Hráč Bauer Ondřej

Bauer Ondřej

User Pic
Jméno: Bauer Ondřej
Oddíl: Český lev Kolešovice-šachový klub, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1855
Elo mezinárodní: 1862
ID: 33996
FIDE ID: 368377
Rok narození: 1996
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 1 Český Lev Kolešovice B 1862 1855 Baran Peter TJ Neratovice D 1968 1998 0
2018/2019 11 Český lev Kolešovice A 1848 1843 Vávra Stanislav Spartak Vlašim B 1990 1962 1
2018/2019 9 Český lev Kolešovice A 1849 1843 Buriánek Tomáš Sokol Mladá Boleslav B 1831 1848 ½
2017/2018 10 Český lev Kolešovice A 1852 1851 Trmal Jaroslav Příbram Baník A 2165 2142 0
2017/2018 6 Český lev Kolešovice A 1861 1851 Sedlák Luděk Caissa Roztoky A 1908 1897 0
2017/2018 2 Český lev Kolešovice A 1852 1851 Šindelář Pavel Kostelec nad Černými lesy A 1946 1971 ½
2016/2017 11 Český Lev Kolešovice A 1858 1816 Sokol na Mělníce A 1
2016/2017 9 Český Lev Kolešovice A 1858 1816 Stluka Petr Příbram Baník A 2187 2184 0
2016/2017 8 Český Lev Kolešovice A 1858 1816 Pavlíček Petr ŠK KDJS Sedlčany A 1898 1901 1
2016/2017 7 Český Lev Kolešovice A 1858 1816 Nová Michaela Sokol Buštěhrad A 1939 1952 0
2016/2017 6 Český Lev Kolešovice A 1858 1816 Hadžala Daniel TJ Neratovice C 2070 2025 ½
2016/2017 3 Český Lev Kolešovice A 1858 1816 Paukert Jan ŠK Řevnice A 1904 1874 1
2016/2017 2 Český Lev Kolešovice A 1858 1816 Strahl Jiří Sokol Hostivice A 2030 2037 1
2016/2017 1 Český Lev Kolešovice A 1858 1816 Růžička Miloš SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 2009 1990 0
2015/2016 10 Český Lev Kolešovice A 1858 1816 Jarrah Kamal ŠK Kralupy A 2065 2048 0
2015/2016 9 Český Lev Kolešovice A 1858 1816 Kural Jaroslav ŠK Merkur Kladno A 1918 1885 ½
2015/2016 8 Český Lev Kolešovice A 1858 1816 Třešňák Lukáš Sokol Buštěhrad B 1837 1858 0
2015/2016 7 Český Lev Kolešovice A 1858 1816 Schmalz Michal Sokol Buštěhrad A 2109 2064 ½
2015/2016 6 Český Lev Kolešovice A 1858 1816 Gruber Miloš Sokol na Mělníce A 1953 1945 ½
2015/2016 5 Český Lev Kolešovice A 1858 1816 Burda Roman TJ Neratovice C 2061 2059 0
2015/2016 4 Český Lev Kolešovice A 1858 1816 Komprda Pavel Sokol Hostivice A 2072 2055 0
2015/2016 3 Český Lev Kolešovice A 1858 1816 Framberk Jan Caissa Úholičky B 2004 2045 ½
2015/2016 2 Český Lev Kolešovice A 1858 1816 Rynt Pavel SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1887 1888 1
2015/2016 1 Český Lev Kolešovice A 1858 1816 Tyle Vladimír ŠK Medvědi Zvole 1900 1920 ½
2015/2016 11 TJ Český lev Kolešovice B 1858 1816 Schmalz Michal Sokol Buštěhrad C 2109 2064 0
2015/2016 10 TJ Český lev Kolešovice B 1858 1816 Volf Jaromír ŠK Rakovník A 2052 2058 0
2015/2016 9 TJ Český lev Kolešovice B 1858 1816 Votruba Petr TJ Hostivice B 1831 1944 ½
