Hráč Dupák Jaroslav

Dupák Jaroslav

User Pic
Jméno: Dupák Jaroslav
Oddíl: Šachový klub Příbram-Baník
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1724
Elo mezinárodní: 1781
ID: 4458
FIDE ID: 323241
Rok narození: 1955
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 5 Šachový klub Příbram Baník B 1781 1724 Kleprlík Jan JAWA Brodce B 1480 1510 ½
2018/2019 4 Šachový klub Příbram Baník B 1781 1720 Mandovec Jiří ŠK KDJS Sedlčany B 1567 1531 ½
2018/2019 2 Šachový klub Příbram Baník B 1781 1720 Hosnedl Luboš Klub šachistů Říčany 1925 FB 0 1649 0
2018/2019 1 Šachový klub Příbram Baník B 1781 1720 Paukert Vojtěch ŠK Řevnice A 0 1312 0
2017/2018 9 Šachový klub Příbram Baník B 1781 1704 Krajl Zdeněk KŠ Stříbrná Skalice A 0 1690 0
2017/2018 7 Šachový klub Příbram Baník B 1781 1704 Feierfeil Jiří JAWA Brodce B 1807 1806 1
2017/2018 5 Šachový klub Příbram Baník B 1781 1704 Grečný Karol TJ Sokol Struhařov A 1887 1900 0
2017/2018 4 Šachový klub Příbram Baník B 1781 1704 Závůrka Vladimír TJ Kavalier Sázava A 1632 1736 1
2017/2018 2 Šachový klub Příbram Baník B 1781 1704 Maroušek Jiří ŠK KDJS Sedlčany B 0 1715 ½
2017/2018 1 Šachový klub Příbram Baník B 1781 1704 Řehoř Jan Sokol Neveklov 0 1766 1
2015/2016 7 ŠK Příbram - Baník B 1830 1733 Bažant Tomáš ŠK Jince A 1096 1
2015/2016 6 ŠK Příbram - Baník B 1830 1733 Hlína Miloš Klub šachistů Říčany 1925 F 1777 1788 0
2015/2016 5 ŠK Příbram - Baník B 1830 1733 Chajda Patrik Klub šachistů Říčany 1925 E 1716 1738 ½
2015/2016 4 ŠK Příbram - Baník B 1830 1733 Frischmann Otto JAWA Brodce B 1795 1756 0
2015/2016 3 ŠK Příbram - Baník B 1830 1733 Štastný Miroslav Stříbrná Skalice 1503 1591 ½
2015/2016 2 ŠK Příbram - Baník B 1830 1733 Chomický Josef Sokol Neveklov A 1562 ½
2015/2016 1 ŠK Příbram - Baník B 1830 1733 Jukl Karel JAWA Brodce B 1752 1665 ½
2014/2015 9 ŠK Příbram Baník A 1830 1770 Civín Dominik TJ Jince A 1697 1777 ½
2014/2015 8 ŠK Příbram Baník A 1830 1770 Sadil Jan ŠK KDJS Sedlčany A 1732 1721 0
2014/2015 6 ŠK Příbram Baník A 1830 1770 Chomický Josef Sokol Neveklov A 1577 ½
2014/2015 5 ŠK Příbram Baník A 1830 1770 Feierfeil Jiří JAWA Brodce B 1860 1866 0
2014/2015 2 ŠK Příbram Baník A 1830 1770 Kozlovský Libor ŠK Rakovník B 1998 1964 0
2014/2015 1 ŠK Příbram Baník A 1830 1770 Krejčí Patrik ŠK Řevnice B 1597 ½
2013/2014 10 ŠK Příbram Baník A 1837 1760 Zemanová Jana Sokol Buštěhrad B 1916 1892 ½
