Hráč Hovůrek Gerhard

Hovůrek Gerhard

User Pic
Jméno: Hovůrek Gerhard
Oddíl: ŠK TJ Dolní Benešov
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1767
Elo mezinárodní: 1602
ID: 6272
FIDE ID: 341436
Rok narození: 1943
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2017/2018 1 ŠK TJ Dolní Benešov "D" 1602 1775 Klimša Jiří ŠO TJ Velká Polom "B" 1795 1750 0 soutěž
2016/2017 9 ŠK TJ Dolní Benešov "C" 1795 Vojvodík Robert Orel Opava "C" 1000 ½ soutěž
2016/2017 8 ŠK TJ Dolní Benešov "C" 1795 Marčík Miroslav ŠK U Freda Darkovičky 0 soutěž
2016/2017 6 ŠK TJ Dolní Benešov "C" 1795 Harazim Richard ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1801 ½ soutěž
2016/2017 5 ŠK TJ Dolní Benešov "C" 1795 Kundrát Jiří ŠO TJ Vítkov 1610 1 soutěž
2016/2017 4 ŠK TJ Dolní Benešov "C" 1795 Richter Michal SK Kravaře "B" 1000 1 soutěž
2016/2017 3 ŠK TJ Dolní Benešov "C" 1795 Gemsa Matouš ŠK TJ Dolní Benešov "D" 1668 1705 ½ soutěž
2016/2017 2 ŠK TJ Dolní Benešov "C" 1795 ŠK Píšť 1 soutěž
2016/2017 1 ŠK TJ Dolní Benešov "C" 1795 Hampl Pavel ŠO TJ Velká Polom "B" 1533 ½ soutěž
2015/2016 11 ŠK TJ MSA Dolní Benešov B 1795 Kolodziej Bogdan TJ Sokol Vrbno pod Pradědem B 1782 1 soutěž
2015/2016 10 ŠK TJ MSA Dolní Benešov B 1795 Lipka Petr TJ Ludgeřovice 1648 1704 0 soutěž
2015/2016 8 ŠK TJ MSA Dolní Benešov B 1795 Pavera Václav Sokol Háj ve Slezsku 1614 ½ soutěž
2015/2016 6 ŠK TJ MSA Dolní Benešov B 1795 Přikryl Stanislav TJ Fulnek 1663 1 soutěž
2015/2016 5 ŠK TJ MSA Dolní Benešov B 1795 Švec Vlastimil ŠKTP Hrabyně 1876 1 soutěž
2015/2016 4 ŠK TJ MSA Dolní Benešov B 1795 Kramář Filip SK Kravaře 1712 1592 1 soutěž
2015/2016 3 ŠK TJ MSA Dolní Benešov B 1795 Rak Jiří ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1498 1 soutěž
2015/2016 2 ŠK TJ MSA Dolní Benešov B 1795 Staněk Antonín ŠK Orel Opava A 1844 0 soutěž
2015/2016 1 ŠK TJ MSA Dolní Benešov B 1795 Petkovský Patrik TJ Lokomotiva Krnov 1826 1883 0 soutěž
2015/2016 11 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1795 Jančálek Jan ŠO TJ Vítkov 1778 1738 1 soutěž
2015/2016 10 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1795 Bureček Václav ŠO TJ Velká Polom "A" 1727 1 soutěž
2015/2016 9 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1795 Pavlík Karel Slezan Opava "C" 1730 1 soutěž
2015/2016 8 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1795 Skočková Kateřina ŠK Orel Opava "C" 1790 1831 0 soutěž
2015/2016 7 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1795 Režnar Radek ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1512 ½ soutěž
2015/2016 5 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1795 Halfar Josef TJ Sokol Kobeřice 1508 ½ soutěž
2015/2016 4 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1795 Nevřela Aleš TJ Sokol Štěpánkovice 1655 ½ soutěž
2015/2016 3 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1795 Moravec Šimon ŠK U Freda Darkovičky 1576 1 soutěž
2015/2016 2 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1795 Glabasňa Tomáš SK Kravaře "B" 1517 1 soutěž
2014/2015 11 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1819 Smolka Pavel ŠK U Freda Darkovičky 1585 1 soutěž
2014/2015 10 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1819 Havlíček Lubomír Orel Opava "C" 1625 1 soutěž
2014/2015 9 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1819 Kotula Josef ŠK Gobe Píšť 1642 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1819 Pavlík Karel Slezan Opava "C" 1750 ½ soutěž
2014/2015 7 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1819 Rak Tomáš Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1732 0 soutěž
2014/2015 6 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1819 Kretek Radim TJ Sokol Štěpánkovice 1608 ½ soutěž
2014/2015 5 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1819 Glabasňa Tomáš SK Kravaře "B" 1528 1 soutěž
2014/2015 4 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1819 Matějíčková Lucie ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1000 1 soutěž
