Hráč Surňák Peter

Surňák Peter

User Pic
Jméno: Surňák Peter
Oddíl: Karlovarský šachklub Tietz
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1970
Elo mezinárodní: 1931
ID: 9529
FIDE ID: 331368
Rok narození: 1981
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2012/2013 11 Jiskra Zruč n. Sáz. 1603 Dvořák Jan Jawa Brodce C 1360 1
2012/2013 9 Jiskra Zruč n. Sáz. 1603 Křížek František Klub šachistů 1925 Říčany G 1443 1
2012/2013 8 Jiskra Zruč n. Sáz. 1603 Laube Miloslav Kavalier Sázava B 1422 1
2012/2013 7 Jiskra Zruč n. Sáz. 1603 Krejčiříková Martina Spartak Vlašim C 1598 0
2012/2013 6 Jiskra Zruč n. Sáz. 1603 Vlková Anežka Dolní Kralovice B 1390 0
2012/2013 5 Jiskra Zruč n. Sáz. 1603 Chomický Josef Sokol Postupice 1597 ½
2012/2013 4 Jiskra Zruč n. Sáz. 1603 Dušek Vladimír Sokol Kolín D 1685 1722 0
2012/2013 3 Jiskra Zruč n. Sáz. 1603 Výborný Václav Slavoj Čáslav B 1538 0
2012/2013 2 Jiskra Zruč n. Sáz. 1603 Konopka Aleš Stříbrná Skalice B (Říčany H) 1100 0
2012/2013 1 Jiskra Zruč n. Sáz. 1603 Kořínek Oldřich ŠK Kostelec n. Č. l. C 1594 1
2006/2007 4 KŠ Tietz Karlovy Vary 1964 Papay Jindřich SK Děčín "A" 2041 1
2006/2007 1 KŠ Tietz Karlovy Vary 1964 Erneker Josef Bohemians Praha "B" 2168 0
2005/2006 11 KŠT K.VaryA"" 1973 Švarc Roman ŠK Louny 2145 ½
2005/2006 10 KŠT K.VaryA"" 1973 Mišičko Ján ŠK Kladno 2069 ½
2005/2006 9 KŠT K.VaryA"" 1973 Špírek Adam TJ Loko MostA"" 2050 1
2005/2006 8 KŠT K.VaryA"" 1973 Krsek Tomáš ŠK Sp.Ustí n.L.A"" 2142 0
2005/2006 7 KŠT K.VaryA"" 1973 Janda Zdeněk SK Demas DěčínA"" 2168 0
2005/2006 5 KŠT K.VaryA"" 1973 Jeníček Emil TJ SSZŠ Litvínov 2059 0
2005/2006 4 KŠT K.VaryA"" 1973 Mrnka Jan Marty Most 1994 0
2005/2006 3 KŠT K.VaryA"" 1973 Boreš Miroslav 1.Novoborský B"" 2221 ½
2005/2006 2 KŠT K.VaryA"" 1973 Vrchotka Josef TJ Bonex Teplice 2074 0
2005/2006 1 KŠT K.VaryA"" 1973 Purnoch Josef ŠK Rakovník 2148 0
2004/2005 10 Tietz K.Vary A 1946 Míšek Jan Lokomotiva Cheb 1857 1
2004/2005 9 Tietz K.Vary A 1946 Most Zdeněk Banik Eastman 2100 1
2004/2005 7 Tietz K.Vary A 1946 Vlasák Lukáš SK Karlovy Vary 1887 1
2004/2005 5 Tietz K.Vary A 1946 Kacr Zbyněk Sp. H.Slavkov 1688 0
2004/2005 4 Tietz K.Vary A 1946 Eliáš Miroslav Banik Eastman 2090 1
2004/2005 2 Tietz K.Vary A 1946 Hüttner Miloš Tietz K.Vary B 1780 1
2004/2005 1 Tietz K.Vary A 1946 Šetka Vlastimil TJ Ostrov 1694 1
2003/2004 11 ŠK Tietz Karlovy Vary 1964 Vondra Zbyněk ŠK Kladno 2031 0
2003/2004 10 ŠK Tietz Karlovy Vary 1964 Ceplecha Tomáš Sokol Písek 1940 0
2003/2004 9 ŠK Tietz Karlovy Vary 1964 Holub Milan Sokol Vršovice 2133 0
2003/2004 8 ŠK Tietz Karlovy Vary 1964 Kalous Miroslav Bohemians Praha B 2082 1
2003/2004 7 ŠK Tietz Karlovy Vary 1964 Hašek Václav Sokol Tábor B 2091 ½
2003/2004 5 ŠK Tietz Karlovy Vary 1964 Profant Tibor DP Holdia Praha B 2218 0
2003/2004 4 ŠK Tietz Karlovy Vary 1964 Gschwendtner Stanislav Sokol Klatovy 2070 0
2003/2004 3 ŠK Tietz Karlovy Vary 1964 Blecha Milan Sokol Plzeň Letná 2176 0
2003/2004 2 ŠK Tietz Karlovy Vary 1964 Zeman Martin ŠK Alva Příbram 2028 0
2003/2004 1 ŠK Tietz Karlovy Vary 1964 Rothanzl Pavel Baník Eastman Sokolov 1942 0
2003/2004 10 KŠ Tietz B 1964 Staněk Jaroslav Sp.Horní Slavkov 1785 1
2003/2004 8 KŠ Tietz B 1964 Šimeček Jan Lokomotiva Cheb 1860 1