Hráč Kleberc Karel

Kleberc Karel

User Pic
Jméno: Kleberc Karel
Oddíl: Šachový klub HM Ostrava
Výkonnostní třída / Titul: M
Elo národní: 2285
Elo mezinárodní: 2287
ID: 341
FIDE ID: 312959
Rok narození: 1964
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2009/2010 11 ŠK Labortech Ostrava 2318 Břečka Ivan TJ Mittal Ostrava 2326 0 soutěž
2009/2010 10 ŠK Labortech Ostrava 2318 Žilka Štěpán Tatran Litovel A 2485 ½ soutěž
2009/2010 9 ŠK Labortech Ostrava 2318 Butkiewicz Lukasz Tatran Litovel B 2379 0 soutěž
2009/2010 5 ŠK Labortech Ostrava 2318 Hudeček Jan ŠK Staré Město 2310 ½ soutěž
2009/2010 4 ŠK Labortech Ostrava 2318 Červený Martin ŠK Vysoké Mýto 2353 0 soutěž
2009/2010 3 ŠK Labortech Ostrava 2318 Rašík Vítězslav ŠK Slavoj Poruba 2464 0 soutěž
2009/2010 2 ŠK Labortech Ostrava 2318 Malinovský Karel Slavia Kroměříž 2356 ½ soutěž
2009/2010 1 ŠK Labortech Ostrava 2318 Dawidow Jacek SK Slavia Orlová 2302 ½ soutěž
2009/2010 11 ŠK Geofin Ostrava 2318 Kalod Radek 1. Novoborský ŠK 2502 ½ soutěž
2009/2010 10 ŠK Geofin Ostrava 2318 Vojta Tomáš ŠK Zikuda Turnov 2370 ½ soutěž
2009/2010 7 ŠK Geofin Ostrava 2318 Hausner Ivan ŠK Mahrla Praha 2460 0 soutěž
2009/2010 6 ŠK Geofin Ostrava 2318 Kukel Imre TJ Bohemians Praha 2255 0 soutěž
2009/2010 5 ŠK Geofin Ostrava 2318 Malinovský Karel A64 VALOZ Grygov 2356 ½ soutěž
2009/2010 4 ŠK Geofin Ostrava 2318 Efler David 2222 ŠK Polabiny 2206 ½ soutěž
2008/2009 10 ŠK Labortech Ostrava "B" 2324 Bosák Jan Zbrojovka Vsetín 2195 1 soutěž
2008/2009 8 ŠK Labortech Ostrava "B" 2324 Podlesný Pavel Baník Havířov 2146 1 soutěž
2008/2009 4 ŠK Labortech Ostrava "B" 2324 Vaněk Ladislav Slavoj Bruntál 2121 ½ soutěž
2008/2009 3 ŠK Labortech Ostrava "B" 2324 Slanina Miroslav Sokol Dobrá 2151 ½ soutěž
2008/2009 10 ŠK GEOFIN Ostrava 2324 Malinovský Karel A64 VALOZ Grygov 2340 0 soutěž
2007/2008 11 Labortech-Geofin Ostrava 2287 Sluka Radek A64 VALOZ Grygov 2349 ½ soutěž
2007/2008 10 Labortech-Geofin Ostrava 2287 Stratil Ladislav Tatran Litovel 2368 1 soutěž
2007/2008 9 Labortech-Geofin Ostrava 2287 Cífka Stanislav ŠK Mahrla Praha 2406 0 soutěž
2007/2008 8 Labortech-Geofin Ostrava 2287 Voříšek Jaroslav TJ Bohemians Praha 2298 1 soutěž
2007/2008 5 Labortech-Geofin Ostrava 2287 Sikora Jan TŽ Třinec 2249 ½ soutěž
2007/2008 3 Labortech-Geofin Ostrava 2287 Klíma Lukáš 1. Novoborský ŠK 2422 0 soutěž
2007/2008 2 Labortech-Geofin Ostrava 2287 Stehno Pavel RC Sport Pardubice 2322 1 soutěž
