Hráč Šilhánek Jindřich

Šilhánek Jindřich

User Pic
Jméno: Šilhánek Jindřich
Oddíl: Šachový spolek Kostelec nad Černými lesy
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1731
Elo mezinárodní: 1771
ID: 27723
FIDE ID: 357707
Rok narození: 1946
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 ŠS Kostelec n.Č.lesy B 1786 1745 Strnad Michael KŠ Říčany 1925 E 1574 1698 0
2018/2019 8 ŠS Kostelec n.Č.lesy B 1792 1745 Valtr Tomáš Joly Lysá nad Labem F 1930 1947 0
2018/2019 6 ŠS Kostelec n.Č.lesy B 1792 1745 Franc Lubor Sokol Kolín B 1800 1793 ½
2018/2019 4 ŠS Kostelec n.Č.lesy B 1792 1747 Hons Petr Sparta Kutná Hora B 0 1637 ½
2018/2019 2 ŠS Kostelec n.Č.lesy B 1792 1747 Doležal Oldřich ŠK Spartak Čelákovice A 0 0 0
2013/2014 9 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1771 1755 Rastočný Josef Šachklub města Dobrovice B 1604 1605 ½
2013/2014 8 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1771 1755 Skála Radim Sokol Struhařov A 1554 ½
2013/2014 7 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1771 1755 Klos Jiří TJ AŠ Mladá Boleslav A 1672 ½
2013/2014 6 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1771 1755 Novák Ivan Sokol Mladá Boleslav B 1809 1817 1
2013/2014 5 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1771 1755 Veselý Jiří Cayman Pharma C 1729 0
2013/2014 4 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1771 1755 Jirk Jindřich JOLY Lysá nad Labem E 1817 0
2013/2014 3 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1771 1755 Humpolák Jiří Sokol Pečky A 1760 1759 ½
2013/2014 2 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1771 1755 Vlasák Jiří Sokol Kolín B 1884 1890 0
2013/2014 1 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1771 1755 Kameník Robert Sokol na Mělníce A 1965 1899 1
2012/2013 11 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1728 1728 Šimek Václav Sokol Český Brod A 1770 1780 ½
2012/2013 10 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1728 1728 Kožený Pavel JOLY Lysá n.Labem D 2057 2049 0
2012/2013 9 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1728 1728 Staněk Ondřej Dolní Kralovice A 1954 1977 ½
2012/2013 8 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1728 1728 Šachklub města Dobrovice B 1
2012/2013 7 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1728 1728 Buriánek Tomáš Sokol Mladá Boleslav B 1925 1918 ½
2012/2013 6 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1728 1728 Stehlík Jiří Sokol Kolín C 1994 1999 ½
2012/2013 5 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1728 1728 Havlíček Pavel Klub šachistů Říčany 1925 D 1683 1629 1
2012/2013 4 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1728 1728 Řebíček Miroslav Sokol Sendražice A 1796 ½
2012/2013 3 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1728 1728 Štegl Petr Sokol Pečky A 1783 1808 ½
2012/2013 2 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1728 1728 Frischmann Otto JAWA Brodce A 1802 1772 ½
2012/2013 1 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1728 1728 Frolek Pavel TJ AŠ Mladá Boleslav A 1889 ½
2011/2012 11 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1726 Voráčková Jarmila Klub šachistů Říčany 1925 B 1925 1938 0
