Hráč Košťál Otakar

Košťál Otakar

User Pic
Jméno: Košťál Otakar
Oddíl: Šachový klub Ostrava-Jih
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1809
Elo mezinárodní: 1797
ID: 8036
FIDE ID: 312657
Rok narození: 1942
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK Ostrava-Jih A 1872 1883 Pindjak Michal TJ Fulnek 1816 1810 1
2018/2019 10 ŠK Ostrava-Jih A 1872 1883 Zelenka Milan TJ Mořkov A 2087 2088 0
2018/2019 9 ŠK Ostrava-Jih A 1885 1883 Čujdík Jiří ŠK Šenov B 1949 1939 0
2018/2019 8 ŠK Ostrava-Jih A 1885 1883 Tkadleček Petr TJ Frenštát pod Radhoštěm 1710 1720 ½
2018/2019 7 ŠK Ostrava-Jih A 1887 1883 Štefaník Marek ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1828 1821 ½
2018/2019 5 ŠK Ostrava-Jih A 1887 1878 Cyroň Karel ŠK Hošťálkovice 1684 1733 1
2018/2019 4 ŠK Ostrava-Jih A 1887 1878 Čempel Jaroslav ŠK Slavoj Poruba E 2099 2081 0
2018/2019 3 ŠK Ostrava-Jih A 1882 1878 Braun Jan TJ Ostrava D 1912 1919 ½
2018/2019 2 ŠK Ostrava-Jih A 1882 1878 Slavinský Rostislav TJ Nový Jičín A 2030 2035 ½
2018/2019 1 ŠK Ostrava-Jih A 1882 1878 Kahánek Martin ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1873 1890 ½
2017/2018 11 TJ Mariánské Hory A 1906 1892 Kozelský Marek ŠK Šenov B 1932 1955 0
2017/2018 10 TJ Mariánské Hory A 1910 1892 Repák Jan TJ Ostrava D 1771 1773 ½
2017/2018 9 TJ Mariánské Hory A 1912 1892 Tkadleček Petr TJ Frenštát pod Radhoštěm 1777 1723 ½
2017/2018 8 TJ Mariánské Hory A 1912 1892 Štefaník Petr ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1451 1463 1
2017/2018 7 TJ Mariánské Hory A 1903 1892 Friedel Radim ŠK Petřvald 1720 1749 1
2017/2018 6 TJ Mariánské Hory A 1903 1892 Slavinský Rostislav TJ Nový Jičín A 2033 2025 ½
2017/2018 5 TJ Mariánské Hory A 1910 1892 Zelenka Milan TJ Mořkov A 2072 2089 ½
2017/2018 4 TJ Mariánské Hory A 1910 1892 Kubelka Martin TJ Fulnek 1867 1862 ½
2017/2018 3 TJ Mariánské Hory A 1910 1892 Kahánek Martin ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1864 1872 ½
2017/2018 2 TJ Mariánské Hory A 1910 1892 Václavík Martin TJ VOKD Poruba 2128 2130 ½
2017/2018 1 TJ Mariánské Hory A 1893 1883 Dostál Radim ŠK Slavoj Poruba D 1948 1971 ½
2015/2016 11 TJ Mariánské Hory "A" 1916 1901 Růčka Alois TJ Frenštát p/R "A" 1917 1910 0
2015/2016 10 TJ Mariánské Hory "A" 1916 1901 Týn Ondřej TJ Ostrava "C" 1894 1898 ½
2015/2016 9 TJ Mariánské Hory "A" 1916 1901 Čáp Šimon TJ VOKD Poruba 1791 1800 1
2015/2016 8 TJ Mariánské Hory "A" 1916 1901 Socha Jaromír ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 1984 2001 ½
2015/2016 7 TJ Mariánské Hory "A" 1916 1901 Hlaváček Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1691 1714 ½
2015/2016 6 TJ Mariánské Hory "A" 1916 1901 Čížek Petr ŠK Šenov "B" 1906 1916 0
2015/2016 5 TJ Mariánské Hory "A" 1916 1901 Žlebčík Ladislav TJ Nový Jičín "A" 1906 1905 0
2015/2016 4 TJ Mariánské Hory "A" 1916 1901 Mička Norbert TJ Mořkov "A" 1815 1867 1
2015/2016 3 TJ Mariánské Hory "A" 1916 1901 Petrov Bogoljub ŠK Hošťálkovice 1980 1963 1
2015/2016 2 TJ Mariánské Hory "A" 1916 1901 Balon René SK Petřvald 1731 1747 ½
2015/2016 1 TJ Mariánské Hory "A" 1916 1901 Malík Jan Slavoj Poruba "D" 2291 2295 0
2014/2015 11 TJ Mariánské Hory "B" 1960 1895 Zátopek Oldřich TJ Nový Jičín "B" 1754 1
2014/2015 9 TJ Mariánské Hory "B" 1960 1895 Bošňák Ondrej TJ VOKD Poruba "C" 1514 1514 1
2014/2015 7 TJ Mariánské Hory "B" 1960 1895 Hanko František TJ Mořkov "A" 1637 1
2014/2015 5 TJ Mariánské Hory "B" 1960 1895 Bárta Lumír ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1324 1
2014/2015 3 TJ Mariánské Hory "B" 1960 1895 Šindler Václav TJ Frenštát pod Radhoštěm "A" 1742 1
2014/2015 8 TJ Mariánské Hory "A" 1960 1895 Mitura Václav Slavoj Český Těšín 2083 2090 0
