Ondřej ŠK KDJS Sedlčany B 1800 1800 ½
2017/2018 7 Klub šachistů Říčany 1925 F 1764 1722 Fojtů Tomáš KŠ Stříbrná Skalice A 1679 1629 1
2017/2018 6 Klub šachistů Říčany 1925 F 1762 1722 Procházka Petr Sokol Neveklov 1886 1877 0
2017/2018 5 Klub šachistů Říčany 1925 F 1762 1722 Steiner Juraj JAWA Brodce B 1954 1932 0
2017/2018 4 Klub šachistů Říčany 1925 F 1764 1722 Bezwald Petr Šachový klub Příbram Baník C 0 1663 0
2017/2018 3 Klub šachistů Říčany 1925 F 1764 1722 Evan Jan TJ Sokol Struhařov A 2042 2003 0
2017/2018 2 Klub šachistů Říčany 1925 F 1764 1722 Daneš Filip TJ Kavalier Sázava A 0 1927 0
2017/2018 1 Klub šachistů Říčany 1925 F 1753 1714 Říha Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 G 2035 2024 0
2017/2018 10 KŠ Říčany 1925 D 1764 1722 Šmíd Ondřej ŠK Zdice A 1885 1918 1
2017/2018 9 KŠ Říčany 1925 D 1764 1722 Stanislav Josef TJ Hostivice A 0 1256 1
2017/2018 7 KŠ Říčany 1925 D 1762 1722 Havlík Josef ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 1655 1634 1
2017/2018 6 KŠ Říčany 1925 D 1762 1722 Kubaljak Jaromír JAWA Brodce A 1969 1834 0
2017/2018 1 KŠ Říčany 1925 D 1753 1714 Bouda Karel SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1732 1766 1
2016/2017 7 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1687 1692 Voráček Zdeněk Klub šachistů Říčany 1925 C 1977 1990 0
2016/2017 4 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1687 1692 Lupták Pavol Sokol Kolín B 1
2016/2017 3 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1687 1692 Novotný Roman Sparta Kutná Hora B 1816 1792 0
2015/2016 11 Klub šachistů Říčany 1925 G 1687 1692 Hlaváček Ondřej ŠK KDJS Sedlčany C 1650 1616 ½
2015/2016 9 Klub šachistů Říčany 1925 G 1687 1692 Malý Dušan Klub šachistů Říčany 1925 H 1750 1718 1
2015/2016 7 Klub šachistů Říčany 1925 G 1687 1692 Vilímová Julie Stříbrná Skalice B 1725 1791 ½
2015/2016 3 Klub šachistů Říčany 1925 G 1687 1692 Vašák Martin Jawa Brodce C 1648 0
2015/2016 9 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1687 1692 Uhlíř Václav Sokol Sendražice A 1868 1834 0
2015/2016 2 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1687 1692 Pataridis Janis ŠK Kostelec n.Č.lesy B 1874 1847 ½
2015/2016 7 Klub šachistů Říčany 1925 F 1687 1692 Mandovec Antonín ŠK KDJS Sedlčany A 1680 1
2015/2016 6 Klub šachistů Říčany 1925 F 1687 1692 Krupanský Jaromír ŠK Příbram - Baník B 1708 1726 0
2015/2016 5 Klub šachistů Říčany 1925 F 1687 1692 Feierfeil Jiří JAWA Brodce B 1785 1790 0
2015/2016 4 Klub šachistů Říčany 1925 F 1687 1692 Chomický Josef Sokol Neveklov A 1562 ½
