Hráč Vlasák Lukáš

Vlasák Lukáš

User Pic
Jméno: Vlasák Lukáš
Oddíl: ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: FM
Elo národní: 2380
Elo mezinárodní: 2399
ID: 15855
FIDE ID: 324752
Rok narození: 1993
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 9 B ŠK Sokol Vyšehrad F 2399 2380 Krupička Josef ŠK Praha - Smíchov A 2059 2068 1
2017/2018 7 B ŠK Sokol Vyšehrad F 2399 2380 Štolba Miloš ŠK Mahrla Praha B 2037 2043 1
2017/2018 5 B ŠK Sokol Vyšehrad F 2399 2380 Movsesian Julia ŠK Aurora 2324 0 1
2017/2018 11 Č SK Sokol Vysehrad 2381 2362 Vykouk Jan TJ Neratovice A 2426 2438 ½
2017/2018 9 Č SK Sokol Vysehrad 2383 2362 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Kralove 2301 2278 ½
2017/2018 7 Č SK Sokol Vysehrad 2376 2362 Šimek Petr Bartos Unichess 2343 2359 ½
2017/2018 5 Č SK Sokol Vysehrad 2373 2362 Vrána Jan 2222 SK Polabiny B 2320 2323 ½
2017/2018 4 B SK Sokol Vysehrad 2383 2362 Istoňa Martin TJ Pankrac 2279 0 ½
2017/2018 3 Č SK Sokol Vysehrad 2383 2362 Novotný Michal QCC Ceske Budejovice 2311 2276 1
2017/2018 2 B SK Sokol Vysehrad 2383 2362 Straka Vojtěch SK OAZA Praha 2364 2358 ½
2017/2018 1 Č SK Sokol Vysehrad 2362 2353 Studnička Tomáš TJ Neratovice B 2310 2292 0
2017/2018 11 B SK Zikuda Turnov 2381 2362 Pisk Petr Moravska Slavia Brno 2332 2314 ½
2017/2018 10 Č SK Zikuda Turnov 2381 2362 Chytilek Roman SK DURAS BVK Kralovo Pole 2333 2335 ½
2017/2018 9 B SK Zikuda Turnov 2381 2362 Půlpán Jakub GASCO Pardubice 2400 2417 1
2017/2018 8 Č SK Zikuda Turnov 2376 2362 Láznička Viktor 1. Novoborsky SK 2658 2650 0
2017/2018 7 B SK Zikuda Turnov 2376 2362 Svoboda Václav Unichess 2419 2411 1
2017/2018 6 B SK Zikuda Turnov 2373 2362 Bureš Jaroslav BSS Frydek-Mistek 2405 2413 ½
2017/2018 5 Č SK Zikuda Turnov 2373 2362 Krejčí Jan Tatran Litovel 2118 2115 1
2017/2018 4 Č SK Zikuda Turnov 2383 2362 Jansa Vlastimil Vystaviste Lysa nad Labem 2447 2440 ½
2017/2018 3 B SK Zikuda Turnov 2383 2362 Munk Petr SK mesta Lysa nad Labem 2112 2117 1
2017/2018 2 B SK Zikuda Turnov 2383 2362 Rašík Vítězslav Labortech Ostrava 2456 2468 ½
2017/2018 1 Č SK Zikuda Turnov 2383 2362 Caletka Radomír SK Slavoj Poruba 2301 2334 1
2016/2017 11 Č SK Sokol Vysehrad 2375 2368 Petr Martin TJ Slavia Hradec Kralove 2508 2501 0
2016/2017 10 B SK Sokol Vysehrad 2375 2368 Svoboda Václav SK OAZA Praha 2410 2405 ½
2016/2017 9 Č SK Sokol Vysehrad 2375 2368 Vokáč Marek QCC Ceske Budejovice 2422 2409 0
2016/2017 8 B SK Sokol Vysehrad 2375 2368 Studnička Tomáš GROP Praha 2333 2340 1
2016/2017 7 Č SK Sokol Vysehrad 2375 2368 Jirovský Miloš TJ Pankrac 2454 2454 ½
2016/2017 6 B SK Sokol Vysehrad 2375 2368 Červený Martin SK AD JC Smichov 2398 2411 ½
2016/2017 5 B SK Sokol Vysehrad 2375 2368 Velička Petr TJ Neratovice 2432 2410 0
2016/2017 3 B SK Sokol Vysehrad 2375 2368 Jurčík Marián Bohemians Texbase.cz Praha 2501 2466 0
2016/2017 2 Č SK Sokol Vysehrad 2375 2368 Votava Jan 2222 SK Polabiny 2522 2506 0
2016/2017 1 B SK Sokol Vysehrad 2375 2368 Pavlidis Antonios SK AD Jicin B 0
2016/2017 11 Č Karlovarský šachklub Tietz A 2381 2362 Gross David TJ Šakal Kozolupy 2389 2413 1
2016/2017 9 Č Karlovarský šachklub Tietz A 2376 2362 Čáp Adam ŠK Kladno 2224 2201 1
2016/2017 8 B Karlovarský šachklub Tietz A 2376 2362 Doležal Radoslav TJ Praha - Pankrác B 2372 2371 ½
2016/2017 7 Č Karlovarský šachklub Tietz A 2373 2362 Frolov Artur ŠK DP Praha 2407 0 ½
