Hráč Škovroň Josef

Škovroň Josef

User Pic
Jméno: Škovroň Josef
Oddíl: TJ Zlaté Hory
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1896
Elo mezinárodní: 1852
ID: 12105
FIDE ID: 329886
Rok narození: 1983
Třída rozhodčího: 3
Třída trenéra: 4
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 1 TJ Zlaté Hory 1842 1896 Františ Petr SK Prostějov B 1842 1845 1 soutěž
2019/2020 11 Řetězárna Česká Ves A 1825 1870 Zajíček Zdeněk ŠK Mohelnice 0 1478 1 soutěž
2019/2020 10 Řetězárna Česká Ves A 1825 1870 ŠK Šternberk A 1 soutěž
2019/2020 9 Řetězárna Česká Ves A 1842 1870 Bartusik Jan ŠK Jeseník B 1142 1203 1 soutěž
2019/2020 7 Řetězárna Česká Ves A 1823 1870 Nesporý Jan ŠK 1921 Zábřeh C 0 1275 1 soutěž
2019/2020 6 Řetězárna Česká Ves A 1823 1870 Zapletal Miroslav ŠK Loštice A 0 1446 1 soutěž
2019/2020 3 Řetězárna Česká Ves A 1824 1873 Hampl Miroslav ŠK Bohuňovice 0 1516 1 soutěž
2019/2020 1 Řetězárna Česká Ves A 1822 1873 Köhler Ladislav TJ Libina 0 1092 1 soutěž
2019/2020 11 TJ Zlaté Hory 1832 1870 Viktorin Petr ŠK Velké Losiny A 1783 1778 ½ soutěž
2019/2020 9 TJ Zlaté Hory 1842 1870 Zvolánek Libor Agentura 64 Grygov B 2164 2148 ½ soutěž
2019/2020 8 TJ Zlaté Hory 1842 1870 Sekanina Jiří SK Prostějov 2082 2077 1 soutěž
2019/2020 7 TJ Zlaté Hory 1842 1870 Filipík Jaroslav ŠK DUE POP Uničov 1767 1755 1 soutěž
2019/2020 6 TJ Zlaté Hory 1823 1870 Gondek Radovan ŠK Jeseník 1913 1878 ½ soutěž
2019/2020 5 TJ Zlaté Hory 1823 1873 Krejčí Jan Tatran Litovel B 2098 2069 1 soutěž
2019/2020 4 TJ Zlaté Hory 1828 1873 Štverák Milan TJ Sokol Skalička 2006 2014 0 soutěž
2019/2020 3 TJ Zlaté Hory 1824 1873 Smékal Zdeněk Sigmia Olomouc 1875 1802 1 soutěž
2019/2020 2 TJ Zlaté Hory 1824 1873 Tichý Miroslav ŠK ROŠÁDA Prostějov 1927 1942 0 soutěž
2019/2020 1 TJ Zlaté Hory 1822 1873 Trávníček Vladimír Sokol Přemyslovice 1897 1920 ½ soutěž
2017/2018 3 Zlaté Hory 1835 1895 Brablec Leoš TJ SOKOL Přemyslovice 1718 1697 1 soutěž
2017/2018 2 Zlaté Hory 1835 1895 Fiala Jiří SK Prostějov 1833 1854 ½ soutěž
2015/2016 11 TJ Zlaté Hory 1848 1918 Zvoníček Václav ŠK ROŠÁDA Prostějov A 1790 1876 0 soutěž
2015/2016 10 TJ Zlaté Hory 1848 1918 Procházka Stanislav ŠK Šternberk 1820 1819 ½ soutěž
2015/2016 6 TJ Zlaté Hory 1848 1918 Dragón Pavel TJ Sokol Skalička 1738 1721 1 soutěž
2015/2016 1 TJ Zlaté Hory 1848 1918 Chytil Petr TJ Sokol Velké Losiny B 1790 1815 1 soutěž
2014/2015 5 TJ Zlaté Hory 1777 1915 Fiala Jiří SK Prostějov 1957 1928 0 soutěž
2014/2015 4 TJ Zlaté Hory 1777 1915 Kubíček Miroslav SK ROŠÁDA Prostějov 1909 0 soutěž
2014/2015 3 TJ Zlaté Hory 1777 1915 Vozák Jaromír Sokol Skalička 1806 1852 1 soutěž
2014/2015 2 TJ Zlaté Hory 1777 1915 Malinovský Leo Sigmia Olomouc 1741 1666 1 soutěž