2014/2015 3 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1819 Mrovec Jakub TJ Sokol Kobeřice "A" 1501 1 soutěž
2014/2015 2 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1819 Holeček Radim TJ Velká Polom "A" 1618 0 soutěž
2014/2015 1 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1819 Pudich Petr TJ Ludgeřovice 1823 1 soutěž
2014/2015 11 ŠK TJ MSA Dolní Benešov B 1819 Magál Ladislav TJ Lokomotiva Krnov 1650 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠK TJ MSA Dolní Benešov B 1819 Jančálek Jan ŠK TJ Vítkov 1795 1742 ½ soutěž
2014/2015 2 ŠK TJ MSA Dolní Benešov B 1819 Boháč Josef SK Kravaře 1810 0 soutěž
2013/2014 11 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1843 Dluhoš Rudolf TJ Sokol Štěpánkovice 1700 ½ soutěž
2013/2014 10 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1843 Pudich Petr TJ Ludgeřovice 1799 0 soutěž
2013/2014 9 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1843 Skočková Kateřina Orel Opava "C" 1755 1837 0 soutěž
2013/2014 8 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1843 Mrovec Jakub TJ Sokol Kobeřice "A" 1497 1 soutěž
2013/2014 7 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1843 Křefký Manfréd ŠK Gobe Píšť "A" 1796 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1843 Klobouk Jiří ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1839 ½ soutěž
2013/2014 5 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1843 Müller Leo TJ Vítkov 1865 1847 0 soutěž
2013/2014 4 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1843 Vavřínek Radomír ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1811 ½ soutěž
2013/2014 3 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1843 Kudláček Bohuslav ŠK U Freda Darkovičky 1635 1 soutěž
2013/2014 1 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1843 Petřik Alfred SK Kravaře "B" 1000 1 soutěž
2012/2013 10 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1885 Pudich Petr TJ Ludgeřovice 1806 ½ soutěž
2012/2013 9 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1885 Kurka Vilém TJ Sokol Štěpánkovice 1809 ½ soutěž
2012/2013 6 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1885 Klimša Pavel TJ Velká Polom 1759 1933 0 soutěž
2012/2013 5 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1885 Harazim Richard ŠK U Lípy Malé Hoštice 1822 0 soutěž
2012/2013 4 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1885 Peťovský Ľudovít Slezan Opava "C" 1796 0 soutěž
2012/2013 3 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1885 Vlček Antonín TJ Vítkov 1839 1827 0 soutěž
2012/2013 2 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1885 Křefký Verner ŠK Gobe Píšť "A" 1658 ½ soutěž
2011/2012 11 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1886 Vavroš Miroslav ŠK 1935 Bolatice 1604 1 soutěž
2011/2012 9 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1886 Byma Pavel TJ Velká Polom 1962 1945 0 soutěž
2011/2012 8 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1886 Klein Jiří ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1727 1 soutěž
2011/2012 7 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1886 Bartoš Michal ŠK "U Freda" Darkovičky 1903 ½ soutěž
2011/2012 6 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1886 Pistovčáková Aneta Slezan Opava "D" 1541 1731 ½ soutěž
2011/2012 5 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1886 Pudich Petr TJ Ludgeřovice 1799 ½ soutěž
2011/2012 4 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1886 Harazim Vilém TJ Sokol Štěpánkovice 1729 1 soutěž
2011/2012 3 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1886 Křefký Manfréd ŠK Gobe Píšť "A" 1814 ½ soutěž
2011/2012 2 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1886 Trojek Miroslav ŠKTP Hrabyně "B" 1901 1814 ½ soutěž
2011/2012 1 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1886 Glinz Leo ŠK U Lípy Malé Hoštice 1653 ½ soutěž
2011/2012 11 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1886 Chovanec Karel ŠKTP Hrabyně "A" 1902 1857 ½ soutěž
