Hráč Císler Michal

Císler Michal

User Pic
Jméno: Císler Michal
Oddíl: SŠK Heřmanova Huť/TJ DIOSS Nýřany
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1952
Elo mezinárodní: 1953
ID: 14447
FIDE ID: 327727
Rok narození: 1989
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2021/2022 4 SŠK HeřNýř 1953 1952 Soutner Jaroslav TJ Plzeň Košutka B 1697 1669 1 soutěž
2021/2022 2 SŠK HeřNýř 1953 1952 Šebek Josef TJ Lokomotiva Plzeň B 1764 1815 ½ soutěž
2019/2020 8 HeřNýř B 1953 1961 Skála Zdeněk Loko C 1819 1828 ½ soutěž
2019/2020 5 HeřNýř B 1953 1961 Kovář Václav Dvorec C 1619 1634 ½ soutěž
2018/2019 4 HeřNýř A 1961 1968 Štaif Martin Sokol Plzeň - Letná A 2032 2038 0 soutěž
2018/2019 3 HeřNýř A 1962 1968 Kovář Petr ŠK Dvorec A 1920 1899 ½ soutěž
2017/2018 4 HeřNýř B 1962 1965 Beringer Jaromír Kaznějov 0 0 1 soutěž
2017/2018 8 HeřNýř A 1962 1965 Šneberger Josef TJ Plzeň Košutka B 1948 1875 ½ soutěž
2017/2018 7 HeřNýř A 1962 1965 Zdráhal Václav SK Petřín Plzeň B 1911 1948 ½ soutěž
2017/2018 2 HeřNýř A 1962 1965 Husák Antonín ŠK Tachov B 1864 1884 1 soutěž
2016/2017 10 SŠK HeřNýř A 1972 1963 Nozar Martin Loko Plzeň - A 1930 1930 1 soutěž
2016/2017 9 SŠK HeřNýř A 1972 1963 Buldra Josef Šachový klub Líně B 1986 1924 ½ soutěž
2016/2017 7 SŠK HeřNýř A 1972 1963 Zdráhal Václav SK Petřín 1895 1935 ½ soutěž
2016/2017 5 SŠK HeřNýř A 1972 1963 Wolf Vilém ŠAKAL Kozolupy B 2019 2039 ½ soutěž
2016/2017 4 SŠK HeřNýř A 1972 1963 Baumruk Josef ŠK Přeštice A 1995 1988 0 soutěž
2016/2017 3 SŠK HeřNýř A 1972 1963 Šedivý Martin Šachový Klub 64 Plzeň A 2031 2035 0 soutěž
2015/2016 4 ŠK HeřNýř B 1972 1963 Fekete František Šachklub Klatovy B 1718 1 soutěž
2015/2016 11 SŠK HeřNýř A 1972 1963 Honka Kamil ŠK Kdyně 1956 1935 ½ soutěž
2015/2016 10 SŠK HeřNýř A 1972 1963 Zdráhal Václav TJ Dynamo ZČE Plzeň A 1895 1935 1 soutěž
2015/2016 8 SŠK HeřNýř A 1972 1963 Kovář Petr Loko Plzeň A 2000 1946 1 soutěž
2015/2016 6 SŠK HeřNýř A 1972 1963 Jakl Aleš ŠK Tachov A 1972 1953 0 soutěž
2015/2016 3 SŠK HeřNýř A 1972 1963 Kracík Dobroslav ŠK Líně B 1959 1971 ½ soutěž
2014/2015 9 SŠK HeřNýř A 1965 1964 Zedník Zdeněk TJ Sokol Domažlice A 1947 1892 0 soutěž
2014/2015 4 SŠK HeřNýř A 1965 1964 Sýkora Marek ŠAKAL Kozolupy B 1988 1953 1 soutěž
2014/2015 1 SŠK HeřNýř A 1965 1964 Honka Kamil ŠK Kdyně 1896 1896 ½ soutěž
2013/2014 10 SŠK HeřNýř A 1954 1953 Šimůnek Filip Sokol Plzeň 1 2149 2150 1 soutěž
