Hráč Búran Robert

Búran Robert

User Pic
Jméno: Búran Robert
Oddíl: Slavoj Bruntál
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2105
Elo mezinárodní: 2084
ID: 576
FIDE ID: 306037
Rok narození: 1970
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2009/2010 11 Slavoj Bruntál 2077 Konštacký Matěj TJ Mořkov 2117 1 soutěž
2009/2010 10 Slavoj Bruntál 2077 Malík Jan TJ VOKD Poruba 2261 0 soutěž
2009/2010 9 Slavoj Bruntál 2077 Pecha Tomáš BŠŠ FM B 2241 1 soutěž
2009/2010 8 Slavoj Bruntál 2077 Helis Tadeusz ŠK MSA Dolní Benešov A 2288 0 soutěž
2009/2010 7 Slavoj Bruntál 2077 TŽ Třinec C 1 soutěž
2009/2010 6 Slavoj Bruntál 2077 Bureš Jaroslav A64 PROCLIENT Grygov B 2295 0 soutěž
2009/2010 5 Slavoj Bruntál 2077 Weissmann Lukáš Sokol Dobrá 2138 ½ soutěž
2009/2010 3 Slavoj Bruntál 2077 Mohyla Tomáš Baník Havířov 2142 ½ soutěž
2009/2010 2 Slavoj Bruntál 2077 Strašil Pavel T.J. Sokol Šumperk 2146 ½ soutěž
2009/2010 1 Slavoj Bruntál 2077 Rodshtein Tereza TJ Mittal B 2150 0 soutěž
2008/2009 11 Slavoj Bruntál 2077 Ambros Zdenek Chessmont Rožnov p.Radhoštěm 1965 1 soutěž
2008/2009 10 Slavoj Bruntál 2077 Kopec Ladislav TJ Mittal Ostrava "B" 2194 ½ soutěž
2008/2009 9 Slavoj Bruntál 2077 Vávra Pavel Zbrojovka Vsetín 2123 0 soutěž
2008/2009 8 Slavoj Bruntál 2077 Balážec Ludovít ŠK Zlín "C" 2041 ½ soutěž
2008/2009 7 Slavoj Bruntál 2077 Bulava Petr Baník Havířov 2105 0 soutěž
2008/2009 6 Slavoj Bruntál 2077 Rodshtein Tereza SK Slavia Orlová "B" 2108 1 soutěž
2008/2009 5 Slavoj Bruntál 2077 Šindler Michal TJ VOKD Poruba 2175 0 soutěž
2008/2009 4 Slavoj Bruntál 2077 Bachořík Otto ŠK Labortech Ostrava "B" 2205 ½ soutěž
2008/2009 3 Slavoj Bruntál 2077 Beseda Roman TJ Mořkov 2163 0 soutěž
2008/2009 2 Slavoj Bruntál 2077 Tauš Martin Sokol Dobrá 2074 1 soutěž
2008/2009 1 Slavoj Bruntál 2077 Vysoglad Petr BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2073 1 soutěž
2006/2007 11 TJ Slavoj Bruntál "B" 2076 Pavlásek Boris TJ Jiskra Rýmařov 2134 1 soutěž
2006/2007 8 TJ Slavoj Bruntál "B" 2076 Mayerhofer Horst ŠK TP Hrabyně 2135 0 soutěž
2006/2007 6 TJ Slavoj Bruntál "B" 2076 Hromada Václav Slezan Opava "C" 2149 ½ soutěž
2006/2007 11 Slavoj Bruntál 2076 Mohyla Tomáš ŠK Šenov 2147 ½ soutěž
2006/2007 10 Slavoj Bruntál 2076 Čempel Jaroslav Sokol Jakartovice 2246 0 soutěž
2006/2007 9 Slavoj Bruntál 2076 Hrouza Ondřej Lokomotiva Krnov 2038 ½ soutěž
2006/2007 8 Slavoj Bruntál 2076 Lipovský Tomáš Sokol Fryčovice 2002 1 soutěž
2006/2007 7 Slavoj Bruntál 2076 Olšar Robin Slezan Opava B 2068 ½ soutěž
2006/2007 6 Slavoj Bruntál 2076 Melecký Jaroslav MSA Dolní Benešov B 2090 1 soutěž
2006/2007 5 Slavoj Bruntál 2076 Borovička Bohumil TJ Nový Jičín 2041 ½ soutěž
2006/2007 4 Slavoj Bruntál 2076 Novotný Josef ŠK Svinov 2216 ½ soutěž
2006/2007 3 Slavoj Bruntál 2076 Chlevišťan Jakub VOKD Ostrava-Poruba 2111 0 soutěž
2006/2007 2 Slavoj Bruntál 2076 Staszko Martin TŽ Třinec C 2076 ½ soutěž
2006/2007 1 Slavoj Bruntál 2076 Baier Pavel SK Slavia Orlová B 2218 0 soutěž
2005/2006 11 Slavoj Bruntál A 2101 Fiřt Stanislav LaborTech Ostrava B 2355 ½ soutěž
