Hráč Skokan František

Skokan František

User Pic
Jméno: Skokan František
Oddíl: Šachklub města Dobrovice, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1900
Elo mezinárodní: 1899
ID: 13186
FIDE ID: 327492
Rok narození: 1974
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 DDM Sokol Nymburk B 1863 1878 Chytrý Petr Sokol Brandýs nad Labem A 0 1849 ½ soutěž
2019/2020 8 DDM Sokol Nymburk B 1863 1878 Hnát Miroslav Šachklub města Dobrovice D 0 1622 ½ soutěž
2019/2020 7 DDM Sokol Nymburk B 1863 1878 Novák Ivan Sokol Mladá Boleslav C 1829 1827 1 soutěž
2019/2020 6 DDM Sokol Nymburk B 1862 1878 Sedlatý Martin ŠK Spartak Čelákovice B 1737 1799 1 soutěž
2019/2020 5 DDM Sokol Nymburk B 1862 1892 Švejdar Pavel Sokol Bakov nad Jizerou C 1535 1590 1 soutěž
2019/2020 4 DDM Sokol Nymburk B 1877 1892 Vajčner Jiří JOLY Lysá nad Labem G 1891 1875 ½ soutěž
2019/2020 3 DDM Sokol Nymburk B 1875 1892 Veselý Jiří TJ Neratovice E - Cayman Pharma 1835 1840 ½ soutěž
2019/2020 2 DDM Sokol Nymburk B 1875 1892 Kastner Jan Šachklub města Dobrovice C 1961 1948 0 soutěž
2019/2020 1 DDM Sokol Nymburk B 1882 1892 Sochor Martin TJ Sokol Pečky A 1892 1909 0 soutěž
2019/2020 9 Šachklub města Dobrovice A 1863 1878 Kurek Pavel KŠ Říčany 1925 E 1727 1742 1 soutěž
2019/2020 8 Šachklub města Dobrovice A 1863 1878 Sobotka Jiří Sokol Kolín B 1869 1870 ½ soutěž
2019/2020 6 Šachklub města Dobrovice A 1862 1878 Vajčner Jiří Joly Lysá nad Labem E 1891 1875 ½ soutěž
2019/2020 5 Šachklub města Dobrovice A 1877 1892 Jankovský Zbyněk ŠK Spartak Čelákovice A 1552 1569 ½ soutěž
2019/2020 4 Šachklub města Dobrovice A 1875 1892 Křepelka Petr TJ Sokol Sendražice A 1554 1648 ½ soutěž
2019/2020 3 Šachklub města Dobrovice A 1875 1892 Tománek Karel TJ JAWA Brodce B 1409 1451 1 soutěž
2019/2020 2 Šachklub města Dobrovice A 1875 1892 Šoltysová Andrea Šachklub města Dobrovice B 0 1564 1 soutěž
2019/2020 1 Šachklub města Dobrovice A 1882 1892 Matuška Pavel Joly Lysá nad Labem F 1575 1589 ½ soutěž
2018/2019 9 Šachklub města Dobrovice C 1919 1919 Novotný Petr Šachklub města Dobrovice D 1734 1729 1 soutěž
2018/2019 2 Šachklub města Dobrovice C 1936 1950 Žáček Zdeněk ŠK Kabo Benátky A 1885 1962 ½ soutěž
2018/2019 11 Šachklub města Dobrovice A 1905 1919 Pospěch Roman Klub šachistů Říčany 1925 C 1972 1974 0 soutěž
2018/2019 10 Šachklub města Dobrovice A 1919 1919 Novák Ivan Sokol Mladá Boleslav B 1826 1805 ½ soutěž
2018/2019 9 Šachklub města Dobrovice A 1919 1919 Macek Kamil DDM Sokol Nymburk A 1847 1845 ½ soutěž
2018/2019 8 Šachklub města Dobrovice A 1924 1919 Nadrchal Tomáš Cayman Pharma Neratovice C 2090 2058 0 soutěž
2018/2019 7 Šachklub města Dobrovice A 1924 1919 Kubíče Jakub JOLY Lysá nad Labem E 1577 1548 1 soutěž
