Hráč Adamčík Martin

Adamčík Martin

User Pic
Jméno: Adamčík Martin
Oddíl: Oddíl šachů Sportovního klubu Prostějov
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2142
Elo mezinárodní: 2133
ID: 334
FIDE ID: 314706
Rok narození: 1965
Třída rozhodčího: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 SK Prostějov 2130 2131 Pala Vladimír ŠK Zlín 2231 2201 ½
2018/2019 9 SK Prostějov 2124 2131 Bažant Petr ŠK Staré Město B 2242 2235 ½
2018/2019 8 SK Prostějov 2124 2131 Bělík Dalibor ŠK GARDE Lipovec 2231 2217 ½
2018/2019 7 SK Prostějov 2118 2131 Obšivač Josef A64 PROCLIENT Grygov 2272 2285 ½
2018/2019 6 SK Prostějov 2118 2131 Vaculík Jakub ŠK Velké Losiny 2193 2177 ½
2018/2019 5 SK Prostějov 2113 2141 Babula Milan TJ Vlčnov 2222 2199 ½
2018/2019 4 SK Prostějov 2113 2141 Beil Martin ŠO Kunovice 2185 2227 ½
2018/2019 3 SK Prostějov 2129 2141 Bělunek Vladimír Zbrojovka Vsetín 2201 2205 0
2018/2019 2 SK Prostějov 2129 2141 Cagašík Tomáš Slavia Kroměříž B 2185 2161 0
2017/2018 11 SK Prostějov C 2131 2122 Kašpárek Jiří AŠK DA Olomouc C 1756 1799 1
2017/2018 10 SK Prostějov C 2119 2122 Přikryl Tomáš T.J. Sokol Citov 1945 1967 ½
2017/2018 9 SK Prostějov C 2121 2122 Leite Oralová Catarina ŠK SIGMIA Olomouc A 2134 0 1
2017/2018 8 SK Prostějov C 2121 2122 Bareš Jáchym A64 PŘF UP Olomouc 2038 2054 ½
2017/2018 7 SK Prostějov C 2113 2122 Lev Pavel T.J. Sokol Skalička 2173 2194 ½
2017/2018 6 SK Prostějov C 2113 2122 Mikulka Jan ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B 1805 1819 1
2017/2018 5 SK Prostějov C 2119 2122 Kašparovský Petr T.J. Sokol Konice 1925 1964 1
2017/2018 4 SK Prostějov C 2119 2122 Prucek Ladislav T.J. Sokol Přemyslovice B 1883 1854 1
2017/2018 3 SK Prostějov C 2119 2122 Adámek Vladimír SK ROŠÁDA Prostějov B 1861 1801 1
2017/2018 2 SK Prostějov C 2119 2122 Pospíšil Ignác Spartak Přerov 1904 1927 ½
2017/2018 1 SK Prostějov C 2121 2130 Závůrka Roman SK Prostějov B 2148 2139 ½
2017/2018 11 SK Prostějov 2131 2122 Přenosil Jiří AŠK Olomouc B 2057 2050 ½
2017/2018 10 SK Prostějov 2119 2122 Gerych Jan Tatran Litovel B 2002 1983 1
2017/2018 9 SK Prostějov 2119 2122 Gawlas Roman Česká Ves 1955 1927 1
2017/2018 8 SK Prostějov 2121 2122 Bareš Jáchym A64 Grygov B 2038 2054 ½
2017/2018 6 SK Prostějov 2113 2122 Vaculík Jakub Velké Losiny B 2231 2218 ½
2017/2018 5 SK Prostějov 2113 2122 Zajíček Tomáš Rošáda Prostějov 1926 1946 1
2017/2018 4 SK Prostějov 2119 2122 Kašparovský Petr TJ SOKOL Přemyslovice 1925 1964 ½
2017/2018 3 SK Prostějov 2119 2122 Strašil Pavel ŠK Zábřeh 2032 2065 1
2017/2018 2 SK Prostějov 2119 2122 Kraus Petr Zlaté Hory 1786 1831 ½
2017/2018 1 SK Prostějov 2121 2130 Vymětalík Ivo ŠK Šternberk 1984 1926 ½
2015/2016 11 SK Prostějov 2124 2111 Bělík Dalibor ŠK GARDE Lipovec 2277 2248 ½
2015/2016 10 SK Prostějov 2124 2111 Kulovaná Eva ŠK GORDIC 2163 2250 ½
2015/2016 9 SK Prostějov 2124 2111 Messerschmidt Stanislav OREL Ořechov 2036 2045 1
2015/2016 8 SK Prostějov 2124 2111 Zedník Josef A64 PROCLIENT Grygov B 2109 2114 1
