Hráč Provazník Michal

Provazník Michal

User Pic
Jméno: Provazník Michal
Oddíl: ŠK Hodonín
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2169
Elo mezinárodní: 2177
ID: 1174
FIDE ID: 315273
Rok narození: 1977
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 9 ŠK Hodonín 2177 2169 Růžička Josef TJ Znojmo 2200 2204 0
2018/2019 6 ŠK Hodonín 2183 2169 Kuchynka Lukáš ŠK Agrotec Hustopeče 2275 2286 ½
2018/2019 5 ŠK Hodonín 2183 2169 Symerský Petr ŠK Veselí nad Moravou B 2112 2066 ½
2018/2019 4 ŠK Hodonín 2185 2179 Boháček Milan Slavia Boskovice 2111 2091 ½
2018/2019 3 ŠK Hodonín 2186 2179 Kredl Karel Spartak Adamov 2124 2104 0
2018/2019 2 ŠK Hodonín 2186 2179 Majer Jiří ŠK Kuřim 2221 2195 1
2018/2019 1 ŠK Hodonín 2193 2179 Slepov Kyryl Jezdci Jundrov B 2117 2114 0
2017/2018 11 ŠK Hodonín 2194 2176 Boháček Milan ŠK Duras BVK Královo Pole B 2142 2030 ½
2017/2018 9 ŠK Hodonín 2198 2176 Uřičář Jakub ŠK Veselí nad Moravou 2151 2185 ½
2017/2018 7 ŠK Hodonín 2211 2176 Mikeš Jan ŠK Podlužan Prušánky B 2325 2259 0
2017/2018 6 ŠK Hodonín 2198 2176 Růžička Josef TJ Znojmo 2106 2126 1
2017/2018 5 ŠK Hodonín 2198 2176 Veselý Jaromír ŠK Lokomotiva Brno B 2026 2034 1
2017/2018 4 ŠK Hodonín 2198 2176 Řehůřek Lukáš ŠK Bystrc Oilers 2176 2177 0
2017/2018 2 ŠK Hodonín 2198 2176 Dočekal Jan SK GPOA Znojmo 2351 2358 0
2017/2018 1 ŠK Hodonín 2191 2185 David Pavel ŠK Garde Lipovec B 2326 2314 ½
2016/2017 9 Šachový klub Hodonín 2212 2201 Bohuslav Jan TJ Tatran Poštorná 1969 1937 1
2016/2017 8 Šachový klub Hodonín 2212 2201 Palovský Ladislav ŠK Duras BVK Královo Pole C 2031 1990 ½
2016/2017 7 Šachový klub Hodonín 2212 2201 Zubalík Miroslav Š.K. 1923 Sokol Kyjov 2012 1
2016/2017 6 Šachový klub Hodonín 2212 2201 Bílek Petr ŠK Veselí nad Moravou B 2020 2069 ½
2016/2017 5 Šachový klub Hodonín 2212 2201 Spodný Josef ŠK 64 Brno A 1959 1913 ½
2016/2017 4 Šachový klub Hodonín 2212 2201 Urban Vlastimil ŠK HPM TEC Hustopeče B 1997 1984 1
2016/2017 3 Šachový klub Hodonín 2212 2201 Schönecker Rudolf Klub šachistů TJ Sport Bučovice 1619 1
2016/2017 2 Šachový klub Hodonín 2212 2201 Prokůpek Marek ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1969 ½
2016/2017 1 Šachový klub Hodonín 2212 2201 Straka Vojtěch Lokomotiva Brno F 1803 1840 ½
2015/2016 8 Šachový klub Hodonín 2212 2201 Vyskočil Neklan ŠK Duras BVK Královo Pole C 2342 2343 ½
2015/2016 7 Šachový klub Hodonín 2212 2201 Zubalík Miroslav Š.K. 1923 Sokol Kyjov 2012 1
