Hráč Němec Jáchym

Němec Jáchym

User Pic
Jméno: Němec Jáchym
Oddíl: Klub šachistů Říčany 1925
Výkonnostní třída / Titul: FM
Elo národní: 2234
Elo mezinárodní: 2402
ID: 44760
FIDE ID: 23716525
Rok narození: 2008
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2021/2022 5 KŠ Říčany 1925 2402 2234 Souček Petr Siesta Labs Unichess A 2117 2020 ½ soutěž
2021/2022 4 KŠ Říčany 1925 2286 2234 Janouš Marek ŠK 64 Plzeň A 1955 1908 1 soutěž
2021/2022 3 KŠ Říčany 1925 2286 2234 Kotál Vít ŠA VŠTE České Budějovice 1685 1726 1 soutěž
2021/2022 2 KŠ Říčany 1925 2286 2234 Skýpala Ondřej TJ Kobylisy 2160 2146 1 soutěž
2021/2022 1 KŠ Říčany 1925 2286 2234 Hrbek Tomáš ŠK Dopravní podnik Praha - PORG 1810 1767 1 soutěž
2021/2022 4 BETSYS Říčany 1925 B 2402 2234 Tesař Patrik DDM Sokol Nymburk 2084 2094 1 soutěž
2021/2022 2 BETSYS Říčany 1925 B 2340 2234 Mikeš Jan Šachový klub Jičín z.s. 2327 2262 ½ soutěž
2021/2022 1 BETSYS Říčany 1925 B 2286 2234 Fráňa Tomáš TJ Jiskra Tanvald 2138 2139 1 soutěž
2021/2022 6 BETSYS Říčany 1925 2402 2234 Filipi Štěpán ŠK Sokol Vyšehrad 2208 2170 ½ soutěž
2021/2022 5 BETSYS Říčany 1925 2402 2234 Vybíral Zdeněk QCC České Budějovice 2170 2164 1 soutěž
2021/2022 1 BETSYS Říčany 1925 2286 2234 Ištoňa Martin TJ Pankrác 0 0 1 soutěž
2020/2021 7 KŠ Říčany 1925 2265 2188 Frank Adam BŠŠ Frýdek-Místek 2279 2158 1 soutěž
2020/2021 6 KŠ Říčany 1925 2265 2188 Pavlíček Lukáš ŠK Staré Město 1958 1957 1 soutěž
2020/2021 5 KŠ Říčany 1925 2265 2188 Dudek Vojtěch TJ Spartak Vlašim 2044 2002 1 soutěž
2020/2021 4 KŠ Říčany 1925 2265 2188 Zdechovský Tobiáš ŠŠPM Lipky HK 1956 1940 ½ soutěž
2020/2021 3 KŠ Říčany 1925 2229 2198 Macháček Jan Desko Liberec 1790 1786 1 soutěž
2020/2021 2 KŠ Říčany 1925 2229 2198 Rolinková Lucie Šachová akademie VŠTE 1782 1793 1 soutěž
2020/2021 1 KŠ Říčany 1925 2246 2198 Nechutný Michal Šachklub Sokol Klatovy 1813 1833 1 soutěž
2020/2021 7 KŠ Říčany 1925 2229 2198 Jirásko Miroslav ŠK Spartak DDM Ústí 1874 1808 1 soutěž
2020/2021 6 KŠ Říčany 1925 2229 2198 Macháček Jan Desko Liberec 1790 1786 1 soutěž
2020/2021 5 KŠ Říčany 1925 2229 2198 Husa Daniel Siesta Solution Unichess 1771 1818 1 soutěž
2020/2021 4 KŠ Říčany 1925 2246 2198 Nechutný Michal Šachklub Sokol Klatovy 1813 1833 1 soutěž
2020/2021 3 KŠ Říčany 1925 2246 2198 Rolinková Lucie Šachová akademie VŠTE 1792 1793 1 soutěž
2020/2021 2 KŠ Říčany 1925 2246 2198 Pecka Jan TJ Kobylisy 1729 1787 1 soutěž
2020/2021 1 BETSYS Říčany 1925 2246 2198 Hrdina Robin TJ Spartak Vlašim 2194 2187 0 soutěž
2019/2020 11 Klub šachistů Říčany 1925 2110 1954 Kohout Jan ŠK AD Jičín 1920 1886 ½ soutěž
2019/2020 10 Klub šachistů Říčany 1925 2110 1954 Daneš Filip Sparta Kutná Hora 1906 1956 1 soutěž
2019/2020 9 Klub šachistů Říčany 1925 2069 1954 Finěk Václav Desko Liberec 2220 2232 ½ soutěž
2019/2020 7 Klub šachistů Říčany 1925 1988 1954 Maláč Petr Sokol Mladá Boleslav 1999 1997 0 soutěž
2019/2020 6 Klub šachistů Říčany 1925 1988 1954 Jirk Aleš ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2140 2141 ½ soutěž