2016/2017 6 B Karlovarský šachklub Tietz A 2373 2362 Klement Lukáš TJ Tatran Podbořany 2226 2218 1
2016/2017 5 Č Karlovarský šachklub Tietz A 2383 2362 Kříž Luboš Sokol Domažlice 2104 2110 1
2016/2017 4 B Karlovarský šachklub Tietz A 2383 2362 Döring Robert TJ Bohemians Praha B 2172 2134 0
2016/2017 3 Č Karlovarský šachklub Tietz A 2383 2362 Bauma Jiří TJ DUKLA Praha 2249 2265 1
2016/2017 2 B Karlovarský šachklub Tietz A 2383 2362 Hinks-Edwards Thomas Sokol Praha Kobylisy 2370 2390 0
2015/2016 11 B AD Mahrla Praha 2375 2368 Roubalík Jakub ŠK Duras BVK 2406 2375 1
2015/2016 10 Č AD Mahrla Praha 2375 2368 Vaněk Ladislav Tatran Litovel 2244 2234 ½
2015/2016 9 Č AD Mahrla Praha 2375 2368 Jirovský Miloš Rapid Pardubice 2454 2454 ½
2015/2016 8 Č AD Mahrla Praha 2375 2368 Biolek Richard Labortech Ostrava 2464 2451 ½
2015/2016 7 B AD Mahrla Praha 2375 2368 Klíma Lukáš ŠK Slavoj Poruba 2345 2304 ½
2015/2016 6 B AD Mahrla Praha 2375 2368 Babula Vlastimil 1. Novoborský ŠK 2561 2560 0
2015/2016 5 Č AD Mahrla Praha 2375 2368 Sodoma Jan Zikuda Turnov 2337 2337 ½
2015/2016 4 Č AD Mahrla Praha 2375 2368 Frolík Martin TŽ Třinec 2205 2201 1
2015/2016 2 B AD Mahrla Praha 2375 2368 Miesbauer Jan ŠK města Lysá nad Labem B 2217 2194 1
2015/2016 8 Č ŠK Spartak Chodov B 2375 2368 Burč Zdeněk ŠK Valdštejn Cheb B 1867 1884 1
2015/2016 4 Č ŠK Spartak Chodov B 2375 2368 Lorencová Věra ŠK Karlovy Vary C 1912 1876 1
2015/2016 3 B ŠK Spartak Chodov B 2375 2368 Hlaváč Rudolf TJ Olympie Hroznětín 1968 1996 1
2015/2016 1 Č ŠK Spartak Chodov B 2375 2368 Přibyl Jaroslav TJ Baník Sokolov ŠO B 1973 1963 1
2015/2016 11 B ŠK Sokol Vyšehrad 2375 2368 Rýdl Jiří Spartak Vlašim 2421 2352 ½
2015/2016 10 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2375 2368 Cvek Robert GROP Praha 2523 2515 0
2015/2016 9 B ŠK Sokol Vyšehrad 2375 2368 Kriebel Tadeáš 1. Novoborský ŠK B 2467 2438 ½
2015/2016 7 B ŠK Sokol Vyšehrad 2375 2368 Votava Jan 2222 ŠK Polabiny 2522 2506 ½
2015/2016 6 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2375 2368 Hinks-Edwards Thomas Sokol Praha-Kobylisy 2375 2429 ½
2015/2016 5 B ŠK Sokol Vyšehrad 2375 2368 Bernášek Jan Unichess 2508 2510 0
2015/2016 4 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2375 2368 Petr Martin TJ Slavia Hradec Králové 2508 2501 1
2015/2016 3 B ŠK Sokol Vyšehrad 2375 2368 Gregor Jiří TJ Neratovice 2223 2226 1
2015/2016 2 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2375 2368 Doležal Radoslav TJ Praha-Pankrác 2400 2414 ½
2015/2016 1 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2375 2368 Rašík Vítězslav AD Jičín 2451 2452 ½
2014/2015 8 B ŠK Spartak Chodov B 2366 2357 Vanko Jiří TJ Tašovice B 1976 1976 1
2014/2015 6 B ŠK Spartak Chodov B 2366 2357 Fuksa Miroslav ŠK Karlovy Vary B 1953 1953 1
2014/2015 4 B ŠK Spartak Chodov B 2366 2357 Zbořil Jaroslav TJ Baník Sokolov ŠO B 1998 1987 1
2014/2015 2 B ŠK Spartak Chodov B 2366 2357 Hlaváč Rudolf TJ Olympie Hroznětín A 2027 2051 1
2014/2015 10 B ŠK Sokol Vyšehrad 2366 2357 Jansa Vlastimil ŠK Joly Lysá nad Labem B 2443 2455 ½
2014/2015 9 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2366 2357 Štočková Zuzana Karlovarský šachklub Tietz 2378 2400 ½
2014/2015 7 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2366 2357 Svatoš Jan Unichess B 2226 2225 ½
2014/2015 6 B ŠK Sokol Vyšehrad 2366 2357 Jirka Jiří TJ Bohemians Praha 2429 2415 0
