Hráč Mareš Vladimír

Mareš Vladimír

User Pic
Jméno: Mareš Vladimír
Oddíl: Šachový klub Příbram-Baník, spolek
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1986
Elo mezinárodní: 1975
ID: 1526
FIDE ID: 347795
Rok narození: 1965
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 Šachový klub Příbram-Baník 1969 1975 Popper Tomáš Unichess Underground 2053 2037 ½
2018/2019 10 Šachový klub Příbram-Baník 1969 1975 Klicnar Martin ŠACHklub NN Písek 2127 2129 ½
2018/2019 7 Šachový klub Příbram-Baník 1961 1975 Netušil Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2232 2237 ½
2018/2019 6 Šachový klub Příbram-Baník 1961 1975 Matějovský Ondřej TJ Spartak Vlašim 2011 2013 ½
2018/2019 4 Šachový klub Příbram-Baník 1957 1971 Mészáros Luděk Sokol Tábor 2120 2106 ½
2018/2019 3 Šachový klub Příbram-Baník 1954 1971 Pilný Jiří Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 1955 1932 1
2018/2019 2 Šachový klub Příbram-Baník 1954 1971 Kopřiva Martin ŠK Sokol Klatovy 2051 2068 0
2018/2019 1 Šachový klub Příbram-Baník 1955 1971 Kovář Petr ČZ Strakonice 1919 1899 ½
2017/2018 11 Příbram Baník A 1956 1975 Mejzr Jan Šachklub města Dobrovice A 1903 1877 ½
2017/2018 10 Příbram Baník A 1947 1975 Hinz František Český lev Kolešovice A 1922 1922 1
2017/2018 8 Příbram Baník A 1957 1975 Halla Jiří Caissa Roztoky A 1807 1795 ½
2017/2018 7 Příbram Baník A 1957 1975 Pýcha Patrik Spartak Vlašim B 2098 2079 0
2017/2018 6 Příbram Baník A 1957 1975 Šindelář Pavel Kostelec nad Černými lesy A 1958 1971 ½
2017/2018 4 Příbram Baník A 1947 1975 Gruber Miloš ŠK Kralupy A 1946 1959 ½
2017/2018 2 Příbram Baník A 1947 1975 Valtr Tomáš JOLY Lysá nad Labem E 1943 1928 0
2017/2018 1 Příbram Baník A 1975 1982 Kaplan Daniel Sokol Nymburk A 2062 2057 ½
2016/2017 10 Příbram Baník A 1947 1983 Sokol na Mělníce A 1
2016/2017 9 Příbram Baník A 1947 1983 Švadlenka Jaroslav Český Lev Kolešovice A 1910 1940 ½
2016/2017 7 Příbram Baník A 1947 1983 Mandovec Antonín ŠK KDJS Sedlčany A 1680 1
2016/2017 6 Příbram Baník A 1947 1983 Šefčík Jan Sokol Buštěhrad A 1681 1678 1
2016/2017 5 Příbram Baník A 1947 1983 Nejedlý Jiří TJ Neratovice C 1821 1835 ½
2016/2017 2 Příbram Baník A 1947 1983 Tvrdý Jindřich ŠK Řevnice A 1856 1857 1
2015/2016 11 Šachový klub Příbram Baník 1947 1983 Framberk Jan Caissa Úholičky 2004 2045 ½
2015/2016 10 Šachový klub Příbram Baník 1947 1983 Prášek Vladimír Šachový klub Zdice 1891 1871 ½
2015/2016 9 Šachový klub Příbram Baník 1947 1983 Lažánek Jan JOLY Lysá nad Labem E 1977 1947 0
2015/2016 7 Šachový klub Příbram Baník 1947 1983 Dudek Jaromír DDM Sokol Nymburk 1993 1984 ½
2015/2016 3 Šachový klub Příbram Baník 1947 1983 Vystrčil Martin Klub šachistů Říčany 1925 B 1976 2000 1
