Hráč Sedlatý Martin

Sedlatý Martin

User Pic
Jméno: Sedlatý Martin
Oddíl: ŠK Spartak Čelákovice
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1788
Elo mezinárodní: 1727
ID: 6902
FIDE ID: 23702281
Rok narození: 1972
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 8 ŠK Spartak Čelákovice B 1737 1799 Veselý Jiří TJ Neratovice E - Cayman Pharma 1863 1853 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK Spartak Čelákovice B 1737 1799 Skokan František DDM Sokol Nymburk B 1862 1878 0 soutěž
2019/2020 4 ŠK Spartak Čelákovice B 1737 1805 Novotný Petr Šachklub města Dobrovice D 1725 1744 1 soutěž
2019/2020 3 ŠK Spartak Čelákovice B 1748 1805 Švehla Václav Sokol Mladá Boleslav C 0 1715 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠK Spartak Čelákovice B 1748 1805 Nový Jaroslav Sokol Bakov nad Jizerou C 1550 1617 ½ soutěž
2019/2020 9 ŠK Spartak Čelákovice A 1737 1799 Chybný Zdeněk ŠK Český Brod A 1775 1781 ½ soutěž
2019/2020 8 ŠK Spartak Čelákovice A 1737 1799 Štěpánek Stanislav TJ Bohemia Poděbrady A 1885 1879 0 soutěž
2019/2020 3 ŠK Spartak Čelákovice A 1748 1805 Lácha Jan ŠS Kostelec n.Č.lesy B 1783 1773 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK Spartak Čelákovice A 1748 1805 Hamrník Jan TJ Sokol Sendražice A 1881 1861 0 soutěž
2018/2019 11 ŠK Spartak Čelákovice B 1749 1810 Netuka Petr JOLY Lysá nad Labem G 0 1572 1 soutěž
2018/2019 9 ŠK Spartak Čelákovice B 1749 1810 Meca Viktor Sokol Brandýs nad Labem A 0 1735 1 soutěž
2018/2019 8 ŠK Spartak Čelákovice B 1768 1810 Šulc Jakub Šachklub města Dobrovice C 1785 1828 ½ soutěž
2018/2019 6 ŠK Spartak Čelákovice B 1784 1810 Černý Jaroslav ŠK Kabo Benátky A 0 1752 ½ soutěž
2018/2019 4 ŠK Spartak Čelákovice B 1780 1807 Jordanov Mihail TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 0 soutěž
2018/2019 2 ŠK Spartak Čelákovice B 1777 1807 Hanzlík Jiří Šachklub města Dobrovice D 1643 1525 1 soutěž
2018/2019 1 ŠK Spartak Čelákovice B 1777 1807 Malík Zdeněk Sokol Bakov nad Jizerou C 1391 1568 1 soutěž
2018/2019 11 ŠK Spartak Čelákovice A 1749 1810 Malý Dušan KŠ Říčany 1925 F 1737 1781 ½ soutěž
2018/2019 9 ŠK Spartak Čelákovice A 1768 1810 Šmejkal Josef TJ AŠ Mladá Boleslav A 1793 1773 0 soutěž
2018/2019 7 ŠK Spartak Čelákovice A 1784 1810 Štěpánek Stanislav TJ Bohemia Poděbrady A 1865 1865 0 soutěž
2018/2019 5 ŠK Spartak Čelákovice A 1780 1807 Matuška Pavel Joly Lysá nad Labem F 0 1525 1 soutěž
2018/2019 4 ŠK Spartak Čelákovice A 1780 1807 Sochor Martin Sokol Kolín B 1859 1876 ½ soutěž
2018/2019 3 ŠK Spartak Čelákovice A 1777 1807 Kopecký Tomáš Sparta Kutná Hora B 1824 1843 ½ soutěž
