Hráč Tejček Bohumil

Tejček Bohumil

User Pic
Jméno: Tejček Bohumil
Oddíl: TJ Baník Sokolov ŠO
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1576
Elo mezinárodní: 1577
ID: 5523
FIDE ID: 335665
Rok narození: 1949
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 11 TJ Baník Sokolov A 1602 1600 Hodík Petr AVZO Františkovy Lázně A 0 1623 0 soutěž
2019/2020 4 TJ Baník Sokolov A 1609 1610 Lusk Jiří ŠK Karlovy Vary A 1738 1754 0 soutěž
2019/2020 2 TJ Baník Sokolov A 1616 1610 Bršťák Ondřej ŠK Valdštějn Cheb A 1725 1741 0 soutěž
2018/2019 9 TJ Baník Sokolov ŠO A 1628 1617 Kuttner Jaromír TJ Sp.Horní Slavkov 1431 1482 ½ soutěž
2018/2019 8 TJ Baník Sokolov ŠO A 1628 1617 Kopecký František TJ Tašovice A 1730 1721 0 soutěž
2017/2018 9 TJ Baník Sokolov ŠO B 1659 1642 Pelech Ondřej ŠK Valdštejn Cheb C 0 1334 1 soutěž
2017/2018 8 TJ Baník Sokolov ŠO B 1659 1642 Mottl Michal KŠ Tietz E 0 1589 ½ soutěž
2017/2018 7 TJ Baník Sokolov ŠO B 1661 1642 Červenka Jakub ŠK Spartak CHodov B 1336 1291 1 soutěž
2017/2018 6 TJ Baník Sokolov ŠO B 1661 1642 Tamáš Imrich TJ Olympie Hroznětín B 0 1574 ½ soutěž
2017/2018 5 TJ Baník Sokolov ŠO B 1661 1642 Ornet Tomáš TJ Olympie Hroznětín C 1646 1671 0 soutěž
2017/2018 4 TJ Baník Sokolov ŠO B 1659 1642 Bartošová Kateřina KŠ Tietz F 0 1333 1 soutěž
2017/2018 3 TJ Baník Sokolov ŠO B 1659 1642 Bojtár Martin ŠK Caissa Nová Role B 1636 1651 ½ soutěž
2017/2018 1 TJ Baník Sokolov ŠO B 1661 1642 Pospíšil Adolf ŠK Karlovy Vary C 1683 1674 1 soutěž
2017/2018 10 TJ Baník Sokolov ŠO 1659 1642 Minařík Petr ŠK Kladno 1809 1785 ½ soutěž
2017/2018 9 TJ Baník Sokolov ŠO 1661 1642 Turner Radek TJ Šakal Kozolupy 2016 2045 0 soutěž
2016/2017 11 TJ Baník Sokolov ŠO B 1652 1644 Klejna Aleš TJ Jiskra Aš 1410 ½ soutěž
2016/2017 10 TJ Baník Sokolov ŠO B 1652 1644 Nouri Ali ŠK Valdštejn Cheb B 1575 ½ soutěž
2016/2017 9 TJ Baník Sokolov ŠO B 1652 1644 Grieč Milan TJ Olympie Hroznětín 1628 1597 1 soutěž
2016/2017 8 TJ Baník Sokolov ŠO B 1652 1644 Krejnický Martin Karlovarský šachklub Tietz D 1450 ½ soutěž
2016/2017 7 TJ Baník Sokolov ŠO B 1652 1644 Šťastný Jiří TJ Tašovice B 1706 1710 1 soutěž
2016/2017 6 TJ Baník Sokolov ŠO B 1652 1644 Jacko Pavel ŠK Global Sokolov 1581 ½ soutěž
2016/2017 5 TJ Baník Sokolov ŠO B 1652 1644 Kopecký František ŠK Karlovy Vary B 1752 1738 ½ soutěž
2016/2017 3 TJ Baník Sokolov ŠO B 1652 1644 Vlasák Marcel ŠK Spartak Chodov 1685 ½ soutěž
2016/2017 2 TJ Baník Sokolov ŠO B 1652 1644 Doležálek Čestmír TJ Baník Habartov B 1703 1768 0 soutěž
