Hráč Lukaštík Jaroslav

Lukaštík Jaroslav

User Pic
Jméno: Lukaštík Jaroslav
Oddíl: Tělovýchovná jednota Sokol Ústí z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1961
Elo mezinárodní: 0
ID: 35198
FIDE ID: 359114
Rok narození: 1997
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 Sokol Ústí 0 1960 Balážec Ludovít ŠK Zlín C 1940 1957 1
2018/2019 10 Sokol Ústí 0 1960 Janček Milan ŠK DDM Slavičín 0 1886 0
2018/2019 9 Sokol Ústí 0 1960 Chmelař Zdeněk ŠO TJ Sokol Vizovice 1917 2003 ½
2018/2019 7 Sokol Ústí 0 1960 Pyš Zbyněk TJ Sokol Valašská Bystřice B 1942 1952 1
2018/2019 5 Sokol Ústí 0 1960 Krajíček Miroslav ŠO SK Pozlovice 0 1905 ½
2018/2019 7 Sokol Ústí B 0 1960 Vlachopulos Elefteris ŠO TJ Karolinka 1766 1773 ½
2017/2018 8 �st� 0 1934 Řehák Lukáš Slavi��n 1919 1927 1
2017/2018 7 �st� 0 1934 Pyš Zbyněk Vala�sk� Byst�ice B 1925 1987 1
2017/2018 6 �st� 0 1934 Chmelař Zdeněk Vizovice 1957 2036 ½
2017/2018 3 �st� 0 1934 Ploch Petr EMKaD Hole�ov 1865 1957 1
2015/2016 9 Ústí 1973 Burdík Miloslav Bystřička 1777 0
2015/2016 8 Ústí 1973 Bierská Adéla ŠKZ Vsetín D 1588 1653 1
2015/2016 7 Ústí 1973 Šulák Radomír MEZ Vsetín 1708 1
2015/2016 6 Ústí 1973 Capil Dalibor Val. Bystřice C 1550 1602 1
2015/2016 5 Ústí 1973 Kahánek Martin Val. Meziříčí B 1894 1930 1
2015/2016 4 Ústí 1973 Maňák Antonín Huslenky 1754 1808 0
2015/2016 1 Ústí 1973 Vraj Karel Hošťálková C 1755 1849 0
2015/2016 6 Ústí B 1973 Surý Jaroslav Hošťálková D 1629 1
2015/2016 8 Hošťálková B 1973 Lamper Vlastimil Rajnochovice 1912 1930 0
2015/2016 6 Hošťálková B 1973 Škrobák Petr Gumárny Zubří 1808 1833 0
2015/2016 4 Hošťálková B 1973 Vičan Jaromír Zašová 1858 1
2015/2016 3 Hošťálková B 1973 Tomčík Libor Val. Meziříčí 1945 ½
2014/2015 11 Ústí 1906 Čermák Petr Val.Bystřice C 1611 1
2014/2015 10 Ústí 1906 Mieres Petr Huslenky 1850 1826 1
2014/2015 9 Ústí 1906 Horák Martin Rožnov B 1693 1
2014/2015 8 Ústí 1906 Hurta Karel Bystřička 1800 1
2014/2015 5 Ústí 1906 Čokavec Milan Valašská Polanka 1803 1
2014/2015 4 Ústí 1906 Šulák Radomír MEZ Vsetín 1717 1
2014/2015 3 Ústí 1906 Vraj Karel Hošťálková C 1680 1767 1
2014/2015 2 Ústí 1906 Kramer Břetislav Valašské Meziříčí B 1677 1
2014/2015 1 Ústí 1906 Zajíček Petr ŠKZ Vsetín D 1963 1994 1
2014/2015 7 Ústí B 1906 Vlachopulos Elefteris Karolinka A 1792 1787 1
2014/2015 1 Ústí B 1906 Komínek Martin Val. Bystřice D 1552 1
2014/2015 11 Hošťálková B 1906 Válek František Brumov-Bylnice 1908 1845 1