2018/2019 6 Šachklub města Dobrovice A 1925 1919 Říha Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 D 2012 1997 1 soutěž
2018/2019 5 Šachklub města Dobrovice A 1925 1919 Jíša Luboš ŠS Kostelec nad Černými lesy A 1785 1753 0 soutěž
2018/2019 4 Šachklub města Dobrovice A 1921 1950 Kopecký Jiří TJ Kralupy nad Vltavou A 1889 1901 1 soutěž
2018/2019 3 Šachklub města Dobrovice A 1936 1950 Cozl David Český lev Kolešovice A 1990 1989 ½ soutěž
2018/2019 1 Šachklub města Dobrovice A 1963 1950 Dudek Vojtěch Spartak Vlašim B 2002 1982 0 soutěž
2018/2019 11 Šachklub města Dobrovice B 1919 1919 Vajčner Jiří Joly Lysá nad Labem F 1888 1867 ½ soutěž
2018/2019 10 Šachklub města Dobrovice B 1919 1919 Kaplan Tomáš Sokol Kolín B 1942 1950 0 soutěž
2018/2019 9 Šachklub města Dobrovice B 1924 1919 Vocilka Jiří Sparta Kutná Hora B 1890 1846 1 soutěž
2018/2019 8 Šachklub města Dobrovice B 1924 1919 Kopecký Petr ŠK Spartak Čelákovice A 1887 1874 0 soutěž
2018/2019 7 Šachklub města Dobrovice B 1925 1919 Čermák Jan ŠK Český Brod A 2055 2055 1 soutěž
2018/2019 6 Šachklub města Dobrovice B 1925 1919 Grečný Karol KŠ Říčany 1925 F 1823 1862 0 soutěž
2018/2019 5 Šachklub města Dobrovice B 1921 1950 Seifert Milan Sokol Sendražice A 1961 2007 ½ soutěž
2018/2019 4 Šachklub města Dobrovice B 1921 1950 Kryšpín Libor TJ AŠ Mladá Boleslav A 2061 2074 0 soutěž
2018/2019 3 Šachklub města Dobrovice B 1936 1950 Macháček Otakar ŠS Kostelec n.Č.lesy B 1992 1917 0 soutěž
2018/2019 2 Šachklub města Dobrovice B 1936 1950 Kaplan Daniel TJ Bohemia Poděbrady A 2008 2029 0 soutěž
2018/2019 1 Šachklub města Dobrovice B 1963 1950 Bartoš Václav KŠ Říčany 1925 E 1622 1628 0 soutěž
2017/2018 11 Šachklub města Dobrovice A 1973 1937 Jelagin Konstantin Příbram Baník A 1886 1839 1 soutěž
2017/2018 9 Šachklub města Dobrovice A 1984 1937 Halla Jiří Caissa Roztoky A 1808 1795 ½ soutěž
2017/2018 8 Šachklub města Dobrovice A 1979 1937 Vlková Anežka Spartak Vlašim B 1988 1894 1 soutěž
2017/2018 7 Šachklub města Dobrovice A 1979 1937 Suchý Ladislav Kostelec nad Černými lesy A 1850 1847 1 soutěž
2017/2018 5 Šachklub města Dobrovice A 1947 1937 Kopecký Jiří ŠK Kralupy A 1941 1941 1 soutěž
2017/2018 4 Šachklub města Dobrovice A 1984 1937 Havlík František Klub šachistů Říčany 1925 B 2010 1999 0 soutěž
2017/2018 3 Šachklub města Dobrovice A 1984 1937 Valtr Tomáš JOLY Lysá nad Labem E 1943 1928 ½ soutěž
2017/2018 2 Šachklub města Dobrovice A 1984 1937 Sobotka Jiří Sokol Nymburk A 1911 1915 1 soutěž
2017/2018 6 Šachklub města Dobrovice C 1947 1937 Lánský Petr TJ Kralupy nad Vltavou C 1663 1612 1 soutěž
2017/2018 1 Šachklub města Dobrovice C 1928 1921 Popelka Pavel TJ Kralupy nad Vltavou B 1916 1875 0 soutěž
2017/2018 11 Šachklub města Dobrovice B 1973 1937 Maláč Petr Sokol Bakov n.Jiz. B 2000 2001 0 soutěž