2016/2017 1 TJ Baník Sokolov ŠO B 1652 1644 Dubský Lukáš TJ Sokol Teplá 1100 1 soutěž
2015/2016 10 Baník Sokolov ŠO A 1652 1644 Fomin Oleh AVZO- STSČ Františkovy Lázně 1562 1 soutěž
2015/2016 8 Baník Sokolov ŠO A 1652 1644 Srba Stanislav ŠK Spartak Chodov A 1636 1614 0 soutěž
2015/2016 2 Baník Sokolov ŠO A 1652 1644 Lusk Jiří ŠK Karlovy Vary B 1744 1 soutěž
2015/2016 11 TJ Baník Sokolov ŠO B 1652 1644 Müller Vladimír TJ Tašovice B 1643 1665 0 soutěž
2015/2016 10 TJ Baník Sokolov ŠO B 1652 1644 Irovský Adam KŠ Tietz Karlovy Vary D 1194 1 soutěž
2015/2016 9 TJ Baník Sokolov ŠO B 1652 1644 Husák Vasil TJ Ostrov B 1562 1 soutěž
2015/2016 8 TJ Baník Sokolov ŠO B 1652 1644 Doležálek Čestmír TJ Baník Habartov B 1703 1768 ½ soutěž
2015/2016 7 TJ Baník Sokolov ŠO B 1652 1644 Cibulka Václav ŠK Valdštejn Cheb B 1658 ½ soutěž
2015/2016 5 TJ Baník Sokolov ŠO B 1652 1644 Železník Ondřej KŠ Tietz Karlovy Vary E 1125 1 soutěž
2015/2016 4 TJ Baník Sokolov ŠO B 1652 1644 Nováček Miroslav ŠK Global Sokolov 1689 ½ soutěž
2015/2016 2 TJ Baník Sokolov ŠO B 1652 1644 Janoušek Ladislav TJ Olympie Hroznětín 1705 1708 0 soutěž
2015/2016 1 TJ Baník Sokolov ŠO B 1652 1644 Randák Richard ŠK Spartak Chodov B 1479 1517 0 soutěž
2014/2015 3 TJ Baník Sokolov ŠO A 1689 1657 Hodík Petr AVZO Františkovy Lázně 1639 0 soutěž
2014/2015 9 TJ Baník Sokolov ŠO C 1689 1657 Bača Petr TJ Olympie Hroznětín B 1355 1 soutěž
2014/2015 8 TJ Baník Sokolov ŠO C 1689 1657 Kropáček Jan TJ Jiskra Aš B 1000 1 soutěž
2014/2015 7 TJ Baník Sokolov ŠO C 1689 1657 Špreňar Petr ŠK K-servis Cheb B 1000 1 soutěž
2014/2015 5 TJ Baník Sokolov ŠO C 1689 1657 Krejnický Martin Karlovarský šachklub Tietz E 1385 ½ soutěž
2014/2015 3 TJ Baník Sokolov ŠO C 1689 1657 Pospíšil Adolf ŠK Karlovy Vary C 1698 1715 0 soutěž
2014/2015 1 TJ Baník Sokolov ŠO C 1689 1657 Gárský Pavel ŠK Spartak Chodov C 1480 1 soutěž
2014/2015 9 TJ Baník Sokolov ŠO B 1689 1657 Veselovský Miroslav ŠK Karlovy Vary B 1672 0 soutěž
2014/2015 8 TJ Baník Sokolov ŠO B 1689 1657 Jahodka Josef Karlovarský šachklub Tietz D 1595 ½ soutěž
2014/2015 6 TJ Baník Sokolov ŠO B 1689 1657 Vachulka Václav Baník Habartov B 1645 1595 1 soutěž
2014/2015 5 TJ Baník Sokolov ŠO B 1689 1657 Hujsl Jan TJ Olympie Hroznětín A 1602 ½ soutěž
2014/2015 4 TJ Baník Sokolov ŠO B 1689 1657 Randák Richard ŠK Spartak Chodov B 1488 1530 1 soutěž
2014/2015 1 TJ Baník Sokolov ŠO B 1689 1657 Špreňar Petr ŠK K-servis Cheb A 1000 1 soutěž
2013/2014 11 TJ Baník Sokolov ŠO C 1734 1679 Dědek Miloš Karlovarský šachklub Tietz E 1386 ½ soutěž