2015/2016 5 Šachový klub Hodonín 2212 2201 Sedláček Petr ŠK 64 Brno A 2090 2093 0
2015/2016 3 Šachový klub Hodonín 2212 2201 Mlénský Dalibor ŠK HPM TEC Hustopeče B 2134 2137 ½
2014/2015 8 ŠK Hodonín 2220 2207 Nepomucký Ondřej TJ Tatran Poštorná 2267 2261 ½
2014/2015 7 ŠK Hodonín 2220 2207 Růžička František Jezdci Jundrov B 2127 2127 0
2014/2015 6 ŠK Hodonín 2220 2207 Uhmann Jan ŠK Lokomotiva Brno F 2063 2057 1
2014/2015 4 ŠK Hodonín 2220 2207 Kaňovský David TJ Podlužan Prušánky B 2419 2422 ½
2014/2015 2 ŠK Hodonín 2220 2207 Křížek František ŠK Veselí nad Moravou B 1943 1941 ½
2014/2015 1 ŠK Hodonín 2220 2207 Kunčar Petr KŠ TJ Bučovice 2123 2135 ½
2013/2014 9 ŠK Hodonín 2220 2208 Křížek František TJ ŠK Veselí nad Moravou B 1959 1962 ½
2013/2014 8 ŠK Hodonín 2220 2208 Svoboda Ivo ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1994 1992 1
2013/2014 7 ŠK Hodonín 2220 2208 Seget Milan TJ Podlužan Prušánky B 2116 2121 1
2013/2014 6 ŠK Hodonín 2220 2208 Sysel Michal KŠ TJ Bučovice 1970 1973 1
2013/2014 5 ŠK Hodonín 2220 2208 Uhmann Jan ŠK Lokomotiva Brno F 2053 2049 ½
2013/2014 4 ŠK Hodonín 2220 2208 Zubalík Miroslav Š.K. 1923 Sokol Kyjov 2054 1
2013/2014 3 ŠK Hodonín 2220 2208 Rozumek Vlastimil MKS Vyškov B 2100 2092 0
2013/2014 2 ŠK Hodonín 2220 2208 Trnka Tomáš TJ Tatran Poštorná 1976 1970 1
2013/2014 1 ŠK Hodonín 2220 2208 Hladík Josef VSK Univerzita Brno 2122 2117 ½
2012/2013 11 ŠK Hodonín 2202 2188 Spodný Josef ŠK 64 Brno 2040 2004 ½
2012/2013 10 ŠK Hodonín 2202 2188 Staněk Stanislav ŠK Lokomotiva Brno D 2011 2034 1
2012/2013 9 ŠK Hodonín 2202 2188 Šnorek Milan ŠK Lokomotiva Brno C 2173 2153 ½
2012/2013 8 ŠK Hodonín 2202 2188 Musil Jiří ŠK Lokomotiva Brno B 2102 2133 1
2012/2013 7 ŠK Hodonín 2202 2188 David Pavel ŠK Garde Lipovec 2378 2389 ½
2012/2013 6 ŠK Hodonín 2202 2188 Dvořák Libor TJ Znojmo 2088 2112 1
2012/2013 4 ŠK Hodonín 2202 2188 Kejík František MKS Vyškov 2125 2042 1
2012/2013 2 ŠK Hodonín 2202 2188 Hladík Josef SK Tetčice 2150 2134 ½
2012/2013 1 ŠK Hodonín 2202 2188 Plát Vojtěch Orel Ořechov 2470 2454 1
2011/2012 10 ŠK Hodonín 2195 Žitný Petr ŠK Lokomotiva Brno G 1949 ½
2011/2012 8 ŠK Hodonín 2195 Nepomucký Ondřej TJ Tatran Poštorná A 2234 2234 ½
2011/2012 7 ŠK Hodonín 2195 Karásek Lukáš ŠK Slavoj Velké Pavlovice 2174 2208 ½
2011/2012 6 ŠK Hodonín 2195 Zubalík Miroslav Š.K. 1923 Sokol Kyjov 2031 1
2011/2012 5 ŠK Hodonín 2195 Švihel Karel BK Moravská Slavia Brno B 2042 2038 ½
2011/2012 3 ŠK Hodonín 2195 Trnka Tomáš TJ Tatran Poštorná B 1875 1