2011/2012 9 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1886 Richter Ivan TJ Sokol Vrbno p/P 1883 ½ soutěž
2011/2012 8 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1886 Staněk Antonín Orel Opava "B" 1854 ½ soutěž
2011/2012 7 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1886 Pavlásek Boris TJ Jiskra Rýmařov 2131 ½ soutěž
2011/2012 6 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1886 Milián Milan TJ Město Albrechtice "B" 1855 1844 0 soutěž
2011/2012 5 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1886 Vilášek Antonín Slezan Opava "C" 1884 1817 ½ soutěž
2011/2012 4 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1886 Vrubl Jaroslav Slavoj Bruntál "A" 2049 0 soutěž
2011/2012 3 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1886 Číž Dušan ŠO TJ Vítkov 1724 1 soutěž
2011/2012 2 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1886 Trojek Miroslav TJ Sokol Háj ve Slezsku 1901 1814 1 soutěž
2011/2012 1 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1886 Prokůpek Miroslav Lokomotiva Krnov 1861 1 soutěž
2010/2011 11 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1856 Glinz Leo ŠK U Lípy Malé Hoštice 1660 1 soutěž
2010/2011 10 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1856 Pudich Petr TJ Ludgeřovice 1774 1 soutěž
2010/2011 9 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1856 Stania Petr Slezan Opava "D" 1744 ½ soutěž
2010/2011 7 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1856 Rak Tomáš ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1740 0 soutěž
2010/2011 6 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1856 Kalavský Milan TJ Velká Polom 1806 ½ soutěž
2010/2011 5 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1856 Zajunc Josef Orel Opava "B" 1781 1 soutěž
2010/2011 4 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1856 Harazim Vilém TJ Sokol Štěpánkovice 1738 1 soutěž
2010/2011 3 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1856 Fojtík Josef ŠK "U Freda" Darkovičky 1742 1 soutěž
2010/2011 2 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1856 Křefký Manfréd ŠK Gobe Píšť 1787 1 soutěž
2010/2011 1 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1856 Schuster Vít ŠO TJ Hradec nad Moravicí 2082 1 soutěž
2010/2011 11 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1856 Krella Martin TJ SK Kravaře 1692 ½ soutěž
2010/2011 9 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1856 Vrba Svatopluk TJ Sokol Vrbno p/P 1852 ½ soutěž
2010/2011 8 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1856 Hadámek Miroslav TJ Jiskra Rýmařov 1805 ½ soutěž
2010/2011 7 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1856 Kalavský Milan TJ Sokol Háj ve Slezsku 1806 ½ soutěž
2010/2011 6 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1856 Sommer Richard ŠO TJ Vítkov 1733 1 soutěž
2010/2011 5 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1856 Martinek Pavel ŠK West 1999 Opava 1845 0 soutěž
2010/2011 4 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1856 Tomíček Alfons ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1912 ½ soutěž
2010/2011 2 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1856 Peťovský Ľudovít Slezan Opava "C" 1788 ½ soutěž
2010/2011 1 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1856 Zeman Jiří Lokomotiva Krnov 1816 1 soutěž
2009/2010 10 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1819 Bartošek Martin ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1629 ½ soutěž
2009/2010 8 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1819 Klein Antonín ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1792 1 soutěž
2009/2010 7 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1819 Husar Ivo TJ Velká Polom 1854 ½ soutěž
2009/2010 6 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1819 Mikulenčák Jan ŠKTP Hrabyně 1783 1 soutěž