2013/2014 7 SŠK HeřNýř A 1954 1953 Louda Jaroslav ŠK Přeštice A 1000 1 soutěž
2013/2014 3 SŠK HeřNýř A 1954 1953 Šimandl Miroslav Loko Plzeň A 1945 1960 ½ soutěž
2012/2013 9 SŠK HeřNýř A 1968 1973 Valenz Miroslav Domažlice A 2107 2076 0 soutěž
2012/2013 2 SŠK HeřNýř A 1968 1973 Bouše Vladimír Košutka B 1702 ½ soutěž
2012/2013 1 SŠK HeřNýř A 1968 1973 Janeček Pavel ŠAKAL Kozolupy B 1858 1881 0 soutěž
2011/2012 9 SŠK HeřNýř A 1972 1977 Liška Karel Košutka A 2116 2124 0 soutěž
2011/2012 8 SŠK HeřNýř A 1972 1977 Vácha Jaroslav Kšice A 1977 1988 ½ soutěž
2011/2012 4 SŠK HeřNýř A 1972 1977 Maleček Jiří ŠAKAL Kozolupy B 2008 1970 ½ soutěž
2010/2011 11 SSK HerNyr 1974 Folk Petr Sokol Plzen 1 2242 0 soutěž
2010/2011 6 SSK HerNyr 1974 Karlíček Pavel SK Cesky Krumlov 2147 ½ soutěž
2010/2011 4 SSK HerNyr 1974 Falout Luboš Sokol Plzen Letna A 2204 0 soutěž
2010/2011 2 SSK HerNyr 1974 Vodička Vlastimil Sokol Vysehrad B 2133 ½ soutěž
2010/2011 1 SSK HerNyr 1974 Budka Jan Sokol Domazlice 2200 0 soutěž
2009/2010 10 SŠK HeřNýř B 1996 Čekan Petr Slavoj Dvorec A 1697 1 soutěž
2009/2010 7 SŠK HeřNýř B 1996 Ližan Ladislav Loko Plzeň B 1857 1 soutěž
2009/2010 6 SŠK HeřNýř B 1996 Ment Jiří Sokol Postřekov A 1803 1 soutěž
2009/2010 2 SŠK HeřNýř B 1996 Herčík Josef TJ ZČE Plzeň B 1883 0 soutěž
2009/2010 1 SŠK HeřNýř B 1996 Hladík Pavel TJ Košutka B 1840 0 soutěž
2009/2010 11 HeřNýř 1996 Škut Michal Klatovy B 1985 0 soutěž
2009/2010 10 HeřNýř 1996 Sládek Jaroslav ZČE Plzeň 1984 ½ soutěž
2009/2010 9 HeřNýř 1996 Palková Kateřina Sokol Plzeň 1 B 2010 ½ soutěž
2009/2010 8 HeřNýř 1996 Mareš Václav Líně C 1966 1 soutěž
2009/2010 7 HeřNýř 1996 Turner Radek Líně B 2088 0 soutěž
2009/2010 6 HeřNýř 1996 Šíma Vladislav Přeštice 1864 ½ soutěž
2009/2010 5 HeřNýř 1996 Šnaidr Jiří Letná B 1992 ½ soutěž
2009/2010 4 HeřNýř 1996 Husák Antonín Tachov 1924 1 soutěž
2009/2010 2 HeřNýř 1996 Mařík Jiří Lokomotiva Plzeň 2088 0 soutěž
2009/2010 1 HeřNýř 1996 Kadeřávek Jan Košutka 2071 ½ soutěž
2008/2009 11 HeřNýř 1967 Maleček Jiří Líně B 2085 0 soutěž
2008/2009 10 HeřNýř 1967 Jonáš Václav Sokol Plzeň 1 C 1960 1 soutěž
2008/2009 9 HeřNýř 1967 Muk Ivo Přeštice 2106 1 soutěž
2008/2009 8 HeřNýř 1967 Mařík Jiří Lokomotiva Plzeň 2049 ½ soutěž
2008/2009 7 HeřNýř 1967 Hubka Roland Tachov 1979 1 soutěž
2008/2009 6 HeřNýř 1967 Budka Jan Domažlice A 2164 0 soutěž
2008/2009 5 HeřNýř 1967 Novák Michal Líně A 2241 ½ soutěž
