Hráč Rogozenco Dorian

Rogozenco Dorian

User Pic
Jméno: Rogozenco Dorian
Oddíl: Cizinci
Výkonnostní třída / Titul: GM
Elo národní: 0
Elo mezinárodní: 2482
ID: 37973
FIDE ID: 1210319
Rok narození: 1973
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 2 Výstaviště Lysá nad Labem 2495 0 Kaňovský David ŠK Slavoj Poruba 2424 2418 ½ soutěž
2019/2020 1 Výstaviště Lysá nad Labem 2495 0 Fiřt Stanislav Labortech Ostrava 2193 2168 1 soutěž
2018/2019 5 Vystaviste Lysa nad Labem 2495 0 Vlasák Lukáš SK ZIKUDA Turnov 2409 2394 ½ soutěž
2018/2019 2 Vystaviste Lysa nad Labem 2495 0 Wiewiora Eneasz Slavoj Cesky Tesin 2324 0 1 soutěž
2018/2019 1 Vystaviste Lysa nad Labem 2495 0 Rojíček Vojtěch Beskydska sachova skola 2387 2387 1 soutěž
2017/2018 10 Vystaviste Lysa nad Labem 2495 0 Žilka Štěpán 1. Novoborsky SK 2521 2512 ½ soutěž
2017/2018 8 Vystaviste Lysa nad Labem 2479 0 Vaněk Ladislav Tatran Litovel 2258 2250 1 soutěž
2017/2018 7 Vystaviste Lysa nad Labem 2479 0 Bureš Jaroslav BSS Frydek-Mistek 2411 2413 ½ soutěž
2016/2017 11 Vystaviste Lysa nad Labem 2489 2534 Kovářová Oxana Prestige Photo Unichess 1691 1785 1 soutěž
2016/2017 8 Vystaviste Lysa nad Labem 2489 2534 Rabatin Jakub BSS Frydek Mistek 2299 2291 1 soutěž
2016/2017 7 Vystaviste Lysa nad Labem 2489 2534 Neoral Antonín Tatran Litovel 2139 2136 1 soutěž
2016/2017 2 Vystaviste Lysa nad Labem 2489 2534 Caletka Radomír SK Slavoj Poruba 2331 2347 ½ soutěž
2016/2017 1 Vystaviste Lysa nad Labem 2489 2534 Talla Vladimír Labortech Ostrava 2426 2440 ½ soutěž
2015/2016 11 Výstaviště Lysá nad Labem 2489 2534 Cvek Robert 1. Novoborský ŠK 2523 2515 0 soutěž
2015/2016 10 Výstaviště Lysá nad Labem 2489 2534 Čech Pavel Zikuda Turnov 2383 2368 ½ soutěž
2015/2016 8 Výstaviště Lysá nad Labem 2489 2534 Blatný Pavel ŠK Duras BVK 2370 2418 ½ soutěž
2015/2016 7 Výstaviště Lysá nad Labem 2489 2534 Bělunek Vladimír Tatran Litovel 2260 2254 0 soutěž
2015/2016 2 Výstaviště Lysá nad Labem 2489 2534 Petr Martin Rapid Pardubice 2508 2501 ½ soutěž
2015/2016 1 Výstaviště Lysá nad Labem 2489 2534 Kourousis Epameinondas AD Mahrla Praha 2391 2434 1 soutěž
2014/2015 11 Výstaviště Lysá nad Labem 2509 2534 Murdzia Piotr Slavoj Ostrava - Poruba 2409 2461 ½ soutěž
2014/2015 10 Výstaviště Lysá nad Labem 2509 2534 Pakleza Zbigniew Labortech Ostrava 2498 2498 ½ soutěž
2014/2015 9 Výstaviště Lysá nad Labem 2509 2534 Vološin Leon AD Mahrla Praha 2387 2420 ½ soutěž
2014/2015 5 Výstaviště Lysá nad Labem 2509 2534 Jaracz Pavel Zikuda Turnov 2499 2543 ½ soutěž
2013/2014 11 Výstaviště Lysá nad Labem 2516 2534 Konopka Michal ŠK Zikuda Turnov 2412 2419 ½ soutěž
2013/2014 9 Výstaviště Lysá nad Labem 2516 2534 Šimek Petr ŠK ERA Poštovní spořitelna 2392 2390 1 soutěž