2019/2020 5 Klub šachistů Říčany 1925 1951 2008 Tregler Boris TJ Kobylisy B 1974 2019 ½ soutěž
2019/2020 4 Klub šachistů Říčany 1925 1891 2008 Bargel Martin TJ Neratovice B 2034 2067 1 soutěž
2019/2020 3 Klub šachistů Říčany 1925 1891 2008 Stehlík Jiří Sokol Kolín 1854 1839 1 soutěž
2019/2020 2 Klub šachistů Říčany 1925 1891 2008 Ďúran Tomáš ŠK Zikuda Turnov C 2145 2129 ½ soutěž
2019/2020 7 KŠ Říčany 1925 2110 1954 Gloser David 2222 ŠK Polabiny A 2228 2124 ½ soutěž
2019/2020 6 KŠ Říčany 1925 2110 1954 Frank Adam Beskydská šachová škola Frýdek-Místek 2260 2171 1 soutěž
2019/2020 5 KŠ Říčany 1925 2110 1954 Nezval Filip ŠK DURAS BVK Brno 1950 1905 1 soutěž
2019/2020 4 KŠ Říčany 1925 2110 1954 Dudek Vojtěch TJ Spartak Vlašim 2011 2024 0 soutěž
2019/2020 3 KŠ Říčany 1925 1988 1954 Flajšman Pavel Šachklub Sokol Klatovy 2174 2109 ½ soutěž
2019/2020 2 KŠ Říčany 1925 1951 2008 Lhotský František Desko Liberec 1944 1909 0 soutěž
2019/2020 1 KŠ Říčany 1925 1845 2008 Škrabánek Matěj ŠK Dopravní podnik Praha - PORG 1734 1773 1 soutěž
2019/2020 11 Klub šachistů Říčany 1925 B 2110 1954 Jordanov Mihail TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 2105 ½ soutěž
2019/2020 10 Klub šachistů Říčany 1925 B 2108 1954 Záhorbenský Jaroslav Sokol Bakov nad Jizerou B 2098 2082 1 soutěž
2019/2020 7 Klub šachistů Říčany 1925 B 2069 1954 Lochman Václav Sokol Mladá Boleslav B 2032 2018 ½ soutěž
2019/2020 5 Klub šachistů Říčany 1925 B 1988 2008 Hejda Antonín JOLY Lysá nad Labem D 1944 1982 1 soutěž
2019/2020 4 Klub šachistů Říčany 1925 B 1951 2008 Lizner Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 C 1908 1912 1 soutěž
2019/2020 3 Klub šachistů Říčany 1925 B 1891 2008 Křížek Kryštof JAWA Brodce A 1892 1964 ½ soutěž
2019/2020 2 Klub šachistů Říčany 1925 B 1891 2008 Strnad Michael Klub šachistů Říčany 1925 D 1734 1719 1 soutěž
2019/2020 1 Klub šachistů Říčany 1925 B 1845 2008 Bechyně Jaroslav ŠS Kostelec nad Černými lesy A 1990 2000 1 soutěž
2019/2020 7 KŠ Říčany 1925 1988 1954 Flajšman Pavel Šachklub Sokol Klatovy 2174 2109 ½ soutěž
2019/2020 6 KŠ Říčany 1925 1988 1954 Šeterle Matěj Šachový klub 64 Plzeň 1704 1737 1 soutěž
2019/2020 5 KŠ Říčany 1925 1951 2008 Husa Daniel Siesta Solution Unichess 1835 1842 ½ soutěž
2019/2020 4 KŠ Říčany 1925 1845 2008 Přenosil Julián 1.Novoborský ŠK 1520 1701 1 soutěž
2019/2020 3 KŠ Říčany 1925 1845 2008 Lhotský František Desko Liberec 1969 1909 0 soutěž
2019/2020 2 KŠ Říčany 1925 1845 2008 Pravda Kryštof TJ Kobylisy 1714 1664 1 soutěž
2019/2020 1 KŠ Říčany 1925 1845 2008 Škrabánek Matěj ŠK Dopravní podnik Praha - PORG 1734 1773 1 soutěž
2018/2019 5 Klub sachistu Ricany B 1614 1646 Kolomazník Jiří SK Revnice 0 1243 1 soutěž
2018/2019 4 Klub sachistu Ricany B 1614 1646 Flajšman Petr SK Dvorec 1835 1726 1 soutěž
2018/2019 3 Klub sachistu Ricany B 1614 1646 Schula Vojtěch Klub sachistu Ricany C 0 1257 1 soutěž