2017/2018 10 Šachklub města Dobrovice B 1984 1937 Groh Jiří TJ Sokol Sendražice A 2112 2129 0 soutěž
2017/2018 9 Šachklub města Dobrovice B 1979 1937 Doležal Radoslav ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1975 1973 ½ soutěž
2017/2018 8 Šachklub města Dobrovice B 1979 1937 Dudek Jaromír DDM Sokol Nymburk B 1935 1950 0 soutěž
2017/2018 7 Šachklub města Dobrovice B 1947 1937 Kočí Václav TJ AŠ Mladá Boleslav A 1970 1946 1 soutěž
2017/2018 6 Šachklub města Dobrovice B 1947 1937 Doležal Karel TJ Bohemia Poděbrady A 1991 1974 1 soutěž
2017/2018 5 Šachklub města Dobrovice B 1984 1937 Fiala Jan ŠK Český Brod A 1903 1932 1 soutěž
2017/2018 4 Šachklub města Dobrovice B 1984 1937 Voborník Bořivoj Joly Lysá nad Labem F 1770 1757 1 soutěž
2017/2018 3 Šachklub města Dobrovice B 1984 1937 Vocilka Jiří Sokol Kolín B 1904 1869 ½ soutěž
2017/2018 2 Šachklub města Dobrovice B 1984 1937 Černoch Vít ŠK Spartak Čelákovice A 1905 1904 1 soutěž
2017/2018 1 Šachklub města Dobrovice B 1928 1921 Baran Peter Cayman Pharma Neratovice D 2015 2026 0 soutěž
2016/2017 11 Šachklub města Dobrovice B 1929 1937 Holub Milan JAWA Brodce A 1991 1943 0 soutěž
2016/2017 10 Šachklub města Dobrovice B 1929 1937 Doležal Jan Bohemia Poděbrady A 1961 1967 0 soutěž
2016/2017 9 Šachklub města Dobrovice B 1929 1937 Mašín Luboš Sokol Sendražice A 1959 2107 1 soutěž
2016/2017 8 Šachklub města Dobrovice B 1929 1937 Královský Martin ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1975 1994 0 soutěž
2016/2017 7 Šachklub města Dobrovice B 1929 1937 Koudelka Ivan ŠK Český Brod A 2040 2029 0 soutěž
2016/2017 6 Šachklub města Dobrovice B 1929 1937 Hrubant Ivan Klub šachistů Říčany 1925 C 2004 2034 1 soutěž
2016/2017 5 Šachklub města Dobrovice B 1929 1937 Rigo Imrich Sokol Bakov n.Jiz. B 1980 1999 ½ soutěž
2016/2017 4 Šachklub města Dobrovice B 1929 1937 Žigmund David DDM Sokol Nymburk B 1886 1897 0 soutěž
2016/2017 3 Šachklub města Dobrovice B 1929 1937 Franc Lubor Sokol Kolín B 1849 1843 1 soutěž
2016/2017 2 Šachklub města Dobrovice B 1929 1937 Kopecký Tomáš Sparta Kutná Hora B 1851 1881 1 soutěž
2016/2017 1 Šachklub města Dobrovice B 1929 1937 Jeřábek Jindřich TJ AŠ Mladá Boleslav A 2002 1952 ½ soutěž
2015/2016 11 Šachklub města Dobrovice 1929 1937 Vystrčil Martin Klub šachistů Říčany 1925 B 1976 2000 ½ soutěž
2015/2016 10 Šachklub města Dobrovice 1929 1937 Havelka František ŠK Řevnice 1371 1423 1 soutěž
2015/2016 9 Šachklub města Dobrovice 1929 1937 Klein Milan Sokol Mladá Boleslav B 1886 1855 0 soutěž
2015/2016 8 Šachklub města Dobrovice 1929 1937 Framberk Jan Caissa Úholičky 2004 2045 1 soutěž
2015/2016 7 Šachklub města Dobrovice 1929 1937 Šachový klub Zdice 1 soutěž
2015/2016 6 Šachklub města Dobrovice 1929 1937 Beneš Karel Šachový klub Příbram Baník 1644 1651 1 soutěž
