Hráč Přibylová Sofie

Přibylová Sofie

User Pic
Jméno: Přibylová Sofie
Oddíl: ŠK Dopravní podnik Praha
Výkonnostní třída / Titul: WFM
Elo národní: 2001
Elo mezinárodní: 2104
ID: 37176
FIDE ID: 371726
Rok narození: 2002
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 1 Český Lev Kolešovice 2104 2001 Orságová Silvie TJ Dukla Praha 2136 2125 1
2019/2020 4 ŠK Dopravní podnik Praha - PORG 2104 2001 Dolanský Lukáš Šachklub Sokol Klatovy 2052 2042 ½
2019/2020 3 ŠK Dopravní podnik Praha - PORG 2104 2001 Janouš Marek Šachový klub 64 Plzeň 1818 1812 1
2019/2020 2 ŠK Dopravní podnik Praha - PORG 2104 2001 Mach Petr Siesta Solution Unichess 2050 2016 ½
2019/2020 1 ŠK Dopravní podnik Praha - PORG 2104 2001 Novotný Martin KŠ Říčany 1925 2062 2179 ½
2018/2019 7 ŠK PORG Praha 2048 1989 Londin Šimon ŠK Staré Město 2163 2127 ½
2018/2019 6 ŠK PORG Praha 2048 1989 Vojta Jakub TJ Spartak Vlašim 2094 2096 0
2018/2019 5 ŠK PORG Praha 2048 1989 Buločkin Martin 2222 ŠK Polabiny 2199 2163 ½
2018/2019 4 ŠK PORG Praha 2048 1989 Gnojek Petr BŠŠ Frýdek-Místek A 2016 2082 0
2018/2019 3 ŠK PORG Praha 1987 1989 Rolinek Dominik Klub šachistů Říčany 1925 1940 1951 1
2018/2019 2 ŠK PORG Praha 1989 1974 Zeman Matyáš ŠK AD Jičín 2290 2194 0
2018/2019 1 ŠK PORG Praha 1973 1974 Hurdzan Tomáš Šachklub Sokol Klatovy 2237 2212 0
2018/2019 10 Český lev Kolešovice A 2031 1989 Malý Filip Klub šachistů Říčany 1925 C 1913 1933 1
2018/2019 9 Český lev Kolešovice A 2031 1989 Petr Jan Sokol Mladá Boleslav B 2121 2118 1
2018/2019 8 Český lev Kolešovice A 2009 1989 Beneš Petr DDM Sokol Nymburk A 2093 2090 ½
2018/2019 6 Český lev Kolešovice A 1987 1989 Čermák Michal JOLY Lysá nad Labem E 2109 2122 ½
2018/2019 5 Český lev Kolešovice A 1987 1989 Otruba Marek Klub šachistů Říčany 1925 D 1983 1992 0
2018/2019 4 Český lev Kolešovice A 1989 1974 Královský Martin ŠS Kostelec nad Černými lesy A 2006 2010 0
2018/2019 3 Český lev Kolešovice A 1983 1974 Rastočný Josef Šachklub města Dobrovice A 2044 2059 ½
2018/2019 1 Český lev Kolešovice A 1973 1974 Kadeřábek Jiří Sokol Bakov nad Jizerou B 2110 2110 1
2018/2019 9 ŠK Dopravní podnik Praha "B" 2009 1989 Tichý Lukáš TJ Sokol Údlice 1962 1946 1
2018/2019 7 ŠK Dopravní podnik Praha "B" 1987 1989 Klakurka Stanislav ŠK UNION Louny 1901 1907 1
2018/2019 6 ŠK Dopravní podnik Praha "B" 1987 1989 Průdek Jiří SK Děčín 2032 2025 ½
2018/2019 5 ŠK Dopravní podnik Praha "B" 1989 1974 Pešek Radomír CHESS Most 1989 1993 1
2018/2019 4 ŠK Dopravní podnik Praha "B" 1989 1974 Hula Lukáš ŠK Slavoj Litoměřice 2064 2079 ½
2018/2019 2 ŠK Dopravní podnik Praha "B" 1983 1974 Kalousek Zdeněk Karlovarský šachklub Tietz "B" 2038 2049 ½
2018/2019 1 ŠK Dopravní podnik Praha "B" 1973 1974 Šmíd Pavel ŠK Teplice 1976 1960 1
2018/2019 7 ŠK PORG Praha 1987 1989 Staněk Ondřej TJ Bohemians Praha 1992 1994 ½