2013/2014 6 Výstaviště Lysá nad Labem 2516 2534 Plát Vojtěch TŽ Třinec 2483 2490 ½ soutěž
2013/2014 5 Výstaviště Lysá nad Labem 2516 2534 Olšar Jaroslav ŠK Karviná 2295 2296 1 soutěž
2013/2014 2 Výstaviště Lysá nad Labem 2516 2534 Ponížil Cyril BŠŠ Frýdek-Místek 2432 2434 1 soutěž
2013/2014 1 Výstaviště Lysá nad Labem 2516 2534 Bureš Jaroslav A64 VALOZ Grygov 2377 2338 0 soutěž
2012/2013 11 Výstaviště Lysá nad Labem 2498 2534 Duda Jan-Krzysztof TJ Tatran Litovel 2456 0 soutěž
2012/2013 10 Výstaviště Lysá nad Labem 2498 2534 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov 2399 2393 1 soutěž
2012/2013 9 Výstaviště Lysá nad Labem 2498 2534 Petr Martin Rapid Pardubice 2521 2494 1 soutěž
2012/2013 8 Výstaviště Lysá nad Labem 2498 2534 Jedynak Radoslaw Labortech Ostrava 2475 2479 ½ soutěž
2012/2013 7 Výstaviště Lysá nad Labem 2498 2534 Klíma Lukáš ŠK Slavoj Poruba 2339 2320 1 soutěž
2012/2013 6 Výstaviště Lysá nad Labem 2498 2534 Rojíček Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek 2450 2454 ½ soutěž
2012/2013 5 Výstaviště Lysá nad Labem 2498 2534 Pacher Milan TŽ Třinec 2436 1 soutěž
2012/2013 4 Výstaviště Lysá nad Labem 2498 2534 Polák Tomáš ŠK Zikuda Turnov 2520 2514 ½ soutěž
2012/2013 3 Výstaviště Lysá nad Labem 2498 2534 Bartel Mateusz 1. Novoborský ŠK 2624 2617 ½ soutěž
2012/2013 2 Výstaviště Lysá nad Labem 2498 2534 Vokáč Marek AD Mahrla Praha 2471 2475 ½ soutěž
2012/2013 1 Výstaviště Lysá nad Labem 2498 2534 Kourousis Epameinondas TJ Bohemians Praha 2354 ½ soutěž
2011/2012 10 Výstaviště Lysá nad Labem 2552 2534 Lipka Juraj ŠK Zlín 2443 2414 ½ soutěž
2011/2012 9 Výstaviště Lysá nad Labem 2552 2534 Tričkov Vasil TJ Bohemians Praha 2319 2326 ½ soutěž
2011/2012 6 Výstaviště Lysá nad Labem 2552 2534 Votava Jan ŠK Rapid Pardubice 2538 2539 0 soutěž
2011/2012 5 Výstaviště Lysá nad Labem 2552 2534 Červený Martin 2222 ŠK Polabiny 2347 2360 ½ soutěž
2011/2012 4 Výstaviště Lysá nad Labem 2552 2534 Neuman Petr ŠK Zikuda Turnov 2463 2472 ½ soutěž
2010/2011 11 Výstaviště Lysá nad Labem 2534 Antoniewski Rafal BŠŠ Frýdek-Místek 2604 0 soutěž
2010/2011 10 Výstaviště Lysá nad Labem 2534 Jakubowski Krzysztof TŽ Třinec 2502 0 soutěž
2010/2011 7 Výstaviště Lysá nad Labem 2534 Hráček Zbyněk 1. Novoborský ŠK 2631 ½ soutěž
2010/2011 6 Výstaviště Lysá nad Labem 2534 Bindrich Falko ŠK Zikuda Turnov 2504 ½ soutěž
2010/2011 5 Výstaviště Lysá nad Labem 2534 Stefansson Hlifar Hannes ŠK Mahrla Praha 2573 ½ soutěž
2010/2011 4 Výstaviště Lysá nad Labem 2534 Jakubiec Artur ŠK Labortech Ostrava 2547 1 soutěž
2010/2011 3 Výstaviště Lysá nad Labem 2534 Jurčík Marián ŠK Zlín 2466 0 soutěž
2010/2011 2 Výstaviště Lysá nad Labem 2534 Kempinski Robert ŠK Rapid Pardubice 2597 ½ soutěž
2010/2011 1 Výstaviště Lysá nad Labem 2534 Petr Martin 2222 ŠK Polabiny 2468 ½ soutěž