2015/2016 5 Šachklub města Dobrovice 1929 1937 Lizner Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 C 2031 2015 ½ soutěž
2015/2016 4 Šachklub města Dobrovice 1929 1937 Tesař Patrik DDM Sokol Nymburk 1880 1913 0 soutěž
2015/2016 3 Šachklub města Dobrovice 1929 1937 Valtr Tomáš JOLY Lysá nad Labem E 1930 1941 1 soutěž
2015/2016 2 Šachklub města Dobrovice 1929 1937 Šindelář Pavel ŠK Kostelec nad Černými lesy 1962 1983 1 soutěž
2015/2016 1 Šachklub města Dobrovice 1929 1937 Vlková Anežka Spartak Vlašim B 1635 1800 0 soutěž
2015/2016 11 Šachklub města Dobrovice B 1929 1937 Kopecký Petr ŠK Spartak Čelákovice A 1909 1913 0 soutěž
2015/2016 10 Šachklub města Dobrovice B 1929 1937 Hamrník Jan Sokol Sendražice A 1879 1856 1 soutěž
2015/2016 9 Šachklub města Dobrovice B 1929 1937 Borůvka Radim Sokol Struhařov A 1781 1780 0 soutěž
2015/2016 8 Šachklub města Dobrovice B 1929 1937 Koller Martin ŠK Český Brod A 1971 1941 ½ soutěž
2015/2016 7 Šachklub města Dobrovice B 1929 1937 Paldus Jan Sokol Bakov nad Jizerou B 1766 1763 1 soutěž
2015/2016 6 Šachklub města Dobrovice B 1929 1937 Eisner Oldřich Sokol Kolín B 1796 1800 1 soutěž
2015/2016 5 Šachklub města Dobrovice B 1929 1937 Pavlíček Jan TJ Bohemia Poděbrady A 1817 1749 0 soutěž
2015/2016 4 Šachklub města Dobrovice B 1929 1937 Šmejkal Josef TJ AŠ Mladá Boleslav A 1815 1863 1 soutěž
2015/2016 3 Šachklub města Dobrovice B 1929 1937 Smolka Josef ŠK Kostelec n.Č.lesy B 1855 1860 0 soutěž
2015/2016 2 Šachklub města Dobrovice B 1929 1937 Mládek Richard Spartak Vlašim C 2100 1978 0 soutěž
2015/2016 1 Šachklub města Dobrovice B 1929 1937 Žigmund David TJ Sokol Nymburk B 1886 1897 0 soutěž
2014/2015 11 Šachklub města Dobrovice B 1932 1934 Fiala Jan Sokol Český Brod A 1921 1947 1 soutěž
2014/2015 9 Šachklub města Dobrovice B 1932 1934 Kruška Vladimír Sokol Kolín B 1901 ½ soutěž
2014/2015 8 Šachklub města Dobrovice B 1932 1934 Poborský Josef Sokol Sendražice A 1947 1971 ½ soutěž
2014/2015 7 Šachklub města Dobrovice B 1932 1934 Janíček Jindřich JOLY Lysá n.L. E 2038 2016 ½ soutěž
2014/2015 6 Šachklub města Dobrovice B 1932 1934 Novák Jindřich ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2094 2089 ½ soutěž
2014/2015 5 Šachklub města Dobrovice B 1932 1934 Maláč Petr Sokol Mladá Boleslav B 2043 2003 1 soutěž
2014/2015 4 Šachklub města Dobrovice B 1932 1934 Nedoma Marek TJ AŠ Mladá Boleslav A 1963 1951 0 soutěž
2014/2015 3 Šachklub města Dobrovice B 1932 1934 Doležal Karel TJ Bohemia Poděbrady A 2014 2023 1 soutěž
2014/2015 2 Šachklub města Dobrovice B 1932 1934 Mládek Zdeněk KŠ Říčany 1925 D 1796 1 soutěž
2014/2015 1 Šachklub města Dobrovice B 1932 1934 Všetečka Jiří TJ Sokol Nymburk B 1745 1 soutěž
