Hráč Dvořák David

Dvořák David

User Pic
Jméno: Dvořák David
Oddíl: Šachový klub Lípa, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1772
Elo mezinárodní: 1795
ID: 14809
FIDE ID: 331937
Rok narození: 1992
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2016/2017 2 B ŠK Lípa C 1798 1773 Bednář Jan DDM Třebechovice p. O. B 1144 1
2015/2016 11 Č ŠK Lípa D 1798 1773 Harantík Josef TJ Lokomotiva Trutnov 1682 1646 ½
2014/2015 7 B ŠK Lípa E 1798 1771 Walter Jaroslav TJ Sokol Hradec Králové D 1772 1739 1
2014/2015 5 B ŠK Lípa E 1798 1771 Kratochvíl Jiří ŠK ORTEX-RETA C Hradec Králové 1849 1783 ½
2014/2015 3 B ŠK Lípa E 1798 1771 Rejnuš Josef TJ Sokol Hradec Králové C 1615 1600 ½
2014/2015 2 Č ŠK Lípa E 1798 1771 Kroužek Bohuslav ŠK ORTEX-RETA B Hradec Králové 1628 1700 ½
2012/2013 7 B ŠK Lípa B 1817 1775 Tomášů Martin ŠK Sobotka 1653 1695 0
2012/2013 2 Č ŠK Lípa B 1817 1775 Šmíd Jaroslav ŠK Lípa A 2009 2008 0
2012/2013 10 Č ŠK Lípa D 1817 1775 Luštinec Vladimír TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1996 1953 0
2012/2013 9 Č ŠK Lípa D 1817 1775 Palij Lubomír Sokol Hradec Králové 1890 1917 0
2012/2013 7 Č ŠK Lípa D 1817 1775 Janák Jaroslav TJ Spartak Vrchlabí B 1840 1
2012/2013 6 B ŠK Lípa D 1817 1775 Pražák Matouš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1759 1773 1
2012/2013 2 B ŠK Lípa D 1817 1775 Nedbal Rudolf ŠK AD Jičín D 1776 ½
2011/2012 7 B ŠK Lípa D 1815 1760 Bukvic Jiří TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1729 ½
2011/2012 5 B ŠK Lípa D 1815 1760 Lelek Petr TJ Lázně Bělohrad 1746 1
2011/2012 2 Č ŠK Lípa D 1815 1760 Jedličková Petra ŠK Lípa C 1503 1528 1
2010/2011 11 B ŠK Polymar Lípa D 1785 Peroutka Ivo Slovan Broumov B 1912 1
2010/2011 10 Č ŠK Polymar Lípa D 1785 Gregor Jiří ŠK Dobruška 1700 1
2010/2011 8 Č ŠK Polymar Lípa D 1785 Kožúšek Slavomír DDM Kostelec n. Orl. A 1739 0
2010/2011 7 B ŠK Polymar Lípa D 1785 Bažant Zdeněk Sněžka TJ Náchod B 1879 1
2010/2011 6 Č ŠK Polymar Lípa D 1785 Jungwirth Stanislav Sokol Jukov Červený Kostelec 1701 0
2010/2011 5 Č ŠK Polymar Lípa D 1785 Mádr Tomáš Jiskra Česká Skalice 1648 0
2010/2011 3 Č ŠK Polymar Lípa D 1785 Borůvka Milan TJ Jiskra Jaroměř B 1917 ½
2010/2011 2 B ŠK Polymar Lípa D 1785 Duch Robert TJ Hronov B 1876 ½
2010/2011 1 Č ŠK Polymar Lípa D 1785 Dusbaba Petr Niki TJ Náchod C 1830 0
2010/2011 10 Č ŠK Polymar Lípa B 1785 Vochozka Jindřich TJ Slavia Hradec Králové C 1813 ½
2010/2011 8 Č ŠK Polymar Lípa B 1785 Smolej Lukáš Sokol Hradec Králové 1802 0
2010/2011 2 B ŠK Polymar Lípa B 1785 Ruda Ondřej ŠK Polymar Lípa A 2065 0
2009/2010 9 Č SK Lipa D 1799 Tauchman Vladimír Sokol Dubenec ½
2009/2010 8 B SK Lipa D 1799 Slavík Libor Trebechovice B 1860 ½
2009/2010 7 Č SK Lipa D 1799 Steiner Pavel Slavia Hradec Kralove E 1808 0
2009/2010 5 Č SK Lipa D 1799 Wagner Vojtěch Ortex-Reta Juniori - Hradec Kralove 1391 1
2009/2010 3 Č SK Lipa D 1799 Šolín Václav Trebechovice C 1630 0
2009/2010 2 B SK Lipa D 1799 Mádr Tomáš Ceska Skalice B 1508 ½
2009/2010 1 B SK Lipa D 1799 Ruda Ondřej SK Lipa E 2065 ½