2008/2009 4 HeřNýř 1967 Kadeřávek Jan Košutka 1985 0 soutěž
2008/2009 3 HeřNýř 1967 Štaif Martin Letná B 1992 ½ soutěž
2008/2009 2 HeřNýř 1967 Nathanský Daniel ZČE Plzeň 2068 0 soutěž
2008/2009 1 HeřNýř 1967 Dražský Roman Domažlice B 1839 ½ soutěž
2008/2009 11 SŠK HeřNýř B 1967 Václavík Václav TJ Košutka B 1936 ½ soutěž
2008/2009 10 SŠK HeřNýř B 1967 Pech Martin Union Plzeň 1707 0 soutěž
2008/2009 9 SŠK HeřNýř B 1967 Kvapil Vladislav Šakal Kozolupy B 1844 1 soutěž
2008/2009 8 SŠK HeřNýř B 1967 Hudousek Vladimír Slavoj Tachov B 1634 1 soutěž
2008/2009 7 SŠK HeřNýř B 1967 Tochor Zdeněk Kdyně A 2049 0 soutěž
2008/2009 6 SŠK HeřNýř B 1967 Hubka Roland Kšice A 1979 1 soutěž
2008/2009 5 SŠK HeřNýř B 1967 Pokrupa Marek ŠK Líně C 2189 ½ soutěž
2008/2009 4 SŠK HeřNýř B 1967 Kalista Karel Loko Plzeň B 1897 1 soutěž
2008/2009 3 SŠK HeřNýř B 1967 Váchal Josef Sokol Postřekov A 1856 1 soutěž
2008/2009 2 SŠK HeřNýř B 1967 Nguyen Dinh Phong ŠK Sokol Klatovy B 2038 0 soutěž
2008/2009 1 SŠK HeřNýř B 1967 Herčík Josef ZČE Plzeň B 1887 ½ soutěž
2007/2008 11 HeřNýř 1903 Randa Miroslav Líně 2104 0 soutěž
2007/2008 10 HeřNýř 1903 Janeček Petr Přeštice 1803 ½ soutěž
2007/2008 9 HeřNýř 1903 Kuča Tomáš Domažlice B 1600 1 soutěž
2007/2008 8 HeřNýř 1903 Šantora Ladislav Košutka 1911 ½ soutěž
2007/2008 7 HeřNýř 1903 Štaif Martin Letná B 1996 0 soutěž
2007/2008 6 HeřNýř 1903 Fastová Karolína ZČE Plzeň 1958 0 soutěž
2007/2008 5 HeřNýř 1903 Daněk Václav Lokomotiva Plzeň 2038 0 soutěž
2007/2008 4 HeřNýř 1903 Buldra Josef Sokol Plzeň 1 D 1898 ½ soutěž
2007/2008 3 HeřNýř 1903 Hubka Roland Tachov 2004 1 soutěž
2007/2008 2 HeřNýř 1903 Budka Jan Domažlice A 2162 1 soutěž
2007/2008 1 HeřNýř 1903 Wolf Vilém Kozolupy 2034 1 soutěž
2007/2008 11 SŠK HeřNyř B 1903 Nguyen Dinh Phong Sokol Klatovy B 1901 ½ soutěž
2007/2008 10 SŠK HeřNyř B 1903 Wolf Vilém ŠAKAL Kozolupy B 2034 1 soutěž
2007/2008 9 SŠK HeřNyř B 1903 Karlík Jiří ŠK Líně B 2273 1 soutěž
2007/2008 8 SŠK HeřNyř B 1903 Vrána Petr TJ Staňkov 1883 1 soutěž
2007/2008 7 SŠK HeřNyř B 1903 Herčík Josef ZČE Plzeň 1837 ½ soutěž
2007/2008 6 SŠK HeřNyř B 1903 Šimáček Václav Sokol Klatovy C 1749 0 soutěž
2007/2008 5 SŠK HeřNyř B 1903 Váchal Josef Sokol Postřekov A 1853 0 soutěž
2007/2008 4 SŠK HeřNyř B 1903 Randa Miroslav ŠK Líně C 2104 ½ soutěž
2007/2008 3 SŠK HeřNyř B 1903 Kalista Karel Lokomotiva Plzeň B 1894 1 soutěž
2007/2008 2 SŠK HeřNyř B 1903 Václavík Václav Sokol Košutka B 1836 ½ soutěž
