Hráč Pastirčák Milan

Pastirčák Milan

User Pic
Jméno: Pastirčák Milan
Oddíl: Slavia Kroměříž
Výkonnostní třída / Titul: IM
Elo národní: 2243
Elo mezinárodní: 2282
ID: 35
FIDE ID: 300462
Rok narození: 1961
Třída rozhodčího: M
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 Slavia Kroměříž 2284 2244 Krejča Jakub Šachy Hošťálková 2156 2169 ½
2018/2019 10 Slavia Kroměříž 2283 2244 Sosna Jan ŠK Staré Město 2344 2324 ½
2018/2019 9 Slavia Kroměříž 2283 2244 Michenka Jozef TJ Ostrava 2281 2234 ½
2018/2019 8 Slavia Kroměříž 2282 2244 Strašil Pavel TJ Tatran Litovel 2038 2052 ½
2018/2019 7 Slavia Kroměříž 2282 2244 Skácelík Petr Jezdci Jundrov 2182 2160 1
2018/2019 6 Slavia Kroměříž 2285 2244 Půlpán Matěj 2222 ŠK Polabiny "C" 2077 2078 ½
2018/2019 5 Slavia Kroměříž 2285 2244 Olšarová Karolína SK Slavia Orlová 2263 2278 ½
2018/2019 4 Slavia Kroměříž 2285 2246 Sikorová Olga TŽ Třinec 2262 2258 ½
2018/2019 3 Slavia Kroměříž 2287 2246 Rabatin Jakub BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2298 2290 0
2018/2019 2 Slavia Kroměříž 2287 2246 Jonáš Vlastimil Panda Rychnov n. K. 2106 2081 1
2018/2019 1 Slavia Kroměříž 2288 2246 Seidl Štěpán ŠK Gordic 2185 2190 ½
2017/2018 9 Slavia Kroměříž 2304 2284 Vesselovsky Serguei BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2333 2316 0
2017/2018 8 Slavia Kroměříž 2317 2284 Růžička Petr TJ Ostrava "A" 2205 2232 0
2017/2018 7 Slavia Kroměříž 2317 2284 Húsek Martin ŠK Staré Město 2173 2154 0
2017/2018 6 Slavia Kroměříž 2318 2284 Marečková Martina Panda Rychnov nad Kněžnou A 2133 2114 ½
2017/2018 5 Slavia Kroměříž 2318 2284 Molenda Marcin Slavoj Český Těšín 2391 0 ½
2017/2018 4 Slavia Kroměříž 2304 2284 Krejča Jakub Šachy Hošťálková 2121 2112 ½
2017/2018 3 Slavia Kroměříž 2304 2284 Kratochvíl Milan Lokomotiva Brno A 2240 2222 ½
2017/2018 2 Slavia Kroměříž 2304 2284 Nábělek Marek KVS Ekodivize Opava 2224 2226 ½
2017/2018 1 Slavia Kroměříž 2329 2298 Neděla Vlastimil TŽ Třinec 2322 2315 0
2016/2017 11 Slavia Kroměříž 2365 2336 Dobeš Vojtěch ŠK Staré Město 2239 2207 ½
2016/2017 9 Slavia Kroměříž 2365 2336 Dubina Pavel ŠK Zlín 2136 2095 1
2016/2017 8 Slavia Kroměříž 2365 2336 Langner Ladislav TŽ Třinec 2366 2339 0
2016/2017 7 Slavia Kroměříž 2365 2336 Holemář David Moravská Slavia Brno 2295 2269 ½
2016/2017 6 Slavia Kroměříž 2365 2336 Černín Radim KVS EKODIVIZE Opava 2285 2276 0
2016/2017 5 Slavia Kroměříž 2365 2336 Růžička Petr TJ Ostrava 2210 2275 ½
2016/2017 4 Slavia Kroměříž 2365 2336 Piesik Piotr BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2289 0
2016/2017 2 Slavia Kroměříž 2365 2336 Bureš Martin Baník Havířov 2089 2096 ½
2016/2017 1 Slavia Kroměříž 2365 2336 Kaňovský David Agentura 64 Grygov 2455 2449 ½
2015/2016 10 Slavia Kroměříž "A" 2365 2336 Dobeš Vojtěch ŠK Staré Město "A" 2239 2207 ½