2009/2010 8 Č Sokol Hradec Králové 1799 Fiala Milan SK HSM Trutnov 1544 1
2009/2010 2 B Sokol Hradec Králové 1799 Volman Václav TJ Lomnice nad Popelkou 1693 1
2008/2009 7 Č TJ Jiskra Hořice 1908 Bujnošek Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek 1879 0
2008/2009 5 Č TJ Jiskra Hořice 1908 Týn Marek TJ Slovan Havířov 1738 ½
2008/2009 3 B TJ Jiskra Hořice 1908 Dobiáš Daniel SK OAZA Praha 1480 1
2008/2009 11 Č Sokol Hradec Králové 1908 Kulhánek František Slovan Broumov B 1484 1
2008/2009 10 B Sokol Hradec Králové 1908 Borůvka Jiří TJ Sokol Vrchoviny A 1776 1
2008/2009 8 B Sokol Hradec Králové 1908 Kubeček Jan DDM Třebechovice 1605 0
2008/2009 7 B Sokol Hradec Králové 1908 Havrda Josef Jiskra Česká Skalice A 1825 0
2008/2009 6 Č Sokol Hradec Králové 1908 Klíma David Spartak Rychnov n. Kn. A 1836 0
2008/2009 5 B Sokol Hradec Králové 1908 Přibík Petr Slavia Hradec Králové D 2014 1
2008/2009 4 Č Sokol Hradec Králové 1908 Rošková Kateřina Jiskra Jaroměř B 1415 1
2008/2009 3 B Sokol Hradec Králové 1908 Kožúšek Slavomír DDM Kostelec n. Orl. A 1679 ½
2008/2009 2 Č Sokol Hradec Králové 1908 Jungwirth Stanislav Sokol Červený Kostelec A 1670 1
2008/2009 1 B Sokol Hradec Králové 1908 Ševčík Radek ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n.Kn. C 1402 1
2008/2009 11 B ŠK Polymar Lípa B 1908 Hradecký Ivo Slovan Broumov 2115 0
2008/2009 10 Č ŠK Polymar Lípa B 1908 Tichý Miroslav TJ Slavia Hradec Králové C 2056 0
2008/2009 9 B ŠK Polymar Lípa B 1908 Cerha Michal Sněžka TJ Náchod A 2096 0
2008/2009 7 Č ŠK Polymar Lípa B 1908 Čeřovský Leoš TJ Dvůr Králové nad Labem 1971 0
2008/2009 6 B ŠK Polymar Lípa B 1908 Vágner Patrik NIKI TJ Náchod C 1666 0
2008/2009 5 Č ŠK Polymar Lípa B 1908 Baláž René TJ Jiskra Hořice 2068 ½
2008/2009 4 B ŠK Polymar Lípa B 1908 Daniel Jiří ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 1992 0
2008/2009 3 Č ŠK Polymar Lípa B 1908 Kubec Jiří Sněžka TJ Náchod B 1813 1
2008/2009 2 B ŠK Polymar Lípa B 1908 Fiedler Bedřich ŠK Lípa A 2095 0
2008/2009 1 Č ŠK Polymar Lípa B 1908 Krňávek Michal Šachklub AD Jičín B 1996 ½
2008/2009 7 Č TJ Jiskra Hořice 1908 Vaníček Vojtěch Jiskra RMSK Nový Bydžov 1564 ½
2008/2009 6 B TJ Jiskra Hořice 1908 Dobiáš Daniel SK OAZA Praha 1480 1
2008/2009 5 Č TJ Jiskra Hořice 1908 Macháň Jan Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 1608 1
2007/2008 7 B Jiskra RMSK Nový Bydžov A 1747 Kolašín Jan A64 Grygov 1953 0
2007/2008 6 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov A 1747 Fusek Lukáš ŠK SŠŠ Staré Město A 1816 1
2007/2008 5 B Jiskra RMSK Nový Bydžov A 1747 Dvořák Martin Šachový klub Lokomotiva Brno 2036 0
2007/2008 4 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov A 1747 Bujnošek Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek B 1820 0
2007/2008 3 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov A 1747 Souček Jakub Jiskra Hořice 2008 1
2007/2008 2 B Jiskra RMSK Nový Bydžov A 1747 Růžička Václav TJ Tourist Biomedica Říčany A 1920 1
2007/2008 1 B Jiskra RMSK Nový Bydžov A 1747 Kalužný Michal TJ Bonex Teplice 1745 1