2011/2012 8 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1726 Crha Pavel Sokol Mladá Boleslav A 2097 2094 0
2011/2012 7 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1726 Müller Jan Šachový klub Rakovník 1880 ½
2011/2012 5 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1726 Framberk Jan Caissa Úholičky 2070 2024 ½
2011/2012 11 ŠK Kostelec nad Č.l. B 1726 Feierfeil Jiří JAWA Brodce A 1858 1923 ½
2011/2012 10 ŠK Kostelec nad Č.l. B 1726 Valenta Zdeněk JOLY Lysá n.L. D 1957 1924 ½
2011/2012 8 ŠK Kostelec nad Č.l. B 1726 Šedivý Ondřej Sokol Český Brod A 1782 1755 0
2011/2012 7 ŠK Kostelec nad Č.l. B 1726 Hamrník Jan Sokol Sendražice A 1798 0
2011/2012 6 ŠK Kostelec nad Č.l. B 1726 Pýchová Nela Spartak Vlašim B 1701 1785 0
2011/2012 5 ŠK Kostelec nad Č.l. B 1726 Nigrin Jiří Sokol Pečky A 1694 1640 ½
2011/2012 4 ŠK Kostelec nad Č.l. B 1726 Berg Antonín Sokol Struhařov A 1856 1854 0
2011/2012 3 ŠK Kostelec nad Č.l. B 1726 Havlíček Pavel Klub šachistů Říčany 1925 D 1728 1715 ½
2011/2012 2 ŠK Kostelec nad Č.l. B 1726 Balek Filip SK Pyrit Příbram B 1250 ½
2010/2011 11 Kostelec nad Č.l. B 1705 Noha Petr SK Pyrit Příbram B 1723 ½
2010/2011 10 Kostelec nad Č.l. B 1705 Berg Antonín Sokol Struhařov A 1855 ½
2010/2011 9 Kostelec nad Č.l. B 1705 Humpolák Jiří Sokol Pečky A 1750 ½
2010/2011 8 Kostelec nad Č.l. B 1705 Jílek Vladimír Stadion Kutná Hora B 1666 1
2010/2011 7 Kostelec nad Č.l. B 1705 Malá Anna Klub šachistů Říčany 1925 D 1657 0
2010/2011 6 Kostelec nad Č.l. B 1705 Voborník Bořivoj JOLY Lysá n.Labem D 1962 1
2010/2011 5 Kostelec nad Č.l. B 1705 Sobotka Jiří Sokol Nymburk A 1929 ½
2010/2011 3 Kostelec nad Č.l. B 1705 Šimek Václav Sokol Český Brod A 1812 1
2010/2011 2 Kostelec nad Č.l. B 1705 Pech Hynek Sokol Kolín C 1778 0
2010/2011 1 Kostelec nad Č.l. B 1705 Vitouš Milan Klub šachistů Říčany 1925 C 1852 0
2009/2010 11 ŠK Kostelec nad Č.l. 1705 Pilný Jiří BIOMEDICA Říčany D 1622 ½
2009/2010 10 ŠK Kostelec nad Č.l. 1705 Kótka Tomáš BIOMEDICA Říčany F 1483 ½
2009/2010 9 ŠK Kostelec nad Č.l. 1705 Gabriel Jan Sokol Kolín C 1808 0
2009/2010 8 ŠK Kostelec nad Č.l. 1705 Smolka Josef JAWA Brodce B 1908 0
2009/2010 7 ŠK Kostelec nad Č.l. 1705 Král Pavel TJ Sokol Benešov 1697 1
2009/2010 6 ŠK Kostelec nad Č.l. 1705 Nigrin Aleš TJ Sokol Pečky A 1586 1
2009/2010 5 ŠK Kostelec nad Č.l. 1705 Šembera Milan BIOMEDICA Říčany E 1670 ½
2009/2010 4 ŠK Kostelec nad Č.l. 1705 Houdek Daniel Spartak Vlašim B 1733 0
2009/2010 3 ŠK Kostelec nad Č.l. 1705 Záběhlický Jiří Sokol Český Brod B 1441 ½
2009/2010 2 ŠK Kostelec nad Č.l. 1705 Vopat Jan ŠK KDJS Sedlčany A 1533 1
2009/2010 1 ŠK Kostelec nad Č.l. 1705 Řebíček Miroslav TJ Sokol Sendražice A 1805 ½
2009/2010 11 Kostelec n.Č.l. 1705 Hejda Antonín JOLY Lysá n.L. D 1819 1
2008/2009 11 Kostelec nad Černými lesy B 1726 Vokolek Jaroslav Stadion Kutná Hora B 1879 0
2008/2009 10 Kostelec nad Černými lesy B 1726 Švára Petr Sokol Pečky A 1575 ½
2008/2009 9 Kostelec nad Černými lesy B 1726 Řehoř Jan Sokol Benešov A 1797 0
2008/2009 8 Kostelec nad Černými lesy B 1726 Hlavica Břetislav Sokol Sendražice B 1705 1
2008/2009 7 Kostelec nad Černými lesy B 1726 Švadlenka Miloslav Slavoj Čáslav 1680 ½