2014/2015 5 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2366 2357 Jirovský Miloš TJ Praha-Pankrác 2455 2464 ½
2014/2015 4 B ŠK Sokol Vyšehrad 2366 2357 Rašík Vítězslav ŠK AD Jičín 2437 2446 ½
2014/2015 3 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2366 2357 Vokáč Marek QCC České Budějovice 2458 2457 ½
2014/2015 2 B ŠK Sokol Vyšehrad 2366 2357 Pagerka Martin TJ Spartak Vlašim 2300 ½
2014/2015 1 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2366 2357 Vrána Jan 1. Novoborský ŠK B 2373 2371 ½
2014/2015 10 Č AD Mahrla Praha 2366 2357 Caletka Radomír Slavoj Ostrava - Poruba 2362 2373 ½
2014/2015 9 Č AD Mahrla Praha 2366 2357 Jansa Vlastimil Výstaviště Lysá nad Labem 2443 2455 ½
2014/2015 8 B AD Mahrla Praha 2366 2357 Votava Jan Rapid Pardubice 2526 2499 0
2014/2015 7 Č AD Mahrla Praha 2366 2357 Jedlička Aleš 2222 ŠK Polabiny 2249 2251 1
2014/2015 6 Č AD Mahrla Praha 2366 2357 Vokáč Marek Zikuda Turnov 2458 2457 0
2014/2015 5 B AD Mahrla Praha 2366 2357 Babula Vlastimil 1. ŠK Novoborský 2545 2555 0
2014/2015 4 B AD Mahrla Praha 2366 2357 Stratil Ladislav Ancora Tatran Litovel 2349 2344 ½
2014/2015 3 Č AD Mahrla Praha 2366 2357 Zwardoň Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek 2389 2381 0
2014/2015 2 Č AD Mahrla Praha 2366 2357 Sobek Jaroslav ŠK Karviná 2329 2324 1
2013/2014 11 B SK OAZA Praha 2336 2341 Rašík Vítězslav AD Mahrla 2450 2476 ½
2013/2014 10 Č SK OAZA Praha 2336 2341 Meduna Eduard ŠK AD Jičín 2369 2360 1
2013/2014 9 B SK OAZA Praha 2336 2341 Roško Luboš TJ Slavia Hradec Králové 2350 2347 ½
2013/2014 8 Č SK OAZA Praha 2336 2341 Polášek Jaroslav TJ Pankrác 2318 2317 ½
2013/2014 7 B SK OAZA Praha 2336 2341 Štočková Zuzana Karlovarský šachklub Tietz 2366 2400 1
2013/2014 6 Č SK OAZA Praha 2336 2341 Vrána Jan 1. Novoborský ŠK B 2366 2365 1
2013/2014 5 B SK OAZA Praha 2336 2341 Jansa Vlastimil ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2449 2460 0
2013/2014 4 Č SK OAZA Praha 2336 2341 Jirka Jiří TJ Bohemians Praha 2453 2428 0
2013/2014 3 B SK OAZA Praha 2336 2341 Přibyl Josef ŠK Holdia DP Praha B 2308 2310 ½
2013/2014 1 B SK OAZA Praha 2336 2341 Kulhánek Tomáš ŠK Zikuda Turnov B 2345 2311 ½
2013/2014 11 Č ANCORA Tatran Litovel 2336 2341 Roško Luboš ŠK Karviná 2350 2347 1
2013/2014 10 B ANCORA Tatran Litovel 2336 2341 Plát Vojtěch TŽ Třinec 2483 2490 ½
2013/2014 9 B ANCORA Tatran Litovel 2336 2341 Petr Martin Rapid Pardubice 2534 2527 0
2013/2014 8 B ANCORA Tatran Litovel 2336 2341 Kaňovský David A64 VALOZ Grygov 2404 2413 ½
2013/2014 7 Č ANCORA Tatran Litovel 2336 2341 Rausis Igors BŠŠ Frýdek-Místek 2551 2534 0
2013/2014 6 Č ANCORA Tatran Litovel 2336 2341 Caletka Radomír Slavoj Ostrava - Poruba 2355 2372 ½
2013/2014 5 B ANCORA Tatran Litovel 2336 2341 Kočiščák Jiří Labortech Ostrava 2435 2424 1
2013/2014 4 Č ANCORA Tatran Litovel 2336 2341 Priehoda Vítězslav Výstaviště Lysá nad Labem 2371 2369 ½
2013/2014 3 B ANCORA Tatran Litovel 2336 2341 Řehořek Martin ŠK ERA Poštovní spořitelna 2315 2326 1
2012/2013 11 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2330 2325 Roško Luboš 2222 ŠK Polabiny A 2311 2303 ½
2012/2013 10 B ŠK Sokol Vyšehrad 2330 2325 Movsesian Julia 1. Novoborský ŠK B 2304 2327 1
2012/2013 8 B ŠK Sokol Vyšehrad 2330 2325 Přibyl Josef ŠK Holdia DP Praha B 2314 2323 ½
2012/2013 7 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2330 2325 Kolago Marcin Sokol Praha - Vršovice 2338 ½