2018/2019 6 ŠK PORG Praha 1987 1989 Rolinek Dominik Klub šachistů Říčany 1925 1940 1951 1
2018/2019 5 ŠK PORG Praha 1989 1974 Hurdzan Tomáš Šachklub Sokol Klatovy 2263 2212 0
2018/2019 4 ŠK PORG Praha 1973 1974 Reljič Michael TJ Kobylisy 1839 1892 0
2018/2019 3 ŠK PORG Praha 1973 1974 Zeman Matyáš ŠK AD Jičín 2218 2194 0
2018/2019 2 ŠK PORG Praha 1973 1974 Hofman Kryštof 1.Novoborský ŠK 1940 1923 1
2018/2019 1 ŠK PORG Praha 1973 1974 Sýkora Marek Desko Liberec 1978 2027 0
2017/2018 11 Český lev Kolešovice A 1993 1977 Maláč Petr Sokol Mladá Boleslav B 2000 2001 ½
2017/2018 8 Český lev Kolešovice A 1968 1977 Hrubant Ivan Klub šachistů Říčany 1925 C 1990 2003 ½
2017/2018 7 Český lev Kolešovice A 1968 1977 Otruba Marek Klub šachistů Říčany 1925 B 1966 1951 1
2017/2018 6 Český lev Kolešovice A 1963 1977 Vevera Radek Caissa Roztoky A 2037 2038 0
2017/2018 5 Český lev Kolešovice A 1963 1977 Husárik Braňko JOLY Lysá nad Labem E 2101 2098 1
2017/2018 4 Český lev Kolešovice A 1976 1977 Horák Martin Spartak Vlašim B 2270 2225 0
2017/2018 2 Český lev Kolešovice A 1976 1977 Bechyně Jaroslav Kostelec nad Černými lesy A 2041 2037 ½
2017/2018 1 Český lev Kolešovice A 1972 2004 Hulín Petr Šachklub města Dobrovice A 2112 2100 0
2017/2018 7 ŠK Zdice A 1963 1977 Doležel Radovan ŠK KDJS Sedlčany A 2086 2070 ½
2017/2018 3 ŠK Zdice A 1976 1977 Dudek Vojtěch JAWA Brodce A 1880 1842 0
2017/2018 11 ŠK PORG Praha 1993 1977 Křížek Kryštof Spartak Vlašim B 1485 1487 1
2017/2018 10 ŠK PORG Praha 1993 1977 Dudek Vojtěch JAWA Brodce 1917 1842 ½
2017/2018 9 ŠK PORG Praha 1993 1977 Döme Michal KŠ Říčany B 1793 1749 1
2017/2018 8 ŠK PORG Praha 1993 1977 Kovář Pavel OAZA Praha B 1227 1208 1
2017/2018 7 ŠK PORG Praha 1963 1977 Havelka Jiří ŠK Řevnice 1666 1646 1
2017/2018 6 ŠK PORG Praha 1963 1977 Flajšman Pavel ŠK Dvorec 1829 1788 0
2017/2018 5 ŠK PORG Praha 1976 1977 Marešová Michaela ŠK 64 Plzeň B 1362 1186 1
2017/2018 4 ŠK PORG Praha 1976 1977 Mach Petr ŠK 64 Plzeň A 1845 1748 1
2017/2018 3 ŠK PORG Praha 1972 2004 Encinas Michelle Diane Sokol Vyšehrad 1376 1526 1
2017/2018 2 ŠK PORG Praha 1972 2004 Bauer Vojtěch VŠTE České Budějovice B 1594 1581 1
2017/2018 1 ŠK PORG Praha 1972 2004 Měřínský Václav ŠACHklub Tábor 1585 1677 1
2017/2018 8 Sokol Kolin 1968 1977 Čermák Michal Eurovia Praha 2099 2120 0
2017/2018 4 Sokol Kolin 1976 1977 Šindler Michal Klub sachistu Ricany 1925 2210 2209 ½
2017/2018 2 Sokol Kolin 1976 1977 Jurek Miroslav Gambit Jihlava 2081 2084 0
2017/2018 1 Sokol Kolin 1972 2004 Pospěch Radim TJ Dukla Praha 2078 2069 ½
2016/2017 11 Sokol Buštěhrad A 1853 1902 Švach Jan ŠK Řevnice A 1884 1881 1
2016/2017 10 Sokol Buštěhrad A 1853 1902 Matouš Rudolf Sokol Hostivice A 1937 1907 ½
2016/2017 8 Sokol Buštěhrad A 1853 1902 Sokol na Mělníce A 1
2016/2017 7 Sokol Buštěhrad A 1853 1902 Jerman Richard Český Lev Kolešovice A 2095 2125 ½
