Hráč Volák Šimon

Volák Šimon

User Pic
Jméno: Volák Šimon
Oddíl: Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 2017
Elo mezinárodní: 1932
ID: 42162
FIDE ID: 396630
Rok narození: 2004
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 2 ŠK Lokomotiva Brno 1932 2017 Křena Bohuslav ŠK Kuřim 1970 1976 0
2019/2020 1 ŠK Lokomotiva Brno 1938 2017 Slepov Kyryl Jezdci Jundrov 1994 1996 1
2019/2020 1 Jezdci Jundrov C 1938 2017 Továrek Antonín Jezdci Jundrov B 2006 2006 0
2019/2020 4 SK Lokomotiva Brno 1938 2017 Martyniuk Vladislav Region Panda 1753 1704 ½
2019/2020 3 SK Lokomotiva Brno 1938 2017 Horák Vojtěch TJ Lanskroun 1591 1608 1
2019/2020 2 SK Lokomotiva Brno 1938 2017 Novotný Ondřej TJ CHS Chotebor 1829 1861 ½
2019/2020 1 SK Lokomotiva Brno 1938 2017 Cibulka Josef SSPM Lipky HK 1908 1924 ½
2018/2019 7 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1794 1798 Němec David ŠK Kuřim "C" 1895 1888 1
2018/2019 6 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1794 1798 Hnilička Michal Sokol Rudice 1836 1807 ½
2018/2019 5 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1803 1828 Píše Jan Spartak Adamov "B" 2042 2019 1
2018/2019 4 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1803 1828 Rozumek Vlastimil ŠK Lipůvka 1958 1954 0
2018/2019 3 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1811 1828 Dirgas Josef TJ Sloup 2067 2064 ½
2018/2019 1 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1821 1828 Hejný Jaroslav MKS Vyškov "B" 2020 2029 ½
2018/2019 10 ŠK Lokomotiva Brno A 1962 1798 Stoček Martin 2222 ŠK Polabiny B 1688 1666 1
2018/2019 7 ŠK Lokomotiva Brno A 1794 1798 Ulčák Michael ŠK Lokomotiva Brno B 1492 1517 1
2018/2019 6 ŠK Lokomotiva Brno A 1803 1828 Klubal Jiří Šachový klub Světlá n. S. 1799 1889 ½
2018/2019 5 ŠK Lokomotiva Brno A 1803 1828 Kovářík Vojtěch TJ Spartak Vlašim B 1729 1813 ½
2018/2019 4 ŠK Lokomotiva Brno A 1821 1828 Vašková Marie ŠO Hlinsko 1411 1429 1
2018/2019 3 ŠK Lokomotiva Brno A 1821 1828 Sucharda Tomáš ŠK Ortex A 1750 1750 ½
2018/2019 2 ŠK Lokomotiva Brno A 1821 1828 Ďuriančík Michal TJ Lanškroun 1558 1426 ½
2018/2019 1 ŠK Lokomotiva Brno A 1821 1828 Kraus Lukáš ŠK Ortex B 1337 1351 1
2018/2019 10 Lokomotiva Brno 1843 1798 Joukl Martin Rapid Pardubice 1531 1519 1
2018/2019 9 Lokomotiva Brno 1800 1798 Stehlík Jiří Sokol Kolin 1969 1948 1
2018/2019 8 Lokomotiva Brno 1800 1798 Černovský Jiří TJ Sparta Kutna Hora 2092 2091 ½
2017/2018 11 ŠK Lokomotiva Brno "A" 1789 1744 Novák Tomáš SK Slavia Orlová "B" 1164 1276 1
2017/2018 10 ŠK Lokomotiva Brno "A" 1789 1744 Walek Filip BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1540 1534 1
2017/2018 8 ŠK Lokomotiva Brno "A" 1789 1744 Budík Tomáš ŠK Zbrojovka Vsetín 1128 1147 1
2017/2018 7 ŠK Lokomotiva Brno "A" 1738 1744 Kurfürst Adam Agentura 64 Grygov 1159 1167 1
2017/2018 6 ŠK Lokomotiva Brno "A" 1738 1744 Lapčík Roman ŠK Staré Město "B" 1241 1339 1
2017/2018 5 ŠK Lokomotiva Brno "A" 1744 1744 Ochman Jakub Šachy Hošťálková 0 0 1
2017/2018 4 ŠK Lokomotiva Brno "A" 1744 1744 Ponížil Matěj ŠK Zlín 0 0 1
2017/2018 3 ŠK Lokomotiva Brno "A" 1708 1625 Ulčák Michael ŠK Lokomotiva Brno "B" 0 1363 1
2017/2018 2 ŠK Lokomotiva Brno "A" 1708 1625 Zámarský Patrik TJ Lokomotiva Krnov 0 1040 1
2017/2018 1 ŠK Lokomotiva Brno "A" 1708 1625 Oborný Stanislav TJ Ostrava 1059 1107 1
2017/2018 7 Jezdci Jundrov C 1738 1744 Bártů Jiří Galerie Závodný Mikulov 0 1663 1
2017/2018 6 Jezdci Jundrov C 1738 1744 Zerdaloglu Vasilis VSK Univerzita Brno B 1676 1825 1
2017/2018 5 Jezdci Jundrov C 1744 1744 Strnad Ondřej ŠK Duras BVK Královo Pole C 1816 1863 ½
2017/2018 4 Jezdci Jundrov C 1744 1744 Šmíd Vladimír Š.K. 1923 Sokol Kyjov 0 1834 1
2017/2018 3 Jezdci Jundrov C 1744 1744 Netopil Martin Klub šachistů TJ Bučovice 1634 1634 1
2017/2018 2 Jezdci Jundrov C 1744 1744 Navrátil Josef ŠK Veselí nad Moravou B 2054 2017 0
2016/2017 11 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1622 1298 Pekárek Aleš SK Slavia Orlová "B" 1561 1648 ½