2015/2016 8 TJ Český lev Kolešovice B 1858 1816 Jerman Richard ŠO TP NOVA Kladno A 2095 2125 ½
2015/2016 7 TJ Český lev Kolešovice B 1858 1816 Beneš Petr ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 2058 2027 ½
2015/2016 6 TJ Český lev Kolešovice B 1858 1816 Bureš Jiljí ŠK Merkur Kladno B 1770 1783 1
2015/2016 5 TJ Český lev Kolešovice B 1858 1816 Přibylová Sofie Sokol Buštěhrad D 1853 1902 0
2015/2016 4 TJ Český lev Kolešovice B 1858 1816 Lánský Petr ŠK Kralupy C 1713 1667 1
2015/2016 2 TJ Český lev Kolešovice B 1858 1816 Otruba Pavel Caissa Úholičky C 1970 1935 0
2015/2016 1 TJ Český lev Kolešovice B 1858 1816 Němec David ŠK Velvary A 2082 2089 0
2014/2015 11 Český Lev Kolešovice A 1858 1885 Vrecion Jiří ŠK Zdice A 1808 1889 ½
2014/2015 10 Český Lev Kolešovice A 1858 1885 Škubal Ondřej Sokol Buštěhrad A 1691 1847 0
2014/2015 9 Český Lev Kolešovice A 1858 1885 Škoda Adam TJ Neratovice C 1797 1797 ½
2014/2015 7 Český Lev Kolešovice A 1858 1885 Dbalý Václav Sokol Hostivice A 1705 1766 0
2014/2015 6 Český Lev Kolešovice A 1858 1885 Orel Aleš Sokol na Mělníce A 1705 1
2014/2015 5 Český Lev Kolešovice A 1858 1885 Civín Dominik ŠK Řevnice A 1697 1777 1
2014/2015 4 Český Lev Kolešovice A 1858 1885 Bureš Jiljí ŠK Merkur Kladno A 1814 1814 1
2014/2015 2 Český Lev Kolešovice A 1858 1885 Chromovský Hynek KŠ Říčany 1925 E 1797 1734 1
2014/2015 9 TJ Český Lev Kolešovice B 1858 1885 Beneš Karel ŠK Příbram - Baník B 1648 1648 ½
2014/2015 8 TJ Český Lev Kolešovice B 1858 1885 Kraisl Vlastimil ŠK Při MěÚ Hostomice 1756 ½
2014/2015 1 TJ Český Lev Kolešovice B 1858 1885 Dočekal Vladimír ŠK Rakovník D 1930 1822 0
2014/2015 10 ŠK Rakovník B 1858 1885 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice B 1680 1839 0
2014/2015 7 ŠK Rakovník B 1858 1885 Sladovník Tomáš TJ Jince A 2010 1961 0
2014/2015 6 ŠK Rakovník B 1858 1885 Kamlach Miroslav ŠK KDJS Sedlčany A 2096 2096 ½
2014/2015 4 ŠK Rakovník B 1858 1885 Svoboda Jaromír Sokol Neveklov A 1958 1982 ½
2014/2015 3 ŠK Rakovník B 1858 1885 Holub Milan JAWA Brodce B 2045 2016 0
2014/2015 2 ŠK Rakovník B 1858 1885 Novák Milan ŠK Příbram Baník A 1936 1931 0
2014/2015 1 ŠK Rakovník B 1858 1885 Vrecion Jiří ŠK Zdice B 1808 1889 0
2013/2014 11 ŠK Rakovník B 1760 1807 Hrdlička Jan ŠK Zlonice A 1855 1
2013/2014 10 ŠK Rakovník B 1760 1807 Šmíd Ondřej ŠK Zdice B 1927 1960 0
2013/2014 9 ŠK Rakovník B 1760 1807 Nemastil Lubomír Sokol Hostivice B 1634 0
2013/2014 8 ŠK Rakovník B 1760 1807 Vytáček Martin Sokol Buštěhrad B 1828 1918 0
2013/2014 7 ŠK Rakovník B 1760 1807 Kolařík Leoš ŠK Řevnice B 1646 1
2013/2014 5 ŠK Rakovník B 1760 1807 Krafka Jan ŠK Merkur Kladno B 1966 1882 1
2013/2014 4 ŠK Rakovník B 1760 1807 Saxl Jiří ŠK Příbram Baník A 1756 1873 0