2014/2015 11 Šachklub města Dobrovice 1932 1934 Burda Roman Cayman Pharma Neratovice B 2041 2035 ½ soutěž
2014/2015 10 Šachklub města Dobrovice 1932 1934 Valtr Tomáš JOLY Lysá nad Labem D 1980 1977 1 soutěž
2014/2015 9 Šachklub města Dobrovice 1932 1934 Vystrčil Martin Klub šachistů Říčany 1925 B 1757 1737 1 soutěž
2014/2015 7 Šachklub města Dobrovice 1932 1934 Zeman Martin SK Pyrit Příbram 1930 1938 0 soutěž
2014/2015 5 Šachklub města Dobrovice 1932 1934 Martinec Karel ŠK Kralupy nad Vltavou 1912 1866 1 soutěž
2014/2015 4 Šachklub města Dobrovice 1932 1934 Lizner Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 C 2022 2025 0 soutěž
2014/2015 3 Šachklub města Dobrovice 1932 1934 Macek Kamil DDM Sokol Nymburk 1905 1889 0 soutěž
2014/2015 2 Šachklub města Dobrovice 1932 1934 Hruška Tomáš Caissa Úholičky 2041 2044 0 soutěž
2014/2015 1 Šachklub města Dobrovice 1932 1934 Forman Miroslav ŠK Kostelec nad Černými lesy 1892 1900 1 soutěž
2013/2014 11 Šachklub města Dobrovice B 1966 1962 Šmejkal Josef TJ AŠ Mladá Boleslav A 1917 1918 ½ soutěž
2013/2014 9 Šachklub města Dobrovice B 1966 1962 Pataridis Janis ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1869 1880 0 soutěž
2013/2014 8 Šachklub města Dobrovice B 1966 1962 Rychtář Pavel Sokol Mladá Boleslav B 1965 1983 1 soutěž
2013/2014 7 Šachklub města Dobrovice B 1966 1962 Parpel Petr Cayman Pharma C 1744 1750 1 soutěž
2013/2014 6 Šachklub města Dobrovice B 1966 1962 Švondr Michal JOLY Lysá nad Labem E 1987 1956 ½ soutěž
2013/2014 5 Šachklub města Dobrovice B 1966 1962 Sochor Martin Sokol Pečky A 1898 1904 ½ soutěž
2013/2014 3 Šachklub města Dobrovice B 1966 1962 Vimpel Jiří Sokol na Mělníce A 1905 1920 1 soutěž
2013/2014 2 Šachklub města Dobrovice B 1966 1962 Hamrník Jan Sokol Sendražice A 1910 1885 1 soutěž
2013/2014 1 Šachklub města Dobrovice B 1966 1962 Kolář Pavel JOLY Lysá nad Labem D 2179 2176 0 soutěž
2013/2014 11 Šachklub města Dobrovice 1966 1962 Novák Jindřich ŠK Kostelec nad Černými lesy 1965 1949 0 soutěž
2013/2014 10 Šachklub města Dobrovice 1966 1962 Havlík František Klub šachistů Říčany 1925 B 1995 1980 ½ soutěž
2013/2014 9 Šachklub města Dobrovice 1966 1962 Rynt Pavel ŠK Kralupy nad Vltavou 2015 1974 0 soutěž
2013/2014 7 Šachklub města Dobrovice 1966 1962 Hlaváček Jiří SK Pyrit Příbram 2176 2179 0 soutěž
2013/2014 6 Šachklub města Dobrovice 1966 1962 Hajný Miloslav Sokol Mladá Boleslav 2049 2050 1 soutěž
2013/2014 4 Šachklub města Dobrovice 1966 1962 Masák Radim DDM Sokol Nymburk 1981 1970 0 soutěž
2013/2014 3 Šachklub města Dobrovice 1966 1962 Baran Peter TJ Neratovice B 2130 2120 0 soutěž
2013/2014 2 Šachklub města Dobrovice 1966 1962 Jeřábek Pavel TJ Bohemia Poděbrady 1866 1890 0 soutěž
2013/2014 1 Šachklub města Dobrovice 1966 1962 Otruba Pavel Caissa Úholičky 2044 2022 ½ soutěž