2007/2008 11 B ŠK Lípa B 1747 Groh Ladislav TJ Lázně Bělohrad 1661 ½
2007/2008 10 Č ŠK Lípa B 1747 Vaňková Marcela Jiskra RMSK Nový Bydžov 2041 ½
2007/2008 9 B ŠK Lípa B 1747 Kopřiva Pavel ŠK HSM Trutnov 1
2007/2008 8 Č ŠK Lípa B 1747 Mašek Josef TJ Tatran Hostinné 1588 0
2007/2008 7 B ŠK Lípa B 1747 Kroužek Bohuslav ORTEX RETA Hradec Králové 1787 1
2007/2008 6 Č ŠK Lípa B 1747 Svída Rostislav TJ Dvůr Králové n. Labem B 1784 1
2007/2008 5 B ŠK Lípa B 1747 Dousek Otakar TJ Jiskra Hořice B 1791 0
2007/2008 4 Č ŠK Lípa B 1747 Jána Michal Lokomotiva Trutnov 1721 1
2007/2008 2 Č ŠK Lípa B 1747 Šmíd Jaroslav ŠK Lípa C 1950 0
2007/2008 1 Č ŠK Lípa B 1747 Kmiecik Emilia Baník Žacléř 1845 ½
2007/2008 7 B Jiskra RMSK Nový Bydžov A 1747 Růžička Václav TJ Tourist Biomedica Říčany A 1920 1
2007/2008 6 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov A 1747 Zemanová Jana Jiskra Havlíčkův Brod 1922 0
2007/2008 5 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov A 1747 Souček Jakub Jiskra Hořice 2008 1
2007/2008 4 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov A 1747 Vlasák Lukáš Šachklub Sokol Klatovy A 2079 0
2007/2008 3 B Jiskra RMSK Nový Bydžov A 1747 Bílek Martin SK OAZA Praha A 1938 ½
2007/2008 2 Č Jiskra RMSK Nový Bydžov A 1747 Tuma Jakub ŠK Most A 2112 ½
2007/2008 1 B Jiskra RMSK Nový Bydžov A 1747 Kalužný Michal TJ Bonex Teplice 1745 1
2006/2007 11 Č Sokol Hradec Králové 1798 Steinmetz Roman Lokomotiva Česká Třebová 1250 1
2006/2007 10 B Sokol Hradec Králové 1798 Kracík Tomáš Panda Rychnov n. Kn. 1809 0
2006/2007 7 Č Sokol Hradec Králové 1798 Vaníček Lukáš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1492 1
2006/2007 6 B RMSK Cidlina Lysá nad Labem 1798 Roubalík Jakub ŠK Zlín A 2131 0
2006/2007 5 Č RMSK Cidlina Lysá nad Labem 1798 Uřičář Jakub ŠK SŠŠ Staré Město A 2102 ½
2006/2007 4 B RMSK Cidlina Lysá nad Labem 1798 Kočiščák Jiří BŠS Frýdek-Místek A 2133 ½
2006/2007 2 B RMSK Cidlina Lysá nad Labem 1798 Klement Lukáš Šachový klub Most A 1819 0
2006/2007 1 Č RMSK Cidlina Lysá nad Labem 1798 Klecker Tadeáš Sportovní klub OAZA Praha 2037 0
2006/2007 11 Č ŠK Lípa B 1798 Gonsior Evžen ŠK Ortex Hradec Králové A 2242 0
2006/2007 10 B ŠK Lípa B 1798 Bažant Zdeněk Niki TJ Náchod C 1891 0
2006/2007 9 Č ŠK Lípa B 1798 Daniel Jiří Panda Rychnov n. Kněž. C 1983 1
2006/2007 8 B ŠK Lípa B 1798 Picek Ivan TJ Slavia Hradec Králové D 1903 0
2006/2007 7 Č ŠK Lípa B 1798 Rozkovec Jiří Sokol Hradec Králové 1897 ½
2006/2007 6 B ŠK Lípa B 1798 Kotyza Bohumil TJ Spartak Rychnov n.K. A 1965 0
2006/2007 5 Č ŠK Lípa B 1798 Fuchs František TJ Hronov B 2073 0
2006/2007 4 B ŠK Lípa B 1798 Pinkava Josef Maspork TJ Náchod B 1975 0
2006/2007 3 Č ŠK Lípa B 1798 Havrda Josef Jiskra Česká Skalice A 1816 ½
2006/2007 2 B ŠK Lípa B 1798 Möller Kamil Jiskra Jaroměř B 1968 0
2006/2007 1 B ŠK Lípa B 1798 Slavík Jan DDM Třebechovice p.Oreb. 2045 0
2006/2007 7 Č RMSK Cidlina Lysá nad Labem 1798 Chlad Lukáš TJ Union Plzeň 1591 1
2006/2007 5 Č RMSK Cidlina Lysá nad Labem 1798 Kán Vojtěch Montako Kralupy 1616 ½