2015/2016 2 Klub šachistů Říčany 1925 F 1687 1692 Řeřábek Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 E 1721 1632 1
2015/2016 1 Klub šachistů Říčany 1925 F 1687 1692 Fojtů Jiří Stříbrná Skalice 1585 1520 1
2015/2016 3 Klub šachistů Říčany 1925 F 1687 1692 Fojtů Tomáš Stříbrná Skalice 1679 1648 1
2015/2016 2 Klub šachistů Říčany 1925 F 1687 1692 Škvor Jiří Sokol Neveklov A 1565 1
2015/2016 1 Klub šachistů Říčany 1925 F 1687 1692 Zadina Jiří ŠK Jince A 1850 1
2014/2015 11 KŠ Říčany 1925 D 1751 1751 Jirounek Miroslav Sokol Mladá Boleslav B 1738 0
2014/2015 10 KŠ Říčany 1925 D 1751 1751 Řezáč Jindřich TJ AŠ Mladá Boleslav A 1842 1821 ½
2014/2015 9 KŠ Říčany 1925 D 1751 1751 Doležal Jan TJ Bohemia Poděbrady A 1968 1974 ½
2014/2015 8 KŠ Říčany 1925 D 1751 1751 Vajčner Jiří JOLY Lysá n.L. E 1924 1923 ½
2014/2015 6 KŠ Říčany 1925 D 1751 1751 Chybný Zdeněk Sokol Český Brod A 1812 1830 ½
2014/2015 5 KŠ Říčany 1925 D 1751 1751 Berg Antonín Sokol Struhařov A 1864 1872 ½
2014/2015 4 KŠ Říčany 1925 D 1751 1751 Eisner Oldřich Sokol Kolín B 1840 1844 0
2014/2015 3 KŠ Říčany 1925 D 1751 1751 Teichmann Čeněk Sokol Sendražice A 1876 1849 ½
2014/2015 2 KŠ Říčany 1925 D 1751 1751 Chmelík Ladislav Šachklub města Dobrovice B 1741 1761 0
2014/2015 1 KŠ Říčany 1925 D 1751 1751 Pataridis Janis ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1886 1874 ½
2014/2015 9 Klub šachistů Říčany 1925 F 1751 1751 Hála Viktor Sokol Kolín C 2020 2031 0
2014/2015 8 Klub šachistů Říčany 1925 F 1751 1751 Vagenknecht Josef TJ Sokol Sendražice B 1693 0
2014/2015 7 Klub šachistů Říčany 1925 F 1751 1751 Mácha Václav ŠK Spartak Čelákovice A 1344 1
2014/2015 6 Klub šachistů Říčany 1925 F 1751 1751 Závůrka Vladimír TJ Kavalier Sázava A 1661 1638 0
2014/2015 4 Klub šachistů Říčany 1925 F 1751 1751 Fojtů Jiří Stříbrná Skalice A 1585 1531 1
2014/2015 3 Klub šachistů Říčany 1925 F 1751 1751 Pazdera Jaroslav ŠK Pravonín 1701 1
2013/2014 9 Klub šachistů Říčany 1925 F 1612 Plechata Pavel TJ Kavalier Sázava A 1328 0
2013/2014 8 Klub šachistů Říčany 1925 F 1612 Hruška Pavel Sokol Neveklov A 1315 1
2013/2014 7 Klub šachistů Říčany 1925 F 1612 Patočka David TJ Sokol Český Brod B 1100 1
2013/2014 6 Klub šachistů Říčany 1925 F 1612 Mejzlík Jiří ŠK Pravonín A 1606 1
2013/2014 5 Klub šachistů Říčany 1925 F 1612 Havlíček Pavel TcJ Sokol Benešov A 1681 1650 1
2013/2014 4 Klub šachistů Říčany 1925 F 1612 Kutil Pavel ŠK KDJS Sedlčany A 1498 0
2013/2014 3 Klub šachistů Říčany 1925 F 1612 Jukl Karel JAWA Brodce B 1754 1715 ½