2013/2014 8 ŠK Příbram Baník A 1837 1760 Růžička Miloš SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1959 0
2013/2014 7 ŠK Příbram Baník A 1837 1760 Mašek Jaroslav ŠK Merkur Kladno B 1672 ½
2013/2014 6 ŠK Příbram Baník A 1837 1760 Budíková Kateřina Sokol Buštěhrad C 1676 1574 ½
2013/2014 4 ŠK Příbram Baník A 1837 1760 Dočekal Vladimír ŠK Rakovník B 1930 1817 0
2013/2014 3 ŠK Příbram Baník A 1837 1760 Zadina Jiří ŠK Jince A 1822 1
2013/2014 2 ŠK Příbram Baník A 1837 1760 Sladká Hana ŠK Zlonice A 1664 1
2012/2013 11 ŠK Příbram Baník A 1864 1774 Křivan Václav ŠK Mníšek pod Brdy 1609 ½
2012/2013 10 ŠK Příbram Baník A 1864 1774 Bureš Jiljí ŠK Merkur Kladno B 1811 ½
2012/2013 9 ŠK Příbram Baník A 1864 1774 Homola Karel ŠK Rakovník B 1662 0
2012/2013 8 ŠK Příbram Baník A 1864 1774 Kaláb Jaromír TJ Sokol Hostivice B 1822 0
2012/2013 6 ŠK Příbram Baník A 1864 1774 Hlavnička Karel Klub šachistů Říčany 1925 F 1943 0
2012/2013 5 ŠK Příbram Baník A 1864 1774 Třešňák Lukáš TJ Jince A 1758 1843 ½
2012/2013 3 ŠK Příbram Baník A 1864 1774 Mleziva Miloslav Sokol Buštěhrad B 1713 0
2012/2013 2 ŠK Příbram Baník A 1864 1774 Weiner Jiří ŠK Medvědi Zvole A 2025 2030 0
2012/2013 1 ŠK Příbram Baník A 1864 1774 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice B 1604 1754 ½
2011/2012 11 ŠK Příbram - Baník "A" 1876 1797 Švach Jan ŠK Řevnice "A" 1857 1806 0
2011/2012 10 ŠK Příbram - Baník "A" 1876 1797 Sochor František ŠK Kladno "C" 1877 1
2011/2012 9 ŠK Příbram - Baník "A" 1876 1797 Šos Václav TJ Lokomotiva Beroun "A" 1880 ½
2011/2012 7 ŠK Příbram - Baník "A" 1876 1797 Homola Karel ŠK Rakovník "B" 1723 ½
2011/2012 6 ŠK Příbram - Baník "A" 1876 1797 Zemanová Jana Sokol Buštěhrad "B" 1923 1916 ½
2011/2012 4 ŠK Příbram - Baník "A" 1876 1797 Krafka Jan ŠK Merkur Kladno "A" 2041 1950 ½
2011/2012 3 ŠK Příbram - Baník "A" 1876 1797 Prášek Vladimír ŠK Zdice "A" 1844 1807 ½
2011/2012 2 ŠK Příbram - Baník "A" 1876 1797 Žák Jiří Slovan Velvary 1625 ½
2011/2012 1 ŠK Příbram - Baník "A" 1876 1797 Bouda Karel SK DDM Slaný 1762 0
2010/2011 11 ŠK Příbram Baník A 1808 Rujder Tibor ŠK Zdice A 1978 ½
2010/2011 10 ŠK Příbram Baník A 1808 Mazánek David Joly Lysá nad Labem E 1909 ½
2010/2011 9 ŠK Příbram Baník A 1808 Mejzlík Vojtěch Spartak Dolní Kralovice A 2090 0
2010/2011 8 ŠK Příbram Baník A 1808 Havlíček Pavel Klub šachistů Říčany 1925 F 1754 1
2010/2011 7 ŠK Příbram Baník A 1808 Straka Ondřej ŠK Medvědi Zvole A 1942 0