2017/2018 10 ŠK Spartak Čelákovice A 1773 1817 Rubeš Zdeněk TJ Bohemia Poděbrady A 1845 1818 ½ soutěž
2017/2018 4 ŠK Spartak Čelákovice A 1773 1817 Paldus Jan Sokol Bakov n.Jiz. B 1778 1818 0 soutěž
2017/2018 3 ŠK Spartak Čelákovice A 1773 1817 Hamrník Jan TJ Sokol Sendražice A 1878 1851 0 soutěž
2017/2018 2 ŠK Spartak Čelákovice A 1773 1817 Suchý František Šachklub města Dobrovice B 1779 1759 ½ soutěž
2017/2018 1 ŠK Spartak Čelákovice A 1811 1834 Misař Aleš DDM Sokol Nymburk B 1830 1796 ½ soutěž
2015/2016 11 ŠK Spartak Čelákovice A 1814 1805 Chmelík Ladislav Šachklub města Dobrovice B 1753 1768 ½ soutěž
2015/2016 10 ŠK Spartak Čelákovice A 1814 1805 Šmejkal Josef TJ AŠ Mladá Boleslav A 1815 1863 ½ soutěž
2015/2016 9 ŠK Spartak Čelákovice A 1814 1805 Novák Jindřich ŠK Kostelec n.Č.lesy B 2158 2094 0 soutěž
2015/2016 7 ŠK Spartak Čelákovice A 1814 1805 Žigmund David TJ Sokol Nymburk B 1886 1897 0 soutěž
2015/2016 5 ŠK Spartak Čelákovice A 1814 1805 Beneš Petr Sokol Sendražice A 2087 2076 0 soutěž
2015/2016 4 ŠK Spartak Čelákovice A 1814 1805 Gernert Otakar Sokol Struhařov A 2034 2047 0 soutěž
2015/2016 3 ŠK Spartak Čelákovice A 1814 1805 Koller Martin ŠK Český Brod A 1971 1941 1 soutěž
2015/2016 2 ŠK Spartak Čelákovice A 1814 1805 Švejdar Luděk Sokol Bakov nad Jizerou B 2004 1992 0 soutěž
2015/2016 1 ŠK Spartak Čelákovice A 1814 1805 Kruška Vladimír Sokol Kolín B 1887 1903 ½ soutěž
2015/2016 11 Spartak Čelákovice B 1814 1805 Kopecký Jiří ŠK Kralupy B 1964 1945 ½ soutěž
2015/2016 5 Spartak Čelákovice B 1814 1805 Kučera Vladimír Cayman Pharma Neratovice D 1938 1938 ½ soutěž
2015/2016 2 Spartak Čelákovice B 1814 1805 Břečka František TJ Sokol na Mělníce B 1907 1908 ½ soutěž
2014/2015 9 ŠK Spartak Čelákovice A 1810 Záběhlický Jiří Sokol Český Brod B 1556 1648 1 soutěž
2014/2015 8 ŠK Spartak Čelákovice A 1810 Konopka Aleš Stříbrná Skalice A 1615 1 soutěž
2014/2015 7 ŠK Spartak Čelákovice A 1810 Košata František Klub šachistů Říčany 1925 F 1842 1781 ½ soutěž
2014/2015 6 ŠK Spartak Čelákovice A 1810 Vanc Vladimír SK Slavoj Čáslav A 1508 1 soutěž
2014/2015 5 ŠK Spartak Čelákovice A 1810 Novotný Roman Sparta Kutná Hora B 1829 1807 0 soutěž
2014/2015 4 ŠK Spartak Čelákovice A 1810 Hála Viktor Sokol Kolín C 2020 2031 0 soutěž
2014/2015 3 ŠK Spartak Čelákovice A 1810 Teichmann Čeněk TJ Sokol Sendražice B 1876 1849 ½ soutěž
2014/2015 2 ŠK Spartak Čelákovice A 1810 Houdek Daniel ŠK Pravonín 1852 1846 ½ soutěž
2014/2015 1 ŠK Spartak Čelákovice A 1810 Závůrka Vladimír TJ Kavalier Sázava A 1661 1638 ½ soutěž
2013/2014 11 ŠK Spartak Čelákovice A 1821 Netík Josef TJ AERO Odolena Voda A 1902 1906 ½ soutěž