2015/2016 8 Slavia Kroměříž "A" 2365 2336 Holemář David Moravská Slavia Brno\r "A" 2295 2269 ½
2015/2016 7 Slavia Kroměříž "A" 2365 2336 Novosadová Kristýna Beskydská šachová škola F-M "B" 2213 2211 ½
2015/2016 6 Slavia Kroměříž "A" 2365 2336 Poloch Petr ŠK Karviná "A" 2301 2284 1
2015/2016 5 Slavia Kroměříž "A" 2365 2336 Obšivač Josef A64 VALOZ Grygov\r 2339 2309 ½
2015/2016 4 Slavia Kroměříž "A" 2365 2336 Zabystrzan Pavel SK Slavia Orlová "A" 2267 2281 ½
2015/2016 3 Slavia Kroměříž "A" 2365 2336 Nábělek Marek KVS EKODIVIZE Opava 2260 2264 1
2015/2016 2 Slavia Kroměříž "A" 2365 2336 Hofírek Benedikt Lokomotiva Brno "A" 2238 2175 ½
2015/2016 1 Slavia Kroměříž "A" 2365 2336 Růžička Petr TJ Ostrava "A" 2210 2275 1
2015/2016 11 Slavia Kroměříž "B" 2365 2336 Pala Vladimír Sokol Hošťálková 2242 2197 ½
2015/2016 9 Slavia Kroměříž "B" 2365 2336 Vrána František ŠK Staré Město "B" 2207 2185 1
2015/2016 3 Slavia Kroměříž "B" 2365 2336 Palášek Jan Sokol Postoupky 2057 2065 0
2013/2014 11 Agentura Garde Calcio Olomouc 2400 2365 Motúz Karol TJ Sokol Hošťálkova 2312 0
2013/2014 9 Agentura Garde Calcio Olomouc 2400 2365 Lys Josef Sokol Dobrá 2192 2210 1
2013/2014 8 Agentura Garde Calcio Olomouc 2400 2365 Mrázek Lumír SK Slavia Orlová "B" 2211 2232 0
2013/2014 7 Agentura Garde Calcio Olomouc 2400 2365 Roubalík Jakub ŠK Zlín "B" 2329 2346 ½
2013/2014 6 Agentura Garde Calcio Olomouc 2400 2365 Zabystrzan Pavel TJ Slovan Havířov 2261 2244 ½
2013/2014 5 Agentura Garde Calcio Olomouc 2400 2365 Piesik Piotr ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2207 0
2013/2014 4 Agentura Garde Calcio Olomouc 2400 2365 Caletka Radomír KVS EKODIVIZE Opava 2355 2372 0
2013/2014 3 Agentura Garde Calcio Olomouc 2400 2365 Babula Milan TŽ Třinec "B" 2249 2247 ½
2013/2014 2 Agentura Garde Calcio Olomouc 2400 2365 Čempel Jaroslav Baník Havířov "A" 2188 2177 1
2013/2014 1 Agentura Garde Calcio Olomouc 2400 2365 Hrabal Michal A64 Galerie Atrax Přerov "B" 2074 2105 1
2012/2013 9 Agentura Garde Calcio Olomouc 2404 2366 Prandstetter Eduard ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2274 2248 ½
2012/2013 8 Agentura Garde Calcio Olomouc 2404 2366 Šimek Jan TJ Lokomotiva Česká Třebová 2192 2196 1
2012/2013 6 Agentura Garde Calcio Olomouc 2404 2366 Hošek Milan 2222 ŠK Polabiny C 2308 2301 ½
2012/2013 5 Agentura Garde Calcio Olomouc 2404 2366 Velecký Viktor TJ Náchod 2153 2121 1
2012/2013 4 Agentura Garde Calcio Olomouc 2404 2366 Zeberski Jakub Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 2351 2386 0
2012/2013 2 Agentura Garde Calcio Olomouc 2404 2366 Sabol Marian ŠK Vysoké Mýto 2341 2342 ½
2012/2013 1 Agentura Garde Calcio Olomouc 2404 2366 Žilka Štěpán TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2529 2542 ½