2015/2016 7 SK Prostějov 2124 2111 Košata Jan ŠK Kuřim 2159 2139 ½
2015/2016 6 SK Prostějov 2124 2111 Škoda Martin Silko Gambit Jihlava 2153 2155 ½
2015/2016 5 SK Prostějov 2124 2111 Hošek Martin Jezdci Jundrov 2070 2093 ½
2015/2016 4 SK Prostějov 2124 2111 Semenova Elena ŠK Duras BVK B 2248 0
2015/2016 3 SK Prostějov 2124 2111 Stánec Stanislav TJ Podlužan Prušánky 2099 2119 ½
2015/2016 2 SK Prostějov 2124 2111 Kratochvíl Karel ŠK Lokomotiva Brno B 2179 2158 ½
2015/2016 1 SK Prostějov 2124 2111 Walek Petr ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2153 2102 0
2014/2015 11 SK Prostějov 2169 2160 Kolašín Jan A64 PřF Olomouc 2011 2017 1
2014/2015 10 SK Prostějov 2169 2160 Tichý Miroslav SK ROŠÁDA Prostějov 1932 1926 ½
2014/2015 9 SK Prostějov 2169 2160 Maláč Pavel Sigmia Olomouc 1962 1958 0
2014/2015 7 SK Prostějov 2169 2160 Filipík Jaroslav TJ ŠK DUE POP Uničov 2022 1901 ½
2014/2015 6 SK Prostějov 2169 2160 Doležel Jaromír T.J.Sokol Šumperk 2042 2034 ½
2014/2015 5 SK Prostějov 2169 2160 Müller Michal TJ Zlaté Hory 1802 1787 ½
2014/2015 4 SK Prostějov 2169 2160 Nehyba Martin Sokol Skalička 1806 1865 ½
2014/2015 3 SK Prostějov 2169 2160 Zbořil Tomáš AŠK DA Olomouc 2091 2086 ½
2014/2015 2 SK Prostějov 2169 2160 Pavlík Petr ŠK Šternberk 1956 1955 ½
2014/2015 1 SK Prostějov 2169 2160 Vaculík Jakub Velké Losiny B 1966 1966 ½
2013/2014 11 Sportovní Klub Prostějov 2177 2167 Malčánek Jan Slavia Kroměříž B 2033 2062 1
2013/2014 10 Sportovní Klub Prostějov 2177 2167 Machalík Marek Sokol Postoupky 1949 1952 ½
2013/2014 9 Sportovní Klub Prostějov 2177 2167 Kratochvíl Karel ŠK Lokomotiva Brno B 2231 2239 ½
2013/2014 8 Sportovní Klub Prostějov 2177 2167 Vavruška Antonín ŠK Staré Město B 2134 2144 ½
2013/2014 7 Sportovní Klub Prostějov 2177 2167 Balšínek Pavel TJ Podlužan Prušánky 2060 2053 ½
2013/2014 6 Sportovní Klub Prostějov 2177 2167 Uhmann Jan ŠK HPM TEC Hustopeče 2126 2119 ½
2013/2014 5 Sportovní Klub Prostějov 2177 2167 Kunc Miroslav TJ FS Napajedla 2053 2047 ½
2013/2014 4 Sportovní Klub Prostějov 2177 2167 Holemář David Moravská Slavia Brno 2269 2258 0
2013/2014 3 Sportovní Klub Prostějov 2177 2167 Majer Jiří ŠK Kuřim 2066 2085 1
2013/2014 2 Sportovní Klub Prostějov 2177 2167 Fojtík Tomáš ŠK GARDE Lipovec 2052 2058 1
2013/2014 1 Sportovní Klub Prostějov 2177 2167 Mudra Tomáš ŠK Duras BVK Královo Pole B 2161 2158 0
2010/2011 11 SK Prostějov 2182 Vičar Petr TJ ŠK Veselí nad Moravou 2020 0
2010/2011 9 SK Prostějov 2182 Bačák Martin TJ Sokol Postoupky 2076 1
2010/2011 7 SK Prostějov 2182 Havránek Michal SK Boršice 2016 1
2010/2011 6 SK Prostějov 2182 Kredl Karel TJ Spartak Adamov 2052 0
2010/2011 1 SK Prostějov 2182 Federič Jozef ŠK HPM TEC Hustopeče 2262 0
2009/2010 10 SK Prostějov 2189 Binder Jaroslav ŠK 64 Brno 1955 1
2009/2010 7 SK Prostějov 2189 Skřenek Jiří SPgŠ+G Znojmo 2092 ½
2009/2010 4 SK Prostějov 2189 Vymětal Milan MKS Holešov 1970 1
2008/2009 10 SK Prostějov 2189 Trávníček Petr GARDE Calcio Olomouc 2188 ½