2013/2014 10 TJ Baník Sokolov ŠO C 1734 1679 Grieč Ladislav TJ Olympie Hroznětín B 1000 1 soutěž
2013/2014 9 TJ Baník Sokolov ŠO C 1734 1679 Srba Stanislav ŠK Spartak Chodov C 1609 1588 1 soutěž
2013/2014 8 TJ Baník Sokolov ŠO C 1734 1679 Kirsch Aleš TJ Jiskra Aš B 1000 1 soutěž
2013/2014 5 TJ Baník Sokolov ŠO C 1734 1679 Fiala Rostislav TJ Olympie Hroznětín C 1431 1 soutěž
2013/2014 4 TJ Baník Sokolov ŠO C 1734 1679 Pavlík Pavel TJ Tašovice B 1655 1618 1 soutěž
2013/2014 3 TJ Baník Sokolov ŠO C 1734 1679 Stuška Přemysl ŠK Spartak Chodov B 1790 1794 1 soutěž
2013/2014 2 TJ Baník Sokolov ŠO C 1734 1679 Latislav Martin TJ Ostrov B 1567 0 soutěž
2013/2014 1 TJ Baník Sokolov ŠO C 1734 1679 Skokan Zdeněk ŠK K-servis Cheb 1987 1997 0 soutěž
2013/2014 10 TJ Baník Sokolov B 1734 1679 Dědek Miloš Karlovarský šachklub Tietz D 1386 1 soutěž
2013/2014 8 TJ Baník Sokolov B 1734 1679 Čaloun Petr ŠK Spartak Chodov 1523 ½ soutěž
2013/2014 5 TJ Baník Sokolov B 1734 1679 Hrbek Ivan TJ Baník Habartov B 1459 1 soutěž
2013/2014 4 TJ Baník Sokolov B 1734 1679 Poláček Michal TJ Olympie Hroznětín 1000 1 soutěž
2013/2014 3 TJ Baník Sokolov B 1734 1679 Vítek Pavel ŠK Mariánské Lázně 1 soutěž
2013/2014 1 TJ Baník Sokolov B 1734 1679 Hájek Jiří TJ Jiskra Aš 1546 ½ soutěž
2012/2013 11 TJ Baník Sokolov ŠO C 1732 1639 Míšek Jan TJ Lokomotiva Cheb 1938 1901 ½ soutěž
2012/2013 10 TJ Baník Sokolov ŠO C 1732 1639 Tezner Vincenc TJ Tašovice B 1515 1 soutěž
2012/2013 9 TJ Baník Sokolov ŠO C 1732 1639 Randák Richard ŠK Spartak Chodov C 1306 1 soutěž
2012/2013 8 TJ Baník Sokolov ŠO C 1732 1639 Bača Petr TJ Olympie Hroznětín C 1000 1 soutěž
2012/2013 7 TJ Baník Sokolov ŠO C 1732 1639 Hajšman Martin Karlovarský šachklub D 1644 1654 0 soutěž
2012/2013 6 TJ Baník Sokolov ŠO C 1732 1639 Hüttner Miloš Karlovarský šachklub E 2002 1976 ½ soutěž
2012/2013 5 TJ Baník Sokolov ŠO C 1732 1639 Novotná Kristýna ŠK Karlovy Vary C 1562 0 soutěž
2012/2013 3 TJ Baník Sokolov ŠO C 1732 1639 Vávra David ŠK Spartak Chodov B 1565 ½ soutěž
2012/2013 2 TJ Baník Sokolov ŠO C 1732 1639 Kriegel Karel TJ Olympie Hroznětín B 1424 ½ soutěž
2012/2013 9 TJ Baník Sokolov B 1732 1639 Hájek Jiří TJ Jiskra Aš 1524 0 soutěž
2012/2013 8 TJ Baník Sokolov B 1732 1639 Peuker František AVZO Františkovy Lázně 1723 ½ soutěž
2012/2013 7 TJ Baník Sokolov B 1732 1639 Srba Stanislav ŠK Spartak Chodov 1250 1 soutěž
2012/2013 5 TJ Baník Sokolov B 1732 1639 Hrbek Ivan Baník Habartov B 1000 1 soutěž
2012/2013 4 TJ Baník Sokolov B 1732 1639 Šott Václav ŠK Mariánské Lázně 1844 0 soutěž
