Hráč Vasiliadis Grigorios

Vasiliadis Grigorios

User Pic
Jméno: Vasiliadis Grigorios
Oddíl: ŠK Slavoj Poruba
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1910
Elo mezinárodní: 2006
ID: 14711
FIDE ID: 321966
Rok narození: 1966
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2011/2012 11 Slavoj Poruba "B" 2004 1925 Macháč Antonín TJ Mořkov "B" 1715 ½
2011/2012 2 Slavoj Poruba "B" 2004 1925 Raiman Tom VOKD Poruba "C" 1746 0
2010/2011 10 Slavoj Poruba 2015 Kolář Luboš Sokol Polanka 1603 1
2010/2011 9 Slavoj Poruba 2015 Snopek Jiří TJ Mariánské Hory F 1872 ½
2010/2011 4 Slavoj Poruba 2015 Snopek Jiří TJ Mariánské Hory F 1872 ½
2010/2011 3 Slavoj Poruba 2015 Broskevič Lumír ŠK Šenov 1819 1
2010/2011 6 Slavoj Ostrava - Poruba 2015 Marečková Martina Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kneznou 2056 0
2010/2011 11 Slavoj Poruba "B" 2015 Černoch Václav TJ Mořkov "B" 1732 ½
2010/2011 10 Slavoj Poruba "B" 2015 Kaňovský Jan Tatra Kopřivnice "B" 1816 1
2010/2011 8 Slavoj Poruba "B" 2015 Diviš Jan ŠK Petřvald u NJ "A" 1736 ½
2010/2011 5 Slavoj Poruba "B" 2015 Holík Jiří T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1963 ½
2010/2011 4 Slavoj Poruba "B" 2015 Petrov Bogoljub ŠK Hošťálkovice "A" 1858 0
2010/2011 2 Slavoj Poruba "B" 2015 Peřík Alois TJ Mariánské Hory "B" 1817 0
2010/2011 1 Slavoj Poruba "B" 2015 Vrobel Jaromír TJ Fulnek "A" 1853 ½
2009/2010 6 Slavoj Poruba 2049 Bosák Michal Sokol Vítkovice B 1533 ½
2009/2010 5 Slavoj Poruba 2049 Bůžek Ivo TJ Mariánské Hory G 1479 1
2009/2010 11 Mittal Ostrava C 2049 Olšar Robin Slezan Opava B 2045 ½
2009/2010 10 Mittal Ostrava C 2049 Blahut Jaroslav TŽ Třinec D 1860 ½
2009/2010 9 Mittal Ostrava C 2049 Stračánek Vladimír Slavoj Poruba B 1950 ½
2009/2010 8 Mittal Ostrava C 2049 Langner Jakub Slavia Havířov 1849 0
2009/2010 6 Mittal Ostrava C 2049 Kocur Valter MSA Dolní Benešov B 2109 ½
2009/2010 5 Mittal Ostrava C 2049 Čempel Jaroslav KVS EKODIVIZE Opava 2279 0
2009/2010 2 Mittal Ostrava C 2049 Veřmiřovský Vlastimil ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2023 ½
2009/2010 1 Mittal Ostrava C 2049 Byma Pavel MSA Dolní Benešov C 1997 ½
2008/2009 11 Slavoj Poruba 2034 Scharbert Martin Svinov "Talenti" 1530 1
2008/2009 10 Slavoj Poruba 2034 Sakmar Jan Šenov-muži 1575 0
2008/2009 6 Slavoj Poruba 2034 Šafařík Roman Sokol Vítkovice 1792 1
2008/2009 2 Slavoj Poruba 2034 Snopek Jiří Svinov "Masters" 1927 ½
2006/2007 7 Mittal Ostrava "D" 1951 Zátopek Oldřich TJ Nový Jičín "B" 1844 ½
2006/2007 6 Mittal Ostrava "D" 1951 Vícha Martin TJ Fulnek "A" 1890 1
2006/2007 3 Mittal Ostrava "D" 1951 Bříza Jiří ŠK ASK Kopřivnice "A" 2044 ½
2006/2007 2 Mittal Ostrava "D" 1951 Poláček Michal Mittal Ostrava "C" 2042 0
2006/2007 1 Mittal Ostrava "D" 1951 Vícha Marek VOKD Poruba "B" 1901 ½
2006/2007 11 Mittal Ostrava "B" 1951 Štverka Josef LaborTech Ostrava "B" 1891 ½
2006/2007 9 Mittal Ostrava "B" 1951 Holík Jiří TJ Mořkov 1983 ½
2005/2006 11 Mittal Ostrava "C" 1966 Papán Cyril TJ Nový Jičín "A" 2075 0
2005/2006 7 Mittal Ostrava "C" 1966 Baroš Zbyněk TJ Fulnek "A" 1981 ½
2005/2006 6 Mittal Ostrava "C" 1966 Vícha Marek VOKD Poruba "B" 1909 ½
2005/2006 5 Mittal Ostrava "C" 1966 Holík Jiří TJ Frenštát "A" 1945 ½
2005/2006 3 Mittal Ostrava "C" 1966 Dostál Petr Slavoj Poruba "C" 1923 ½
2005/2006 1 Mittal Ostrava "C" 1966 Vágner Ladislav Vagonka Studénka "A" 1937 0
2004/2005 11 NH Ostrava C" 1985 Šipl František VOKD Poruba C" 1883 ½
2004/2005 10 NH Ostrava C" 1985 Kolář Stanislav ŠK Šenov A" 2149 ½
2004/2005 9 NH Ostrava C" 1985 Karhánek Pavel Vagónka Studénka 2216 0
2004/2005 7 NH Ostrava C" 1985 Papán Cyril TJ Nový Jičín A" 2048 0
2004/2005 5 NH Ostrava C" 1985 Veřmiřovský Vlastimil ASK Kopřivnice B" 1810 ½
2004/2005 11 NH Ostrava D" 1985 Šamu Pavel NH Ostrava E" 1993 ½
2004/2005 9 NH Ostrava D" 1985 Tokarský Radovan VOKD Poruba D" 1910 0
2004/2005 7 NH Ostrava D" 1985 Šíma Patrik ŠK Svinov B" 1815 1
2004/2005 5 NH Ostrava D" 1985 Kordas Oldřich DPMO Ostrava C" 1827 ½
2003/2004 10 NH Ostrava B" 1795 Tyleček Drahomír ŠK Svinov A" 1934 0
2003/2004 8 NH Ostrava B" 1795 Kaňovský Jan Tatra Kopřivnice 1870 0
2003/2004 11 NH Ostrava 1795 Stračánek Jaroslav Slavoj Poruba 1820 ½
2003/2004 10 NH Ostrava 1795 Šindler Michal VOKD Poruba 2006 ½
2003/2004 7 NH Ostrava 1795 Kotlář Jarmil ŠK Šenov 1875 1
2003/2004 5 NH Ostrava 1795 Keprt Pavel H FUCHS Ostrava 2086 0
2003/2004 4 NH Ostrava 1795 Pšenička Pavel NH Ostrava 1867 ½
2003/2004 3 NH Ostrava 1795 Šíma Patrik ŠK Svinov 1845 ½
2003/2004 2 NH Ostrava 1795 Folta František TJ Nový Jičín 1897 ½
2003/2004 1 NH Ostrava 1795 Pindjak Michal TJ Fulnek 1616 ½