2008/2009 8 SK Prostějov 2189 Zbořil Tomáš AŠK DA Olomouc B 2109 ½
2008/2009 4 SK Prostějov 2189 Maláč Pavel Sigmia Olomouc 2011 1
2008/2009 2 SK Prostějov 2189 Růžička Milan LOKO Zábřeh 2070 1
2007/2008 11 SK Prostějov 2165 Hudaček Josef Slavia Kroměříž 2062 1
2007/2008 10 SK Prostějov 2165 Skalka Josef SK Boršice 1864 1
2007/2008 9 SK Prostějov 2165 Šedý Ctirad ŠK HPM TEC Hustopeče 1895 ½
2006/2007 7 SK Prostějov 2178 Zbořil Tomáš AŠK DA Olomouc 2015 ½
2006/2007 6 SK Prostějov 2178 Navrátilík Pavel MKS Holešov 2141 ½
2006/2007 5 SK Prostějov 2178 Macura Emil ŠK SK Zlín B 2031 ½
2006/2007 4 SK Prostějov 2178 Nejezchleba Josef LOKO Zábřeh 2052 ½
2006/2007 3 SK Prostějov 2178 Nepomucký Ondřej ŠK DURAS BVK Brno B 2201 ½
2006/2007 2 SK Prostějov 2178 Binder Jaroslav ŠK 64 Brno 2004 ½
2006/2007 1 SK Prostějov 2178 Vránová Zdeňka Slavia Kroměříž B 2042 ½
2005/2006 11 SK Prostějov 2160 Sohr Vladimír LOKO Zábřeh 2138 ½
2005/2006 10 SK Prostějov 2160 Svoboda Rostislav ŠK Zlín B 2050 0
2005/2006 9 SK Prostějov 2160 Zádrapa Radek ŠKZ Vsetín 2126 1
2005/2006 8 SK Prostějov 2160 Vránová Zdeňka Slavia Kroměříž B 2001 1
2005/2006 7 SK Prostějov 2160 Petržela Pavel MKS Holešov 2029 1
2005/2006 6 SK Prostějov 2160 Navrátil Jiří Tatran Litovel B 2113 ½
2005/2006 5 SK Prostějov 2160 Šilhavík Antonín TJ Loko Uherský Ostroh 2119 1
2005/2006 4 SK Prostějov 2160 Vratislavský Ivo TJ Sokol Bzenec 1841 ½
2005/2006 3 SK Prostějov 2160 Staufčík Robert ŠK Staré Město B 2157 ½
2005/2006 2 SK Prostějov 2160 Grigorova Evgenia C A64 MIPAP Grygov B 1
2005/2006 1 SK Prostějov 2160 Šaňák František SK Boršice 2016 1
2004/2005 11 SK Prostějov 2155 Kozák Petr AŠK DA Olomouc 2080 0
2004/2005 10 SK Prostějov 2155 Spurný Ondřej TJ Sokol Přemyslovice A 1988 1
2004/2005 9 SK Prostějov 2155 Navrátil Josef TJ Sokol Přemyslovice B 1782 1
2004/2005 8 SK Prostějov 2155 Sohr Vladimír ŠK Šumperk 2135 ½
2004/2005 7 SK Prostějov 2155 Jemelka Jan SK Přerov 2016 1
2004/2005 6 SK Prostějov 2155 Opravil Karel TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2063 0
2004/2005 5 SK Prostějov 2155 Fuksík Jakub A64 Valoz Grygov C 2226 1
2004/2005 4 SK Prostějov 2155 Maláč Pavel Sigmia Olomouc 2023 ½
2004/2005 3 SK Prostějov 2155 Formánek Martin DDM&TJ Mohelnice 2170 1
2003/2004 11 SK Prostějov 2153 Mazoch Jiří Slavia Kroměříž B 2113 ½
2003/2004 10 SK Prostějov 2153 Lev Pavel MKS Holešov 2202 ½
2003/2004 9 SK Prostějov 2153 Sohr Vladimír ŠK Šumperk 2158 1
2003/2004 8 SK Prostějov 2153 Rubal Adam ŠK Zlín B 2241 1
2003/2004 7 SK Prostějov 2153 Jasný Stanislav ŠK Zbroj Vsetín 2276 0
2003/2004 6 SK Prostějov 2153 Zapletal Jiří Loko Zábřeh 2203 ½
2003/2004 5 SK Prostějov 2153 Lanč Alois Slavia Kroměříž A 2380 0
2003/2004 4 SK Prostějov 2153 Petrželka Josef SK Boršice 2247 ½
2003/2004 3 SK Prostějov 2153 Biolek Richard A64 Grygov B 2436 0
2003/2004 2 SK Prostějov 2153 Zpěvák Pavel ŠK Staré Město B 2382 0
2003/2004 1 SK Prostějov 2153 Suchomel Jan Tatran Litovel B 2213 1