2012/2013 3 TJ Baník Sokolov B 1732 1639 Janoušek Ladislav TJ Olympie Hroznětín 1693 1644 1 soutěž
2012/2013 2 TJ Baník Sokolov B 1732 1639 Maťha Josef ŠK Global Sokolov B 1614 1 soutěž
2011/2012 7 TJ Baník Sokolov ŠO D 1671 Srba Stanislav Spartak Chodov B 1767 ½ soutěž
2011/2012 6 TJ Baník Sokolov ŠO D 1671 Mottl Michal Karlovarský šachklub Tietz D 1509 ½ soutěž
2011/2012 5 TJ Baník Sokolov ŠO D 1671 Sedlák Josef TJ Olympie Hroznětín B 1000 1 soutěž
2011/2012 3 TJ Baník Sokolov ŠO D 1671 Vlasák Marcel Spartak Chodov C 1637 1 soutěž
2011/2012 2 TJ Baník Sokolov ŠO D 1671 Kalinkin Ivan Lokomotiva Cheb 1000 1 soutěž
2011/2012 1 TJ Baník Sokolov ŠO D 1671 Rams Milan TJ Olympie Hroznětín A 1685 1 soutěž
2011/2012 9 TJ Baník Sokolov C 1671 Otmar Bedřich ŠK Karlovy Vary B 1642 0 soutěž
2011/2012 8 TJ Baník Sokolov C 1671 Hajšman Martin ŠK Caissa Nová Role 1629 1647 0 soutěž
2011/2012 7 TJ Baník Sokolov C 1671 Hladký Petr ŠK Global Sokolov B 1793 1701 1 soutěž
2011/2012 5 TJ Baník Sokolov C 1671 Plomitzer Gustav Spartak Chodov 1717 0 soutěž
2011/2012 4 TJ Baník Sokolov C 1671 Šott Václav ŠK Mariánské Lázně 1846 ½ soutěž
2011/2012 3 TJ Baník Sokolov C 1671 Hodík Petr AVZO Františkovy Lázně 1100 0 soutěž
2011/2012 2 TJ Baník Sokolov C 1671 Klejna Aleš TJ Jiskra Aš 1396 0 soutěž
2011/2012 1 TJ Baník Sokolov C 1671 Latislav Milan TJ Ostrov B 1608 ½ soutěž
2010/2011 7 TJ Baník Hexion Sokolov D 1683 Macho Miloslav Lokomotiva Cheb B 1250 ½ soutěž
2010/2011 6 TJ Baník Hexion Sokolov D 1683 Vlasák Marcel Spartak Chodov C 1624 ½ soutěž
2010/2011 5 TJ Baník Hexion Sokolov D 1683 Stuška Přemysl Spartak Chodov B 1752 ½ soutěž
2010/2011 3 TJ Baník Hexion Sokolov D 1683 Mottl Michal Karlovarský šachklub Tietz D 1408 ½ soutěž
2010/2011 2 TJ Baník Hexion Sokolov D 1683 Ornet Tomáš TJ Olympie Hroznětín B 1657 ½ soutěž
2010/2011 1 TJ Baník Hexion Sokolov D 1683 Novotná Kristýna ŠK Karlovy Vary C 1513 ½ soutěž
2010/2011 9 TJ Baník Hexion Sokolov C 1683 Pošvář Jiří ŠK Caissa Nová Role 1693 0 soutěž
2010/2011 8 TJ Baník Hexion Sokolov C 1683 Friesecký Tomáš TJ Olympie Hroznětín 1653 ½ soutěž
2010/2011 7 TJ Baník Hexion Sokolov C 1683 Blodig Constantin AVZO Františkovy Lázně 1000 0 soutěž
2010/2011 6 TJ Baník Hexion Sokolov C 1683 Otmar Bedřich ŠK Karlovy Vary B 1669 1 soutěž
2010/2011 5 TJ Baník Hexion Sokolov C 1683 Žaloudek Jiří Baník Habartov B 1631 ½ soutěž
2010/2011 4 TJ Baník Hexion Sokolov C 1683 Hladký Petr ŠK Global Sokolov B 1734 1 soutěž