2013/2014 2 Klub šachistů Říčany 1925 F 1612 Jungmann Martin ŠK Medvědi Zvole A 1496 1
2012/2013 11 Klub šachistů 1925 Říčany G 1605 Grečný Karol Sokol Struhařov B 1947 1944 0
2012/2013 9 Klub šachistů 1925 Říčany G 1605 Marhan František Jiskra Zruč n. Sáz. 1770 1769 0
2012/2013 6 Klub šachistů 1925 Říčany G 1605 Zlámaná Anna Stříbrná Skalice B (Říčany H) 1484 1484 1
2012/2013 5 Klub šachistů 1925 Říčany G 1605 Švára Petr Spartak Vlašim C 1568 1
2012/2013 1 Klub šachistů 1925 Říčany G 1605 Innemann František Sokol Postupice 1899 1861 0
2012/2013 6 Klub šachistů Říčany 1925 F 1605 Hlavsa Miroslav ŠK Příbram Baník A 1459 1
2012/2013 3 Klub šachistů Říčany 1925 F 1605 Soukup Jaroslav TJ Lokomotiva Beroun A 1581 0
2012/2013 2 Klub šachistů Říčany 1925 F 1605 Nová Michaela Sokol Buštěhrad B 1391 1
2011/2012 11 Klub šachistů Říčany 1925 E 1551 Hlavica Břetislav TJ Sokol Sendražice B 1676 0
2011/2012 10 Klub šachistů Říčany 1925 E 1551 Chaloupka Bedřich ŠK Medvědi Zvole A 1826 1
2011/2012 8 Klub šachistů Říčany 1925 E 1551 Frischmann Otto JAWA Brodce B 1790 1790 0
2011/2012 7 Klub šachistů Říčany 1925 E 1551 Švec Stanislav Sokol Český Brod B 1372 ½
2011/2012 5 Klub šachistů Říčany 1925 E 1551 Matoušek Libor TJ Sparta Kutná Hora B 1728 0
2011/2012 4 Klub šachistů Říčany 1925 E 1551 Zrůst Tomáš Sokol Kolín D 1621 1
2011/2012 2 Klub šachistů Říčany 1925 E 1551 Šmídl Petr Klub šachistů Říčany 1925 F 1510 1
2011/2012 1 Klub šachistů Říčany 1925 E 1551 Schill Daniel Sokol Neveklov 1250 1
2010/2011 11 Klub šachistů Říčany 1925 E 1556 Balek Filip SK Pyrit Příbram C 1250 1
2010/2011 10 Klub šachistů Říčany 1925 E 1556 Paukert Jindřich ŠK Řevnice A 1694 0
2010/2011 8 Klub šachistů Říčany 1925 E 1556 Filip Lukáš Spartak Dolní Kralovice A 1665 1
2010/2011 6 Klub šachistů Říčany 1925 E 1556 Hoke Miloslav Sokol Neveklov A 1311 1
2010/2011 5 Klub šachistů Říčany 1925 E 1556 Prášek Vladimír ŠK Zdice A 1845 0
2010/2011 4 Klub šachistů Říčany 1925 E 1556 Grüner Robert Joly Lysá nad Labem E 1621 1
2010/2011 2 Klub šachistů Říčany 1925 E 1556 Vystrčil Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 F 1366 1
2010/2011 1 Klub šachistů Říčany 1925 E 1556 Boček Lukáš ŠK Medvědi Zvole A 1510 1
2009/2010 8 TJ Tourist Biomedikaca Říčany G 1598 Charous Zdeněk TJ Sokol Pečky C 1642 1
2009/2010 6 TJ Tourist Biomedikaca Říčany G 1598 Berger Tomáš Slavoj Čáslav A 1717 0
2009/2010 4 TJ Tourist Biomedikaca Říčany G 1598 Bednařík Radovan ŠK Kostelec n/ČL C 1711 0