2007/2008 1 SŠK HeřNyř B 1903 Hubka Roland Kšice A 2004 ½ soutěž
2006/2007 11 HeřNýř LK 1884 Hanzlík Zdeněk Klatovy D 1 soutěž
2006/2007 10 HeřNýř LK 1884 Bolek Martin Kozolupy B 1594 ½ soutěž
2006/2007 9 HeřNýř LK 1884 Málek Milan Líně C 1661 1 soutěž
2006/2007 7 HeřNýř LK 1884 Tochor Jan Kdyně 1 soutěž
2006/2007 6 HeřNýř LK 1884 Hořejší Roman Klatovy C 1677 1 soutěž
2006/2007 5 HeřNýř LK 1884 Wiener Ladislav ZČE A 1764 ½ soutěž
2006/2007 4 HeřNýř LK 1884 Stachová Jana Líně B 1833 1 soutěž
2006/2007 3 HeřNýř LK 1884 Kuneš Josef Postřekov A 1638 1 soutěž
2006/2007 1 HeřNýř LK 1884 Hořický Kamil Košutka B 1749 1 soutěž
2005/2006 11 Union Plzeň 1831 Burda Otto Sokol Plzeň I D 1946 1 soutěž
2005/2006 10 Union Plzeň 1831 Janočko Petr Loko Plzeň 2105 0 soutěž
2005/2006 9 Union Plzeň 1831 Novák Jaromír Klatovy B 2035 0 soutěž
2005/2006 8 Union Plzeň 1831 Mička Vladislav Líně B 1949 0 soutěž
2005/2006 7 Union Plzeň 1831 Hodová Lucie Líně A 2112 0 soutěž
2005/2006 6 Union Plzeň 1831 Královec Václav Domažlice B 1884 ½ soutěž
2005/2006 5 Union Plzeň 1831 Toman Jan Tachov A 2164 ½ soutěž
2005/2006 4 Union Plzeň 1831 Wolf Vilém ZČE Plzeň 1903 0 soutěž
2005/2006 3 Union Plzeň 1831 Tolar Stanislav Preštice A 1706 ½ soutěž
2005/2006 3 Union Plzeň 1831 Havlík Jindřich Preštice A 1862 0 soutěž
2005/2006 2 Union Plzeň 1831 Racek Jiří Spálené Poříčí 2064 1 soutěž
2005/2006 1 Union Plzeň 1831 Samek Pavel Letná B 2081 ½ soutěž
2005/2006 7 ŠACHOVÁ ŠKOLA UNION PLZEŇ 1831 Šťastný Radek ZŠ BRANKOVICE 1994 0 soutěž
2005/2006 6 ŠACHOVÁ ŠKOLA UNION PLZEŇ 1831 Doubek Tomáš A64 GRYGOV 1865 0 soutěž
2005/2006 5 ŠACHOVÁ ŠKOLA UNION PLZEŇ 1831 Petráž Martin LOKOMOTIVA DDM KAMARÁD ČESKÁ TŘEBOVÁ 1722 1 soutěž
2005/2006 4 ŠACHOVÁ ŠKOLA UNION PLZEŇ 1831 Svoboda Karel LOKOMOTIVA BRNO 1675 1 soutěž
2005/2006 11 Union Plzeň 1831 Burda Otto Sokol Plzeň I D 1946 1 soutěž
2005/2006 10 Union Plzeň 1831 Janočko Petr Loko Plzeň 2105 0 soutěž
2005/2006 9 Union Plzeň 1831 Novák Jaromír Klatovy B 2035 0 soutěž
2005/2006 8 Union Plzeň 1831 Mička Vladislav Líně B 1949 0 soutěž
2005/2006 7 Union Plzeň 1831 Hodová Lucie Líně A 2112 0 soutěž
2005/2006 6 Union Plzeň 1831 Královec Václav Domažlice B 1884 ½ soutěž
2005/2006 5 Union Plzeň 1831 Toman Jan Tachov A 2164 ½ soutěž
2005/2006 4 Union Plzeň 1831 Wolf Vilém ZČE Plzeň 1903 0 soutěž
2005/2006 3 Union Plzeň 1831 Tolar Stanislav Přeštice A 1706 ½ soutěž