2010/2011 2 TJ Baník Hexion Sokolov C 1683 Tišer Jiří ŠK Mariánské Lázně 1766 ½ soutěž
2010/2011 1 TJ Baník Hexion Sokolov C 1683 Mestl Martin Spartak Chodov 1584 ½ soutěž
2009/2010 11 Baník Hexion Sokolov C 1697 Varga Ivan TJ Tašovice B 1736 ½ soutěž
2009/2010 10 Baník Hexion Sokolov C 1697 Šíbl Václav AVZO Františkovy Lázně 1959 0 soutěž
2009/2010 9 Baník Hexion Sokolov C 1697 Husák Vasil TJ Ostrov B 1588 1 soutěž
2009/2010 8 Baník Hexion Sokolov C 1697 Doležálek Čestmír Baník Habartov B 1737 1 soutěž
2009/2010 7 Baník Hexion Sokolov C 1697 Chura Michal Spartak Horní Slavkov 1928 ½ soutěž
2009/2010 6 Baník Hexion Sokolov C 1697 Košek Lubomír ŠK Karlovy Vary C 1793 0 soutěž
2009/2010 4 Baník Hexion Sokolov C 1697 Havlíček František ŠK Global Sokolov B 1678 ½ soutěž
2009/2010 3 Baník Hexion Sokolov C 1697 Tišer Jiří ŠK Mariánské Lázně 1765 0 soutěž
2009/2010 2 Baník Hexion Sokolov C 1697 Klejna Aleš TJ Jiskra Aš 1328 0 soutěž
2009/2010 1 Baník Hexion Sokolov C 1697 Klímek Petr Baník Hexion Sokolov B 1876 0 soutěž
2008/2009 8 Baník Hexion Sokolov "D" 1733 Koller Martin TJ Spartak Chodov "B" 1622 ½ soutěž
2008/2009 7 Baník Hexion Sokolov "D" 1733 Rams Milan TJ Olympie Hroznětín "A" 1 soutěž
2008/2009 6 Baník Hexion Sokolov "D" 1733 Latislav Martin TJ Ostrov "B" 1477 0 soutěž
2008/2009 5 Baník Hexion Sokolov "D" 1733 Müller Miloš Karlovarský šachklub Tietz "D" 1634 0 soutěž
2008/2009 4 Baník Hexion Sokolov "D" 1733 Mitáček Josef TJ Lokomotiva Cheb "B" 1766 0 soutěž
2008/2009 3 Baník Hexion Sokolov "D" 1733 Ornet Tomáš TJ Olympie Hroznětín "B" 1476 1 soutěž
2008/2009 2 Baník Hexion Sokolov "D" 1733 Frai Patrik TJ Spartak Chodov "C" 1 soutěž
2008/2009 1 Baník Hexion Sokolov "D" 1733 Černohous Ondřej ŠK Karlovy Vary "D" 1667 1 soutěž
2008/2009 11 Baník Hexion Sokolov C 1733 Zícha Radoslav TJ Spartak Chodov 1333 ½ soutěž
2008/2009 10 Baník Hexion Sokolov C 1733 Růžička Dušan Baník Habartov B 0 soutěž
2008/2009 9 Baník Hexion Sokolov C 1733 ŠK Mariánské Lázně 1 soutěž
2008/2009 8 Baník Hexion Sokolov C 1733 Firýt Antonín TJ Jiskra Aš 0 soutěž
2008/2009 7 Baník Hexion Sokolov C 1733 Hladký Petr ŠK Global Sokolov B 1547 1 soutěž
2008/2009 6 Baník Hexion Sokolov C 1733 Střela Petr TJ Tašovice B 0 soutěž
2008/2009 5 Baník Hexion Sokolov C 1733 Mach Pavel ŠK Caissa Nová Role 1530 1 soutěž
2008/2009 4 Baník Hexion Sokolov C 1733 Otmar Bedřich ŠK Karlovy Vary B 1665 1 soutěž
2008/2009 3 Baník Hexion Sokolov C 1733 Prokop Štefan ŠK Karlovy Vary C 1250 1 soutěž
2008/2009 2 Baník Hexion Sokolov C 1733 Dubský Lukáš TJ Sokol Teplá 1100 1 soutěž