2013/2014 3 ŠK Rakovník B 1760 1807 Holovčák Jiří ŠO TP Nova Kladno A 1959 1844 ½
2013/2014 2 ŠK Rakovník B 1760 1807 Šefčík Jan Sokol Buštěhrad C 1659 1686 1
2013/2014 1 ŠK Rakovník B 1760 1807 Zadina Tomáš ŠK Jince A 1644 1
2013/2014 11 Český Lev Kolešovice A 1760 1807 Vondrášek Ondřej Caissa Úholičky B 1912 1933 1
2013/2014 10 Český Lev Kolešovice A 1760 1807 Hlavnička Karel Klub šachistů Říčany 1925 D 1927 ½
2013/2014 9 Český Lev Kolešovice A 1760 1807 Filip Vojtěch Spartak Vlašim B 1864 1914 0
2013/2014 8 Český Lev Kolešovice A 1760 1807 Holub Milan JAWA Brodce A 2069 2027 ½
2013/2014 6 Český Lev Kolešovice A 1760 1807 Kural Jaroslav ŠK Merkur Kladno A 1957 1925 0
2013/2014 5 Český Lev Kolešovice A 1760 1807 Lizner Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 C 1989 1980 0
2013/2014 4 Český Lev Kolešovice A 1760 1807 Tvrdý Jindřich ŠK Řevnice A 1896 1936 1
2013/2014 3 Český Lev Kolešovice A 1760 1807 Prášek Vladimír ŠK Zdice A 1796 1819 ½
2013/2014 2 Český Lev Kolešovice A 1760 1807 Zemanová Jana Sokol Buštěhrad A 1916 1892 ½
2013/2014 1 Český Lev Kolešovice A 1760 1807 Plicka Petr ŠK Liběhrad Libčice A 1906 1918 1
2012/2013 10 ŠK Rakovník B 1744 Hájek Jiří TJ Sokol Hostivice B 1691 1
2012/2013 9 ŠK Rakovník B 1744 Sasyn Stanislav ŠK Příbram Baník A 1722 1701 1
2012/2013 8 ŠK Rakovník B 1744 Hlavnička Karel Klub šachistů Říčany 1925 F 1943 0
2012/2013 6 ŠK Rakovník B 1744 Matýs Jaroslav TJ Lokomotiva Beroun A 1793 ½
2012/2013 5 ŠK Rakovník B 1744 Šefčík Miroslav Sokol Buštěhrad B 1557 1
2012/2013 3 ŠK Rakovník B 1744 Havelka Jiří ŠK Řevnice B 1635 1600 1
2012/2013 2 ŠK Rakovník B 1744 Volf Miloslav ŠK Mníšek pod Brdy 1507 ½
2012/2013 1 ŠK Rakovník B 1744 Abraham Karel ŠK Merkur Kladno B 1781 1773 ½
2012/2013 11 Český Lev Kolešovice A 1744 Vrána Karel TJ Neratovice B 1655 ½
2012/2013 10 Český Lev Kolešovice A 1744 Stojković Andreja ŠK Liběhrad Libčice A 1960 0
2012/2013 9 Český Lev Kolešovice A 1744 Švach Jan ŠK Řevnice A 1863 1833 0
2012/2013 8 Český Lev Kolešovice A 1744 Fiala Jan Caissa Úholičky B 1852 1
2012/2013 7 Český Lev Kolešovice A 1744 Plháček Václav Sokol Hostivice A 1808 1822 ½
2012/2013 6 Český Lev Kolešovice A 1744 Čuvala Ota TJ AERO Odolena Voda A 1655 1
2012/2013 5 Český Lev Kolešovice A 1744 Stolz Lubor ŠK Zdice A 1890 1903 0
2012/2013 4 Český Lev Kolešovice A 1744 Hochman Jan Sokol Buštěhrad A 1991 1920 1
2012/2013 3 Český Lev Kolešovice A 1744 Němec Stanislav Sokol na Mělníce A 1902 1880 0
2012/2013 2 Český Lev Kolešovice A 1744 Voráčková Jarmila Klub šachistů Říčany 1925 C 1934 1903 ½
2012/2013 1 Český Lev Kolešovice A 1744 Krafka Jan ŠK Merkur Kladno A 2037 1909 1
2011/2012 11 ŠK Rakovník D 1528 Hatašová Michaela Sokol Buštěhrad D 1628 1619 1