2012/2013 6 B ŠK Sokol Vyšehrad 2330 2325 Bernášek Jan ŠK ERA Poštovní spořitelna 2506 2510 ½
2012/2013 5 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2330 2325 Hinks-Edwards Thomas TJ Sokol Praha - Kobylisy 2414 2493 ½
2012/2013 2 B ŠK Sokol Vyšehrad 2330 2325 Možný Miloš TJ Slavia Hradec Králové 2329 2297 ½
2012/2013 1 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2330 2325 Rašík Vítězslav ŠK AD Jičín 2516 2514 0
2012/2013 11 Č TJ Tatran Litovel 2330 2325 Priehoda Vítězslav Výstaviště Lysá nad Labem 2414 2416 1
2012/2013 10 B TJ Tatran Litovel 2330 2325 Jirovský Miloš Rapid Pardubice 2453 2446 0
2012/2013 9 B TJ Tatran Litovel 2330 2325 Brodowski Piotr A64 VALOZ Grygov 2422 2417 0
2012/2013 8 B TJ Tatran Litovel 2330 2325 Markoš Ján 1. Novoborský ŠK 2584 2546 ½
2012/2013 7 Č TJ Tatran Litovel 2330 2325 Sodoma Jan ŠK Zikuda Turnov 2380 2373 ½
2012/2013 6 Č TJ Tatran Litovel 2330 2325 Dubanský Bohuslav TJ Bohemians Praha 2245 2197 ½
2012/2013 5 B TJ Tatran Litovel 2330 2325 Hinks-Edwards Thomas AD Mahrla Praha 2414 2493 ½
2012/2013 2 B TJ Tatran Litovel 2330 2325 Sosna Jan ŠK Slavoj Poruba 2385 2390 ½
2012/2013 1 Č TJ Tatran Litovel 2330 2325 Michenka Jozef Labortech Ostrava 2352 2348 ½
2011/2012 11 Č Tatran Litovel 2319 2316 Černoušek Lukáš ŠK Rapid Pardubice 2438 2429 0
2011/2012 10 B Tatran Litovel 2319 2316 Macháň Jan 2222 ŠK Polabiny 2001 2035 1
2011/2012 9 Č Tatran Litovel 2319 2316 Růžička Petr A64 VALOZ Grygov 2264 2263 ½
2011/2012 8 Č Tatran Litovel 2319 2316 TJ Bohemians Praha 1
2011/2012 7 B Tatran Litovel 2319 2316 Londýn Radek Výstaviště Lysá nad Labem 2373 2366 ½
2011/2012 4 B Tatran Litovel 2319 2316 Kočiščák Jiří ŠK Labortech Ostrava 2318 2320 0
2011/2012 3 Č Tatran Litovel 2319 2316 Roubalík Jakub ŠK Zlín 2307 2310 ½
2011/2012 2 B Tatran Litovel 2319 2316 Hába Petr 1. Novoborský ŠK 2502 2479 0
2011/2012 1 Č Tatran Litovel 2319 2316 Kulhánek Tomáš ŠK Zikuda Turnov 2371 2341 0
2011/2012 11 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2319 2316 Možný Miloš TJ Slavia Hradec Králové 2346 2309 ½
2011/2012 10 B ŠK Sokol Vyšehrad 2319 2316 Kovář Vojtěch ERA-Poštovní spořitelna A 2308 2304 ½
2011/2012 9 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2319 2316 Spirin Oleg ŠK AD Jičín 2493 2464 0
2011/2012 8 B ŠK Sokol Vyšehrad 2319 2316 Polášek Jaroslav TJ Pankrác 2309 2307 ½
2011/2012 7 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2319 2316 Straka Josef ŠK Mahrla Praha 2299 2335 ½
2011/2012 6 B ŠK Sokol Vyšehrad 2319 2316 Movsesian Julia 1. Novoborský ŠK B 2260 2327 ½
2011/2012 3 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2319 2316 Michálek Jan Šakal Kozolupy 2332 2330 0
2011/2012 2 B ŠK Sokol Vyšehrad 2319 2316 Straka Vojtěch OAZA Praha 2246 2238 ½
2011/2012 1 B ŠK Sokol Vyšehrad 2319 2316 Přibyl Martin ŠK Holdia DP Praha B 2343 2315 0
2010/2011 11 Č Karlovarský šachklub Tietz 2231 Haman Jakub ŠK Kladno 2010 1
2010/2011 10 B Karlovarský šachklub Tietz 2231 Sejkora Vlastimil SK Děčín 2172 1
2010/2011 9 B Karlovarský šachklub Tietz 2231 Kratochvíl Jakub TJ Baník Hexion Sokolov 2102 1
2010/2011 8 Č Karlovarský šachklub Tietz 2231 Klement Lukáš ŠK Viamont Teplice 2205 1
2010/2011 7 B Karlovarský šachklub Tietz 2231 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK "C" 2209 ½
2010/2011 6 Č Karlovarský šachklub Tietz 2231 Švarc Roman ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany 2089 1
