Hráč Vitouš Milan

Vitouš Milan

User Pic
Jméno: Vitouš Milan
Oddíl: Šachový klub Viktoria Žižkov
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1868
Elo mezinárodní: 1843
ID: 2674
FIDE ID: 345580
Rok narození: 1944
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2018/2019 6 ŠK Viktoria Žižkov B 1840 1869 Pachmann Otakar ŠK Sokol Vyšehrad F 1950 1852 ½ soutěž
2018/2019 6 ŠK Viktoria Žižkov C 1840 1869 Šlechta Karel ŠK Sokol Vyšehrad G 1849 1834 0 soutěž
2018/2019 2 ŠK Viktoria Žižkov C 1840 1869 Daňhel Jaroslav ŠK DP Praha E - VŠFS 0 1854 ½ soutěž
2018/2019 1 ŠK Viktoria Žižkov C 1840 1869 Král Petr Sokol Praha Vršovice D 0 1785 1 soutěž
2017/2018 5 ŠK Viktoria Žižkov C 1841 1874 Kvasnička Ladislav USK Praha B 1768 1780 0 soutěž
2017/2018 2 ŠK Viktoria Žižkov C 1841 1874 Císař Jiří ŠO Praga Praha B 0 1778 1 soutěž
2017/2018 3 ŠK Viktoria Žižkov B 1841 1874 Sedlák Josef ŠK Bohnice A 1819 1876 ½ soutěž
2016/2017 9 ŠK Viktoria Žižkov C 1845 1902 Král Petr Sokol Praha Vršovice D 1877 ½ soutěž
2016/2017 6 ŠK Viktoria Žižkov C 1845 1902 Kučera Josef ŠK DP Praha B 1781 1747 1 soutěž
2016/2017 5 ŠK Viktoria Žižkov C 1845 1902 Sedlák Josef ŠK Bohnice B 1933 1933 ½ soutěž
2016/2017 3 ŠK Viktoria Žižkov C 1845 1902 Kuneš Vladimír SK Lokomotiva Radlice A 1825 ½ soutěž
2016/2017 2 ŠK Viktoria Žižkov C 1845 1902 Straka Jaroslav TJ Pankrác E 1888 1891 ½ soutěž
2016/2017 1 ŠK Viktoria Žižkov C 1845 1902 Koubová Anna Marie Unichess E 1886 1734 0 soutěž
2016/2017 8 ŠK Viktoria Žižkov B 1845 1902 Babiš Milan ŠK Sokol Vyšehrad F 1892 1892 1 soutěž
2016/2017 6 ŠK Viktoria Žižkov B 1845 1902 Ayriyan Bella ŠK DP Praha - VŠFS II 1962 2046 0 soutěž
2016/2017 1 ŠK Viktoria Žižkov B 1845 1902 Světlý Jiří ŠO TJ Dukla Praha C 1962 1955 ½ soutěž
2016/2017 3 ŠK Viktoria Žižkov B 1843 1868 Sedlák Josef ŠK Bohnice A 1799 1768 ½ soutěž
2015/2016 9 Viktoria Žižkov C 1845 1902 Císař Jiří TJ Praga Praha D 1731 ½ soutěž
2015/2016 5 Viktoria Žižkov C 1845 1902 Wiener Richard Sokol Praha Vršovice D 1934 1887 0 soutěž
2015/2016 3 Viktoria Žižkov C 1845 1902 Ťoupal Josef TJ Praga Praha C 1800 1843 ½ soutěž
2015/2016 7 Viktoria Žižkov B 1845 1902 Vašíček Martin SK OAZA Praha C 1761 1779 ½ soutěž
2015/2016 4 Viktoria Žižkov B 1845 1902 Škvařil Michal TJ Bohemians Praha D 1808 1844 ½ soutěž
2015/2016 1 Viktoria Žižkov B 1845 1902 Rakintsev Serhiy SK OAZA Praha D 1711 1764 ½ soutěž
2014/2015 9 Viktoria Žižkov C 1845 1891 Dolejší Zbyněk TJ Praga Praha D 1806 1 soutěž
2014/2015 5 Viktoria Žižkov C 1845 1891 Krupička Josef ŠK Smíchov B 1985 2012 1 soutěž
2014/2015 3 Viktoria Žižkov C 1845 1891 Havrlík Pavel SK Lokomotiva Radlice B 1881 1898 ½ soutěž
2014/2015 2 Viktoria Žižkov C 1845 1891 Umancová Barbora GROP C 1866 1895 0 soutěž
2014/2015 1 Viktoria Žižkov C 1845 1891 Štván Marek DDM Praha 6 B 1689 1684 1 soutěž
2013/2014 10 ŠK Viktoria Žižkov B 1886 1873 Fryš Jiří SK Lokomotiva Radlice B 1498 1 soutěž
2013/2014 9 ŠK Viktoria Žižkov B 1886 1873 Kostelecký Daniel Sokol Praha-Kobylisy D 1591 1690 ½ soutěž
2013/2014 8 ŠK Viktoria Žižkov B 1886 1873 Papírník Milan TJ Praga Praha C 1716 1 soutěž
2013/2014 4 ŠK Viktoria Žižkov B 1886 1873 ŠK Černý Baron B 1 soutěž
2013/2014 3 ŠK Viktoria Žižkov B 1886 1873 Doležel Jan ŠK Bohnice B 1651 1 soutěž
2013/2014 1 ŠK Viktoria Žižkov B 1886 1873 SK OAZA Praha D 1 soutěž
2013/2014 11 ŠK Viktoria Žižkov C 1886 1873 Nepustil František SK Motorlet Praha A 1885 ½ soutěž
2013/2014 10 ŠK Viktoria Žižkov C 1886 1873 Kočí Martin Stavby mostů Praha B 1814 1844 1 soutěž