2008/2009 1 Baník Hexion Sokolov C 1733 Latislav Milan TJ Ostrov 1650 0 soutěž
2007/2008 11 Baník Hexion Sokolov C 1638 Beneš Jan Karlovarský šachklub Tietz C 1765 0 soutěž
2007/2008 10 Baník Hexion Sokolov C 1638 Kohout René TJ Jiskra Aš 1 soutěž
2007/2008 9 Baník Hexion Sokolov C 1638 Hujsl Jan TJ Olympie Hroznětín 0 soutěž
2007/2008 8 Baník Hexion Sokolov C 1638 Zábrodský Zdeněk Global Sokolov B 1716 0 soutěž
2007/2008 7 Baník Hexion Sokolov C 1638 Klíma Václav ŠK Karlovy Vary B 1761 ½ soutěž
2007/2008 6 Baník Hexion Sokolov C 1638 Sedněv Radek ŠK Karlovy Vary C 1434 ½ soutěž
2007/2008 5 Baník Hexion Sokolov C 1638 Žikavský Rudolf TJ Ostrov B 1603 1 soutěž
2007/2008 4 Baník Hexion Sokolov C 1638 Rak Pavel ŠK Caissa Nová Role 1680 0 soutěž
2007/2008 3 Baník Hexion Sokolov C 1638 Tišer Jiří ŠK Mariánské Lázně 1728 0 soutěž
2007/2008 2 Baník Hexion Sokolov C 1638 Vachulka Jiří Baník Habartov B 1538 1 soutěž
2007/2008 1 Baník Hexion Sokolov C 1638 Škaloud Zdeněk TJ Spartak Chodov 1602 1 soutěž
2007/2008 7 Baník Hexion Sokolov D 1638 Jahodka Josef Karlovarský šachklub Tietz D 1556 1 soutěž
2007/2008 6 Baník Hexion Sokolov D 1638 Ornet Tomáš TJ Olympie Hroznětín B 1484 0 soutěž
2007/2008 5 Baník Hexion Sokolov D 1638 Benda Petr TJ Čechie Dalovice 1562 0 soutěž
2007/2008 4 Baník Hexion Sokolov D 1638 Škaloud Zdeněk Spartak Chodov B 1602 ½ soutěž
2007/2008 3 Baník Hexion Sokolov D 1638 Frydrýn Zdeněk ŠK Karlovy Vary D 1639 ½ soutěž
2007/2008 2 Baník Hexion Sokolov D 1638 Klepal Martin TJ Sokol Teplá 1847 ½ soutěž
2007/2008 1 Baník Hexion Sokolov D 1638 Müller Vladimír TJ Tašovice B 1623 0 soutěž
2006/2007 11 Baník Chemacryl Sokolov C 1640 Doležal Rudolf ŠK Mariánské Lázně 1624 0 soutěž
2006/2007 10 Baník Chemacryl Sokolov C 1640 Terek Zoltán ŠK Karlovy Vary B ½ soutěž
2006/2007 9 Baník Chemacryl Sokolov C 1640 Cibulka Václav Slavoj Kynšperk nad Ohří 1733 ½ soutěž
2006/2007 8 Baník Chemacryl Sokolov C 1640 Zábrodský Zdeněk ŠK Global Sokolov B 1721 ½ soutěž
2006/2007 7 Baník Chemacryl Sokolov C 1640 Douda Čeněk TJ Ostrov B 1362 0 soutěž
2006/2007 6 Baník Chemacryl Sokolov C 1640 Reich Adam ŠK Karlovy Vary C 1264 1 soutěž
2006/2007 5 Baník Chemacryl Sokolov C 1640 Beneš Jan Karlovarský šachklub Tietz C 1741 0 soutěž
2006/2007 4 Baník Chemacryl Sokolov C 1640 Kopecký František TJ Tašovice ½ soutěž
2006/2007 2 Baník Chemacryl Sokolov C 1640 Roman Jiří ŠK Caissa Nová Role 1564 0 soutěž
2006/2007 11 BCH Sokolov D 1640 Rödig Jan Ol.Hroznětín A 1820 1 soutěž
