Hráč Strejc Josef

Strejc Josef

User Pic
Jméno: Strejc Josef
Oddíl: Šachový klub Příbram-Baník, spolek
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2090
Elo mezinárodní: 2078
ID: 5731
FIDE ID: 311936
Rok narození: 1983
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 Šachový klub Příbram-Baník 2087 2110 Lamser Jan Unichess Underground 2133 2129 0
2018/2019 9 Šachový klub Příbram-Baník 2104 2110 Novotná Tereza KŠ Říčany 1925 „B“ 1832 1880 0
2017/2018 11 Příbram Baník A 2118 2134 Lochman Václav Šachklub města Dobrovice A 1968 1984 0
2017/2018 8 Příbram Baník A 2123 2134 Framberk Jan Caissa Roztoky A 1937 1923 ½
2017/2018 6 Příbram Baník A 2134 2134 Novák Jindřich Kostelec nad Černými lesy A 2081 2092 0
2017/2018 4 Příbram Baník A 2118 2134 Novák Vítězslav ŠK Kralupy A 1978 1957 1
2017/2018 2 Příbram Baník A 2118 2134 Daniel Jiří JOLY Lysá nad Labem E 1936 1947 1
2016/2017 10 Příbram Baník A 2144 2143 Sokol na Mělníce A 1
2016/2017 8 Příbram Baník A 2144 2143 Zítko Martin ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1738 1759 1
2016/2017 7 Příbram Baník A 2144 2143 Sadil Jan ŠK KDJS Sedlčany A 1726 1708 ½
2015/2016 11 Šachový klub Příbram Baník 2144 2143 Hruška Tomáš Caissa Úholičky 1963 1984 0
2015/2016 10 Šachový klub Příbram Baník 2144 2143 Vrecion Jiří Šachový klub Zdice 1957 1924 1
2015/2016 9 Šachový klub Příbram Baník 2144 2143 Valtr Tomáš JOLY Lysá nad Labem E 1930 1941 ½
2015/2016 2 Šachový klub Příbram Baník 2144 2143 Civín Dominik ŠK Řevnice 1778 1733 1
2014/2015 8 SK Pyrit Příbram 2157 2154 Plášek Zdeněk ŠK Kostelec nad Černými lesy 2016 2023 ½
2014/2015 7 SK Pyrit Příbram 2157 2154 Petruň Milan Šachklub města Dobrovice 1981 1975 0
2014/2015 6 SK Pyrit Příbram 2157 2154 Valtr Tomáš JOLY Lysá nad Labem D 1980 1977 1
2014/2015 5 SK Pyrit Příbram 2157 2154 Pospíšil Evžen Klub šachistů Říčany 1925 B 2090 2098 ½
2014/2015 3 SK Pyrit Příbram 2157 2154 Baran Peter Cayman Pharma Neratovice B 2103 2095 ½
2013/2014 6 SK Pyrit Příbram 2153 2149 Parpel Petr TJ Neratovice B 1744 1750 1
2013/2014 4 SK Pyrit Příbram 2153 2149 Sedlák Luděk Caissa Úholičky 1905 1932 1
2012/2013 7 SK Pyrit Příbram 2157 2154 Michálek František Sokol Kolín A 2059 2063 1
2012/2013 5 SK Pyrit Příbram 2157 2154 Mišičko Ján Šachový klub Rakovník 2030 2029 0
2011/2012 11 SK Pyrit Příbram 2146 2143 Crha Pavel Sokol Mladá Boleslav A 2097 2094 1
2011/2012 5 SK Pyrit Příbram 2146 2143 Dudek Jaromír TJ Sokol Nymburk 1979 1973 1
2010/2011 10 SK Pyrit Příbram 2148 Žamboch Roman ŠK Kralupy nad Vltavou 2043 ½
2010/2011 9 SK Pyrit Příbram 2148 Framberk Jan Caissa Úholičky 1988 ½
2009/2010 10 Pyrit Příbram 2149 Kurel Miroslav Sokol Struhařov 1259 1
2009/2010 1 Pyrit Příbram 2149 Říha Jaroslav Biomedica Říčany B 1991 ½
2008/2009 11 ŠK Pyrit Příbram A 2162 Richtrová Eliška QCC České Budějovice A 2265 0
2008/2009 8 ŠK Pyrit Příbram A 2162 Plešek Jiří TJ Pankrác Praha B 2141 0
2007/2008 8 ŠK ALVA Pb Příbram A 2163 Heyda Jan QCC České Budějovice A 2092 ½
2007/2008 4 ŠK ALVA Pb Příbram A 2163 Vaněk Petr Sokol Vyšehrad Praha B 2221 1
2007/2008 1 ŠK ALVA Pb Příbram A 2163 Melich Jindřich TJ Pankrác B 2085 0
2006/2007 10 Alva Pb Příbram A 2170 Nejdl Eduard QCC Č.Budějovice A 2012 0
2006/2007 4 Alva Pb Příbram A 2170 Palková Kateřina Sokol Plzeň 1 C 2073 ½
2006/2007 1 Alva Pb Příbram A 2170 Erban Tomáš Sokol Vršovice B 2194 ½
2005/2006 11 ŠK Alva Pb Příbram 2140 Šimák Pavel Sokol Tábor 2136 ½
2005/2006 10 ŠK Alva Pb Příbram 2140 Kratochvíl Miloš Sokol Písek 2128 1
2005/2006 9 ŠK Alva Pb Příbram 2140 Heyda Jan QCC DKV České Budějovice 2161 1
2005/2006 8 ŠK Alva Pb Příbram 2140 Falout Luboš Sokol Plzeň Letná 2160 1
2005/2006 7 ŠK Alva Pb Příbram 2140 Baumruk Josef Šachklub Sokol Klatovy 2066 ½
2005/2006 6 ŠK Alva Pb Příbram 2140 Cvikl Michal ŠAKAL Kozolupy 2083 1
2005/2006 5 ŠK Alva Pb Příbram 2140 Döring Robert TJ Sokol Praha Kobylisy 2250 1
2005/2006 2 ŠK Alva Pb Příbram 2140 Toman Jaroslav TJ Sokol Domažlice 2133 0
2004/2005 10 ŠK Alva Pb Příbram 2140 Blecha Milan Sokol Plzeň Letná 2202 1
2004/2005 9 ŠK Alva Pb Příbram 2140 Turner Radek Sokol Domažlice 2093 1
2004/2005 8 ŠK Alva Pb Příbram 2140 Janoušek Petr Sokol Plzeň I C 2119 0
2004/2005 5 ŠK Alva Pb Příbram 2140 Hrubý Milan Sokol Tábor B 2104 ½
2004/2005 3 ŠK Alva Pb Příbram 2140 Mašek Miroslav Sokol Vršovice 2220 0
2004/2005 1 ŠK Alva Pb Příbram 2140 Nový Václav Šachklub Sokol Klatovy 2098 ½
2003/2004 10 ŠK Alva Příbram 2129 Eret Jaroslav Sokol Klatovy 2115 ½
2003/2004 8 ŠK Alva Příbram 2129 Pekárek Petr Sokol Tábor B 2186 1
2003/2004 6 ŠK Alva Příbram 2129 Vondra Zbyněk ŠK Kladno 2031 0
2003/2004 5 ŠK Alva Příbram 2129 Erban Tomáš Sokol Písek 2161 1
2003/2004 4 ŠK Alva Příbram 2129 Salač Jiří Sokol Vršovice 2107 0
2003/2004 3 ŠK Alva Příbram 2129 Pokorný Milan Bohemians Praha B 2188 ½