Hráč Šott Václav

Šott Václav

User Pic
Jméno: Šott Václav
Oddíl: ŠK Mariánské Lázně
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1833
Elo mezinárodní: 1985
ID: 5709
FIDE ID: 323942
Rok narození: 1935
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2012/2013 6 ŠK Mariánské Lázně 1844 Zachoval Milan TJ Jiskra Aš 1551 0 soutěž
2012/2013 4 ŠK Mariánské Lázně 1844 Tejček Bohumil TJ Baník Sokolov B 1732 1639 1 soutěž
2012/2013 2 ŠK Mariánské Lázně 1844 Vachulka Jiří Baník Habartov B 1630 ½ soutěž
2012/2013 1 ŠK Mariánské Lázně 1844 Zícha Radoslav ŠK Spartak Chodov 1394 1 soutěž
2011/2012 9 ŠK Mariánské Lázně 1846 Srba Stanislav Spartak Chodov 1767 1 soutěž
2011/2012 6 ŠK Mariánské Lázně 1846 Mitáček Jiří TJ Jiskra Aš 1000 0 soutěž
2011/2012 4 ŠK Mariánské Lázně 1846 Tejček Bohumil TJ Baník Sokolov C 1671 ½ soutěž
2011/2012 2 ŠK Mariánské Lázně 1846 Maťha Josef ŠK Global Sokolov B 1598 ½ soutěž
2010/2011 9 ŠK Mariánské Lázně 1841 Bambousek Zdeněk AVZO Františkovy Lázně 1657 1 soutěž
2010/2011 7 ŠK Mariánské Lázně 1841 Šetka Vlastimil TJ Ostrov 1695 ½ soutěž
2010/2011 5 ŠK Mariánské Lázně 1841 Ornet Tomáš TJ Olympie Hroznětín 1657 1 soutěž
2010/2011 3 ŠK Mariánské Lázně 1841 Hladký Petr ŠK Global Sokolov B 1401 1 soutěž
2009/2010 11 ŠK Mariánské Lázně 1866 Vachulka Václav Baník Habartov B 1675 0 soutěž
2009/2010 9 ŠK Mariánské Lázně 1866 Lečbych Václav ŠK Karlovy Vary C 1666 ½ soutěž
2009/2010 7 ŠK Mariánské Lázně 1866 Maťha Josef ŠK Global Sokolov B 1634 1 soutěž
2009/2010 4 ŠK Mariánské Lázně 1866 Šteinfeld Jan Baník Hexion Sokolov B 1753 ½ soutěž
2009/2010 2 ŠK Mariánské Lázně 1866 Jungwirth Jindřich AVZO Františkovy Lázně 1723 0 soutěž
2008/2009 10 ŠK Mariánské Lázně 1882 Benda Jindřich ŠK Global Sokolov B 1675 ½ soutěž
2008/2009 8 ŠK Mariánské Lázně 1882 Pošvář Jiří ŠK Caissa Nová Role 1699 1 soutěž
2008/2009 6 ŠK Mariánské Lázně 1882 Kužvart Jan ŠK Karlovy Vary C 1363 1 soutěž
2008/2009 4 ŠK Mariánské Lázně 1882 Husák Vasil TJ Ostrov 1595 0 soutěž
2008/2009 2 ŠK Mariánské Lázně 1882 Vachulka Václav Baník Habartov B 1 soutěž
2008/2009 1 ŠK Mariánské Lázně 1882 Pavlík Pavel TJ Tašovice B 1527 ½ soutěž
2007/2008 10 ŠK Mariánské Lázně 1894 Novotná Kristýna ŠK Karlovy Vary C 1473 1 soutěž
2007/2008 8 ŠK Mariánské Lázně 1894 Kasal Radek Baník Habartov B 1577 1 soutěž
2007/2008 6 ŠK Mariánské Lázně 1894 Rams Milan TJ Olympie Hroznětín 1 soutěž
2007/2008 4 ŠK Mariánské Lázně 1894 Tomandl Vladimír TJ Ostrov B 1899 ½ soutěž
2007/2008 3 ŠK Mariánské Lázně 1894 Kurák Josef Baník Hexion Sokolov C 1568 ½ soutěž
2007/2008 1 ŠK Mariánské Lázně 1894 Heinrich František TJ Jiskra Aš 1798 0 soutěž
2006/2007 11 ŠK Mariánské Lázně 1969 Koutecký Jiří Baník Chemacryl Sokolov C 1753 1 soutěž