2015/2016 1 Šachový klub Příbram Baník 1947 1983 Rigo Imrich Sokol Mladá Boleslav B 1980 1999 ½
2014/2015 9 SK Pyrit Příbram 1927 1972 Framberk Jan Caissa Úholičky 2027 2022 0
2014/2015 6 SK Pyrit Příbram 1927 1972 Postupa Pavel JOLY Lysá nad Labem D 1955 1965 0
2014/2015 3 SK Pyrit Příbram 1927 1972 Hadžala Daniel Cayman Pharma Neratovice B 2061 2023 1
2014/2015 1 SK Pyrit Příbram 1927 1972 Rynt Pavel ŠK Kralupy nad Vltavou 1956 1925 1
2013/2014 9 SK Pyrit Příbram 1922 1970 Hajný Miloslav Sokol Mladá Boleslav 2049 2050 ½
2012/2013 3 SK Pyrit Příbram 1932 1977 Sobotka Jiří DDM Sokol Nymburk 1964 1910 ½
2012/2013 1 SK Pyrit Příbram 1932 1977 Pospíšil Jiří Šachklub města Dobrovice 2036 2047 0
2011/2012 10 SK Pyrit Příbram B 1981 Mrázek Vladimír Sokol Sendražice A 1962 1898 ½
2011/2012 6 SK Pyrit Příbram B 1981 Malý Filip Klub šachistů Říčany 1925 D 2007 1975 0
2011/2012 5 SK Pyrit Příbram B 1981 Musil Martin JOLY Lysá n.L. D 2059 2064 ½
2011/2012 3 SK Pyrit Příbram B 1981 Svoboda Jaromír JAWA Brodce A 1965 2015 0
2011/2012 1 SK Pyrit Příbram B 1981 Hrubant Ivan Klub šachistů Říčany 1925 C 2046 2027 1
2010/2011 10 SK Pyrit Příbram B 1987 Urban Miroslav Sokol Český Brod A 1904 ½
2010/2011 6 SK Pyrit Příbram B 1987 Gernert Otakar Sokol Struhařov A 2091 ½
2010/2011 4 SK Pyrit Příbram B 1987 Novotný Roman Stadion Kutná Hora B 1852 0
2010/2011 3 SK Pyrit Příbram B 1987 Zděnek Pavel Klub šachistů Říčany 1925 D 1831 1
2010/2011 1 SK Pyrit Příbram B 1987 Sobotka Jiří Sokol Nymburk A 1929 ½
2009/2010 11 SK Pyrit Příbram B 1975 Čižinský Jiří ŠK Merkur Kladno 1869 1
2009/2010 5 SK Pyrit Příbram B 1975 Fojtík Václav Český Lev Kolešovice A 1849 1
2009/2010 4 SK Pyrit Příbram B 1975 Hauser František ŠK Příbram Baník A 1000 1
2009/2010 3 SK Pyrit Příbram B 1975 Košnar Karel ŠK Rakovník B 1510 1
2008/2009 11 Pyrit Příbram B 1971 Borůvka Radim Sokol Struhařov 1895 0
2008/2009 7 Pyrit Příbram B 1971 Buriánek Petr Caissa Úholičky 1879 1
2008/2009 5 Pyrit Příbram B 1971 Adamík František Biomedica Říčany B 1920 1
2008/2009 8 ŠK Pyrit Příbram C 1971 Saxl Jiří ŠK Příbram-Baník A 1854 1
2008/2009 5 ŠK Pyrit Příbram C 1971 Hejda Václav Český Lev Kolešovice A 1864 ½
2008/2009 4 ŠK Pyrit Příbram C 1971 Rutter Lidmila ŠK Zdice A 1938 0
2008/2009 1 ŠK Pyrit Příbram C 1971 Listopad Martin ŠK Medvědi Zvole A 1942 1
2006/2007 6 TJ CHS Chotěboř 1963 Zámečník Bohumír SK Žamberk 1968 1
2005/2006 6 TJ CHS Chotěboř 1967 Dvořák Slavomil TJ DDM Hlinsko 1738 ½
2004/2005 11 TJ CHS Chotěboř 1976 Lorenc Oldřich Štefanydes Polička A 2163 0
2004/2005 2 TJ CHS Chotěboř 1976 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny B 2104 0
2003/2004 10 CHS Chotěboř 1973 Krejčí Jan 2222 ŠK Rosignano Polabiny B 1717 1