2010/2011 5 B Karlovarský šachklub Tietz 2231 Muroň Miroslav Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2224 1
2010/2011 4 Č Karlovarský šachklub Tietz 2231 Vozka Pavel ERA-Poštovní spořitelna "B" 2258 ½
2010/2011 3 B Karlovarský šachklub Tietz 2231 Bach Markus TJ Krásná Lípa 2005 1
2010/2011 2 Č Karlovarský šachklub Tietz 2231 Cichý Miroslav MARTY BANÍK Most 2141 1
2010/2011 1 B Karlovarský šachklub Tietz 2231 Přibyl Jakub Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2147 1
2010/2011 9 B Šakal Kozolupy 2231 Laube Milan ŠK Sokol Vyšehrad 2063 1
2010/2011 8 Č Šakal Kozolupy 2231 Přibyl Martin ŠK Holdia DP Praha "B" 2354 ½
2009/2010 7 B ŠK Sokol Klatovy 2183 Krzyzanowski Marcin SK Slavia Orlová 2371 ½
2009/2010 6 Č ŠK Sokol Klatovy 2183 Straka Josef BŠŠ Frýdek-Místek 1920 ½
2009/2010 5 B ŠK Sokol Klatovy 2183 Svoboda Karel ŠK Lokomotiva Brno 2063 1
2009/2010 4 Č ŠK Sokol Klatovy 2183 Gabriel Adam SK Boršice 2049 ½
2009/2010 3 B ŠK Sokol Klatovy 2183 Klecker Tadeáš SK OAZA Praha 2164 1
2009/2010 2 Č ŠK Sokol Klatovy 2183 Šrejber Michal TJ Jiskra Hořice v Podkr. 2144 1
2009/2010 1 B ŠK Sokol Klatovy 2183 Jančařík Joel TJ Desko Liberec 2165 1
2009/2010 7 B ŠK Karlovy Vary B 2183 Eliáš Miroslav Baník HEXION Sokolov 2106 ½
2009/2010 5 B ŠK Karlovy Vary B 2183 Maglia Pavel TJ Tašovice 1985 1
2009/2010 2 Č ŠK Karlovy Vary B 2183 Soukup Jiří ŠK Caissa Nová Role 2332 0
2009/2010 1 Č ŠK Karlovy Vary B 2183 Pokrupa Marek ŠK Karlovy Vary A 2195 1
2009/2010 7 Č ŠK Sokol Klatovy 2183 Kovář Jan TJ Sokol Údlice 1830 ½
2009/2010 6 B ŠK Sokol Klatovy 2183 Rubeš Jan ŠK Most 2047 1
2009/2010 5 B ŠK Sokol Klatovy 2183 Špaček Jan TJ Union Plzeň 1781 1
2009/2010 4 B ŠK Sokol Klatovy 2183 Klecker Tadeáš SK OAZA Praha 2164 1
2009/2010 3 Č ŠK Sokol Klatovy 2183 Wasserbauer Radek TJ Spartak Vlašim 2061 0
2009/2010 2 Č ŠK Sokol Klatovy 2183 Šrejber Michal TJ Jiskra Hořice v Podkr. 2144 1
2009/2010 1 B ŠK Sokol Klatovy 2183 Jančařík Joel TJ Desko Liberec 2165 1
2009/2010 11 B Karlovarský Tietz B 2183 Kozák Miloš ŠK Spartak Ústí n.L. 2243 ½
2009/2010 9 B Karlovarský Tietz B 2183 Horák Jiří Slovan Jirkov 2246 ½
2009/2010 7 B Karlovarský Tietz B 2183 Vondra Zbyněk ŠK Kladno A 2170 0
2009/2010 6 Č Karlovarský Tietz B 2183 Hrbolka Ladislav TJ SSZŠ Litvínov 2261 1
2009/2010 3 B Karlovarský Tietz B 2183 Černík Lukáš TJ Neratovice 2229 1
2009/2010 1 B Karlovarský Tietz B 2183 Soukup Jiří Karlovarský Tietz A 2332 ½
2008/2009 7 Č Šachklub Sokol Klatovy 2170 Krzyzanowski Marcin SK Slavia Orlová 2280 ½
2008/2009 6 B Šachklub Sokol Klatovy 2170 Hričko Martin TJ Slovan Havířov 1995 1
2008/2009 5 Č Šachklub Sokol Klatovy 2170 Plát Vojtěch ŠK Lokomotiva Brno 2411 0
2008/2009 4 B Šachklub Sokol Klatovy 2170 Krejčí Jan BŠŠ Frýdek-Místek 2397 ½
2008/2009 3 Č Šachklub Sokol Klatovy 2170 Klement Lukáš ŠK Most 2097 ½
2008/2009 2 B Šachklub Sokol Klatovy 2170 Svoboda Václav SK OAZA Praha 2271 0
2008/2009 1 B Šachklub Sokol Klatovy 2170 Šrejber Michal TJ Jiskra Hořice 2137 ½
2008/2009 11 B Baník Hexion Sokolov 2170 Gregor Jiří ŠK Sokol Vyšehrad"B" 2277 0
2008/2009 10 Č Baník Hexion Sokolov 2170 Louček Vlastimil TJ SSZŠ Litvínov 2272 0
2008/2009 9 B Baník Hexion Sokolov 2170 Horák Jiří Slovan Jirkov"A" 2269 ½
2008/2009 8 Č Baník Hexion Sokolov 2170 Černík Lukáš TJ Neratovice 2238 1
2008/2009 6 Č Baník Hexion Sokolov 2170 Štočková Zuzana Karlovarský šachklub Tietz"A" 2349 0