2014/2015 1 TJ Zlaté Hory 1777 1915 Molnár Jiří AŠK DA Olomouc 1930 1939 1 soutěž
2013/2014 11 TJ Zlaté Hory 1777 1904 Reichl Roman ŠK 1921 Zábřeh B 1820 1798 0 soutěž
2013/2014 9 TJ Zlaté Hory 1777 1904 Haderka Karel Tatran Litovel C 1890 1858 ½ soutěž
2013/2014 8 TJ Zlaté Hory 1777 1904 Hartinger Nikola TJ Libina 1722 1 soutěž
2013/2014 7 TJ Zlaté Hory 1777 1904 Chromčák Pavel ŠK Bohuňovice 1768 1 soutěž
2013/2014 6 TJ Zlaté Hory 1777 1904 Gondek Radovan ŠK Jeseník 1853 1 soutěž
2013/2014 5 TJ Zlaté Hory 1777 1904 Fabián Miroslav ŠK Nové Losiny 1509 1 soutěž
2013/2014 4 TJ Zlaté Hory 1777 1904 Klaban Roman TJ Sokol Lázně Velké Losiny C 1705 0 soutěž
2013/2014 3 TJ Zlaté Hory 1777 1904 Fišer Miloš ŠK Šternberk B 1753 1769 1 soutěž
2013/2014 2 TJ Zlaté Hory 1777 1904 Plíva Jiří ŠK Luká 1752 1906 1 soutěž
2013/2014 1 TJ Zlaté Hory 1777 1904 Chytil Petr Řetězárna Česká Ves 1719 1739 1 soutěž
2012/2013 11 TJ Zlaté Hory 1777 1926 Matějček Jiří LOKO Zábřeh B 1750 1716 1 soutěž
2012/2013 10 TJ Zlaté Hory 1777 1926 Odstrčil Jan ŠK Loštice B 1830 1845 1 soutěž
2012/2013 8 TJ Zlaté Hory 1777 1926 Loužil Filip Řetězárna Česká Ves 1578 0 soutěž
2012/2013 6 TJ Zlaté Hory 1777 1926 Mička David TJ Libina 1737 ½ soutěž
2012/2013 4 TJ Zlaté Hory 1777 1926 Urbášek Oleg DDM+TJ Mohelnice 2032 1961 ½ soutěž
2012/2013 3 TJ Zlaté Hory 1777 1926 Zapletal Milan ŠK Šternberk 1935 ½ soutěž
2012/2013 1 TJ Zlaté Hory 1777 1926 Telařík Radek ŠK Bohuňovice 1882 ½ soutěž
2012/2013 8 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 1777 1926 Pardy Jiří Orel Opava "A" 1985 0 soutěž
2012/2013 5 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 1777 1926 Vícha Martin ŠK Pogo Budišov nad Bud. "A" 1888 1896 0 soutěž
2011/2012 6 TJ Sokol Vrbno p/P 1777 1908 Müller Leo ŠO TJ Vítkov 1851 1809 ½ soutěž
2011/2012 4 TJ Sokol Vrbno p/P 1777 1908 Vlachopulos Georgis Lokomotiva Krnov 1975 1966 0 soutěž
2011/2012 2 TJ Sokol Vrbno p/P 1777 1908 Godovský Jiří TJ SK Kravaře 1902 1 soutěž
2011/2012 11 TJ Zlaté Hory 1777 1908 Urbášek Oleg DDM+TJ Mohelnice 2079 1977 1 soutěž
2011/2012 10 TJ Zlaté Hory 1777 1908 Bureš Vladimír TJ Sokol Lázně Velké Losiny B 2144 1985 0 soutěž
2011/2012 8 TJ Zlaté Hory 1777 1908 Pavlík Petr Tatran Litovel C 1956 1978 1 soutěž
2011/2012 5 TJ Zlaté Hory 1777 1908 Mlýnský Vojtěch ŠK Luká 1675 1675 1 soutěž
2011/2012 3 TJ Zlaté Hory 1777 1908 Skácel Ondřej ŠK Šternberk B 1811 1755 1 soutěž
2010/2011 11 TJ Sokol Vrbno p/P 1925 Prokůpek Miroslav Lokomotiva Krnov 1839 0 soutěž
2010/2011 9 TJ Sokol Vrbno p/P 1925 Bartoš Michal ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1906 ½ soutěž