2016/2017 5 Sokol Buštěhrad A 1853 1902 Pavlíček Petr ŠK KDJS Sedlčany A 1898 1901 ½
2016/2017 4 Sokol Buštěhrad A 1853 1902 Tomandl Ivo ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1957 1968 1
2016/2017 3 Sokol Buštěhrad A 1853 1902 Baran Peter TJ Neratovice C 2023 2035 1
2016/2017 2 Sokol Buštěhrad A 1853 1902 Veselý Jiří TJ Neratovice D 1817 0
2015/2016 5 ŠK PORG Praha 1693 1917 Sedlák Josef ŠK Bohnice C 1933 1933 0
2015/2016 4 ŠK PORG Praha 1693 1917 Bartoš Miroslav TJ Bohemians Praha G 1854 1716 0
2015/2016 3 ŠK PORG Praha 1693 1917 Šíša Zvonimír USK Praha C 1725 1
2015/2016 2 ŠK PORG Praha 1693 1917 Bečvář Pavel TJ Praga Praha E 1638 1724 1
2015/2016 1 ŠK PORG Praha 1693 1917 Hackel Luděk ŠK Dopravní podnik Praha C 1953 0
2015/2016 11 Sokol Buštěhrad D 1853 1902 Spousta Jan TJ Hostivice B 1750 1876 0
2015/2016 9 Sokol Buštěhrad D 1853 1902 Beneš Petr ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 2058 2027 0
2015/2016 5 Sokol Buštěhrad D 1853 1902 Bauer Ondřej TJ Český lev Kolešovice B 1858 1816 1
2015/2016 3 Sokol Buštěhrad D 1853 1902 Neuman Petr ŠK Velvary A 1339 1
2015/2016 2 Sokol Buštěhrad D 1853 1902 Schmalz Michal Sokol Buštěhrad C 2109 2064 0
2015/2016 11 Sokol Buštěhrad B 1853 1902 Framberk Jan Caissa Úholičky B 2004 2045 ½
2015/2016 10 Sokol Buštěhrad B 1853 1902 Tyle Vladimír ŠK Medvědi Zvole 1900 1920 1
2015/2016 8 Sokol Buštěhrad B 1853 1902 Urbánek Štěpán Český Lev Kolešovice A 2054 2034 0
2015/2016 7 Sokol Buštěhrad B 1853 1902 Kříž Pavel Sokol na Mělníce A 1985 1930 ½
2015/2016 2 Sokol Buštěhrad B 1853 1902 Nová Michaela Sokol Buštěhrad A 1939 1952 1
2015/2016 1 Sokol Buštěhrad B 1853 1902 Doležal Vít TJ Neratovice C 2010 2005 ½
2014/2015 11 ŠK PORG A 1775 1847 Limberský Pavel SK Újezd nad Lesy A 1779 ½
2014/2015 10 ŠK PORG A 1775 1847 Mach Jan Bohemians Praha G 1725 0
2014/2015 9 ŠK PORG A 1775 1847 Blažek Miroslav ŠK Praha 4 B 1755 1
2014/2015 8 ŠK PORG A 1775 1847 Zámorský Ladislav Kbelská šachová reprezentace B 1822 1860 1
2014/2015 7 ŠK PORG A 1775 1847 Kozák Martin Holdia DP Praha D 1895 1918 ½
2014/2015 6 ŠK PORG A 1775 1847 Šilhavý Josef TJ Praga Praha G 1610 1
2014/2015 5 ŠK PORG A 1775 1847 Gašpar Zdeněk Sokol Kobylisy F 1795 1
2014/2015 2 ŠK PORG A 1775 1847 Kubeša David ŠK Smíchov D 1711 1
2014/2015 11 TJ Sokol Lány 1775 1847 Havlík Josef ŠK Liběhrad Libčice B 1655 1655 1
2014/2015 10 TJ Sokol Lány 1775 1847 Šefčík Miroslav Sokol Buštěhrad E 1507 1654 0
2014/2015 9 TJ Sokol Lány 1775 1847 Čížkovský Ota Sokol Buštěhrad C 1730 1779 1
2014/2015 8 TJ Sokol Lány 1775 1847 Seiner František ŠK Kralupy D 1745 1653 0
2014/2015 6 TJ Sokol Lány 1775 1847 Beneš Matěj ŠK Velvary B 1000 1
2014/2015 4 TJ Sokol Lány 1775 1847 Štván Marek Caissa Úholičky D 1689 1684 0
2014/2015 3 TJ Sokol Lány 1775 1847 Pospíšil Petr ŠO TP NOVA Kladno B 1650 0
2014/2015 1 TJ Sokol Lány 1775 1847 Červenka Antonín ŠO Stochov 1721 ½