2009/2010 5 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1819 Krella Martin TJ Sokol Kobeřice "A" 1612 ½ soutěž
2009/2010 4 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1819 Harazim Vilém Sokol Štěpánkovice 1737 ½ soutěž
2009/2010 3 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1819 Kratochvíl Milan Slezan Opava "D" 1737 1 soutěž
2009/2010 2 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1819 Píša Vladimír ŠK U Freda Darkovičky 1959 0 soutěž
2009/2010 1 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1819 Klobouk Jiří ŠK U Lípy Malé Hoštice 1854 1 soutěž
2009/2010 11 MSA Dolní Benešov "D" 1819 Chovanec Karel Sokol Háj ve Slezsku 1931 1 soutěž
2009/2010 9 MSA Dolní Benešov "D" 1819 Sommer Richard TJ Vítkov 1726 1 soutěž
2009/2010 8 MSA Dolní Benešov "D" 1819 Lužný Rostislav Sokol Vrbno p/P 1864 0 soutěž
2009/2010 6 MSA Dolní Benešov "D" 1819 Glinz Leo TJ SK Kravaře 1557 1 soutěž
2009/2010 4 MSA Dolní Benešov "D" 1819 Prokůpek Miroslav Lokomotiva Krnov 1847 ½ soutěž
2009/2010 3 MSA Dolní Benešov "D" 1819 Vícha Martin Slezan Opava "C" 1917 ½ soutěž
2009/2010 2 MSA Dolní Benešov "D" 1819 Pavlíček Miroslav Slavoj Bruntál "B" 1729 1 soutěž
2009/2010 1 MSA Dolní Benešov "D" 1819 Kotula Josef ŠK GOBE Píšť 1694 1 soutěž
2008/2009 10 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1836 Harazim Vilém TJ Sokol Štěpánkovice 1719 1 soutěž
2008/2009 9 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1836 Klein Antonín ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1793 ½ soutěž
2008/2009 8 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1836 Chovanec Karel ŠKTP Hrabyně "B" 1946 0 soutěž
2008/2009 6 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1836 Jaššo Slavomír Pogo Budišov nad Budišovkou 1726 ½ soutěž
2008/2009 5 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1836 Hružík Lumír TJ Velká Polom 1855 1 soutěž
2008/2009 4 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1836 Lorenz Bohumír Orel Opava 1976 0 soutěž
2008/2009 3 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1836 Bartoš Michal ŠK U Freda Darkovičky 1870 ½ soutěž
2008/2009 2 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1836 Káč Jan TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" 1768 ½ soutěž
2008/2009 1 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1836 Kotula Josef Gobe Píšť 1716 ½ soutěž
2008/2009 11 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1836 Luskáč František TJ Sokol Háj 1806 ½ soutěž
2008/2009 10 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1836 Rinka Petr ŠK Kravaře ½ soutěž
2008/2009 9 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1836 Daříček Vítězslav Lokomotiva Krnov "A" 1917 ½ soutěž
2008/2009 8 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1836 Sommer Richard ŠO TJ Vítkov 1694 0 soutěž
2008/2009 6 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1836 Kožaný Jan ŠK West 1999 Opava "A" 1845 0 soutěž
2008/2009 2 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1836 Klimša Jiří ŠK TP Hrabyně 1894 ½ soutěž
2008/2009 1 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1836 Vilášek Antonín Slezan Opava "B" 1888 ½ soutěž
2007/2008 8 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "B" 1865 Slovák Petr BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2130 0 soutěž
2007/2008 7 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "B" 1865 Šindler Michal TJ VOKD Poruba "A" 2149 0 soutěž
2007/2008 5 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "B" 1865 Albertovič Lukáš Slavoj Poruba "B" 1916 0 soutěž
2007/2008 4 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "B" 1865 Walowicz David Slavoj Bruntál "A" 2027 0 soutěž
2007/2008 3 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "B" 1865 Kolář Jaroslav TJ Sokol Fryčovice "A" 1996 0 soutěž
2007/2008 2 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "B" 1865 Kocur Walter ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2123 0 soutěž