2014/2015 10 Hošťálková B 1906 Roček Vladimír Bystřice p. Hostýnem 1735 1
2014/2015 5 Hošťálková B 1906 Kovařík Matyáš ŠKZ Vsetín B 1885 1949 ½
2014/2015 4 Hošťálková B 1906 Blaha Antonín Vizovice 1797 1
2014/2015 3 Hošťálková B 1906 Růčka Petr Val. Bystřice B 1925 1887 ½
2014/2015 2 Hošťálková B 1906 Bistrý Jaromír Val. Klobouky 1834 ½
2013/2014 9 Ústí 1769 Hradil Karel ŠKZ Vsetín B 1883 1893 1
2013/2014 8 Ústí 1769 Válek František Brumov - Bylnice 1908 1842 1
2013/2014 7 Ústí 1769 Janál Vladimír Vizovice 2122 2008 ½
2013/2014 6 Ústí 1769 Bobalík Petr Val. Meziříčí 1949 1944 0
2013/2014 5 Ústí 1769 Chutný Aleš ŠK Holešov B 1867 0
2013/2014 4 Ústí 1769 Uhlíř Jiří Rajnochovice 1893 1875 1
2013/2014 3 Ústí 1769 Petržela Pavel EMKaD Holešov 2008 2042 0
2013/2014 2 Ústí 1769 Čáň Václav Zašová 1886 1921 1
2013/2014 1 Ústí 1769 Čokavec Milan Lužná 1781 0
2013/2014 11 Ústí B 1769 Filák František MEZ Vsetín 1789 1
2013/2014 8 Ústí B 1769 Burdík Miloslav Bystřička 1763 ½
2013/2014 7 Ústí B 1769 Vojkůvka Libor Rožnov B 1779 1
2013/2014 6 Ústí B 1769 Adame Vladimír Val. Meziříčí B 1928 1920 0
2013/2014 5 Ústí B 1769 Obšivačová Hana Val. Bystřice C 1730 1
2013/2014 4 Ústí B 1769 Bartošek Ivan ŠKZ Vsetín C 1827 1820 ½
2013/2014 3 Ústí B 1769 Čokavec Milan Val. Polanka 1781 1
2013/2014 2 Ústí B 1769 Maňák Antonín Huslenky 1754 1840 0
2013/2014 1 Ústí B 1769 Vlachopulos Elefteris Karolinka 1768 1800 1
2012/2013 11 Valašská Polanka 1668 Křižák Eduard Rožnov B 1709 ½
2012/2013 10 Valašská Polanka 1668 Kovařík Matyáš ŠKZ Vsetín C 1539 1735 1
2012/2013 8 Valašská Polanka 1668 Hurta Karel Bystřička 1793 ½
2012/2013 7 Valašská Polanka 1668 Parák František MEZ Vsetín 1756 1772 ½
2012/2013 6 Valašská Polanka 1668 Múdrý Jan Huslenky 1742 1723 0
2012/2013 5 Valašská Polanka 1668 Kovář Ladislav Karolinka 1733 ½
2012/2013 4 Valašská Polanka 1668 Obšivačová Hana Valašská Bystřice B 1706 0
2012/2013 3 Valašská Polanka 1668 Čokavec Milan Lužná 1739 1
2012/2013 2 Valašská Polanka 1668 Novák Josef Valašské Meziříčí B 1822 1
2012/2013 1 Valašská Polanka 1668 Krejča Jakub Hošťálková B 1798 1858 ½
2012/2013 11 Ústí 1668 Uhlíř Jiří Rajnochovice 1920 1888 ½
2012/2013 10 Ústí 1668 Doležal Karel ŠKZ Vsetín B 2005 2015 ½
2012/2013 8 Ústí 1668 Růčka Petr Val. Bystřice 1942 1983 0
2012/2013 6 Ústí 1668 Častulík Jiří Brumov-Bylnice 1826 1806 ½
2012/2013 5 Ústí 1668 Dorňák Pavel Val. Meziříčí 1941 ½
2012/2013 3 Ústí 1668 Novák Zdeněk Bystřice p.H. 1829 1744 ½