2011/2012 2 ŠK Hodonín 2195 Šimoník Adam TJ ŠK Veselí nad Moravou B 1885 1921 ½
2010/2011 11 ŠK Hodonín 2180 ŠK Slavoj Velké Pavlovice B 1
2010/2011 9 ŠK Hodonín 2180 Pešák Roman SK Horáček Sudoměřice A 2043 1
2010/2011 8 ŠK Hodonín 2180 Masařík Jan ŠK 64 Brno B 1977 ½
2010/2011 7 ŠK Hodonín 2180 Sysel Michal KŠ TJ Bučovice 1974 1
2010/2011 6 ŠK Hodonín 2180 Hladík Josef Vinohrady Brno A 2138 ½
2010/2011 5 ŠK Hodonín 2180 Bílek Petr TJ ŠK Veselí na Moravou B 1940 1
2010/2011 4 ŠK Hodonín 2180 Ciprys Martin TJ Tatran Poštorná 2098 1
2010/2011 3 ŠK Hodonín 2180 Hošek Martin ŠK Lokomotiva Brno G 2017 1
2009/2010 11 ŠK Hodonín 2164 Švihel Karel Moravská Slavia Brno A 2083 1
2009/2010 7 ŠK Hodonín 2164 Pisk Petr ŠK Slavoj Velké Pavlovice A 2346 ½
2009/2010 6 ŠK Hodonín 2164 Fiala Zdeněk ŠK Slavoj Velké Pavlovice B 2020 ½
2009/2010 5 ŠK Hodonín 2164 Veselský Josef SK Horáček Sudoměřice 1
2009/2010 2 ŠK Hodonín 2164 Pochylý Bronislav TJ Tatran Poštorná B 1933 1
2008/2009 11 ŠK Hodonín 2154 Kuchynka Luboš ŠK HPM TEC Hustopeče B 2035 ½
2008/2009 10 ŠK Hodonín 2154 Strakáč Petr S.K. Horáček Sudoměřice 2110 1
2008/2009 8 ŠK Hodonín 2154 Pukl Rostislav SK STAK Domanín 2021 1
2008/2009 7 ŠK Hodonín 2154 Flašar Roman ŠK Dubňany A 1913 ½
2008/2009 6 ŠK Hodonín 2154 Růžička František KŠ TJ Bučovice 2135 ½
2008/2009 3 ŠK Hodonín 2154 Balšínek Pavel ŠK Slavoj Velké Pavlovice 2125 ½
2008/2009 2 ŠK Hodonín 2154 Petráň Tomáš Šach Pavlov 1845 1
2008/2009 1 ŠK Hodonín 2154 Křížek František TJ ŠK Veselí n./M B 2059 1
2007/2008 10 ŠK Hodonín 2170 Votava Jan ŠK Slavoj Vel. Pavlovice 1830 1
2007/2008 9 ŠK Hodonín 2170 Ciprys David TJ Tatran Poštorná C 2078 ½
2007/2008 8 ŠK Hodonín 2170 Klenner Richard TJ Sokol Bzenec 2053 ½
2007/2008 3 ŠK Hodonín 2170 Gaša Andrej TJ Podlužan Prušánky 2214 0
2007/2008 2 ŠK Hodonín 2170 Kučera Vladislav Sokol Střelice 1945 0
2007/2008 1 ŠK Hodonín 2170 Zubalík Miroslav TJ Baník Šardice 2049 1
2006/2007 11 ŠK Hodonín 2151 Mayer Josef TJ Tatran Poštorná 2077 ½
2006/2007 10 ŠK Hodonín 2151 Lacko Jan ŠK Tetčice 2191 0
2006/2007 9 ŠK Hodonín 2151 Symerský Petr TJ ŠK Veselí nad Moravou 2121 ½
2006/2007 8 ŠK Hodonín 2151 Rychtecký Miroslav ŠK Lokomotiva Brno E 2035 0
2006/2007 7 ŠK Hodonín 2151 Majer Jiří ŠK KME DDM Kuřim 2274 1
2006/2007 6 ŠK Hodonín 2151 Klenner Richard TJ Sokol Bzenec 2083 ½
2006/2007 5 ŠK Hodonín 2151 Pecha Juraj BK Moravská Slavia Brno 2060 1