2009/2010 3 TJ Tourist Biomedikaca Říčany G 1598 Železný Daniel TJ Sokol Pečky D 1264 1
2009/2010 2 TJ Tourist Biomedikaca Říčany G 1598 Křepelka Petr TJ Sokol Sendražice C 1623 0
2009/2010 1 TJ Tourist Biomedikaca Říčany G 1598 Záběhlický Jiří Sokol Český Brod C 1441 1
2009/2010 10 BIOMEDICA Říčany F 1598 Forman Daniel ŠK Kostelec nad Č.l. 1942 0
2009/2010 9 BIOMEDICA Říčany F 1598 Maroušek Jiří ŠK KDJS Sedlčany A 1728 0
2009/2010 8 BIOMEDICA Říčany F 1598 Novák Jiří TJ Sokol Sendražice A 1987 0
2009/2010 5 BIOMEDICA Říčany F 1598 Kaplan Tomáš Sokol Kolín C 1961 0
2009/2010 3 BIOMEDICA Říčany F 1598 Blažek Ladislav TJ Sokol Benešov 1713 0
2009/2010 1 BIOMEDICA Říčany F 1598 Pospíšil Martin BIOMEDICA Říčany E 1910 0
2008/2009 2 Biomedica Říčany C 1572 Skalický Tomáš Biomedica Říčany B 1638 ½
2008/2009 10 Biomedica Říčany F 1572 Staněk Ondřej Spartak Vlašim B 1726 0
2008/2009 5 Biomedica Říčany F 1572 Král Pavel Sokol Benešov A 1704 0
2008/2009 2 Biomedica Říčany F 1572 Ochová Zdeňka Biomedica Říčany E 1620 1
2008/2009 1 Biomedica Říčany F 1572 Forman Daniel Kostelec nad Černými lesy B 1825 0
2007/2008 6 Biomedica Říčany C 1604 Hašek Tomáš TRW autoelektronika Vlašim 1834 0
2007/2008 11 TJ Tourist Biomedica Říčany F 1604 JAWA Brodce B 1
2007/2008 10 TJ Tourist Biomedica Říčany F 1604 Jiřík Petr TJ Sokol Benešov A 1619 1
2007/2008 6 TJ Tourist Biomedica Říčany F 1604 Pazdera Jaroslav Spartak Vlašim B 1635 0
2007/2008 5 TJ Tourist Biomedica Říčany F 1604 Máslo Robert ŠK Medvědi Zvole A 1418 0
2007/2008 4 TJ Tourist Biomedica Říčany F 1604 Jílek Vladimír Stadion Kutná Hora B 1641 1
2007/2008 3 TJ Tourist Biomedica Říčany F 1604 Brož Karel ŠK KDJS Sedlčany A 1
2007/2008 2 TJ Tourist Biomedica Říčany F 1604 Křížek František TJ Tourist Biomedica Říčany D 1421 1
2006/2007 11 BIOMEDICA Říčany D 1510 Chybný Zdeněk Sokol Český Brod A 1764 ½
2006/2007 9 BIOMEDICA Říčany D 1510 Chaloupka Bedřich ŠK Medvědi Zvole A 1913 0
2006/2007 8 BIOMEDICA Říčany D 1510 Vopat Jan Sokol Neveklov 1535 1
2006/2007 7 BIOMEDICA Říčany D 1510 Nigrin Jiří TJ Sokol Pečky B 1651 ½
2006/2007 5 BIOMEDICA Říčany D 1510 Šenold Milan TJ Sokol Benešov B 1
2006/2007 4 BIOMEDICA Říčany D 1510 Gabriel Jan Sokol Kolín C 1872 0
2005/2006 10 Biomedica Říčany G 1502 Česánek Jaroslav Jawa Brodce C 1773 ½
2005/2006 9 Biomedica Říčany G 1502 Voříšek Martin Sokol Benešov C 1426 1
2005/2006 6 Biomedica Říčany G 1502 Hájek Adam Medvědi Zvole B 1
2005/2006 5 Biomedica Říčany G 1502 Janouchová Marcela SK Kamenice 1