2007/2008 1 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "B" 1865 Staszko Martin TŽ Třinec "C" 2083 0 soutěž
2007/2008 10 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1865 Walowicz David TJ Slavoj Bruntál "B" 2027 0 soutěž
2007/2008 8 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1865 Martinek Pavel ŠK West 1999 Opava "A" 1836 0 soutěž
2007/2008 7 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1865 Pavlásek Boris TJ Jiskra Rýmařov 2153 0 soutěž
2007/2008 6 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1865 Jaroš Bohumil ŠK TP Hrabyně 1945 0 soutěž
2007/2008 5 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1865 Prokůpek Miroslav Lokomotiva Krnov "B" 1916 ½ soutěž
2007/2008 3 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1865 Zrník Bohumil ŠK West 1999 Opava "B" 1715 1 soutěž
2007/2008 2 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1865 TJ Sokol Háj 1 soutěž
2007/2008 1 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1865 Staněk Antonín Slezský šachový klub Opava 1849 1 soutěž
2006/2007 10 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1877 Klimša Jiří TJ Sokol Háj 1914 ½ soutěž
2006/2007 9 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1877 Solný Michal ŠK West 1999 Opava 1910 ½ soutěž
2006/2007 8 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1877 Máj Svatopluk TJ Sokol Vrbno p. Pradědem 1958 0 soutěž
2006/2007 7 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1877 Pavlásek Boris TJ Jiskra Rýmařov 2134 0 soutěž
2006/2007 6 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1877 Kašný Pavel Slezský šachový klub Opava 2001 0 soutěž
2006/2007 5 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1877 Píša Vladimír ŠK u Freda Darkovičky 2017 1 soutěž
2006/2007 4 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1877 Pán Vladimír TJ Slavoj Bruntál "B" 2032 ½ soutěž
2006/2007 3 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1877 Vaněk Ladislav TJ Břidličná 2027 0 soutěž
2006/2007 2 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1877 Hromada Pavel Slezan Opava "C" 2240 1 soutěž
2006/2007 11 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1877 Kurka Vilém TJ Sokol Štěpánkovice 1875 ½ soutěž
2006/2007 10 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1877 Káč Jan ŠK 1935 Bolatice 1737 0 soutěž
2006/2007 9 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1877 Kučeja Pavel TJ SK Kravaře "A" 1775 1 soutěž
2006/2007 8 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1877 Pardy Jiří ŠK West 1999 Opava "B" 1861 0 soutěž
2006/2007 7 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1877 Škrob Jaroslav ŠK Gobe Píšť 1740 ½ soutěž
2006/2007 6 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1877 Jaššo Slavomír Pogo Budišov nad Budišovkou 1519 ½ soutěž
2006/2007 5 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1877 Grygar David ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1772 0 soutěž
2006/2007 4 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1877 Kašný Josef Slezan Opava "D" 1704 ½ soutěž
2006/2007 3 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1877 Jarkuliš Antonín TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" 1804 ½ soutěž
2006/2007 2 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1877 Byma Pavel TJ Velká Polom 1966 ½ soutěž
2006/2007 1 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1877 Trojek Miroslav ŠKTP Hrabyně "B" 1835 ½ soutěž
2005/2006 11 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1844 Kozák Vladimír TJ Slavoj Bruntál "C" 1670 1 soutěž
2005/2006 10 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1844 Trpík Ludvík TJ Jiskra Rýmařov 1851 1 soutěž
2005/2006 9 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1844 Klus Jan VMS Sosnová - Lichnov 1635 1 soutěž
2005/2006 7 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1844 Dubinský Ladislav Slezský šachový klub Opava 1665 1 soutěž
2005/2006 6 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1844 Mucha Břetislav TJ Sokol Jakartovice 2080 1 soutěž
