Hráč Drygalski Wojciech

Drygalski Wojciech

User Pic
Jméno: Drygalski Wojciech
Oddíl: Cizinci
Výkonnostní třída / Titul: -
Elo národní: 0
Elo mezinárodní: 2052
ID: 38796
FIDE ID: 1106341
Rok narození: 1958
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 Rychvaldský spolek šachový 1945 A 2046 0 Cvik Štěpán ŠK Šenov B 1874 1838 1 soutěž
2019/2020 7 Rychvaldský spolek šachový 1945 A 2046 0 Chwistek Karel Slezan Opava A 2062 2026 ½ soutěž
2019/2020 6 Rychvaldský spolek šachový 1945 A 2025 0 Krupa Radim ŠK TJ Dolní Benešov A 2044 2048 1 soutěž
2019/2020 5 Rychvaldský spolek šachový 1945 A 2025 0 Bulava Petr ŠK Šenov A 2039 2019 1 soutěž
2019/2020 4 Rychvaldský spolek šachový 1945 A 2056 0 Slanina Miroslav TJ Sokol Dobrá 2143 2151 0 soutěž
2019/2020 3 Rychvaldský spolek šachový 1945 A 2056 0 Funiok Richard Baník Havířov B 1905 1878 0 soutěž
2019/2020 2 Rychvaldský spolek šachový 1945 A 2056 0 Čempel Jaroslav ŠK Slavoj Poruba D 2050 2065 1 soutěž
2019/2020 1 Rychvaldský spolek šachový 1945 A 2056 0 Omamík Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2076 2076 0 soutěž
2018/2019 11 Rychvaldský spolek šachový 1945 "A" 2056 0 Konečný Vladimír ŠK Karviná 1822 1866 1 soutěž
2018/2019 10 Rychvaldský spolek šachový 1945 "A" 2056 0 Vaníček Michal BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1789 1785 0 soutěž
2018/2019 9 Rychvaldský spolek šachový 1945 "A" 2056 0 Bok Tomáš TJ Sokol Dobrá "B" 1717 1757 1 soutěž
2018/2019 8 Rychvaldský spolek šachový 1945 "A" 2056 0 Štamposký Libor Inter Petrovice 1932 1864 ½ soutěž
2018/2019 7 Rychvaldský spolek šachový 1945 "A" 2056 0 Tchuř Pavel Viktorie Bohumín 1878 1873 1 soutěž
2018/2019 6 Rychvaldský spolek šachový 1945 "A" 2056 0 Knopp René TJ Vendryně 1860 1877 ½ soutěž
2018/2019 5 Rychvaldský spolek šachový 1945 "A" 2056 0 Dušek Libor Baník Havířov "C" 1834 1840 1 soutěž
2018/2019 4 Rychvaldský spolek šachový 1945 "A" 2056 0 Grepl Lukáš Sokol Brušperk "A" 1894 1865 1 soutěž
2018/2019 3 Rychvaldský spolek šachový 1945 "A" 2056 0 Szotkowski Bohuslav TJ Mosty u Jablunkova 1849 1843 1 soutěž
2018/2019 2 Rychvaldský spolek šachový 1945 "A" 2056 0 Nytra Petr SK Slavia Orlová "D" 1923 1939 0 soutěž
2017/2018 11 Rychvaldský spolek šachový 1945 A 2068 0 Horváth Tomáš SK Slavia Orlová D 1986 1976 0 soutěž
2017/2018 10 Rychvaldský spolek šachový 1945 A 2061 0 Šrámek Tomáš Viktorie Bohumín 1969 1936 1 soutěž
2017/2018 8 Rychvaldský spolek šachový 1945 A 2077 0 Vaníček Michal BŠŠ Frýdek-Místek 1815 1848 0 soutěž
2017/2018 7 Rychvaldský spolek šachový 1945 A 2077 0 Tvrdý Petr Sokol Brušperk A 1783 1804 ½ soutěž
2017/2018 6 Rychvaldský spolek šachový 1945 A 2077 0 Samiec Pavel TJ Mosty u Jablunkova 1960 1995 1 soutěž
2017/2018 5 Rychvaldský spolek šachový 1945 A 2061 0 Bělačík Jan ŠK Karviná B 1920 1910 ½ soutěž
2017/2018 3 Rychvaldský spolek šachový 1945 A 2061 0 Radecki Petr Inter Petrovice 2022 2019 ½ soutěž
2017/2018 2 Rychvaldský spolek šachový 1945 A 2061 0 Valenčík Jozef TJ Slovan Havířov B 1997 2001 0 soutěž
2017/2018 1 Rychvaldský spolek šachový 1945 A 2152 2128 Cieslak Patrycjusz Rychvaldský spolek šachový 1945 B ½ soutěž