2013/2014 10 ŠK Spartak Čelákovice A 1821 Kabát Josef TJ Sokol Brandýs nad Labem A 1899 1842 0 soutěž
2013/2014 9 ŠK Spartak Čelákovice A 1821 Partl Miloslav Cayman Pharma D 1857 1792 1 soutěž
2013/2014 8 ŠK Spartak Čelákovice A 1821 Nekvinda Aleš Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou A 1703 1 soutěž
2013/2014 7 ŠK Spartak Čelákovice A 1821 Postupa Pavel ŠK JOLY Lysá nad Labem F 2017 2012 0 soutěž
2013/2014 6 ŠK Spartak Čelákovice A 1821 Lavrinčík Pavel TJ Kralupy nad Vltavou B 1849 1818 0 soutěž
2013/2014 4 ŠK Spartak Čelákovice A 1821 Břečka František TcJ Sokol na Mělníce B 1942 1944 ½ soutěž
2013/2014 3 ŠK Spartak Čelákovice A 1821 Tyban Vladislav ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou B 1728 1669 ½ soutěž
2013/2014 2 ŠK Spartak Čelákovice A 1821 Halla Jiří Caissa Úholičky C 1818 1830 1 soutěž
2013/2014 1 ŠK Spartak Čelákovice A 1821 Korbel Jiří TJ Kralupy nad Vltavou C 1439 0 soutěž
2012/2013 10 ŠK Spartak Čelákovice A 1827 Pšenička Tomáš ŠK Zlonice A 1649 1 soutěž
2012/2013 9 ŠK Spartak Čelákovice A 1827 Mažgut Jozef TJ Sokol Brandýs n. L. A 1847 ½ soutěž
2012/2013 8 ŠK Spartak Čelákovice A 1827 Kacafírek Miroslav TJ Neratovice C 1943 2024 0 soutěž
2012/2013 7 ŠK Spartak Čelákovice A 1827 Škubal Ondřej Sokol Buštěhrad C 1725 0 soutěž
2012/2013 6 ŠK Spartak Čelákovice A 1827 Valtera Jiří ŠK Kralupy B 1959 1912 ½ soutěž
2012/2013 4 ŠK Spartak Čelákovice A 1827 Kretschmer Jaroslav Caissa Úholičky C 1716 ½ soutěž
2012/2013 3 ŠK Spartak Čelákovice A 1827 Zámorský Ladislav TcJ Sokol na Mělníce B 1765 1767 0 soutěž
2012/2013 2 ŠK Spartak Čelákovice A 1827 Holovčák Jiří ŠO TP NOVA Kladno A 1993 1837 1 soutěž
2012/2013 1 ŠK Spartak Čelákovice A 1827 Benda Martin ŠK Kralupy C 1805 ½ soutěž
2011/2012 11 Spartak Čelákovice A 1778 Píša Ivo Sokol Pečky B 1758 1 soutěž
2011/2012 10 Spartak Čelákovice A 1778 Kabát Josef Sokol Brandýs n/L A 1899 1871 ½ soutěž
2011/2012 9 Spartak Čelákovice A 1778 Nekvinda Aleš Karbo Benátky n/Jiz. A 1722 1 soutěž
2011/2012 8 Spartak Čelákovice A 1778 Plicka Petr Liběhrad Libčice n/Vlt. A 1842 1843 1 soutěž
2011/2012 7 Spartak Čelákovice A 1778 Kočí Václav AŠ Mladá Boleslav B 1906 1885 1 soutěž
2011/2012 6 Spartak Čelákovice A 1778 Chmelík Ladislav ŠK města Dobrovice C 1857 1838 ½ soutěž
2011/2012 5 Spartak Čelákovice A 1778 Parpel Petr TJ Neratovice C 1761 1796 1 soutěž
2011/2012 4 Spartak Čelákovice A 1778 Levinský Ladislav Sokol Nymburk B 1584 ½ soutěž
2011/2012 3 Spartak Čelákovice A 1778 Havlík Lumír Sokol Bakov n/Jiz. B 1595 1 soutěž