2008/2009 5 Č Baník Hexion Sokolov 2170 Mužík Martin 1.Novoborský ŠK"C" 2222 1
2008/2009 4 B Baník Hexion Sokolov 2170 Vondra Zbyněk ŠK Kladno"A" 2144 1
2008/2009 2 B Baník Hexion Sokolov 2170 Doležal Radoslav ŠK Teplice 2426 ½
2008/2009 7 B Šachklub Sokol Klatovy 2170 Kovář Jan TJ Sokol Údlice 1852 1
2008/2009 6 Č Šachklub Sokol Klatovy 2170 Klement Lukáš ŠK Most 2097 ½
2008/2009 5 B Šachklub Sokol Klatovy 2170 Wasserbauer Radek Biomedica Říčany 1887 1
2008/2009 4 B Šachklub Sokol Klatovy 2170 Svoboda Václav SK OAZA Praha 2271 0
2008/2009 3 Č Šachklub Sokol Klatovy 2170 Vesecký Martin Jiskra RMSK Nový Bydžov 1928 0
2008/2009 2 B Šachklub Sokol Klatovy 2170 Šrejber Michal TJ Jiskra Hořice 2137 ½
2008/2009 1 Č Šachklub Sokol Klatovy 2170 Kracík Tomáš Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 2087 ½
2007/2008 7 B Šachklub Sokol Klatovy A 2079 Kočiščák Jiří BŠŠ Frýdek-Místek A 2279 0
2007/2008 6 Č Šachklub Sokol Klatovy A 2079 Roubalík Jakub ŠK Zlín A 2297 ½
2007/2008 5 B Šachklub Sokol Klatovy A 2079 Rodshtein Tereza SK Slavia Orlová A 2078 ½
2007/2008 4 Č Šachklub Sokol Klatovy A 2079 Volčík Luděk SK Boršice A 2032 1
2007/2008 3 B Šachklub Sokol Klatovy A 2079 Klecker Tadeáš SK OAZA Praha A 2078 ½
2007/2008 2 Č Šachklub Sokol Klatovy A 2079 Tuma Jakub ŠK Most A 2112 1
2007/2008 1 B Šachklub Sokol Klatovy A 2079 Sochorová Jana Jiskra Havlíčkův Brod 1922 1
2007/2008 10 B Baník Hexion Sokolov Hadraba Vladimír TJ Bonex Teplice 1
2007/2008 9 Č Baník Hexion Sokolov Vágner Tomáš Marty Baník Most 0
2007/2008 8 B Baník Hexion Sokolov Šmíd Miroslav Bohemians Praha B ½
2007/2008 7 Č Baník Hexion Sokolov Fajman Petr ŠK DA Praha A ½
2007/2008 6 B Baník Hexion Sokolov Wimmer Miroslav ŠK Karlovy Vary A 0
2007/2008 5 B Baník Hexion Sokolov Horák Jiří TJ SSZŠ Litvínov ½
2007/2008 4 Č Baník Hexion Sokolov Bujak Michal ŠK Ústí n.L 1
2007/2008 3 B Baník Hexion Sokolov Kopta Pavel TJ Sokol Praha-Kobylisy A 1
2007/2008 1 B Baník Hexion Sokolov Kovář Vojtěch ŠK ČSOB "B" 1
2007/2008 7 Č Šachklub Sokol Klatovy A 2079 Tuma Jakub ŠK Most A 2112 1
2007/2008 6 B Šachklub Sokol Klatovy A 2079 Sabolová Gabriela TJ Bonex Teplice 1780 1
2007/2008 5 B Šachklub Sokol Klatovy A 2079 Klecker Tadeáš SK OAZA Praha A 2078 ½
2007/2008 4 B Šachklub Sokol Klatovy A 2079 Dvořák David Jiskra RMSK Nový Bydžov A 1747 1
2007/2008 3 Č Šachklub Sokol Klatovy A 2079 Souček Jakub Jiskra Hořice 2008 1
2007/2008 2 Č Šachklub Sokol Klatovy A 2079 Rosenbaum Vít TJ Tourist Biomedica Říčany A 1879 1
2007/2008 1 B Šachklub Sokol Klatovy A 2079 Sochorová Jana Jiskra Havlíčkův Brod 1922 1
2006/2007 7 Č Šachklub Sokol Klatovy A 2056 Kočiščák Jiří BŠS Frýdek-Místek A 2133 0
2006/2007 6 B Šachklub Sokol Klatovy A 2056 Horsák Jan ŠK SŠŠ Staré Město A 2025 1
2006/2007 5 Č Šachklub Sokol Klatovy A 2056 Valešová Šárka ŠK Zlín A 1885 ½
2006/2007 4 B Šachklub Sokol Klatovy A 2056 Náplava Petr SK Boršice A 1686 1
2006/2007 3 Č Šachklub Sokol Klatovy A 2056 Prokopová Jiřina RMSK Cidlina Lysá nad Labem 1648 1
2006/2007 2 B Šachklub Sokol Klatovy A 2056 Bílek Martin Sportovní klub OAZA Praha 1935 1
2006/2007 1 Č Šachklub Sokol Klatovy A 2056 Klement Lukáš Šachový klub Most A 1819 ½
2006/2007 10 Č Baník Chemakryl Sokolov 2056 Večerka Pavel ČSOB"B" 2082 ½
2006/2007 9 B Baník Chemakryl Sokolov 2056 Šulc Jaromír ŠK Spartak Ústí n.L."A" 1978 1
2006/2007 8 Č Baník Chemakryl Sokolov 2056 Šindler Michal Bohemians Praha "B" 2150 0