2013/2014 8 ŠK PORG E 1487 1635 ŠK Aurora A 1
2013/2014 6 ŠK PORG E 1487 1635 Daňhel Jan Bohemians Praha G 1708 0
2013/2014 5 ŠK PORG E 1487 1635 Zimák Karel Holdia DP Praha D 1918 1901 0
2013/2014 4 ŠK PORG E 1487 1635 Židů Jan ŠK Mlejn A 1944 1952 0
2013/2014 2 ŠK PORG E 1487 1635 Strakoš Tomáš TJ Praga Praha D 1768 ½
2013/2014 1 ŠK PORG E 1487 1635 Bainhofner Jiří SK Újezd nad Lesy A 1781 1
2013/2014 11 TJ Sokol Lány 1487 1635 Varadi Ondřej Sokol Buštěhrad D 1500 0
2013/2014 10 TJ Sokol Lány 1487 1635 Leník Jiří ŠK Velvary 1677 ½
2013/2014 9 TJ Sokol Lány 1487 1635 Křížek Jaroslav ŠK Kladno B 1654 0
2013/2014 8 TJ Sokol Lány 1487 1635 Folbr Martin ŠK Rakovník D 1356 0
2013/2014 7 TJ Sokol Lány 1487 1635 Malý Lukáš Sokol Buštěhrad F 1100 1
2013/2014 6 TJ Sokol Lány 1487 1635 Klosse Vladimír Český Lev Kolešovice B 1648 ½
2013/2014 4 TJ Sokol Lány 1487 1635 Weiss Peter ŠK Zlonice B 1000 ½
2013/2014 3 TJ Sokol Lány 1487 1635 Vokatý František SK DDM Slaný B 1849 1
2013/2014 2 TJ Sokol Lány 1487 1635 Kabát Jiří ŠO Stochov 1771 1
2013/2014 1 TJ Sokol Lány 1487 1635 Kováč Pavol Sokol Buštěhrad E 1556 0
2012/2013 11 TJ Sokol Lány 1424 1424 Choma Pavel ŠK Zlonice B 1000 1
2012/2013 10 TJ Sokol Lány 1424 1424 Šefčíková Martina Sokol Buštěhrad F 1250 1
2012/2013 9 TJ Sokol Lány 1424 1424 Vimmer Miloš ŠK Kladno B 1918 1918 0
2012/2013 8 TJ Sokol Lány 1424 1424 Žáček Petr ŠO TP NOVA Kladno B 1636 1567 1
2012/2013 7 TJ Sokol Lány 1424 1424 Kotyk Jan ŠK Rakovník D 1406 1
2012/2013 5 TJ Sokol Lány 1424 1424 Mošovská Františka Sokol Buštěhrad D 1100 1
2012/2013 3 TJ Sokol Lány 1424 1424 Slezák Jaroslav SK DDM Slaný 1675 0
2012/2013 2 TJ Sokol Lány 1424 1424 Honzík Jiří ŠO Stochov 1616 0
2012/2013 1 TJ Sokol Lány 1424 1424 Stružka Vlastimil ŠK Rakovník C 1660 1
2011/2012 11 TJ Sokol Lány 1250 Beran Pavel ŠK Zlonice A 1552 0
2011/2012 9 TJ Sokol Lány 1250 Smolka Jan ŠK Merkur Kladno B 1677 0
2011/2012 8 TJ Sokol Lány 1250 Šulitka Oldřich Český Lev Kolešovice B 1548 0
2011/2012 7 TJ Sokol Lány 1250 Honzík Jiří ŠO Stochov 1612 0
2011/2012 6 TJ Sokol Lány 1250 Fiala Jan ŠK Zlonice B 1250 ½
2011/2012 5 TJ Sokol Lány 1250 Kotyk Václav ŠK Rakovník D 1250 0
2011/2012 4 TJ Sokol Lány 1250 Varadi Ondřej Sokol Buštěhrad E 1100 1
2011/2012 3 TJ Sokol Lány 1250 Dlohoš Ondřej Caissa Úholičky D 1328 ½
2011/2012 2 TJ Sokol Lány 1250 Kadlec Zdeněk ŠO TP NOVA Kladno B 1567 0
2011/2012 1 TJ Sokol Lány 1250 Kožmín Josef Sokol Buštěhrad D 1100 1
2011/2012 9 ŠK PORG Praha 1250 Kablukov Vadim ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1390 0
2011/2012 8 ŠK PORG Praha 1250 Jireš Michal Panda Rychnov n. Kn. 1250 1
2011/2012 5 ŠK PORG Praha 1250 Jarý Zbyněk Jiskra RMSK N. Bydžov 1273 0
2011/2012 3 ŠK PORG Praha 1250 Doubek Jakub Novoborská šachová akademie 1250 0
2011/2012 1 ŠK PORG Praha 1250 Novotný Vojtěch Desko Liberec B 1383 0