2010/2011 6 ŠK Příbram Baník A 1808 Saxlová Markéta SK Pyrit Příbram C 1609 1
2010/2011 4 ŠK Příbram Baník A 1808 Hrdina Robin TJ Spartak Vlašim B 1909 0
2010/2011 2 ŠK Příbram Baník A 1808 Voříšek Martin TJ Sokol Benešov A 1836 ½
2009/2010 9 ŠK Příbram Baník A 1794 Kohout Josef ŠK Rakovník B 1980 0
2009/2010 8 ŠK Příbram Baník A 1794 Steiner Juraj ŠK Řevnice A 1914 1
2009/2010 7 ŠK Příbram Baník A 1794 Růžička Václav ŠK Kladno C 1631 ½
2009/2010 6 ŠK Příbram Baník A 1794 Čižinský Jiří ŠK Merkur Kladno 1869 ½
2009/2010 5 ŠK Příbram Baník A 1794 Kovář Jiří Lokomotiva Beroun A 1758 1
2009/2010 4 ŠK Příbram Baník A 1794 Doležel Radovan SK Pyrit Příbram B 2080 ½
2009/2010 3 ŠK Příbram Baník A 1794 Boček Lukáš ŠK Medvědi Zvole A 1354 0
2009/2010 1 ŠK Příbram Baník A 1794 Rosenbaum Pavel ŠK Zdice A 1960 ½
2008/2009 11 ŠK Příbram-Baník A 1833 Steiner Juraj ŠK Řevnice A 1891 0
2008/2009 10 ŠK Příbram-Baník A 1833 Kovář Jiří Lokomotiva Beroun A 1749 0
2008/2009 9 ŠK Příbram-Baník A 1833 Česánek Jaroslav ŠK Medvědi Zvole A 1750 ½
2008/2009 8 ŠK Příbram-Baník A 1833 Kalivoda Libor ŠK Pyrit Příbram C 1940 0
2008/2009 7 ŠK Příbram-Baník A 1833 Čižinský Jiří ŠK Hotel Merkur Kladno 1889 ½
2008/2009 6 ŠK Příbram-Baník A 1833 Dočekal Vladimír ŠK Rakovník B 1978 ½
2008/2009 5 ŠK Příbram-Baník A 1833 Kabát Jiří ŠO Stochov 1810 1
2008/2009 4 ŠK Příbram-Baník A 1833 Obrázek Karel Sokol Hostivice B 1844 0
2008/2009 3 ŠK Příbram-Baník A 1833 Abraham Karel ŠK Kladno C 1921 0
2007/2008 11 Šachový klub Příbram-Baník A 1813 Rutter Lidmila Lokomotiva Zdice A 1920 0
2007/2008 10 Šachový klub Příbram-Baník A 1813 Nipča Miroslav TJ Sokol Hostivice A 1964 ½
2007/2008 9 Šachový klub Příbram-Baník A 1813 Čechal Josef NOVA Kladno A 1834 ½
2007/2008 8 Šachový klub Příbram-Baník A 1813 Kretschmer Jaroslav Caissa Úholičky B 1762 ½
2007/2008 6 Šachový klub Příbram-Baník A 1813 Fejtek Petr ŠK Kladno C 1848 1
2007/2008 4 Šachový klub Příbram-Baník A 1813 Kabát Jiří ŠO Stochov 1832 1
2007/2008 3 Šachový klub Příbram-Baník A 1813 Šmíd Ondřej TJ Lokomotiva Beroun A 1811 ½
2007/2008 2 Šachový klub Příbram-Baník A 1813 Steiner Juraj ŠK Řevnice A 1883 1
2007/2008 1 Šachový klub Příbram-Baník A 1813 Mišičko Ján ŠK Kladno D 2069 ½
2006/2007 11 ŠK Příbram - Baník A 1864 Vimmer Miloš ŠK Kladno C 1862 1
2006/2007 10 ŠK Příbram - Baník A 1864 Hejda Václav TJ Český lev Kolešovice 1893 0