2005/2006 10 Slavoj Bruntál A 2101 Kantor Petr TŽ Třinec C 2134 ½ soutěž
2005/2006 9 Slavoj Bruntál A 2101 Pecha Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek C 1952 0 soutěž
2005/2006 8 Slavoj Bruntál A 2101 Caletka Radomír Slezan Opava B 2146 0 soutěž
2005/2006 7 Slavoj Bruntál A 2101 Sobek Rostislav Jakl Karviná B 1978 0 soutěž
2005/2006 6 Slavoj Bruntál A 2101 Malinovský Petr Lokomotiva Krnov 2096 1 soutěž
2005/2006 5 Slavoj Bruntál A 2101 Kolář Stanislav ŠK Šenov A 2098 0 soutěž
2005/2006 4 Slavoj Bruntál A 2101 Veselý Libor VOKD Poruba A 2138 0 soutěž
2005/2006 3 Slavoj Bruntál A 2101 Podlesný Pavel Baníl Havířov B 2141 1 soutěž
2005/2006 2 Slavoj Bruntál A 2101 Weissmann Lukáš TJ Mořkov A 2132 ½ soutěž
2005/2006 1 Slavoj Bruntál A 2101 Hrtánek Jiří ŠK Svinov A 2172 0 soutěž
2004/2005 11 Loko Krnov A 2091 Fojtík Vlastislav TJ Jiskra Rýmařov 2111 ½ soutěž
2004/2005 10 Loko Krnov A 2091 Janyška Pavel TJ Břidličná A 2060 1 soutěž
2004/2005 8 Loko Krnov A 2101 Incédi Aleš ŠK Frýdek Místek C 2082 ½ soutěž
2004/2005 7 Loko Krnov A 2091 Benda Aleš TJ Mořkov A 2158 ½ soutěž
2004/2005 6 Loko Krnov A 2091 Malík Jan Slavoj Poruba B 2240 0 soutěž
2004/2005 4 Loko Krnov A 2091 Weissmann Lukáš TJ Sokol Dobrá B 2169 ½ soutěž
2004/2005 2 Loko Krnov A 2091 Kovalský David ŠK ASK Kopřivnice 1787 1 soutěž
2004/2005 1 Loko Krnov A 2091 Rojíček Vojtěch Ritmus Ostrava 2145 0 soutěž
2004/2005 11 Slavoj Bruntál A 2091 Staněk Antonín SŠK Opava 1803 1 soutěž
2004/2005 10 Slavoj Bruntál A 2091 Polák Petr WEST 1999 Opava 1931 1 soutěž
2004/2005 9 Slavoj Bruntál A 2091 Kocur Valter MSA Dol.Benešov B 2121 ½ soutěž
2004/2005 8 Slavoj Bruntál A 2091 Bartoš Michal U Freda Darkovičky 1846 1 soutěž
2004/2005 7 Slavoj Bruntál A 2091 Klobouk Jiří MSA Dol.Benešov D 1800 ½ soutěž
2004/2005 6 Slavoj Bruntál A 2091 Škovroň Josef Sokol Vrbno p.Prad 1735 1 soutěž
2004/2005 5 Slavoj Bruntál A 2091 Hovůrek Gerhard MSA Dol.Benešov C 1882 1 soutěž
2004/2005 4 Slavoj Bruntál A 2091 Hromada Pavel Sokol Jakartovice 2207 0 soutěž
2004/2005 3 Slavoj Bruntál A 2091 Szczepanek Radoslaw ŠKTP Hrabyně B ½ soutěž
2004/2005 2 Slavoj Bruntál A 2091 Hnilo Jiří VMS SosnováLichnov 2087 1 soutěž
2004/2005 1 Slavoj Bruntál A 2091 Boglevský Richard Slavoj Bruntál B 1689 1 soutěž
2003/2004 11 Slavoj Bruntál A 2084 Talla Vladimír ŠKTP Hrabyně A 2367 0 soutěž
2003/2004 10 Slavoj Bruntál A 2084 Kufa Pavel Slavoj Poruba B 2196 ½ soutěž
2003/2004 9 Slavoj Bruntál A 2084 Šorel Eduard ŠKTP Hrabyně B 2112 1 soutěž
2003/2004 8 Slavoj Bruntál A 2084 Podlesný Pavel Baník Havířov B 2203 0 soutěž
2003/2004 7 Slavoj Bruntál A 2084 Melecký Jaroslav ŠK MSA D.BenešovB 2083 ½ soutěž
2003/2004 6 Slavoj Bruntál A 2084 Solný Michal West 1999 Opava A 1873 1 soutěž
2003/2004 5 Slavoj Bruntál A 2084 Michenka Jozef Ritmus Ostrava 2339 0 soutěž
2003/2004 4 Slavoj Bruntál A 2084 Slovák Petr ŠK Frýdek-MístekC 2124 ½ soutěž
2003/2004 3 Slavoj Bruntál A 2084 Hnilo Jiří TJ Břidličná A 2136 ½ soutěž
2003/2004 2 Slavoj Bruntál A 2084 Slanina Miroslav Sokol Dobrá B 2234 ½ soutěž
2003/2004 1 Slavoj Bruntál A 2084 Karhánek Pavel Mořkov A 2159 0 soutěž