2013/2014 9 ŠK Viktoria Žižkov C 1886 1873 Dušek Richard SK Rapid Praha A 1920 1 soutěž
2013/2014 7 ŠK Viktoria Žižkov C 1886 1873 Řehák Jiří USK Praha B 1855 1847 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠK Viktoria Žižkov C 1886 1873 Říha Jan ŠK Sokol Vyšehrad G 1900 ½ soutěž
2013/2014 5 ŠK Viktoria Žižkov C 1886 1873 Neuman Zákoucká Adéla ŠK Smíchov B 1994 1999 0 soutěž
2011/2012 11 Klub šachistů Říčany 1925 C 1886 1879 Gabriel Jan Sokol Kolín C 1761 ½ soutěž
2011/2012 5 Klub šachistů Říčany 1925 C 1886 1879 Pýchová Nela Spartak Vlašim B 1701 1785 ½ soutěž
2011/2012 4 Klub šachistů Říčany 1925 C 1886 1879 Rubeš Zdeněk Sokol Pečky A 1819 1837 0 soutěž
2011/2012 2 Klub šachistů Říčany 1925 C 1886 1879 Havlíček Pavel Klub šachistů Říčany 1925 D 1728 1715 ½ soutěž
2011/2012 1 Klub šachistů Říčany 1925 C 1886 1879 Bodický Michal SK Pyrit Příbram B 1783 1783 0 soutěž
2010/2011 6 Klub šachistů Říčany 1925 C 1852 Humpolák Jiří Sokol Pečky A 1750 ½ soutěž
2010/2011 4 Klub šachistů Říčany 1925 C 1852 Malá Anna Klub šachistů Říčany 1925 D 1657 1 soutěž
2010/2011 1 Klub šachistů Říčany 1925 C 1852 Šilhánek Jindřich Kostelec nad Č.l. B 1705 1 soutěž
2009/2010 9 Biomedica Říčany C 1895 Hroník Petr JAWA Brodce 1967 0 soutěž
2009/2010 8 Biomedica Říčany C 1895 Seiner František Kralupy n.Vltavou B 1731 ½ soutěž
2009/2010 5 Biomedica Říčany C 1895 Matouš Rudolf Sokol Hostivice 1898 0 soutěž
2009/2010 4 Biomedica Říčany C 1895 Framberk Jan Caissa Úholičky 2052 ½ soutěž
2009/2010 3 Biomedica Říčany C 1895 Kučera Tomáš Kralupy n.Vltavou A 1987 1 soutěž
2009/2010 1 Biomedica Říčany C 1895 Horák Vladimír TRW autoel. Vlašim 2045 0 soutěž
2008/2009 11 Biomedica Říčany D 1917 Skácel Jan JAWA Brodce A 2057 ½ soutěž
2008/2009 10 Biomedica Říčany D 1917 Slapnička Karel ŠK Kralupy 1945 1 soutěž
2008/2009 9 Biomedica Říčany D 1917 Soukal Roman Pyrit Příbram B 1914 ½ soutěž
2008/2009 8 Biomedica Říčany D 1917 Spousta Jan Sokol Hostivice A 1945 ½ soutěž
2008/2009 7 Biomedica Říčany D 1917 Gernert Otakar Sokol Struhařov 2110 0 soutěž
2008/2009 6 Biomedica Říčany D 1917 Zděnek Pavel Biomedica Říčany C 1972 ½ soutěž
2008/2009 4 Biomedica Říčany D 1917 Mejzlík Vojtěch TRW autoel. Vlašim 2108 0 soutěž
2008/2009 3 Biomedica Říčany D 1917 Novák Jindřich Caissa Úholičky 2065 0 soutěž
2008/2009 2 Biomedica Říčany D 1917 Satranský Jaroslav Rakovník 2206 0 soutěž
2008/2009 1 Biomedica Říčany D 1917 Lizner Milan Biomedica Říčany B 2054 0 soutěž
2007/2008 11 TJ Tourist Biomedica Říčany E 1893 Křepelka Petr TJ Sokol Sendražice B 1596 1 soutěž
2007/2008 10 TJ Tourist Biomedica Říčany E 1893 Feierfeil Jiří JAWA Brodce B 1972 ½ soutěž
2007/2008 9 TJ Tourist Biomedica Říčany E 1893 Kubaljak Jaromír TJ Sokol Benešov A 1993 1 soutěž
2007/2008 8 TJ Tourist Biomedica Říčany E 1893 Nigrin Jiří TJ Sokol Pečky B 1631 1 soutěž
2007/2008 7 TJ Tourist Biomedica Říčany E 1893 Janouchová Marcela TJ Tourist Biomedica Říčany F 1513 1 soutěž
2007/2008 6 TJ Tourist Biomedica Říčany E 1893 Vlasák Jiří Sokol Kolín C 1876 ½ soutěž
2007/2008 5 TJ Tourist Biomedica Říčany E 1893 Staněk Ondřej Spartak Vlašim B 1708 1 soutěž
2007/2008 4 TJ Tourist Biomedica Říčany E 1893 Čebiš Petr ŠK Medvědi Zvole A 1965 1 soutěž
2007/2008 3 TJ Tourist Biomedica Říčany E 1893 Stehlík Jiří Stadion Kutná Hora B 1853 ½ soutěž
2007/2008 2 TJ Tourist Biomedica Říčany E 1893 Mandovec Antonín ŠK KDJS Sedlčany A 1 soutěž
2007/2008 1 TJ Tourist Biomedica Říčany E 1893 Pilný Jiří TJ Tourist Biomedica Říčany D 1531 1 soutěž