2010/2011 7 TJ Sokol Vrbno p/P 1925 Matoušek Karel TJ Jiskra Rýmařov 1843 ½ soutěž
2010/2011 4 TJ Sokol Vrbno p/P 1925 Martinek Petr ŠK West 1999 Opava 1936 ½ soutěž
2010/2011 2 TJ Sokol Vrbno p/P 1925 Vlachopulos Georgis TJ Město Albrechtice 1977 0 soutěž
2009/2010 7 Sokol Vrbno p/P 1925 Bergloviec Jan TJ Vítkov 1816 ½ soutěž
2009/2010 4 Sokol Vrbno p/P 1925 Godovský Jiří TJ SK Kravaře 1896 1 soutěž
2009/2010 1 Sokol Vrbno p/P 1925 Olšar Robin Slezan Opava "C" 2045 0 soutěž
2008/2009 9 TJ Zlaté Hory 1917 Kamler Zdeněk TJ ŠK Libina 1942 ½ soutěž
2008/2009 7 TJ Zlaté Hory 1917 Hastík Svatopluk ŠK Jeseník 2107 1 soutěž
2008/2009 2 TJ Zlaté Hory 1917 Čábelka Rolf ŠK Loštice 2012 ½ soutěž
2007/2008 11 TJ Zlaté Hory 1854 Čábelka Rolf ŠK Loštice 2015 1 soutěž
2007/2008 10 TJ Zlaté Hory 1854 Pavlík Petr ŠK Šternberk A 1958 ½ soutěž
2007/2008 9 TJ Zlaté Hory 1854 Kučera Jiří ŠK Sigmia Olomouc C 1981 ½ soutěž
2007/2008 8 TJ Zlaté Hory 1854 Hastík Svatopluk ŠK Jeseník 2128 ½ soutěž
2007/2008 7 TJ Zlaté Hory 1854 Doležel Jaromír TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 2066 1 soutěž
2007/2008 6 TJ Zlaté Hory 1854 Telařík Radek ŠK Bohuňovice 1838 ½ soutěž
2007/2008 5 TJ Zlaté Hory 1854 Zapletal Milan ŠK Šternberk B 1937 ½ soutěž
2007/2008 4 TJ Zlaté Hory 1854 Opravil Karel LOKO Zábřeh C 2156 ½ soutěž
2007/2008 3 TJ Zlaté Hory 1854 Mach František TJ Řetězárna Česká Ves 1754 1 soutěž
2007/2008 2 TJ Zlaté Hory 1854 Vyhnálek Lukáš Tatran Litovel C 1811 1 soutěž
2007/2008 1 TJ Zlaté Hory 1854 Kamler Zdeněk TJ ŠK Libina 1950 ½ soutěž
2006/2007 11 TJ Sokol Vrbno p. Pradědem 1800 Hanzlík Bohuslav TJ Břidličná 1810 ½ soutěž
2006/2007 10 TJ Sokol Vrbno p. Pradědem 1800 Peťovský Ľudovít Slezan Opava "C" 1829 1 soutěž
2006/2007 9 TJ Sokol Vrbno p. Pradědem 1800 Stebel Jacek ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 2000 0 soutěž
2006/2007 7 TJ Sokol Vrbno p. Pradědem 1800 Husar Ivo TJ Sokol Háj 1808 ½ soutěž
2006/2007 6 TJ Sokol Vrbno p. Pradědem 1800 Polák Petr ŠK West 1999 Opava 1899 1 soutěž
2006/2007 5 TJ Sokol Vrbno p. Pradědem 1800 Šorel Eduard ŠK TP Hrabyně 1909 1 soutěž
2006/2007 4 TJ Sokol Vrbno p. Pradědem 1800 Matoušek Karel TJ Jiskra Rýmařov 1859 1 soutěž
2006/2007 3 TJ Sokol Vrbno p. Pradědem 1800 Zajunc Josef Slezský šachový klub Opava 1828 1 soutěž
2006/2007 2 TJ Sokol Vrbno p. Pradědem 1800 Bartoš Michal ŠK u Freda Darkovičky 1896 ½ soutěž
2006/2007 1 TJ Sokol Vrbno p. Pradědem 1800 Ludwig Petr TJ Slavoj Bruntál "B" 1968 1 soutěž
2005/2006 11 TJ Sokol Vrbno p. Pradědem 1754 Matoušek Karel TJ Jiskra Rýmařov 1868 1 soutěž
2005/2006 10 TJ Sokol Vrbno p. Pradědem 1754 Hrazdilová Hana TJ Břidličná 1853 ½ soutěž