2005/2006 5 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1844 Kožaný Jan ŠK West 1999 Opava 1760 ½ soutěž
2005/2006 4 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1844 Kratochvíl Milan Slezan Opava "C" 1630 1 soutěž
2005/2006 3 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1844 Tomíček Alfons ŠK TJ MSA Dolní Benešov "B" 1910 ½ soutěž
2005/2006 2 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1844 Studený Petr TJ Slavoj Bruntál "B" 1824 ½ soutěž
2005/2006 1 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1844 Škovroň Josef TJ Sokol Vrbno p. Pradědem 1754 ½ soutěž
2005/2006 10 Dolní Benešov "E" 1844 Hromada Pavel Slezan Opava "D" 2222 0 soutěž
2005/2006 9 Dolní Benešov "E" 1844 Píša Vladimír Darkovičky 1983 ½ soutěž
2005/2006 8 Dolní Benešov "E" 1844 Klein Antonín Hradec n/M 1819 ½ soutěž
2005/2006 7 Dolní Benešov "E" 1844 Solný Michal West Opava "B" 1884 ½ soutěž
2005/2006 6 Dolní Benešov "E" 1844 Chovanec Karel Hrabyně "B" 1861 ½ soutěž
2005/2006 5 Dolní Benešov "E" 1844 Czudek Bohuslav Štěpánkovice 1829 0 soutěž
2005/2006 4 Dolní Benešov "E" 1844 Godovský Jiří Kravaře "A" 1841 1 soutěž
2005/2006 3 Dolní Benešov "E" 1844 Křefký Manfréd Gobe Píšť 1829 ½ soutěž
2005/2006 2 Dolní Benešov "E" 1844 Bělka Lubomír Dolní Benešov "D" 1976 0 soutěž
2005/2006 1 Dolní Benešov "E" 1844 Klimša Jiří Háj ve Slezsku 1946 ½ soutěž
2005/2006 9 ŠK STROP. OSEKA"" 1844 Smarkoň Antonín ŠK MAGIC ŽATECA"" 1649 1 soutěž
2005/2006 8 ŠK STROP. OSEKA"" 1844 Salaba Václav TJ SOKOL ÚDLICEB"" 1784 ½ soutěž
2005/2006 7 ŠK STROP. OSEKA"" 1844 Louka František ŠK UNION LOUNYC"" 1791 0 soutěž
2005/2006 6 ŠK STROP. OSEKA"" 1844 Wirkner František TJ KLÁŠ. n/O.A"" 1709 ½ soutěž
2005/2006 5 ŠK STROP. OSEKA"" 1844 Zmrzlý Vladimír TJ LOKO MOSTC"" 2090 0 soutěž
2005/2006 4 ŠK STROP. OSEKA"" 1844 Bakajsa Libor TJ LOKO MOSTD"" 1428 0 soutěž
2005/2006 3 ŠK STROP. OSEKA"" 1844 Nechyba Ilja ŠK MERKUR KADAŇA"" 1937 0 soutěž
2005/2006 2 ŠK STROP. OSEKA"" 1844 Srkal Miroslav TJ T. PODBOŘANYA"" 1695 ½ soutěž
2005/2006 1 ŠK STROP. OSEKA"" 1844 Hamala Miroslav KC KAS. BÍLINAA"" 1850 0 soutěž
2004/2005 11 MSA Dol.Benešov C 1882 Škovroň Josef Sokol Vrbno p.Prad 1735 ½ soutěž
2004/2005 10 MSA Dol.Benešov C 1882 Lorenz Bohumír SŠK Opava 1942 0 soutěž
2004/2005 9 MSA Dol.Benešov C 1882 Čempel Jaroslav Sokol Jakartovice 2226 0 soutěž
2004/2005 7 MSA Dol.Benešov C 1882 Pán Vladimír VMS SosnováLichnov 2115 0 soutěž
2004/2005 6 MSA Dol.Benešov C 1882 Studený Petr Slavoj Bruntál B 1768 ½ soutěž
2004/2005 5 MSA Dol.Benešov C 1882 Búran Robert Slavoj Bruntál A 2091 0 soutěž
2004/2005 4 MSA Dol.Benešov C 1882 Polák Petr WEST 1999 Opava 1931 ½ soutěž
2004/2005 3 MSA Dol.Benešov C 1882 Rakús Pavel MSA Dol.Benešov B 2074 0 soutěž
2004/2005 2 MSA Dol.Benešov C 1882 Bartoš Michal U Freda Darkovičky 1846 ½ soutěž
2003/2004 7 ŠK MSA D.BenešovB 1907 Milián Milan Slavoj Bruntál A 1927 ½ soutěž
2003/2004 5 ŠK MSA D.BenešovB 1907 Filgas Václav ŠKTP Hrabyně B 1639 0 soutěž
2003/2004 4 ŠK MSA D.BenešovB 1907 Jureček Daniel West 1999 Opava A 1789 ½ soutěž
2003/2004 3 ŠK MSA D.BenešovB 1907 Šoki Zdeněk Ritmus Ostrava 1850 0 soutěž
2003/2004 2 ŠK MSA D.BenešovB 1907 Kocur Aleš ŠK Frýdek-MístekC 1911 0 soutěž
2003/2004 11 MSA Dol.Benešov C 1907 Pavlíček Miroslav Slavoj Bruntál B 1805 ½ soutěž
2003/2004 10 MSA Dol.Benešov C 1907 Fojtík Vlastislav Jiskra Rýmařov 2055 ½ soutěž
2003/2004 9 MSA Dol.Benešov C 1907 Högrová Nina SŠK Opava 1 soutěž
2003/2004 8 MSA Dol.Benešov C 1907 Richter Ivan WEST 1999 Opava B 1913 ½ soutěž
2003/2004 7 MSA Dol.Benešov C 1907 Černín Radim Sokol Jakartovice 2204 0 soutěž
2003/2004 6 MSA Dol.Benešov C 1907 Vrba Svatopluk Sokol Vrbno p.Prad 1911 ½ soutěž
2003/2004 5 MSA Dol.Benešov C 1907 Daříček Vítězslav Lokomotiva Krnov B 1811 ½ soutěž
2003/2004 3 MSA Dol.Benešov C 1907 Boglevský Richard Granitol M.Beroun 1726 1 soutěž
2003/2004 2 MSA Dol.Benešov C 1907 Novák Bořivoj Slezan Opava D 1809 1 soutěž