2011/2012 2 Spartak Čelákovice A 1778 Matas Stanislav Sokol na Mělníce B 1764 1687 ½ soutěž
2011/2012 1 Spartak Čelákovice A 1778 Mazánek David ŠK JOLY Lysá n/L. E 1930 1877 ½ soutěž
2010/2011 8 ŠK Spartak Čelakovice A 1802 Grüner Robert Joly Lysá n/Labem F 1621 1 soutěž
2010/2011 7 ŠK Spartak Čelakovice A 1802 Suchý František ŠK města Dobrovice E 1751 0 soutěž
2010/2011 6 ŠK Spartak Čelakovice A 1802 Kabát Josef TJ Sokol Brandýs n/Lab. B 1859 ½ soutěž
2010/2011 4 ŠK Spartak Čelakovice A 1802 Chytrý Petr ŠK Karbo Benátky n/Jiz. B 1787 ½ soutěž
2010/2011 1 ŠK Spartak Čelakovice A 1802 Hanzlík Jiří ŠK města Dobrovice F 1629 1 soutěž
2010/2011 11 Karbo Benátky n/Jiz. A 1802 Nedoma Marek Autoškoda Ml.Boleslav B 1661 ½ soutěž
2010/2011 6 Karbo Benátky n/Jiz. A 1802 Urban Miroslav Sokol ČeskýBrod B 1904 0 soutěž
2010/2011 5 Karbo Benátky n/Jiz. A 1802 Tyko Josef Sokol Kolín D 1845 0 soutěž
2010/2011 4 Karbo Benátky n/Jiz. A 1802 Mates Miroslav TJ Sokol Nymburk B 1651 1 soutěž
2010/2011 3 Karbo Benátky n/Jiz. A 1802 Hanibal Kamil ŠK města Dobrovice B 1910 0 soutěž
2010/2011 2 Karbo Benátky n/Jiz. A 1802 Redek František ŠK města Dobrovice D 1463 1 soutěž
2010/2011 1 Karbo Benátky n/Jiz. A 1802 Štegl Petr TJ Sokol Pečky B 1814 1 soutěž
2009/2010 11 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1770 Fiedler Karel ŠK města Dobrovice B 1512 1 soutěž
2009/2010 10 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1770 Klein Milan ŠK Sokol Ml. Boleslav C 1899 ½ soutěž
2009/2010 8 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1770 Vajčner Jiří ŠK Joly Lysá n/L. E 1926 ½ soutěž
2009/2010 7 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1770 Mates Miroslav TJ Sokol Nymburk B 1663 ½ soutěž
2009/2010 5 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1770 Kišari Jan TJ Sokol Brandýs n/L. A 1766 1 soutěž
2009/2010 4 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1770 Klos Jiří TJ Autoškoda Mladá Boleslav B 1729 ½ soutěž
2009/2010 3 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1770 Tesař Martin Sokol Bakov n/Jiz B 1646 ½ soutěž
2009/2010 2 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1770 Humpolák Jiří TJ Sokol Pečky B 1760 1 soutěž
2009/2010 1 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1770 Masák Radim ŠK města Dobrovice A 1980 ½ soutěž
2009/2010 11 TJ Spartak Čelakovice A 1770 Hejla Jan TJSokol na Mělníce C 1405 ½ soutěž
2009/2010 7 TJ Spartak Čelakovice A 1770 Krbeček Václav TJ Autoškoda Ml.Boleslav C 1887 ½ soutěž
2009/2010 5 TJ Spartak Čelakovice A 1770 Partl Miloslav TJ Sokol Tišice A 1836 0 soutěž