2005/2006 9 TJ Sokol Vrbno p. Pradědem 1754 Mucha Břetislav TJ Sokol Jakartovice 2080 1 soutěž
2005/2006 8 TJ Sokol Vrbno p. Pradědem 1754 Caletková Michaela Slezan Opava "C" 1473 ½ soutěž
2005/2006 7 TJ Sokol Vrbno p. Pradědem 1754 Františ Otakar TJ Slavoj Bruntál "B" 1871 ½ soutěž
2005/2006 6 TJ Sokol Vrbno p. Pradědem 1754 Hadámek Miroslav TJ Slavoj Bruntál "C" 1657 ½ soutěž
2005/2006 5 TJ Sokol Vrbno p. Pradědem 1754 Vašut Pavel VMS Sosnová - Lichnov 1783 1 soutěž
2005/2006 4 TJ Sokol Vrbno p. Pradědem 1754 Zrník Bohumil Slezský šachový klub Opava 1738 1 soutěž
2005/2006 3 TJ Sokol Vrbno p. Pradědem 1754 Pavera Vít ŠK West 1999 Opava 1834 ½ soutěž
2005/2006 2 TJ Sokol Vrbno p. Pradědem 1754 Vitásek Tomáš ŠK TJ MSA Dolní Benešov "B" 1829 0 soutěž
2005/2006 1 TJ Sokol Vrbno p. Pradědem 1754 Hovůrek Gerhard ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1844 ½ soutěž
2004/2005 11 Sokol Vrbno p.Prad 1735 Hovůrek Gerhard MSA Dol.Benešov C 1882 ½ soutěž
2004/2005 10 Sokol Vrbno p.Prad 1735 Mucha Břetislav Sokol Jakartovice 2059 ½ soutěž
2004/2005 9 Sokol Vrbno p.Prad 1735 Szczepanek Radoslaw ŠKTP Hrabyně B 0 soutěž
2004/2005 8 Sokol Vrbno p.Prad 1735 Pán Vladimír VMS SosnováLichnov 2115 ½ soutěž
2004/2005 7 Sokol Vrbno p.Prad 1735 Pavlíček Bohumil Slavoj Bruntál B 1690 1 soutěž
2004/2005 6 Sokol Vrbno p.Prad 1735 Búran Robert Slavoj Bruntál A 2091 0 soutěž
2004/2005 5 Sokol Vrbno p.Prad 1735 Polák Petr WEST 1999 Opava 1931 ½ soutěž
2004/2005 4 Sokol Vrbno p.Prad 1735 Kocur Valter MSA Dol.Benešov B 2121 0 soutěž
2004/2005 3 Sokol Vrbno p.Prad 1735 Bartoš Michal U Freda Darkovičky 1846 ½ soutěž
2004/2005 2 Sokol Vrbno p.Prad 1735 Mirvald Marcel MSA Dol.Benešov D 1680 0 soutěž
2004/2005 1 Sokol Vrbno p.Prad 1735 Štencel Václav SŠK Opava 1851 ½ soutěž
2003/2004 11 Sokol Vrbno p.Prad 1731 Klein Antonín Slezan Opava D 1845 ½ soutěž
2003/2004 10 Sokol Vrbno p.Prad 1731 Dihel Karel MSA Dol.Benešov D 1869 0 soutěž
2003/2004 9 Sokol Vrbno p.Prad 1731 Milián Milan Slavoj Bruntál B 1927 ½ soutěž
2003/2004 8 Sokol Vrbno p.Prad 1731 Fojtík Vlastislav Jiskra Rýmařov 2055 ½ soutěž
2003/2004 7 Sokol Vrbno p.Prad 1731 Lorenz Bohumír SŠK Opava 1922 0 soutěž
2003/2004 6 Sokol Vrbno p.Prad 1731 Tchuř Pavel MSA Dol.Benešov C 1925 0 soutěž
2003/2004 5 Sokol Vrbno p.Prad 1731 Čempel Jaroslav Sokol Jakartovice 2247 0 soutěž
2003/2004 4 Sokol Vrbno p.Prad 1731 Zdráhal Václav WEST 1999 Opava B 1819 1 soutěž
2003/2004 3 Sokol Vrbno p.Prad 1731 Daříček Vítězslav Lokomotiva Krnov B 1811 0 soutěž
2003/2004 2 Sokol Vrbno p.Prad 1731 Vaněk Ladislav TJ Břidličná B 1972 0 soutěž
2003/2004 1 Sokol Vrbno p.Prad 1731 Boglevský Richard Granitol M.Beroun 1726 ½ soutěž