2005/2006 2 Union Plzeň 1831 Racek Jiří Spálené Poříčí 2064 1 soutěž
2005/2006 1 Union Plzeň 1831 Samek Pavel Letná B 2081 ½ soutěž
2005/2006 6 Líně B 1831 Albrecht Jiří ZČE Plzeň 1678 1 soutěž
2005/2006 2 Líně B 1831 Husák Antonín Líně A 1986 0 soutěž
2005/2006 7 ŠACHOVÁ ŠKOLA UNION PLZEŇ 1831 Vala Filip TJ JISKRA HAVLÍČKŮV BROD 1874 1 soutěž
2005/2006 6 ŠACHOVÁ ŠKOLA UNION PLZEŇ 1831 Belec Mikoláš SOKOL TÁBOR 1722 ½ soutěž
2005/2006 5 ŠACHOVÁ ŠKOLA UNION PLZEŇ 1831 Vlasák Lukáš ŠACHKLUB SOKOL KLATOVY 1875 0 soutěž
2005/2006 4 ŠACHOVÁ ŠKOLA UNION PLZEŇ 1831 Klecker Tadeáš OAZA PRAHA 1899 0 soutěž
2005/2006 3 ŠACHOVÁ ŠKOLA UNION PLZEŇ 1831 Fencl Pavel JOLY LYSÁ NAD LABEM 1679 1 soutěž
2005/2006 2 ŠACHOVÁ ŠKOLA UNION PLZEŇ 1831 Řehák Jakub TJ LOKOMOTIVA MOST 1735 ½ soutěž
2005/2006 1 ŠACHOVÁ ŠKOLA UNION PLZEŇ 1831 Sirota Sergej DESKO LIBEREC 1754 ½ soutěž
2004/2005 7 Plzeň B 1495 Hrouza Ondřej Bruntál 2016 0 soutěž
2004/2005 6 Plzeň B 1495 Vala Filip Havlíčkův Brod 1974 0 soutěž
2004/2005 5 Plzeň B 1495 Kratochvíl Karel Brno 1864 ½ soutěž
2004/2005 4 Plzeň B 1495 Hejný Jaroslav Brankovice 1928 0 soutěž
2004/2005 3 Plzeň B 1495 Postupa Pavel Lysá nad Labem 2018 0 soutěž
2004/2005 2 Plzeň B 1495 Růžička Ondřej Vyšehrad 1816 ½ soutěž
2004/2005 1 Plzeň B 1495 Helebrant David České Budějovice 1799 0 soutěž
2004/2005 11 Nýřany 1495 Vojíř Václav Plzeň Sokol I D 1760 1 soutěž
2004/2005 10 Nýřany 1495 Přibyl Petr Plzeň Košutka 1688 0 soutěž
2004/2005 9 Nýřany 1495 Šilhavá Jana Kozolupy Šakal B 1836 ½ soutěž
2004/2005 8 Nýřany 1495 Kracíková Kristýna Líně ŠK D 1382 1 soutěž
2004/2005 7 Nýřany 1495 Mašek Jan Kšice B 1473 1 soutěž
2004/2005 6 Nýřany 1495 Dorobant Ján Kšice A 1 soutěž
2004/2005 5 Nýřany 1495 Steller Jan Líně ŠK C ½ soutěž
2004/2005 4 Nýřany 1495 Truksa Václav Tachov B 1793 0 soutěž
2004/2005 3 Nýřany 1495 Hrdlička Jan Plzeň Union B 1578 ½ soutěž
2004/2005 2 Nýřany 1495 Dvořák Miloslav Plzeň ZČE A 1802 ½ soutěž
2004/2005 1 Nýřany 1495 Ližan Ladislav Plzeň Loko B 1879 ½ soutěž
2004/2005 7 Plzeň B Postupa Pavel Lysá nad Labem 1826 0 soutěž
2004/2005 6 Plzeň B Vrána Jan Liberec 2103 1 soutěž
2004/2005 4 Plzeň B 1495 Forman Miroslav OAZA Praha 2048 ½ soutěž
2004/2005 3 Plzeň B 1495 Růžička Ondřej Vyšehrad 1816 ½ soutěž
2004/2005 2 Plzeň B 1495 Helebrant David České Budějovice 1799 0 soutěž
2004/2005 1 Plzeň B 1495 Trepka Jan Tábor 2022 1 soutěž