2006/2007 7 B Baník Chemakryl Sokolov 2056 Koubek Václav TJ Neratovice 2039 1
2006/2007 5 B Baník Chemakryl Sokolov 2056 Chaloupka František TJ Slavoj Litoměřice"A" 2014 1
2006/2007 4 Č Baník Chemakryl Sokolov 2056 Kurka František Bonex Teplice"A" 2139 ½
2006/2007 3 B Baník Chemakryl Sokolov 2056 Jeníček Michal TJ SSZŠ Litvínov 2062 0
2006/2007 2 Č Baník Chemakryl Sokolov 2056 Majerik Vladimír ŠK Union Louny"A" 1909 1
2006/2007 7 B Šachklub Sokol Klatovy A 2056 Bílek Martin Sportovní klub OAZA Praha 1935 1
2006/2007 6 Č Šachklub Sokol Klatovy A 2056 Prokopová Jiřina RMSK Cidlina Lysá nad Labem 1648 1
2006/2007 5 Č Šachklub Sokol Klatovy A 2056 Otradovec Michal Sokol Tábor 1500 ½
2006/2007 4 B Šachklub Sokol Klatovy A 2056 Růžička Václav Biomedica Říčany 1885 1
2006/2007 3 B Šachklub Sokol Klatovy A 2056 Švarc Karel TJ Union Plzeň 1608 1
2006/2007 2 Č Šachklub Sokol Klatovy A 2056 Klement Lukáš Šachový klub Most A 1819 ½
2006/2007 1 B Šachklub Sokol Klatovy A 2056 Kán Vojtěch Montako Kralupy 1616 1
2005/2006 8 B SO Spartak Chodov 1875 Kvěš Martin Banik Chem Sokolov 1643 1
2005/2006 5 Č SO Spartak Chodov 1875 Nebehaj Ondřej TJ Sokol Domazlice 1516 0
2005/2006 4 B SO Spartak Chodov 1875 Švarc Karel SS Union Plzen B 1402 1
2005/2006 3 B SO Spartak Chodov 1875 Körschner Miroslav Lokomotiva Most B 1715 1
2005/2006 2 Č SO Spartak Chodov 1875 Derner Adam Lokomotiva Most C 1372 1
2005/2006 1 Č SO Spartak Chodov 1875 Vandas Jakub SK Smichov 1745 ½
2005/2006 7 B ŠACHKLUB SOKOL KLATOVY 1875 Dvouletý Pavel ŠK SŠŠ STARÉ MĚSTO 1996 ½
2005/2006 6 Č ŠACHKLUB SOKOL KLATOVY 1875 Štukner Šimon BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 2130 ½
2005/2006 5 B ŠACHKLUB SOKOL KLATOVY 1875 Rabatin Jakub BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "B" 1809 1
2005/2006 4 Č ŠACHKLUB SOKOL KLATOVY 1875 Roubalík Jakub ŠK ZLÍN 2011 ½
2005/2006 11 B Spartak Chodov 1875 Zikeš Václav TJ Tašovice 1992 1
2005/2006 8 B Spartak Chodov 1875 Most Zdeněk Baník Habartov B 2124 0
2005/2006 7 Č Spartak Chodov 1875 Fryč Miroslav DDM Kar.Vary 2147 ½
2005/2006 6 B Spartak Chodov 1875 Hüttner Miloš Tietz K.Vary C 1971 0
2005/2006 5 Č Spartak Chodov 1875 Vítek Václav ŠK Mar.Lázně 1946 1
2005/2006 4 B Spartak Chodov 1875 Fuksa Miroslav ŠK Kar.Vary B 1918 1
2005/2006 3 Č Spartak Chodov 1875 Kandrik Antonín st. TJ Ostrov B 1764 1
2005/2006 2 B Spartak Chodov 1875 Svoboda Milan Caissa Nová Role 2105 1
2005/2006 1 Č Spartak Chodov 1875 Folta Václav Slavoj Kynšperk 2053 ½
2005/2006 7 Č ŠK Karlovy Vary 1875 Bicek Richard Tietz K.Vary B 2106 1
2005/2006 6 B ŠK Karlovy Vary 1875 Ciprian Jiří TJ Ostrov 2060 0
2005/2006 3 B ŠK Karlovy Vary 1875 Lavička Miroslav Sp.H.Slavkov 1840 1
2005/2006 2 Č ŠK Karlovy Vary 1875 Kornel Vlastimil Global Sokolov 1704 1
2005/2006 1 B ŠK Karlovy Vary 1875 Hlaváč Rudolf BCH Sokolov 2135 0
2005/2006 5 Č ŠACHKLUB SOKOL KLATOVY 1875 Císler Michal ŠACHOVÁ ŠKOLA UNION PLZEŇ 1831 1
2004/2005 9 Č SK Karlovy Vary 1887 Janek Drahomír Sp. H.Slavkov 1636 1
2004/2005 8 B SK Karlovy Vary 1887 Hajšman Martin Tietz K.Vary B 1671 ½
2004/2005 7 Č SK Karlovy Vary 1887 Surňák Peter Tietz K.Vary A 1946 0
2004/2005 6 B SK Karlovy Vary 1887 Kacr Zbyněk Sp. H.Slavkov 1688 1
2004/2005 5 Č SK Karlovy Vary 1887 Kratochvíl Jakub Banik Eastman 2057 ½
2004/2005 4 B SK Karlovy Vary 1887 Šulc Jiří Lokomotiva Cheb 1998 0