2006/2007 4 B RMSK Cidlina Lysá nad Labem 1798 Klement Lukáš Šachový klub Most A 1819 0
2006/2007 3 Č RMSK Cidlina Lysá nad Labem 1798 Klecker Tadeáš Sportovní klub OAZA Praha 2037 0
2006/2007 2 B RMSK Cidlina Lysá nad Labem 1798 Rosenbaum Vít Biomedica Říčany 1829 0
2006/2007 1 Č RMSK Cidlina Lysá nad Labem 1798 Vacek Aleš Sokol Tábor 1636 1
2005/2006 11 Č Mőller Team Jiskra Jaroměř 1618 Beneš Milan ŠK + DDM Vysoké Mýto 1626 0
2005/2006 9 B Mőller Team Jiskra Jaroměř 1618 Jakubíček Matouš ŠŠ Desko Liberec D 1345 0
2005/2006 7 B Mőller Team Jiskra Jaroměř 1618 Kracík Tomáš Panda Rychnov n.Kn. 1717 ½
2005/2006 5 B Mőller Team Jiskra Jaroměř 1618 Vaníček Lukáš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1366 1
2005/2006 4 Č Mőller Team Jiskra Jaroměř 1618 Karas Ladislav TJ Sokol Praha-Kobylisy 1425 ½
2005/2006 3 Č Mőller Team Jiskra Jaroměř 1618 Suchomel Aleš ŠŠ Desko Liberec C 1
2005/2006 2 Č Mőller Team Jiskra Jaroměř 1618 Tlášek Jaroslav TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 1387 0
2005/2006 1 B Mőller Team Jiskra Jaroměř 1618 Malý Marek ŠŠ Desko Liberec B 1435 0
2005/2006 11 Č Sokol Hradec Králové 1618 Tsapanidis Vasilis ŠK Lípa E 1664 1
2005/2006 9 Č Sokol Hradec Králové 1618 Štolba Oldřich ŠK DDM Kostelec n. Orlicí 1498 0
2005/2006 7 Č Sokol Hradec Králové 1618 Vlasák Ladislav TJ Slavia Hradec Králové D 1858 ½
2005/2006 6 B Sokol Hradec Králové 1618 Lesk Břetislav Jiskra Česká Skalice A 1558 0
2005/2006 11 Č ŠK Lípa C 1618 Urban Zdeněk ŠK AD Jičín 2153 ½
2005/2006 10 B ŠK Lípa C 1618 Peroutka Ivo Slovan Broumov 1930 1
2005/2006 9 Č ŠK Lípa C 1618 Matonoha Ctirad Jiskra Hořice v Podkr. 2051 1
2005/2006 8 B ŠK Lípa C 1618 Vrňata Jiří Sokol Náchod 2092 0
2005/2006 7 Č ŠK Lípa C 1618 Jecha Petr Jiskra Jaroměř 1978 0
2005/2006 6 B ŠK Lípa C 1618 Chalupecký Vladimír Sklípek Spartak Vrchlabí 1963 0
2005/2006 3 Č ŠK Lípa C 1618 Tichý Miroslav Slavia Hradec Králové C 2064 0
2005/2006 2 B ŠK Lípa C 1618 Portych Václav ŠK Lípa B 1851 0
2004/2005 11 Č Sokol Hradec Kral. 1411 Žák Josef TJ Namest/Oslavou 1420 1
2004/2005 10 Č Sokol Hradec Kral. 1411 Totka Miroslav TJ Zdas Zdar/Sazav 1
2004/2005 9 B Sokol Hradec Kral. 1411 Vaníček Lukáš Jis. RMKS N.Bydzov 0
2004/2005 8 B Sokol Hradec Kral. 1411 Kraus Tomáš Jiskra Horice 0
2004/2005 5 Č Sokol Hradec Kral. 1411 Horníček Jan Panda Aqua Rychnov 1347 0
2004/2005 4 B Sokol Hradec Kral. 1411 Bartošová Lucie Loko Ceska Trebova 1562 ½
2004/2005 3 B Sokol Hradec Kral. 1411 Sabolová Gabriela DDM Karosa V.Myto 1250 1
2004/2005 2 B Sokol Hradec Kral. 1411 Přikryl Tomáš TJ Sokol Jedovnice 0
2004/2005 1 B Sokol Hradec Kral. 1411 Lamser Tomáš SS Brno Vinohrady 1394 1
2003/2004 11 Č Sokol Hradec Králové "B" 1384 Čech Miloslav Sokol Nová Paka "B" 0
2003/2004 9 Č Sokol Hradec Králové "B" 1384 Ticháček Karel ŠK HSM Trutnov 1630 0
2003/2004 2 Č Sokol Hradec Králové "B" 1384 Tichý Václav Jiskra RMSK Nový Bydžov 1605 1
2003/2004 4 B Sokol Hradec Králové 1384 Cvrkal Jakub Vinohrady Brno 1
2003/2004 3 B Sokol Hradec Králové 1384 Fiala Vojtěch Lokomotiva Brno 'B' 1