2006/2007 4 ŠK Hodonín 2151 Veselý Jaromír ŠK Lokomotiva Brno D 2041 1
2006/2007 3 ŠK Hodonín 2151 Kuchynka Lukáš ŠK HPM TEC Hustopeče 2170 ½
2006/2007 2 ŠK Hodonín 2151 Molík Zdeněk SPgŠ+G Znojmo 2189 1
2006/2007 1 ŠK Hodonín 2151 Rada Michal Sokol Rudice 2142 1
2005/2006 11 ŠK Hodonín 2146 Marek Jiří Prostor Břeclav 2002 1
2005/2006 10 ŠK Hodonín 2146 Mayer Josef Podlužan Prušánky 2088 1
2005/2006 8 ŠK Hodonín 2146 Tomek Milan MKS Vyškov B 1753 1
2005/2006 5 ŠK Hodonín 2146 Michna Jan DDM Vel. Pavlovice 1746 ½
2005/2006 4 ŠK Hodonín 2146 Kusalík Roman Strážnice "Pod Věží" 1941 1
2005/2006 3 ŠK Hodonín 2146 Ciprys David Tatran Poštorná C 1993 ½
2005/2006 2 ŠK Hodonín 2146 Navrátil Josef Veselí n.M. B 2008 ½
2004/2005 11 CD Rating Brno 2181 Mlýnek Petr Duras BVK Brno A" 2216 ½
2004/2005 9 CD Rating Brno 2181 Baier Pavel Slavia Orlová A" 2245 ½
2004/2005 8 CD Rating Brno 2181 Krejčí Jan Tatran Litovel 2116 1
2004/2005 7 CD Rating Brno 2181 Bažant Petr ŠK Staré Město A" 2305 0
2004/2005 6 CD Rating Brno 2181 Sikorová Olga TŽ Třinec B" 2252 0
2004/2005 4 CD Rating Brno 2181 Holemář David Loko Brno 2326 0
2004/2005 3 CD Rating Brno 2181 Stánec Stanislav TJ Uherský Ostroh 2205 0
2004/2005 2 CD Rating Brno 2181 Dvořák Tomáš ŠK Frýdek-Místek 2308 ½
2004/2005 1 CD Rating Brno 2181 Blümel Otto Slavie Kroměříž A 2261 ½
2004/2005 11 ŠK Hodonín 2181 Hejný Jaroslav ŠK ZŠ Brankovice 1928 1
2004/2005 10 ŠK Hodonín 2181 Harašta Vladimír Horáček Sudoměřice 2140 ½
2004/2005 8 ŠK Hodonín 2181 Kuchynka Luboš ŠK Hustopeče B 2058 ½
2004/2005 6 ŠK Hodonín 2181 Balšínek Pavel Prostor Břeclav 2132 0
2004/2005 4 ŠK Hodonín 2181 Bálková Anna Tatran Poštorná C 1974 ½
2004/2005 2 ŠK Hodonín 2181 Kunčar Petr TJ Bučovice B 2050 ½
2004/2005 1 ŠK Hodonín 2181 Flašar Roman ŠK Dubňany 1845 ½
2003/2004 9 ŠK Hodonín 2211 Riška Lubomír TJ Bučovice 2218 ½
2003/2004 8 ŠK Hodonín 2211 Švehla Karel TJ Sloup 2089 0
2003/2004 7 ŠK Hodonín 2211 Markovič Ivan ŠK Hustopeče 2186 0
2003/2004 6 ŠK Hodonín 2211 Fojtík Tomáš Tatran Poštorná B 2026 ½
2003/2004 5 ŠK Hodonín 2211 Vlk Miroslav TJ Znojmo B 2091 1
2003/2004 4 ŠK Hodonín 2211 Symerský Petr TJ Veselí nad Mor. 2083 ½
2003/2004 1 ŠK Hodonín 2211 Věchet Stanislav TJ Sokol Bzenec 2225 0
2003/2004 10 Garde Brno 2211 Vesselovsky Serguei Slavoj Poruba 2409 ½
2003/2004 8 Garde Brno 2211 Walek Milan TŽ Třinec 2332 0
2003/2004 3 Garde Brno 2211 Bělohlávek Petr TJ Náměšť n/Osl. 2227 ½
2003/2004 2 Garde Brno 2211 Sosna Jan ŠK Staré Město 2441 0