2004/2005 3 Č SK Karlovy Vary 1887 Kang Mei Yin Tietz K.Vary B 1748 1
2004/2005 2 B SK Karlovy Vary 1887 Husák Vasil TJ Ostrov 1600 1
2004/2005 1 B SK Karlovy Vary 1887 Kohout Jiří AVZO Fr.Lazne 1721 1
2004/2005 9 B Spartak Chodov 1887 Šulc Jiří ŠK Mariánské Lázně 1998 1
2004/2005 8 Č Spartak Chodov 1887 Skokan Zdeněk TJ Slavoj Kynšperk 2089 0
2004/2005 7 Č Spartak Chodov 1887 Maglia Pavel TJ Tašovice 2050 ½
2004/2005 6 B Spartak Chodov 1887 Klímek Petr B Eastman SokolovB 2023 1
2004/2005 5 Č Spartak Chodov 1887 Benda Petr Čechie Dalovice 1581 ½
2004/2005 4 B Spartak Chodov 1887 Čontoš Václav Caissa Nová Role 2038 0
2004/2005 3 Č Spartak Chodov 1887 Hüttner Miloš KŠ-Tietz C 1780 ½
2004/2005 2 B Spartak Chodov 1887 Gruss Horst ŠK Global Sokolov 1968 0
2004/2005 1 Č Spartak Chodov 1887 Leiner Raimund ŠK Karlovy Vary B 2054 0
2004/2005 11 Č Spartak Chodov 1887 Kníže Václav Spartak Ústí n.L. 1636 0
2004/2005 10 Č Spartak Chodov 1887 Štefan Jan Bohemians Praha 1790 1
2004/2005 9 B Spartak Chodov 1887 Alaverdyan Argam Easy Engl.Kralupy 1741 1
2004/2005 8 B Spartak Chodov 1887 Sirota Sergej Desko Liberec C 1650 ½
2004/2005 7 Č Spartak Chodov 1887 Oreský Jan Desko Liberec B 1631 0
2004/2005 6 B Spartak Chodov 1887 Roubínek David DDM Karlovy Vary 1577 1
2004/2005 5 B Spartak Chodov 1887 Reitingerová Iveta Lokomotiva Most A 1871 0
2004/2005 4 Č Spartak Chodov 1887 Váňa Zdeněk Lokomotiva Most B 1386 0
2004/2005 3 Č Spartak Chodov 1887 Šáfr Jan Sokol Buštěhrad 1328 1
2004/2005 2 B Spartak Chodov 1887 Novák Vít ŠK Kladno 1657 1
2004/2005 1 B Spartak Chodov 1887 Kalužný Michal Bonex Teplice 1476 1
2003/2004 11 Č Tietz Karlovy Vary 1520 Třešňák Lukáš ŠK Kladno 1449 ½
2003/2004 10 B Tietz Karlovy Vary 1520 Nersisyan Telman Easy Engl.Kralupy 1410 1
2003/2004 9 Č Tietz Karlovy Vary 1520 Vaník Jan Desko Liberec B" 1455 0
2003/2004 8 B Tietz Karlovy Vary 1520 Kindl Jan Sokol Údlice 1410 1
2003/2004 7 Č Tietz Karlovy Vary 1520 Němcová Karolína SK OAZA Praha B" 1530 1
2003/2004 6 B Tietz Karlovy Vary 1520 Már Tomáš Biomedica Říčany A 1648 1
2003/2004 5 B Tietz Karlovy Vary 1520 Buchar Jiří Spartak Ústí n.L. 1401 1
2003/2004 4 Č Tietz Karlovy Vary 1520 Mužík Václav Bonex Teplice 1
2003/2004 3 B Tietz Karlovy Vary 1520 Pospíšil Aleš Desko Liberec A" 1678 0
2003/2004 2 B Tietz Karlovy Vary 1520 Straka Ondřej Sokol Vyšehrad B" 1436 0
2003/2004 1 Č Tietz Karlovy Vary 1520 Ochová Zdeňka Biomedica Říčany B 1250 ½
2003/2004 9 B Spartak Chodov 1520 Fric Pavel Caissa Nová Role 1843 ½
2003/2004 8 Č Spartak Chodov 1520 Tejček Bohumil B Eastman SokolovC 1714 1
2003/2004 5 Č Spartak Chodov 1520 Šott Václav Slovan Mar.Lázně 1825 0
2003/2004 3 Č Spartak Chodov 1520 Kornel Vlastimil ŠK Global Sokolov 1722 1
2003/2004 2 B Spartak Chodov 1520 Müller Vladimír TJ Tašovice 1608 0
2003/2004 1 Č Spartak Chodov 1520 Otmar Bedřich ŠK Karlovy Vary B 1704 0
2003/2004 9 B KŠ-Tietz E 1520 Pinkas Pavel Jiskra Nejdek 1855 1
2003/2004 8 Č KŠ-Tietz E 1520 Votruba František TJ Ostrov B 1
2003/2004 7 B KŠ-Tietz E 1520 Jetenský Tomáš Čechie Dalovice ½
2003/2004 6 Č KŠ-Tietz E 1520 Trapl Petr ŠK Kar.Vary C 0
2003/2004 5 B KŠ-Tietz E 1520 Máca Aleš TJ Ostrov C 0
2003/2004 4 Č KŠ-Tietz E 1520 Bachratý Stanislav Jiskra Nejdek 1657 1
2003/2004 3 B KŠ-Tietz E 1520 Žikavský Rudolf TJ Ostrov B 1629 0
2003/2004 2 Č KŠ-Tietz E 1520 Benda Petr Čechie Dalovice 1558 0
2003/2004 1 B KŠ-Tietz E 1520 Trapl Petr ŠK Kar.Vary C 1