2009/2010 3 TJ Spartak Čelakovice A 1770 Skopec Luboš ŠK města Dobrovice D 1901 0 soutěž
2009/2010 1 TJ Spartak Čelakovice A 1770 Vaníček Lukáš Sokol Bakov n/Jiz. C 1666 1 soutěž
2008/2009 10 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1773 Klain Václav Sokol Mladá Boleslav C 1971 0 soutěž
2008/2009 9 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1773 Lažánek Jan ŠK JOLY Lysá n/L. D 1953 ½ soutěž
2008/2009 7 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1773 Rádl Josef TJ Sokol Brandýs n/L. A 1563 1 soutěž
2008/2009 5 ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1773 Klos Jiří Auto Škoda Ml.Boleslav B 1631 ½ soutěž
2008/2009 9 ŠK Spartak Čelakovice A 1773 Fokt Michele TJ Sokol Pečky D 1410 1 soutěž
2008/2009 7 ŠK Spartak Čelakovice A 1773 Michálek Miloš TJ Sokol Pečky C 1586 1 soutěž
2008/2009 6 ŠK Spartak Čelakovice A 1773 Sobotka Bohumil DDM Kolín A 1750 ½ soutěž
2008/2009 5 ŠK Spartak Čelakovice A 1773 Kuta Lukáš TJ Sokol Sendražice C 1 soutěž
2008/2009 4 ŠK Spartak Čelakovice A 1773 Mirkovič Miroslav ŠK Kostelec n / ČL C 1 soutěž
2008/2009 1 ŠK Spartak Čelakovice A 1773 Drahota Aleš TJ JOLY Lysá n/L. F 1733 0 soutěž
2007/2008 11 ŠK Spartak Čelákovice A 1773 Zima Tomáš TJ Sokol Nymburk B 1782 0 soutěž
2007/2008 10 ŠK Spartak Čelákovice A 1773 Hanibal Kamil ŠK města Dobrovice A 1970 0 soutěž
2007/2008 9 ŠK Spartak Čelákovice A 1773 Řezáč Jindřich AŠ Mladá Boleslav C 1750 1 soutěž
2007/2008 7 ŠK Spartak Čelákovice A 1773 Valtera Jiří TJ Sokol Český Brod B 2004 ½ soutěž
2007/2008 5 ŠK Spartak Čelákovice A 1773 Koyš Milan ŠK Kostelec n/ČL B 2118 ½ soutěž
2007/2008 3 ŠK Spartak Čelákovice A 1773 Šmejkal Josef AŠ Mladá Boleslav B 1877 0 soutěž
2007/2008 2 ŠK Spartak Čelákovice A 1773 Garšic Petr Sokol Bakov n/Jiz. B 2017 0 soutěž
2006/2007 11 Čelakovice A 1767 Staněk František Sokol Tišice B 1745 1 soutěž
2006/2007 9 Čelakovice A 1767 Drahota Aleš Joly Lysá D 1666 ½ soutěž
2006/2007 7 Čelakovice A 1767 Lochman Václav ŠK měs.Dobrovice A 1804 0 soutěž
2006/2007 6 Čelakovice A 1767 Komárek Michal Autoškoda Ml.Bol.C 1600 1 soutěž
2006/2007 5 Čelakovice A 1767 Jarý Josef Sokol Brandýs nL A 1934 ½ soutěž
2006/2007 4 Čelakovice A 1767 Nový Jaroslav Sokol Bakov B 1798 0 soutěž
2006/2007 3 Čelakovice A 1767 Novotný Roman ŠK Karbo Benátky A 2034 ½ soutěž
2006/2007 2 Čelakovice A 1767 Levinský Ladislav Sokol Nymburk B ½ soutěž
2006/2007 1 Čelakovice A 1767 Ulrich David Autoškoda Ml.Bol.B 1862 ½ soutěž
2005/2006 11 Spartak Čelákovice 1763 Framberk Jan Caissa Úholičky B 2011 0 soutěž
2005/2006 10 Spartak Čelákovice 1763 Střelba Ivo Aero Odolena Voda 1809 ½ soutěž