2018/2019 2 Klub sachistu Ricany B 1614 1646 Vasilev Dan TJ JAWA Brodce 1460 1418 1 soutěž
2018/2019 1 Klub sachistu Ricany B 1614 1646 Rezek Filip PROMAT OAZA Praha 1388 1446 ½ soutěž
2018/2019 7 Klub šachistů Říčany 1925 1853 1696 Steinová Kamila TJ Spartak Vlašim 1361 1360 1 soutěž
2018/2019 6 Klub šachistů Říčany 1925 1853 1696 Macháček Lukáš ŠK Staré Město 1702 1727 ½ soutěž
2018/2019 5 Klub šachistů Říčany 1925 1853 1696 Laurincová Kristýna BŠŠ Frýdek-Místek A 2014 2056 ½ soutěž
2018/2019 4 Klub šachistů Říčany 1925 1853 1696 Brožka Karel 2222 ŠK Polabiny 1789 1850 ½ soutěž
2018/2019 3 Klub šachistů Říčany 1925 1638 1696 Němeček Lukáš ŠK PORG Praha 1724 1751 1 soutěž
2018/2019 2 Klub šachistů Říčany 1925 1614 1646 Hák David Šachklub Sokol Klatovy 1933 1899 0 soutěž
2018/2019 10 KŠ Říčany 1925 E 1820 1696 Pecák Ivan ŠS Kostelec n.Č.lesy B 1675 1587 1 soutěž
2018/2019 4 KŠ Říčany 1925 E 1614 1646 Hosnedl Luboš KŠ Říčany 1925 F 0 1649 1 soutěž
2018/2019 9 Klub šachistů Říčany 1925 G 1820 1696 Švach Jan ŠK Řevnice A 1861 1868 ½ soutěž
2018/2019 8 Klub šachistů Říčany 1925 G 1820 1696 Daneš Filip TJ Kavalier Sázava A 1852 1925 1 soutěž
2018/2019 6 Klub šachistů Říčany 1925 G 1638 1696 Trmal Jaroslav Šachový klub Příbram Baník B 2150 2135 0 soutěž
2018/2019 5 Klub šachistů Říčany 1925 G 1638 1696 Tvrdý Jindřich KŠ Stříbrná Skalice A 1876 1898 ½ soutěž
2018/2019 4 Klub šachistů Říčany 1925 G 1614 1646 Fialka Miroslav JAWA Brodce B 2006 2013 0 soutěž
2018/2019 3 Klub šachistů Říčany 1925 G 1614 1646 Mandovec Antonín ŠK KDJS Sedlčany B 1793 1752 1 soutěž
2018/2019 1 Klub šachistů Říčany 1925 G 1614 1646 Zděnek Pavel Klub šachistů Říčany 1925 FB 1843 1788 1 soutěž
2018/2019 7 Klub šachistů Říčany 1925 1638 1696 Hák David Šachklub Sokol Klatovy 1986 1940 0 soutěž
2018/2019 6 Klub šachistů Říčany 1925 1638 1696 Němeček Lukáš ŠK PORG Praha 1724 1751 1 soutěž
2017/2018 6 Klub šachistů Říčany 1925 G 1523 1568 Lalouček Miroslav TJ Kavalier Sázava A 1733 1726 ½ soutěž
2017/2018 5 Klub šachistů Říčany 1925 G 1523 1568 Schill Daniel Sokol Neveklov 0 1353 1 soutěž
2017/2018 3 Klub šachistů Říčany 1925 G 1539 1568 Kuba Milan Šachový klub Příbram Baník B 0 1504 1 soutěž
2017/2018 11 Klub šach. Říčany 1925 H 1485 1568 Vopálka Filip Spartak Vlašim C 1198 1276 1 soutěž
2017/2018 9 Klub šach. Říčany 1925 H 1539 1568 Veselý Jan ŠK Pravonín 0 1206 1 soutěž
2017/2018 6 Klub šach. Říčany 1925 H 1523 1568 Křišťan Petr Sokol Struhařov B 0 1257 1 soutěž
2017/2018 4 Klub šach. Říčany 1925 H 1539 1568 Štecher Peter Stříbrná Skalice B 0 1544 0 soutěž
2017/2018 11 KŠ Říčany B 1485 1568 Barták Josef ŠK Řevnice 0 1200 1 soutěž
2017/2018 7 KŠ Říčany B 1523 1568 Vilímek Vít ŠK 64 Plzeň B 1448 1524 1 soutěž
2017/2018 6 KŠ Říčany B 1523 1568 Hronek Samuel ŠK 64 Plzeň A 0 1189 1 soutěž
2017/2018 5 KŠ Říčany B 1539 1568 Šimůnek Jakub Šimon VŠTE České Budějovice B 1568 1513 1 soutěž
2017/2018 2 KŠ Říčany B 1379 1579 Zeman Lukáš Spartak Vlašim B 1395 1429 1 soutěž