2008/2009 6 Kostelec nad Černými lesy B 1726 Šembera Milan Biomedica Říčany E 1449 ½
2008/2009 5 Kostelec nad Černými lesy B 1726 Smolka Josef JAWA Brodce B 1948 0
2008/2009 4 Kostelec nad Černými lesy B 1726 Fabián Vladimír Sokol Český Brod B 1752 ½
2008/2009 3 Kostelec nad Černými lesy B 1726 Prokop Jiří Spartak Vlašim B 1875 0
2008/2009 2 Kostelec nad Černými lesy B 1726 Tyko Josef Sokol Kolín C 1877 1
2008/2009 1 Kostelec nad Černými lesy B 1726 Malá Anna Biomedica Říčany F 1487 0
2007/2008 11 ŠK Kostelec n/ČL B 1755 Skopec Luboš ŠK města Dobrovice A 1863 0
2007/2008 10 ŠK Kostelec n/ČL B 1755 Lejnar Karel Sokol Pečky A 1848 1
2007/2008 9 ŠK Kostelec n/ČL B 1755 Diviš Jaroslav AŠ Mladá Boleslav B 1888 ½
2007/2008 8 ŠK Kostelec n/ČL B 1755 Garšic Petr Sokol Bakov n/Jiz. B 2017 0
2007/2008 7 ŠK Kostelec n/ČL B 1755 Klain Václav ŠK Sokol Mladá Boleslav C 1956 0
2007/2008 6 ŠK Kostelec n/ČL B 1755 Levinský Ladislav TJ Sokol Nymburk B 1651 ½
2007/2008 5 ŠK Kostelec n/ČL B 1755 Kopecký Petr ŠK Spartak Čelákovice A 1768 0
2007/2008 4 ŠK Kostelec n/ČL B 1755 Tlášek Jaroslav AŠ Mladá Boleslav C 1507 1
2007/2008 3 ŠK Kostelec n/ČL B 1755 Černý Jaroslav ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1758 ½
2007/2008 2 ŠK Kostelec n/ČL B 1755 Fiala Jan TJ Sokol Český Brod B 1670 1
2007/2008 1 ŠK Kostelec n/ČL B 1755 Kabát Josef Sokol Brandýs n/L A 1813 0
2006/2007 11 ŠK Kostelec n.Č.l. B 1747 Vonderka Lukáš TJ Spartak Vlašim B 1657 ½
2006/2007 10 ŠK Kostelec n.Č.l. B 1747 Urban Miroslav Sokol Český Brod A 1867 ½
2006/2007 9 ŠK Kostelec n.Č.l. B 1747 Vocilka Jiří TJ Stadion Kutná Hora B 1845 0
2006/2007 8 ŠK Kostelec n.Č.l. B 1747 Česánek Jaroslav ŠK Medvědi Zvole A 1766 1
2006/2007 7 ŠK Kostelec n.Č.l. B 1747 Vopat Jan Sokol Neveklov 1535 1
2006/2007 6 ŠK Kostelec n.Č.l. B 1747 Sezemský Miroslav BIOMEDICA Říčany D 1619 1
2006/2007 5 ŠK Kostelec n.Č.l. B 1747 Bednařík Radovan TJ Sokol Pečky B 1780 ½
2006/2007 4 ŠK Kostelec n.Č.l. B 1747 Voříšek Jan TJ Sokol Benešov B 1
2006/2007 3 ŠK Kostelec n.Č.l. B 1747 Vlasák Jiří Sokol Kolín C 1921 1
2006/2007 2 ŠK Kostelec n.Č.l. B 1747 Svoboda Jaromír JAWA Brodce B 2004 0
2006/2007 1 ŠK Kostelec n.Č.l. B 1747 Hlaváčová Lucie BIOMEDICA Říčany E 1899 0
2005/2006 11 Kostelec n.Č.l. B 1758 Blažek Ladislav Sokol Benešov B 1729 ½
2005/2006 8 Kostelec n.Č.l. B 1758 Sezemský Miroslav Biomedica Říčany D 1647 0
2005/2006 7 Kostelec n.Č.l. B 1758 Svoboda Jaromír Jawa Brodce B 1995 1
2005/2006 5 Kostelec n.Č.l. B 1758 Nosek Filip Sokol Struhařov 2003 0
2005/2006 4 Kostelec n.Č.l. B 1758 Vojta Pavel Spartak Vlašim B 2116 0
2005/2006 3 Kostelec n.Č.l. B 1758 Malý Dušan Biomedica Říčany E 1627 0
2005/2006 2 Kostelec n.Č.l. B 1758 Vopat Pavel ŠK KDJS Sedlčany 1773 ½
2004/2005 1 Kostelec n/ČL A Lejnar Karel Sokol Pečky A 1879 0
2004/2005 11 Kostelec n.Č.l.B Malý Filip BIOMEDICA Říčany D 1977 ½
2004/2005 6 Kostelec n.Č.l.B Světlík Milan Kavalier Sázava A 1569 ½
2004/2005 5 Kostelec n.Č.l.B Řeřábek Jaroslav BIOMEDICA Říčany E 1641 1
2004/2005 4 Kostelec n.Č.l.B Kašpar Michal Sokol Kolín D 1541 1
2004/2005 3 Kostelec n.Č.l.B Pavlíček Jan BOHEMIA PoděbradyB 1817 0
2004/2005 2 Kostelec n.Č.l.B Lacina Ladislav BIOMEDICA Říčany C 1693 0