2012/2013 1 Ústí 1668 Jakubál Petr Val. Klobouky 1847 0
2012/2013 11 TJ Sokol Hošťálková 1668 Bareš Jáchym Agentura 64 Grygov 1685 1701 0
2012/2013 10 TJ Sokol Hošťálková 1668 Buriánek Michal Rošáda Prostějov 1646 1
2012/2013 9 TJ Sokol Hošťálková 1668 Mrkus František ŠK Staré Město 1701 1816 ½
2012/2013 8 TJ Sokol Hošťálková 1668 Skrášek Adam ŠO Kunovice 1250 1
2012/2013 7 TJ Sokol Hošťálková 1668 Šrámek Ondřej SK Slavie Orlová "B" 1696 1715 ½
2012/2013 6 TJ Sokol Hošťálková 1668 Čáp Šimon Ostravská šachová škola TJ Ostrava 1619 1
2012/2013 5 TJ Sokol Hošťálková 1668 Svoboda Filip KME-DDM Kuřim 1332 1
2012/2013 4 TJ Sokol Hošťálková 1668 Koukal Ondřej ŠK Duras BVK Brno "B" 1495 1490 1
2012/2013 3 TJ Sokol Hošťálková 1668 Kovařík Matyáš Zbrojovka Vsetín 1539 1735 ½
2012/2013 2 TJ Sokol Hošťálková 1668 Zatloukal Miroslav TŽ Třinec 1294 1
2012/2013 1 TJ Sokol Hošťálková 1668 Rakušan Miroslav TJ Sokol Postoupky 1802 1904 0
2011/2012 9 Sokol Ústí 1530 Skrášek Adam ŠO Kunovice 1250 ½
2011/2012 8 Sokol Ústí 1530 Hronek Martin ŠK Zlín 1000 1
2011/2012 7 Sokol Ústí 1530 Náplavová Erika KK-ŠK Osvětimany 1000 1
2011/2012 6 Sokol Ústí 1530 Kvapilík Josef Slavia Kroměříž 1000 1
2011/2012 5 Sokol Ústí 1530 Zavadil Filip TJ Sokol Postoupky B 1365 1
2011/2012 4 Sokol Ústí 1530 Kolačný David ŠK Staré Město C 1461 1
2011/2012 3 Sokol Ústí 1530 Pavlas Jan ŠK Ostrožská Nová Ves 1000 1
2011/2012 2 Sokol Ústí 1530 Berky Michal ŠK ZLINTERM 1250 1
2011/2012 1 Sokol Ústí 1530 Krejča Jakub Sokol Hošťálková B 1829 1673 ½
2011/2012 11 Ústí 1530 Červenka Emil Hošťálková B 1810 ½
2011/2012 10 Ústí 1530 Smutek Vladimír Vidče 1615 ½
2011/2012 9 Ústí 1530 Bil Vladimír Rožnov B 1673 0
2011/2012 8 Ústí 1530 Bártek Josef Bystřička 1573 1
2011/2012 7 Ústí 1530 Trávníček Zdeněk MEZ Vsetín 1655 1
2011/2012 6 Ústí 1530 Vilém Rostislav ŠKZ Vsetín C 1584 ½
2011/2012 5 Ústí 1530 Michálek Josef Karolinka 1559 0
2011/2012 4 Ústí 1530 Šefler Josef Lužná 1654 1
2011/2012 3 Ústí 1530 Volek Otakar Valašské Meziříčí B 1784 0
2011/2012 2 Ústí 1530 Růčka Josef Valašská Bystřice B 1643 1
2011/2012 9 Ústí B 1530 Holman Pavel Branky 1526 ½
2011/2012 8 Ústí B 1530 Janouš Libor Bystřička B 1578 0
2011/2012 6 Ústí B 1530 Gálík Jakub Hošťálková C 1250 ½
2011/2012 4 Ústí B 1530 Holec Pavel Huslenky B 1293 1
2011/2012 3 Ústí B 1530 Vykydal Bohuslav Valašské Meziříčí C 1470 1
2011/2012 2 Ústí B 1530 Vrábel Petr Karolinka B 1423 ½
2010/2011 7 Sokol Ústí 1489 Skrášek Adam ŠO Kunovice 1250 ½