2007/2008 1 Labortech-Geofin Ostrava 2287 Folk Petr Sokol Plzeň I 2193 ½ soutěž
2006/2007 11 LaborTech Ostrava "B" 2267 Veselý Martin Mittal Ostrava "B" 2159 ½ soutěž
2006/2007 9 LaborTech Ostrava "B" 2267 Bolacký Jiří Slavoj Poruba "B" 2287 1 soutěž
2006/2007 7 LaborTech Ostrava "B" 2267 Štukner Šimon Sokol Dobrá "A" 2026 1 soutěž
2006/2007 6 LaborTech Ostrava "B" 2267 Nábělek Marek Slezan Opava "A" 2271 0 soutěž
2006/2007 5 LaborTech Ostrava "B" 2267 Dvořák Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2289 ½ soutěž
2006/2007 4 LaborTech Ostrava "B" 2267 Michenka Jozef ŠK Elspol s.r.o. Ostrava "A" 2384 ½ soutěž
2006/2007 3 LaborTech Ostrava "B" 2267 Kocur Valter MSA Dolní Benešov "A" 2121 1 soutěž
2006/2007 1 LaborTech Ostrava "B" 2267 Macíček Jan TJ Mořkov 2148 1 soutěž
2006/2007 11 Labortech Ostrava 2267 Boška Tomáš ŠK Sokol Vyšehrad 1902 1 soutěž
2006/2007 10 Labortech Ostrava 2267 Hausner Ivan ŠK Mahrla Praha 2441 0 soutěž
2006/2007 7 Labortech Ostrava 2267 Frolík Martin TJ TŽ Třinec 2270 ½ soutěž
2006/2007 2 Labortech Ostrava 2267 Bažant Petr ŠK SK Zlín 2324 ½ soutěž
2006/2007 1 Labortech Ostrava 2267 Točev Dosi Lokomotiva Brno 1745 1 soutěž
2005/2006 11 LaborTech Ostrava B 2268 Hnilo Jiří Slavoj Bruntál A 2060 ½ soutěž
2005/2006 10 LaborTech Ostrava B 2268 Weissmann Lukáš TJ Mořkov A 2132 1 soutěž
2005/2006 9 LaborTech Ostrava B 2268 Slováček Petr ŠK Svinov A 2048 1 soutěž
2005/2006 8 LaborTech Ostrava B 2268 Řezníček Marcel Baníl Havířov B 2128 1 soutěž
2005/2006 7 LaborTech Ostrava B 2268 Staszko Martin TŽ Třinec C 2080 ½ soutěž
2005/2006 6 LaborTech Ostrava B 2268 Uherek Michal BŠŠ Frýdek-Místek C 1892 1 soutěž
2005/2006 5 LaborTech Ostrava B 2268 Nábělek Marek Slezan Opava B 2185 ½ soutěž
2005/2006 4 LaborTech Ostrava B 2268 Jakl Karviná B 1 soutěž
2005/2006 3 LaborTech Ostrava B 2268 Malinovský Petr Lokomotiva Krnov 2096 ½ soutěž
2005/2006 2 LaborTech Ostrava B 2268 Socha Jaromír ŠK Šenov A 2015 1 soutěž
2005/2006 1 LaborTech Ostrava B 2268 Veselý Libor VOKD Poruba A 2138 ½ soutěž
2003/2004 11 IPM Color Ostrava 2291 Karlík Vladimír TJ Jakl Karviná 2296 ½ soutěž
2003/2004 10 IPM Color Ostrava 2291 Frolík Martin TŽ Třinec 2262 ½ soutěž
2003/2004 7 IPM Color Ostrava 2291 Civín Tomáš ŠK Mahrla Praha 2367 0 soutěž
2003/2004 4 IPM Color Ostrava 2291 Bednář Jaromír SC A64 Grygov 2362 0 soutěž
2003/2004 3 IPM Color Ostrava 2291 Jurka Miroslav ŠK SK Trinom Zlín 2358 ½ soutěž