Hráč Trejbal Jindřich

Trejbal Jindřich

User Pic
Jméno: Trejbal Jindřich
Oddíl: Šachový klub Velvary
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1946
Elo mezinárodní: 0
ID: 915
FIDE ID: 368806
Rok narození: 1956
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2013/2014 6 ŠK Velvary 1953 Tůma Robert ŠO Stochov 1563 0
2013/2014 5 ŠK Velvary 1953 Budík Kryštof Sokol Buštěhrad E 1250 1
2013/2014 4 ŠK Velvary 1953 Sokol Buštěhrad D 1
2013/2014 3 ŠK Velvary 1953 Verner Jaromír Český Lev Kolešovice B 1374 1
2013/2014 2 ŠK Velvary 1953 Le Hoang Viet Martin ŠK Kladno B 1000 ½
2013/2014 1 ŠK Velvary 1953 ŠK Rakovník D 1
2013/2014 5 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1953 Civín Dominik ŠK Jince A 1600 1704 1
2013/2014 3 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1953 Rotter Vojtěch ŠK Zdice B 1610 ½
2013/2014 2 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1953 Peklo Jan Sokol Hostivice B 1634 1
2013/2014 1 SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1953 Řadová Jana Sokol Buštěhrad B 1509 1
2012/2013 11 TJ Slovan Velvary A 1958 Janda Lukáš ŠK Spartak Čelákovice A 1100 1
2012/2013 10 TJ Slovan Velvary A 1958 Kulička Jan Caissa Úholičky C 1371 1
2012/2013 9 TJ Slovan Velvary A 1958 Gruber Tomáš TcJ Sokol na Mělníce B 1728 1728 0
2012/2013 8 TJ Slovan Velvary A 1958 Štefka Vladimír ŠO TP NOVA Kladno A 1650 1
2012/2013 3 TJ Slovan Velvary A 1958 Utratil Ferdinand TJ Neratovice C 1535 1
2012/2013 2 TJ Slovan Velvary A 1958 Varadiová Eva Sokol Buštěhrad C 1000 1
2011/2012 9 SK DDM Slaný 1956 Hrubec Miloš Caissa Úholičky "C" 1615 1
2010/2011 9 SK DDM Slaný 1974 Štván Marek Caissa Úholičky C 1634 0
2010/2011 5 SK DDM Slaný 1974 Pokorný Ludvík TJ Sokol na Mělníce B 1710 ½
2009/2010 4 SK DDM Slaný 1976 Lánský Petr ŠK Kralupy nad Vltavou C 1772 1
2009/2010 2 SK DDM Slaný 1976 Tyban Vladislav ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1686 ½
2008/2009 9 SK DDM Slaný "A" 1994 Pokorný Ludvík TJ Sokol na Mělníce "B" 1687 ½
2008/2009 7 SK DDM Slaný "A" 1994 Dolejší Filip ŠK Kralupy nad Vltavou "C" 1307 1
2008/2009 4 SK DDM Slaný "A" 1994 Čuvala Ota TJ Aero Odolena Voda 1639 ½
2008/2009 3 SK DDM Slaný "A" 1994 Čáp Adam ŠK Kladno "B" 1512 ½
2008/2009 2 SK DDM Slaný "A" 1994 Popelka Pavel ŠK Kralupy nad Vltavou "B" 1785 ½
2007/2008 11 SK DDM Slaný 2007 Leník Jiří Slovan Velvary 1694 0
2006/2007 8 SK DDM Slaný 2026 Trejbal Jindřich TJ Slovan Velvary 1881 0
2006/2007 6 SK DDM Slaný 2026 Velík Jan AERO Odolena Voda 1976 0
2005/2006 9 SK DDM Slaný A 2034 Čižinský Jiří ŠK Kladno C 1957 ½
2005/2006 8 SK DDM Slaný A 2034 Soukal Roman ŠK Alva Příbram C 1884 ½
2005/2006 7 SK DDM Slaný A 2034 Padevět Pavel ŠO Stochov 1802 1
2005/2006 1 SK DDM Slaný A 2034 Klein Eduard NOVA Kladno A 1851 ½
2004/2005 9 SK DDM Slaný 2034 Čižinský Jiří ŠK Kladno C 2038 1
2004/2005 8 SK DDM Slaný 2034 Zítko Martin Sokol Libčice 1840 0
2004/2005 7 SK DDM Slaný 2034 Framberk Jan Caissa Úholičky B 2106 ½
2004/2005 6 SK DDM Slaný 2034 Klein Eduard NOVA Kladno A 1847 1
2004/2005 5 SK DDM Slaný 2034 Buk Václav Sokol Buštěhrad A 1901 1
2004/2005 4 SK DDM Slaný 2034 Hinz František Sokol Hostivice 1941 0
2004/2005 3 SK DDM Slaný 2034 Volf Jaromír ŠO Stochov 2012 1
2004/2005 2 SK DDM Slaný 2034 Valtera Jiří Easy E Kralupy B 2000 1
2004/2005 1 SK DDM Slaný 2034 Palas Aleš Easy E Kralupy C 2035 0
2003/2004 10 Slovan Velvary 2033 Klein Eduard NOVA Kladno A" 1831 0
2003/2004 9 Slovan Velvary 2033 Suchý František EasyE Kralupy C" 1761 1
2003/2004 8 Slovan Velvary 2033 Venera Zdeněk Neratovice C" 1716 1
2003/2004 7 Slovan Velvary 2033 Picek Jaromír SK DDM Slaný 1523 1
2003/2004 6 Slovan Velvary 2033 Hinz František Sokol Hostivice 1947 1
2003/2004 5 Slovan Velvary 2033 Velík Jan AERO Odolena Voda 1985 1
2003/2004 4 Slovan Velvary 2033 Čižinský Jiří ŠK Kladno D" 1906 1
2003/2004 3 Slovan Velvary 2033 Valtera Jiří EasyE Kralupy B" 1976 ½
2003/2004 2 Slovan Velvary 2033 Šlechta Karel Libčice n/Vltavou 1946 ½
2003/2004 1 Slovan Velvary 2033 Abraham Karel ŠK Kladno E" 1928 ½