2005/2006 9 Spartak Čelákovice 1763 Bargel Petr DIAREA Neratovice 1863 0 soutěž
2005/2006 8 Spartak Čelákovice 1763 Palas Aleš Kralupy n/Vlt B 1999 ½ soutěž
2005/2006 6 Spartak Čelákovice 1763 Kříž Pavel DDM Mělník 1880 0 soutěž
2005/2006 5 Spartak Čelákovice 1763 Plicka Petr Libčice n/Vltavou 1799 ½ soutěž
2005/2006 4 Spartak Čelákovice 1763 Linhart Stanislav Slovan Velvary 1826 ½ soutěž
2005/2006 3 Spartak Čelákovice 1763 Mudra Pavel Bakov n/Jizerou B 2082 0 soutěž
2005/2006 2 Spartak Čelákovice 1763 Kabát Josef Brandýs n/Labem 1853 1 soutěž
2005/2006 1 Spartak Čelákovice 1763 Šilhan Petr Sokol Tišice 1860 ½ soutěž
2004/2005 11 ŠK Karbo Benátky A 1770 Suchý František ŠK měs.Dobrovice A 1723 0 soutěž
2004/2005 10 ŠK Karbo Benátky A 1770 Rádl Josef Sokol Brandýs A 1466 1 soutěž
2004/2005 9 ŠK Karbo Benátky A 1770 Krbeček Václav Sokol Emerge MB C 1917 ½ soutěž
2004/2005 8 ŠK Karbo Benátky A 1770 Nový Jaroslav Sokol Bakov B 1846 1 soutěž
2004/2005 7 ŠK Karbo Benátky A 1770 Michálek Miloš Sokol Pečky C 1564 0 soutěž
2004/2005 6 ŠK Karbo Benátky A 1770 Valtr Tomáš Joly Lysá C 1814 ½ soutěž
2004/2005 5 ŠK Karbo Benátky A 1770 Redek František ŠK měs.Dobrovice B 1398 1 soutěž
2004/2005 4 ŠK Karbo Benátky A 1770 Hampl Jiří Autoškoda Ml.Bol.B 1700 1 soutěž
2004/2005 3 ŠK Karbo Benátky A 1770 Kučera Vladimír Sokol Tišice A 1870 0 soutěž
2004/2005 2 ŠK Karbo Benátky A 1770 Staněk Václav AERO Odolená VodaA 1916 0 soutěž
2004/2005 1 ŠK Karbo Benátky A 1770 Hrubčík Martin Čelakovice A 1438 1 soutěž
2003/2004 11 ŠK Karbo Benátky A 1769 Sokol Bakov B 1 soutěž
2003/2004 9 ŠK Karbo Benátky A 1769 Hoch Václav Sokol Tišice A 1678 0 soutěž
2003/2004 8 ŠK Karbo Benátky A 1769 Mazánek David Joly Lysá C 1853 ½ soutěž
2003/2004 7 ŠK Karbo Benátky A 1769 Jirounek Miroslav Sokol Emerge MB C 1704 1 soutěž
2003/2004 6 ŠK Karbo Benátky A 1769 Pavlíček Jan Bohemia PoděbradyA 1863 1 soutěž
2003/2004 5 ŠK Karbo Benátky A 1769 Suchý František ŠK měs.Dobrovice A 1738 1 soutěž
2003/2004 4 ŠK Karbo Benátky A 1769 Zajíček Jaroslav Sokol Pečky B 1789 ½ soutěž
2003/2004 3 ŠK Karbo Benátky A 1769 Zolman Miloš Sokol Brandýs A 1715 ½ soutěž
2003/2004 2 ŠK Karbo Benátky A 1769 Skupinová Ivana Autoškoda Ml.Bol.B 1 soutěž
2003/2004 1 ŠK Karbo Benátky A 1769 Necid Milan Sokol Nymburk B 1399 1 soutěž
2003/2004 7 ŠK Sp.Čelakovice A 1769 Utratil Ferdinand Sokol Tišice B 1551 0 soutěž
2003/2004 5 ŠK Sp.Čelakovice A 1769 Sýkora Kamil Easy E.Kralupy D 1744 0 soutěž
2003/2004 3 ŠK Sp.Čelakovice A 1769 Seiner František Easy E.Kralupy E 1734 1 soutěž
2003/2004 1 ŠK Sp.Čelakovice A 1769 Kejdana Pavel Sokol Brandýs B 1445 1 soutěž