2016/2017 10 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1622 1298 Kopcová Ludmila OŠŠ TJ Ostrava 1783 1758 0
2016/2017 9 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1622 1298 Havelka Ondřej Interchess Frýdek-Místek 1911 1863 ½
2016/2017 8 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1622 1298 Musial Dominik BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1465 1567 1
2016/2017 7 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1622 1298 Nekarda Jan ŠK Staré Město "B" 1589 1627 1
2016/2017 6 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1622 1298 Zabloudil Radek SK Prostějov 1770 1770 1
2016/2017 5 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1622 1298 Bierská Adéla ŠK Zbrojovka Vsetín 1588 1653 0
2016/2017 4 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1622 1298 Suchánek Kryštof ŠK Zlín 1672 1681 ½
2016/2017 3 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1622 1298 Glozar Petr ŠK Duras BVK Brno 1671 1717 0
2016/2017 2 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1622 1298 Miča Marek BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1686 1724 0
2016/2017 1 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1622 1298 Lanča Petr David BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1444 1422 1
2015/2016 11 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1622 1298 Szotkowski David Interchess FM 1670 1470 1
2015/2016 10 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1622 1298 Štefaník Marek OŠŠ TJ Ostrava 1638 1433 ½
2015/2016 9 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1622 1298 Haška Filip Beskydská šachová škola FM C 1426 1455 ½
2015/2016 8 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1622 1298 Frank Adam Beskydská šachová škola FM B 1581 1640 1
2015/2016 7 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1622 1298 Budík Pavel TJ Zbrojovka Vsetín 1629 1601 1
2015/2016 6 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1622 1298 Vraj Ondřej Sokol Hošťálková 1697 1777 0
2015/2016 5 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1622 1298 Němec Jakub ŠK Kuřim "A" 1568 1596 0
2015/2016 4 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1622 1298 Keprt Tomáš ŠK Kuřim "B" 1569 1569 1
2015/2016 3 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1622 1298 Kocí Tomáš ŠK Lokomotiva Brno "B" 1405 1437 1
2015/2016 2 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1622 1298 Růžičková Ema A64 Grygov 1284 1
2015/2016 1 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1622 1298 Zelnitius Albert ŠK Staré Město "B" 1487 1400 ½
2014/2015 9 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1281 Dvořák Jakub ŠK Veselí nad Moravou 1112 1
2014/2015 8 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1281 Habinová Alice ŠK Kuřim "D" 1100 1124 1
2014/2015 7 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1281 Němec Jakub ŠK Kuřim "B" 1523 1423 0
2014/2015 6 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1281 Dorušák Ondřej Sportovní klub Vyškov 1164 1
2014/2015 5 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1281 Prokop Martin ŠK Kuřim "C" 1100 1292 0
2014/2015 4 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1281 Strnad Jakub Šachy Zastávka 1279 0
2014/2015 2 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1281 Řezníček Aleš ŠK Lokomotiva Brno "G" 1000 1
2014/2015 1 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1281 Khadash Samuel ŠK Lokomotiva Brno "E" 1000 1
2014/2015 9 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1281 Večeřa Dominik Sokol Postoupky 1287 ½
2014/2015 8 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1281 Slavia Kroměříž 1
2014/2015 5 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1281 Šebesta Jan SK Slavia Orlová "B" 1405 1511 1
2014/2015 4 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1281 Miklosz Michael OŠŠ TJ Ostrava 1317 ½