2012/2013 11 Šachklub města Dobrovice 1947 1920 Říha Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 B 2055 2043 0 soutěž
2012/2013 10 Šachklub města Dobrovice 1947 1920 Masák Radim DDM Sokol Nymburk 1987 1962 0 soutěž
2012/2013 8 Šachklub města Dobrovice 1947 1920 Černý Michal Šachový klub Rakovník 1882 1915 1 soutěž
2012/2013 7 Šachklub města Dobrovice 1947 1920 Richter Martin Sokol Bakov nad Jizerou 2023 2025 1 soutěž
2012/2013 6 Šachklub města Dobrovice 1947 1920 Framberk Jan Caissa Úholičky 1971 1993 1 soutěž
2012/2013 5 Šachklub města Dobrovice 1947 1920 Grečný Karol TJ Sokol Struhařov 1947 1944 ½ soutěž
2012/2013 2 Šachklub města Dobrovice 1947 1920 Dušek Richard TJ Bohemia Poděbrady 1901 1 soutěž
2012/2013 1 Šachklub města Dobrovice 1947 1920 Čížek Ondřej SK Pyrit Příbram 1870 1841 1 soutěž
2012/2013 11 Šachklub města Dobrovice B 1947 1920 Souček Milan Sokol Kolín C 2079 2096 0 soutěž
2012/2013 10 Šachklub města Dobrovice B 1947 1920 Jiroušek Filip Klub šachistů Říčany 1925 D 1749 1738 ½ soutěž
2012/2013 9 Šachklub města Dobrovice B 1947 1920 Teichmann Čeněk Sokol Sendražice A 1880 1 soutěž
2012/2013 8 Šachklub města Dobrovice B 1947 1920 Pataridis Janis ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1864 1890 ½ soutěž
2012/2013 6 Šachklub města Dobrovice B 1947 1920 Ulrich David TJ AŠ Mladá Boleslav A 1904 1878 1 soutěž
2012/2013 3 Šachklub města Dobrovice B 1947 1920 Kovaříková Kristýna Dolní Kralovice A 1988 2001 ½ soutěž
2012/2013 2 Šachklub města Dobrovice B 1947 1920 Sochor Martin Sokol Pečky A 1870 1856 ½ soutěž
2012/2013 1 Šachklub města Dobrovice B 1947 1920 Kubín Vladimír Sokol Mladá Boleslav B 2008 ½ soutěž
2011/2012 10 ŠK města Dobrovice C 1920 1890 Ulrich David AŠ Mladá Boleslav B 1967 1872 ½ soutěž
2011/2012 9 ŠK města Dobrovice C 1920 1890 Nový Jaroslav Sokol Bakov n/Jiz. B 1747 1 soutěž
2011/2012 8 ŠK města Dobrovice C 1920 1890 Baran Peter TJ Neratovice C 2096 2099 0 soutěž
2011/2012 7 ŠK města Dobrovice C 1920 1890 Všetečka Jiří Sokol Nymburk B 1759 1 soutěž
2011/2012 6 ŠK města Dobrovice C 1920 1890 Tichý Petr Spartak Čelákovice A 1941 1933 ½ soutěž
2011/2012 4 ŠK města Dobrovice C 1920 1890 Fencl Pavel ŠK JOLY Lysá n/L. E 1980 1942 0 soutěž
2011/2012 3 ŠK města Dobrovice C 1920 1890 Fekete František Sokol Pečky B 1755 ½ soutěž
2011/2012 2 ŠK města Dobrovice C 1920 1890 Zolman Pavel Sokol Brandýs n/L A 1492 1 soutěž
2011/2012 1 ŠK města Dobrovice C 1920 1890 Jeřábek Jindřich Karbo Benátky n/Jiz. A 2086 1994 0 soutěž
2011/2012 11 Šachklub Města Dobrovice A 1920 1890 Konvalinka Vladislav ŠK Kralupy n.Vlt.B 1870 1871 ½ soutěž
2011/2012 10 Šachklub Města Dobrovice A 1920 1890 Kočí Václav TJ AŠ Mladá Boleslav A 1906 1885 1 soutěž