2005/2006 4 Biomedica Říčany G 1502 Berg Antonín Sokol Struhařov B 1832 0
2005/2006 3 Biomedica Říčany G 1502 Háněl Jaromír, Ing Medvědi Zvole A ½
2005/2006 2 Biomedica Říčany G 1502 Kaucký Jaroslav Biomedica Říčany F 1585 1
2005/2006 1 Biomedica Říčany G 1502 Vávra Stanislav Sp. D. Kralovice 1765 0
2004/2005 6 Biomedica Říčany F 1522 Mejzlík Jiří Sp. D. Kralovice B 1560 0
2004/2005 5 Biomedica Říčany F 1522 Chomický Josef Slavoj Čerčany 1582 0
2004/2005 4 Biomedica Říčany F 1522 Boštík Vladimír KDJS Sedlčany B 1816 ½
2004/2005 3 Biomedica Říčany F 1522 Šenold Libor Sokol Benešov C 1
2004/2005 2 Biomedica Říčany F 1522 Hroník Petr Jawa Brodce C 0
2004/2005 11 BIOMEDICA Říčany D 1522 Bug Julius Kostelec n.Č.l.B 0
2004/2005 10 BIOMEDICA Říčany D 1522 Kubíček Jindřich Sokol Pečky B 1804 0
2004/2005 8 BIOMEDICA Říčany D 1522 Tesař Patrik Sokol Nymburk B 1
2004/2005 7 BIOMEDICA Říčany D 1522 Kurel Radoslav Sokol Struhařov 1
2004/2005 6 BIOMEDICA Říčany D 1522 Křepelka Petr Sokol Sendražice B 1612 0
2004/2005 4 BIOMEDICA Říčany D 1522 Zděnek Pavel BIOMEDICA Říčany E 1314 0
2004/2005 1 BIOMEDICA Říčany D 1522 Křížek František BIOMEDICA Říčany C 1462 1
2003/2004 11 Biomedica Říčany A 1648 Pospíšil Aleš Desko Liberec A" 1678 ½
2003/2004 10 Biomedica Říčany A 1648 Vaník Jan Desko Liberec B" 1455 1
2003/2004 9 Biomedica Říčany A 1648 Buchar Jiří Spartak Ústí n.L. 1401 0
2003/2004 7 Biomedica Říčany A 1648 Straka Ondřej Sokol Vyšehrad B" 1436 0
2003/2004 6 Biomedica Říčany A 1648 Vlasák Lukáš Tietz Karlovy Vary 1520 0
2003/2004 5 Biomedica Říčany A 1648 Třešňák Lukáš ŠK Kladno 1449 0
2003/2004 4 Biomedica Říčany A 1648 Nersisyan Telman Easy Engl.Kralupy 1410 1
2003/2004 3 Biomedica Říčany A 1648 Mužík Václav Bonex Teplice 0
2003/2004 2 Biomedica Říčany A 1648 Pozdníček Richard Sokol Údlice 1503 1
2003/2004 1 Biomedica Říčany A 1648 Tyle Petr SK OAZA Praha B" 1354 0
2003/2004 10 Biomedica Říčany D 1648 Snížek Jaromír Spartak Vlašim C 1486 1
2003/2004 8 Biomedica Říčany D 1648 Šolar Petr Biomedica Říčany C 1
2003/2004 7 Biomedica Říčany D 1648 Cvak Rudolf Kavalier Sázava 1
2003/2004 6 Biomedica Říčany D 1648 Kořínek Oldřich Kostelec n.Č.l. B 1494 1
2003/2004 5 Biomedica Říčany D 1648 Kašpar Michal Sokol Kolín G 1505 ½
2003/2004 4 Biomedica Říčany D 1648 Uher Martin Sokol Benešov C ½
2003/2004 3 Biomedica Říčany D 1648 Hroník Petr JAWA Brodce B 1
2003/2004 2 Biomedica Říčany D 1648 Vrba Bohuslav Sokol Sendražice A 1812 ½
2003/2004 4 Biomedica Říčany B 1648 Vogl Robert Biomedica Říčany A 1838 ½