2015/2016 11 Rychvaldský šachový oddíl "A" 2152 2128 Kostka Vít SK Slavia Orlová "D" 2148 2129 0 soutěž
2015/2016 10 Rychvaldský šachový oddíl "A" 2152 2128 Nezval Jiří TJ Slovan Havířov "C" 1356 1283 1 soutěž
2015/2016 9 Rychvaldský šachový oddíl "A" 2152 2128 Bělačík Jan ŠK Karviná "B" 1972 1966 1 soutěž
2015/2016 8 Rychvaldský šachový oddíl "A" 2152 2128 Závěšický Petr Sokol Brušperk "A" 1984 2000 1 soutěž
2015/2016 7 Rychvaldský šachový oddíl "A" 2152 2128 Juroszek Radomil TŽ Třinec "C" 2003 1984 1 soutěž
2015/2016 6 Rychvaldský šachový oddíl "A" 2152 2128 Tauš Martin SK Stonava 2103 2129 1 soutěž
2015/2016 5 Rychvaldský šachový oddíl "A" 2152 2128 Walica Roman TJ Vendryně 1972 1996 1 soutěž
2015/2016 4 Rychvaldský šachový oddíl "A" 2152 2128 Smolka Marcin TJ Slovan Havířov "B" 2175 0 soutěž
2015/2016 2 Rychvaldský šachový oddíl "A" 2152 2128 Zimniok Lubomír Inter Petrovice "A" 2087 2114 ½ soutěž
2015/2016 1 Rychvaldský šachový oddíl "A" 2152 2128 Szmek Milan TJ Viktorie Bohumín "B" 1877 1865 1 soutěž
2014/2015 11 OS Rychvald "A" 2125 2128 Kraus František SK Slavia Orlová "D" 2010 2019 0 soutěž
2014/2015 10 OS Rychvald "A" 2125 2128 Szotek Josef ŠK Karviná "B" 2029 2026 1 soutěž
2014/2015 9 OS Rychvald "A" 2125 2128 Závěšický Petr Sokol Brušperk 2001 2001 1 soutěž
2014/2015 8 OS Rychvald "A" 2125 2128 Holeksa Miloš Baník Havířov "C" 1996 1978 1 soutěž
2014/2015 7 OS Rychvald "A" 2125 2128 Vaníček Michal BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1894 1949 1 soutěž
2014/2015 6 OS Rychvald "A" 2125 2128 Holeček Vladimír BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1955 1971 1 soutěž
2014/2015 5 OS Rychvald "A" 2125 2128 Szumilo Štefan TJ Slovan Havířov "B" 1772 1 soutěž
2014/2015 4 OS Rychvald "A" 2125 2128 Pilch Roman TŽ Třinec "C" 2112 2108 0 soutěž
2014/2015 3 OS Rychvald "A" 2125 2128 Hladík Lumír TJ Viktorie Bohumín "A" 1996 1997 ½ soutěž
2014/2015 2 OS Rychvald "A" 2125 2128 Zimniok Lubomír Inter Petrovice "A" 2128 2129 0 soutěž
2014/2015 1 OS Rychvald "A" 2125 2128 Bednarz Valdemar SK Stonava 1927 1922 1 soutěž
2013/2014 11 OS Rychvald "A" 2128 2128 Firla Stanislav SK Stonava 2026 2029 0 soutěž
2013/2014 10 OS Rychvald "A" 2128 2128 Bělačík Jan ŠK Karviná "B" 1990 1957 1 soutěž
2013/2014 9 OS Rychvald "A" 2128 2128 Vaníček Michal BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1795 1829 1 soutěž
2013/2014 8 OS Rychvald "A" 2128 2128 Surma Martin BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1888 1 soutěž
2013/2014 7 OS Rychvald "A" 2128 2128 Miturová Magdaléna Slavoj Český Těšín 2101 2093 1 soutěž
2013/2014 6 OS Rychvald "A" 2128 2128 Walowy Bohumír Inter Petrovice "A" 2154 2126 1 soutěž
2013/2014 5 OS Rychvald "A" 2128 2128 Podlesný Petr TJ Baník Havířov "C" 1955 1994 0 soutěž
2013/2014 4 OS Rychvald "A" 2128 2128 Maroszczyk Wieslaw TŽ Třinec "C" 1965 1965 1 soutěž
2013/2014 3 OS Rychvald "A" 2128 2128 Heczko Rostislav TJ Vendryně 2000 1986 1 soutěž
2013/2014 2 OS Rychvald "A" 2128 2128 Foltyn Lukasz SK Slavia Orlová "D" 1949 0 soutěž
2013/2014 1 OS Rychvald "A" 2128 2128 Vícha Petr TJ Viktorie Bohumín "A" 2016 2064 ½ soutěž