2011/2012 10 ŠK Rakovník D 1528 Žáček Petr ŠO TP NOVA Kladno B 2092 ½
2011/2012 9 ŠK Rakovník D 1528 Sladká Hana ŠK Zlonice A 1655 0
2011/2012 8 ŠK Rakovník D 1528 Šefčík Jan Sokol Buštěhrad C 1588 1
2011/2012 7 ŠK Rakovník D 1528 Sládek Rudolf ŠK Merkur Kladno B 1677 1
2011/2012 6 ŠK Rakovník D 1528 Šlégr Josef Český Lev Kolešovice B 1624 ½
2011/2012 5 ŠK Rakovník D 1528 Koblic Miroslav TJ Sokol Lány 1698 ½
2011/2012 4 ŠK Rakovník D 1528 Červenka Antonín ŠO Stochov 1786 1
2011/2012 2 ŠK Rakovník D 1528 Kováč Pavol Sokol Buštěhrad E 1250 ½
2011/2012 1 ŠK Rakovník D 1528 Aron Oto Caissa Úholičky D 1765 1748 0
2011/2012 11 ŠK Rakovník "B" 1528 Duong David SK DDM Slaný 1753 ½
2011/2012 10 ŠK Rakovník "B" 1528 Boháč Pavel ŠK Řevnice "A" 1778 0
2011/2012 9 ŠK Rakovník "B" 1528 Křížek Jaroslav ŠK Kladno "C" 1659 ½
2011/2012 8 ŠK Rakovník "B" 1528 Vicka Václav TJ Lokomotiva Beroun "A" 1766 ½
2011/2012 7 ŠK Rakovník "B" 1528 Saxlová Markéta ŠK Příbram - Baník "A" 1608 ½
2011/2012 6 ŠK Rakovník "B" 1528 Macas Vladimír ŠOTP NOVA Kladno "A" 2047 1791 1
2011/2012 5 ŠK Rakovník "B" 1528 Budíková Kateřina Sokol Buštěhrad "B" 1670 1635 0
2011/2012 2 ŠK Rakovník "B" 1528 Turický David ŠK Zdice "A" 1767 0
2010/2011 11 ŠK Rakovník E 1359 Buk Pavel Sokol Buštěhrad C 1635 0
2010/2011 10 ŠK Rakovník E 1359 Kantořík Pavel Český lev Kolešovice B 1638 0
2010/2011 9 ŠK Rakovník E 1359 Spilka Jiří ŠK Rakovník D 1905 ½
2010/2011 8 ŠK Rakovník E 1359 Aron Oto Caissa Úholičky D 1741 1
2010/2011 7 ŠK Rakovník E 1359 Mleziva Miloslav Sokol Buštěhrad B 1716 0
2010/2011 5 ŠK Rakovník E 1359 Hrdlička Jan ŠK Zlonice 1835 0
2010/2011 3 ŠK Rakovník E 1359 Kabát Jiří ŠO Stochov 1809 ½
2010/2011 2 ŠK Rakovník E 1359 Holovčák Jiří ŠO TP NOVA Kladno B 1809 ½
2010/2011 1 ŠK Rakovník E 1359 Novák Martin Sokol Buštěhrad D 1325 1
2009/2010 11 ŠK Rakovník E 1100 Čáp Adam ŠK Kladno D 1628 0
2009/2010 9 ŠK Rakovník E 1100 Nykl Tomáš Sokol Buštěhrad C 1268 ½
2009/2010 8 ŠK Rakovník E 1100 Holovčák Jiří ŠO TP NOVA Kladno B 1827 0
2009/2010 7 ŠK Rakovník E 1100 Hejda Václav Český Lev Kolešovice B 1840 0
2009/2010 6 ŠK Rakovník E 1100 Vaněček Ivo Caissa Úholičky D 1720 0
2009/2010 5 ŠK Rakovník E 1100 Felkl Karel ŠK Merkur Kladno B 1674 0
2009/2010 4 ŠK Rakovník E 1100 Pokorný Tomáš ŠK Rakovník D 1531 0
2009/2010 2 ŠK Rakovník E 1100 Stehlík Jakub SK DDM Slaný B ½
2009/2010 1 ŠK Rakovník E 1100 Hofner František ŠO Stochov 1853 0
2007/2008 9 ŠK Rakovník D 1100 Chudáček Daniel ŠK Mníšek pod Brdy 1100 0
2007/2008 6 ŠK Rakovník D 1100 Kreutzer Josef ŠK Kovohutě Příbram 1508 0
2007/2008 5 ŠK Rakovník D 1100 Hochman Jan ŠK Alva Příbram D 1100 1
2007/2008 3 ŠK Rakovník D 1100 Zadina Václav Zadinovi Jince 1316 0