2006/2007 10 ŠK Mariánské Lázně 1969 Pošvář Jiří ŠK Caissa Nová Role 1642 ½ soutěž
2006/2007 9 ŠK Mariánské Lázně 1969 Tomáš Josef Baník Habartov B 1702 0 soutěž
2006/2007 6 ŠK Mariánské Lázně 1969 Folta Jaroslav Slavoj Kynšperk nad Ohří 1947 0 soutěž
2006/2007 5 ŠK Mariánské Lázně 1969 Zábrodský Zdeněk ŠK Global Sokolov B 1721 1 soutěž
2006/2007 4 ŠK Mariánské Lázně 1969 Husák Vasil TJ Ostrov B 1562 1 soutěž
2006/2007 3 ŠK Mariánské Lázně 1969 Roubínek David ŠK Karlovy Vary C 1640 0 soutěž
2006/2007 2 ŠK Mariánské Lázně 1969 Hajšman Martin Karlovarský šachklub Tietz C 1648 1 soutěž
2006/2007 1 ŠK Mariánské Lázně 1969 Varga Ivan TJ Tašovice 1763 0 soutěž
2005/2006 10 ŠK Mar.Lázně 1998 Černoch Vladislav ŠK Kar.Vary B 1614 ½ soutěž
2005/2006 9 ŠK Mar.Lázně 1998 Žikavský Rudolf TJ Ostrov B 1671 1 soutěž
2005/2006 8 ŠK Mar.Lázně 1998 Osvald Pavel Caissa Nová Role 1759 1 soutěž
2005/2006 7 ŠK Mar.Lázně 1998 Jungwirth Jindřich Slavoj Kynšperk 1744 1 soutěž
2005/2006 6 ŠK Mar.Lázně 1998 David Ladislav TJ Tašovice 1721 1 soutěž
2005/2006 5 ŠK Mar.Lázně 1998 Heis Vladimír Spartak Chodov 1681 0 soutěž
2005/2006 4 ŠK Mar.Lázně 1998 Holeš Michal Chemacryl Sok. B 1647 1 soutěž
2005/2006 3 ŠK Mar.Lázně 1998 Tomáš Josef Baník Habartov B 1683 0 soutěž
2005/2006 2 ŠK Mar.Lázně 1998 Frydrýn Zdeněk DDM Kar.Vary 1359 0 soutěž
2005/2006 1 ŠK Mar.Lázně 1998 Beneš Jan Tietz K.Vary C 1743 1 soutěž
2004/2005 8 ŠK Mariánské Lázně 1858 Veselovský Miroslav TJ Tašovice 1604 1 soutěž
2004/2005 7 ŠK Mariánské Lázně 1858 Koutecký Jiří B Eastman SokolovB 1730 1 soutěž
2004/2005 6 ŠK Mariánské Lázně 1858 Čechie Dalovice 1 soutěž
2004/2005 5 ŠK Mariánské Lázně 1858 Janoušek Ladislav Caissa Nová Role 1669 1 soutěž
2004/2005 4 ŠK Mariánské Lázně 1858 Obrátil Jan KŠ-Tietz C 1764 1 soutěž
2004/2005 3 ŠK Mariánské Lázně 1858 Wiedermann Jan ŠK Global Sokolov 1714 0 soutěž
2004/2005 2 ŠK Mariánské Lázně 1858 Otmar Bedřich ŠK Karlovy Vary B 1696 1 soutěž
2004/2005 1 ŠK Mariánské Lázně 1858 Cibulka Václav TJ Slavoj Kynšperk 1733 1 soutěž
2003/2004 9 Slovan Mar.Lázně 1825 Černoch Vladislav ŠK Karlovy Vary B 1625 ½ soutěž
2003/2004 8 Slovan Mar.Lázně 1825 Janoušek Ladislav Caissa Nová Role 1691 1 soutěž
2003/2004 7 Slovan Mar.Lázně 1825 Tomaščín Petr B Eastman SokolovC 1 soutěž
2003/2004 6 Slovan Mar.Lázně 1825 Beneš Jan KŠ-Tietz C 1716 1 soutěž
2003/2004 5 Slovan Mar.Lázně 1825 Vlasák Lukáš Spartak Chodov 1520 1 soutěž
2003/2004 3 Slovan Mar.Lázně 1825 Komoráí Radek Spartak H.SlavkovB 1 soutěž
2003/2004 2 Slovan Mar.Lázně 1825 Kornel Vlastimil ŠK Global Sokolov 1722 ½ soutěž
2003/2004 1 Slovan Mar.Lázně 1825 Pavlík Pavel TJ Tašovice 1532 1 soutěž