2010/2011 6 Sokol Ústí 1489 Náplava Lukáš KK-ŠK Osvětimany 1402 0
2010/2011 5 Sokol Ústí 1489 Hrabal Matěj ŠK Staré Město C 1250 1
2010/2011 4 Sokol Ústí 1489 Juřena Matyáš ŠK Zlín 1413 1
2010/2011 2 Sokol Ústí 1489 Scheichenost Michal TJ ŠO Zborovice 1421 1
2010/2011 1 Sokol Ústí 1489 Bednařík Josef Sokol Hošťálková B 1451 0
2010/2011 11 Ústí 1489 Častulík Libor Brumov-Bylnice 1724 0
2010/2011 9 Ústí 1489 Sewiola Petr Val.Bystřice 1743 0
2010/2011 8 Ústí 1489 Strojil Jiří Zlín E 1788 0
2010/2011 5 Ústí 1489 Hapka Tomáš Podhradní Lhota 2001 0
2010/2011 4 Ústí 1489 Hora Miroslav Vizovice 1777 0
2010/2011 3 Ústí 1489 Sviták Jiří Slavičín 1712 ½
2010/2011 2 Ústí 1489 Škrobák Petr Zubří 1873 ½
2010/2011 1 Ústí 1489 Bartošek Ivan Vsetín B 1914 0
2009/2010 11 Ústí B 1100 Malina Zdenek Zašová B 1721 0
2009/2010 9 Ústí B 1100 Rumánek Antonín Karolinka B 1676 ½
2009/2010 6 Ústí B 1100 Palacký Radim Huslenky B 0
2009/2010 5 Ústí B 1100 Pobořil František Rožnov B 1510 0
2009/2010 4 Ústí B 1100 Bambuch Alois Branky 1410 ½
2009/2010 2 Ústí B 1100 Janouš Libor Bystřička B 1576 1
2009/2010 1 Ústí B 1100 Závodný Jaroslav ŠKZ Vsetín C 1708 0
2009/2010 9 Sokol Ústí 1100 Suchánek Kryštof ŠK Zlín B 1100 1
2009/2010 8 Sokol Ústí 1100 Karlík Ondřej Sokol Hošťálková 1901 0
2009/2010 7 Sokol Ústí 1100 Němec Pavel ŠK Staré Město D 1372 ½
2009/2010 6 Sokol Ústí 1100 Prachař David TJ Zborovice 1250 0
2009/2010 5 Sokol Ústí 1100 Hromada Martin ŠO Kunovice 1254 0
2009/2010 4 Sokol Ústí 1100 Kovařík Matyáš Zbrojovka Vsetín 1452 0
2009/2010 3 Sokol Ústí 1100 Štefaník Richard TJ Vlčnov 1577 0
2009/2010 2 Sokol Ústí 1100 Blechová Lenka ŠK Staré Město C 1418 1
2009/2010 1 Sokol Ústí 1100 Náplava Lukáš ŠK-KK Osvětimany 1250 ½
2009/2010 8 TJ Sokol Usti 1100 Cverna Pavel TJ Valasske Mezirici 1845 ½
2009/2010 1 TJ Sokol Usti 1100 Stáhala Zdeněk TJ Sokol Podhr. Lhota 1678 ½
2008/2009 11 Ústí B 1100 Snoza Václav Vidče B 1661 1
2008/2009 10 Ústí B 1100 Halmazňa Jiří Hošťálková B 0
2008/2009 6 Ústí B 1100 Pomkla Pavel Valašská Bystřice B 1
2008/2009 5 Ústí B 1100 Polanská Zuzana Francova Lhota B 0
2008/2009 4 Ústí B 1100 Bártek Josef Bystřička B 1536 0
2008/2009 3 Ústí B 1100 Klíma Tomáš Rožnov C 1
2008/2009 2 Ústí B 1100 Morávek Štěpán Karolinka B 1356 0
2008/2009 8 TJ Sokol Ústí 1100 Surovec Vladimír TJ Sokol Francova Lhota 1661 0
2008/2009 7 TJ Sokol Ústí 1100 Surý Jaroslav TJ Sokol Hošťálková 1737 1
2008/2009 1 TJ Sokol Ústí 1100 Gajdůšek Zdeněk ŠK Zlín E 1706 0