2006/2007 10 BCH Sokolov D 1640 Priesol Tomáš Sp.Chodov A 1584 0 soutěž
2006/2007 9 BCH Sokolov D 1640 Kuželka Václav Baník Habartov C 1713 1 soutěž
2006/2007 8 BCH Sokolov D 1640 Dušek Tomáš Jiskra Aš 0 soutěž
2006/2007 6 BCH Sokolov D 1640 Weiner Jiří Ol.Hroznětín B ½ soutěž
2006/2007 5 BCH Sokolov D 1640 Vlasák Marcel Sp.Chodov B 1531 ½ soutěž
2006/2007 4 BCH Sokolov D 1640 Frydrýn Zdeněk ŠK Draci D 1631 1 soutěž
2006/2007 3 BCH Sokolov D 1640 Klepal Martin Sokol Teplá 1918 1 soutěž
2006/2007 1 BCH Sokolov D 1640 Benda Petr Čechie Dalovice 1574 ½ soutěž
2005/2006 11 Chemacryl Sok. B 1645 Stehlík Jan Slavoj Kynšperk 1522 ½ soutěž
2005/2006 10 Chemacryl Sok. B 1645 Müller Vladimír TJ Tašovice 1614 ½ soutěž
2005/2006 9 Chemacryl Sok. B 1645 Škaloud Zdeněk Spartak Chodov 1561 1 soutěž
2005/2006 7 Chemacryl Sok. B 1645 Vachulka Václav Baník Habartov B 1 soutěž
2005/2006 5 BCH Sokolov C 1645 Kornel Vlastimil Global Sokolov B 1704 1 soutěž
2005/2006 4 BCH Sokolov C 1645 Koller Martin Spartak Chodov B 1347 1 soutěž
2005/2006 3 BCH Sokolov C 1645 Dušek Tomáš TJ Jiskra Aš ½ soutěž
2005/2006 2 BCH Sokolov C 1645 Jagulak Michal Baník Habartov C 1 soutěž
2005/2006 1 BCH Sokolov C 1645 Černý Martin BCH Sokolov D 1 soutěž
2004/2005 7 Banik Eastman C 1673 Klíma Bohumil B.Habartov C 1000 1 soutěž
2004/2005 5 Banik Eastman C 1673 Holeš Michal Banik Eastman D 1 soutěž
2004/2005 4 Banik Eastman C 1673 Krejčí Tomáš Jiskra As 1676 1 soutěž
2004/2005 3 Banik Eastman C 1673 Hrůza Miroslav B.Habartov B 2017 0 soutěž
2004/2005 2 Banik Eastman C 1673 Jacko Pavel Global Sokolov B 1577 0 soutěž
2004/2005 5 B Eastman SokolovB 1673 Růžičková Helena TJ Tašovice 1527 1 soutěž
2003/2004 9 B Eastman SokolovC 1714 Müller Miloš KŠ-Tietz C 1695 ½ soutěž
2003/2004 8 B Eastman SokolovC 1714 Vlasák Lukáš Spartak Chodov 1520 0 soutěž
2003/2004 7 B Eastman SokolovC 1714 Šimeček Jan Slovan Mar.Lázně 1860 0 soutěž
2003/2004 6 B Eastman SokolovC 1714 Janek Drahomír Spartak H.SlavkovB ½ soutěž
2003/2004 5 B Eastman SokolovC 1714 Maťha Josef ŠK Global Sokolov 1676 1 soutěž
2003/2004 4 B Eastman SokolovC 1714 Lusk Jiří TJ Tašovice 1684 ½ soutěž
2003/2004 3 B Eastman SokolovC 1714 Košek Lubomír ŠK Karlovy Vary B 1724 0 soutěž
2003/2004 2 B Eastman SokolovC 1714 Sýkora Robert Caissa Nová Role 1782 0 soutěž
2003/2004 7 Baník Eastman D 1714 Doležal Rudolf Lokomotiva Cheb B 1641 ½ soutěž
2003/2004 6 Baník Eastman D 1714 Krawczak Jacek Baník Habartov B 1 soutěž
2003/2004 4 Baník Eastman D 1714 Kornel Vlastimil Global Sokolov B 1722 0 soutěž