2006/2007 9 ŠK Příbram - Baník A 1864 Schmalz Michal Sokol Buštěhrad A 1646 0
2006/2007 8 ŠK Příbram - Baník A 1864 Hovorka Jakub Spartak Žebrák B 1919 ½
2006/2007 7 ŠK Příbram - Baník A 1864 Adolf Petr Lokomotiva Beroun A 1932 0
2006/2007 6 ŠK Příbram - Baník A 1864 Čechal Josef ŠK Kladno D 1860 ½
2006/2007 4 ŠK Příbram - Baník A 1864 Spilka Jiří ŠK Rakovník B 1921 0
2006/2007 3 ŠK Příbram - Baník A 1864 Novák Jindřich Caissa Úholičky B 1986 0
2006/2007 2 ŠK Příbram - Baník A 1864 Quach Hoang Binh ŠK Alva Pb Příbram C 1695 1
2006/2007 1 ŠK Příbram - Baník A 1864 Rosenbaum Pavel Lokomotiva Zdice A 2013 0
2005/2006 11 SOU Příbram A 1905 Hofner František ŠO Stochov 1863 1
2005/2006 10 SOU Příbram A 1905 Fojtík Václav TJ Kolešovice 1886 ½
2005/2006 9 SOU Příbram A 1905 Mareš Jiří Spartak Žebrák B 1860 0
2005/2006 8 SOU Příbram A 1905 Čechal Josef ŠK Kladno D 1860 ½
2005/2006 7 SOU Příbram A 1905 Čábelka Rolf TJ Jince A 1847 0
2005/2006 6 SOU Příbram A 1905 Vítek Jan SK DDM Slaný A 1735 0
2005/2006 5 SOU Příbram A 1905 Klein Eduard NOVA Kladno A 1851 ½
2005/2006 4 SOU Příbram A 1905 Spilka Jiří ŠK Rakovník B 1963 1
2005/2006 2 SOU Příbram A 1905 Krafka Jan ŠK Kladno C 1876 ½
2005/2006 1 SOU Příbram A 1905 Kalivoda Libor ŠK Alva Příbram C 1852 ½
2004/2005 11 TJ SOU Příbram A 1737 Kováč Martin TJ Jince A 1722 ½
2004/2005 9 TJ SOU Příbram A 1737 Innemann František Dolní Kralovice A 1925 0
2004/2005 8 TJ SOU Příbram A 1737 Vejvoda Radek TJ Sokol Benešov B 1736 1
2004/2005 7 TJ SOU Příbram A 1737 Havelka Petr ŠK KDJS Sedlčany A 1969 0
2004/2005 6 TJ SOU Příbram A 1737 Válek Martin ŠK Řevnice A 1630 0
2004/2005 5 TJ SOU Příbram A 1737 Stolz Lubor Spartak Žebrák A 1943 0
2004/2005 4 TJ SOU Příbram A 1737 Řehoř Jan Sokol Neveklov 1769 ½
2004/2005 2 TJ SOU Příbram A 1737 Jukl Karel JAWA Brodce B 1585 1
2004/2005 1 TJ SOU Příbram A 1737 Quach Hoang Binh ŠK ALVA Příbram C 1651 1
2003/2004 9 SOU Příbram A 1709 Kohout Josef Rakovník B 2020 0
2003/2004 8 SOU Příbram A 1709 Mareš Jiří Spartak Žebrák A 1872 0
2003/2004 7 SOU Příbram A 1709 Vlček Marek Caissa Úholičky B 1875 ½
2003/2004 5 SOU Příbram A 1709 Sedlák Vratislav ALVA Příbram D 1606 ½
2003/2004 4 SOU Příbram A 1709 Šinágl Martin ŠK Liteň 1477 1
2003/2004 3 SOU Příbram A 1709 Synek Pavel Řevnice A ½
2003/2004 2 SOU Příbram A 1709 Maroušek Jiří KDJS Sedlčany A 1736 0
2003/2004 1 SOU Příbram A 1709 Netík Jiří Kolešovice A 1756 ½