2011/2012 9 Šachklub Města Dobrovice A 1920 1890 Parpel Petr TJ Neratovice B 1761 1796 1 soutěž
2011/2012 8 Šachklub Města Dobrovice A 1920 1890 Mráz Miroslav Sokol Buštěhrad A 1756 ½ soutěž
2011/2012 7 Šachklub Města Dobrovice A 1920 1890 Matas Stanislav Sokol na Mělníce A 1764 1687 1 soutěž
2011/2012 6 Šachklub Města Dobrovice A 1920 1890 Hejda Václav Český Lev Kolešovice A 1826 1 soutěž
2011/2012 5 Šachklub Města Dobrovice A 1920 1890 Dbalý Václav Sokol Hostivice A 1646 1816 1 soutěž
2011/2012 4 Šachklub Města Dobrovice A 1920 1890 Pinc Daniel Šachklub Města Dobrovice B 1686 1 soutěž
2011/2012 3 Šachklub Města Dobrovice A 1920 1890 Volf Zdeněk TJ AERO Odolena Voda 1000 1 soutěž
2011/2012 2 Šachklub Města Dobrovice A 1920 1890 Krafka Jan ŠK Kladno B 2041 1950 ½ soutěž
2011/2012 1 Šachklub Města Dobrovice A 1920 1890 Buriánek Petr Caissa Úholičky B 1898 1823 1 soutěž
2010/2011 11 ŠK města Dobrovice C 1839 Poborský Josef TJ Sokol Sendražice A 1937 0 soutěž
2010/2011 10 ŠK města Dobrovice C 1839 Zelinka Jiří Sokol Bakov n/Jiz. B 1945 1 soutěž
2010/2011 9 ŠK města Dobrovice C 1839 Chytrý Petr Karbo Benátky n/Jiz. A 1787 1 soutěž
2010/2011 8 ŠK města Dobrovice C 1839 Klein Milan ŠK Sokol Ml.Boleslav C 1917 ½ soutěž
2010/2011 7 ŠK města Dobrovice C 1839 Koller Martin Sokol ČeskýBrod B 1774 0 soutěž
2010/2011 6 ŠK města Dobrovice C 1839 Tyko Josef Sokol Kolín D 1845 ½ soutěž
2010/2011 5 ŠK města Dobrovice C 1839 Zima Tomáš TJ Sokol Nymburk B 1809 1 soutěž
2010/2011 4 ŠK města Dobrovice C 1839 Pospíšil Jiří ŠK města Dobrovice B 2040 0 soutěž
2010/2011 2 ŠK města Dobrovice C 1839 Píša Ivo TJ Sokol Pečky B 1744 1 soutěž
2010/2011 1 ŠK města Dobrovice C 1839 Frolek Pavel Autoškoda Ml.Boleslav B 1869 1 soutěž
2010/2011 11 Šachklub města Dobrovice A 1839 Picek Miroslav Sokol na Mělníce A 1946 ½ soutěž
2010/2011 10 Šachklub města Dobrovice A 1839 Sedlák Luděk Caissa Úholičky B 1958 1 soutěž
2010/2011 9 Šachklub města Dobrovice A 1839 Matouš Rudolf TJ Sokol Hostivice A 1878 1 soutěž
2010/2011 8 Šachklub města Dobrovice A 1839 Tesař Martin TJ AŠ Mladá Boleslav A 1687 0 soutěž
2010/2011 7 Šachklub města Dobrovice A 1839 Klain Václav Sokol Mladá Boleslav B 1941 0 soutěž
2010/2011 6 Šachklub města Dobrovice A 1839 Parpel Petr TJ Neratovice B 1832 1 soutěž
2010/2011 5 Šachklub města Dobrovice A 1839 Rynt Pavel ŠK Kralupy B 1991 1 soutěž
2010/2011 4 Šachklub města Dobrovice A 1839 Čáp Adam ŠK Kladno B 1906 ½ soutěž
2010/2011 3 Šachklub města Dobrovice A 1839 Zítko Martin ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1853 0 soutěž
2010/2011 2 Šachklub města Dobrovice A 1839 Střelba Ivo AERO Odolena Voda A 1824 1 soutěž
2010/2011 1 Šachklub města Dobrovice A 1839 Šmíd Ondřej Český lev Kolešovice A 1805 0 soutěž