2014/2015 4 TJ Mariánské Hory "A" 1960 1895 Štěpán Patrik BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1932 1943 0
2013/2014 11 TJ Mariánské Hory "B" 2008 1921 Kopec Ladislav TJ Ostrava "C" 2142 2114 0
2013/2014 7 TJ Mariánské Hory "B" 2008 1921 Tkadlec Miloslav T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 2086 2066 0
2013/2014 2 TJ Mariánské Hory "B" 2008 1921 Valušek Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1000 ½
2013/2014 2 TJ Mariánské Hory "A" 2008 1921 Dobeš Luděk VOKD Poruba "B" 2066 2072 0
2013/2014 1 TJ Mariánské Hory "A" 2008 1921 Vitásek Jan ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 1972 1935 0
2012/2013 3 TJ Mariánské Hory "A" 2021 1940 Potomák Vladimír Slavoj Poruba "B" 2222 2218 1
2012/2013 2 TJ Mariánské Hory "A" 2021 1940 Václavík David VOKD Poruba "B" 2021 2057 0
2012/2013 1 TJ Mariánské Hory "A" 2021 1940 Vízner Jaroslav Baník Havířov "B" 1931 1957 0
2012/2013 11 TJ Mariánské Hory "B" 2021 1940 Baroš Zbyněk TJ Fulnek "A" 2013 ½
2012/2013 7 TJ Mariánské Hory "B" 2021 1940 Mačejovský Igor VOKD Poruba "C" 2000 1988 0
2012/2013 5 TJ Mariánské Hory "B" 2021 1940 Kaňovský Jan ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1743 1784 0
2012/2013 4 TJ Mariánské Hory "B" 2021 1940 Šamu Pavel TJ Ostrava "B" 1929 1947 0
2012/2013 1 TJ Mariánské Hory "B" 2021 1940 Zinglar David ŠK Hošťálkovice "A" 2036 1959 0
2011/2012 11 TJ Mariánské Hory "B" 2021 1931 Osladil Jaroslav TJ Studenka "A" 1842 ½
2011/2012 9 TJ Mariánské Hory "B" 2021 1931 Fiala Radovan ŠK Hošťálkovice "A" 1853 1863 ½
2011/2012 5 TJ Mariánské Hory "B" 2021 1931 Hanko František TJ Mořkov "B" 1571 1
2011/2012 4 TJ Mariánské Hory "B" 2021 1931 Kubelka Martin TJ Fulnek "A" 1819 1
2011/2012 3 TJ Mariánské Hory "B" 2021 1931 Albertovič Lukáš Slavoj Poruba "B" 1977 1947 ½
2011/2012 2 TJ Mariánské Hory "B" 2021 1931 Kaňovský Jan Tatra Kopřivnice "B" 1845 1819 1
2011/2012 1 TJ Mariánské Hory "A" 2021 1931 Týn Ondřej Mittal Ostrava "B" 1894 1877 1
2005/2006 11 Ritmus Ostrava "A" 1899 Bulawa Marek Baník Havířov "A" 2046 ½
2005/2006 10 Ritmus Ostrava "A" 1899 Schuster Vít Slezan Opava "A" 1984 0
2005/2006 9 Ritmus Ostrava "A" 1899 Neděla Jiří MSA Dolní Benešov"A" 2022 ½
2005/2006 5 Ritmus Ostrava "A" 1899 Olšar Zdeněk Slavia Orlová "B" 2064 ½
2005/2006 3 Ritmus Ostrava "A" 1899 Pšenička Pavel Mittal Ostrava "B" 1931 ½
2005/2006 11 VOKD Poruba A 1899 Cupek Martin TŽ Třinec C 2029 ½
2005/2006 10 VOKD Poruba A 1899 Novosadová Kristýna BŠŠ Frýdek-Místek C 1935 1
2005/2006 9 VOKD Poruba A 1899 Olšar Robin Slezan Opava B 1983 ½
2005/2006 8 VOKD Poruba A 1899 Spěvák Pavel Jakl Karviná B 1841 1
2005/2006 7 VOKD Poruba A 1899 Polách Jiří Lokomotiva Krnov 2057 ½
2005/2006 6 VOKD Poruba A 1899 Siwek Antonín ŠK Šenov A 1806 1
2005/2006 5 VOKD Poruba A 1899 Ramík Jan Baníl Havířov B 1997 ½
2005/2006 4 VOKD Poruba A 1899 Zdražil Tomáš Slavoj Bruntál A 1964 0
2004/2005 11 NH Ostrava B" 2059 Mitura Václav Slávia Orlová B" 2248 ½
2004/2005 10 NH Ostrava B" 2059 Novotný Michal Slezan Opava C" ½
2004/2005 7 NH Ostrava B" 2059 Hromada Václav Slezan Opava B" 2154 ½
2004/2005 6 NH Ostrava B" 2059 Hlubina Pavel VOKD Poruba A" 2043 0
2004/2005 4 NH Ostrava B" 2059 Závěšický Petr Sokol Dobrá A" 2056 0
2004/2005 2 NH Ostrava B" 2059 NH Ostrava A" 1
2004/2005 1 NH Ostrava B" 2059 Jaroš Bohumil ŠKTP Hrabyně A" 2063 ½
2004/2005 11 Ritmus Ostrava 2059 Šimek Jiří Slavoj Poruba B 2187 ½
2004/2005 10 Ritmus Ostrava 2059 TJ Jiskra Rýmařov 1
2004/2005 5 Ritmus Ostrava 2059 Sobek Martin TJ Jakl Karviná B 1865 ½
2004/2005 4 Ritmus Ostrava 2059 Macíček Jan ŠK Frýdek Místek C 1885 1
2003/2004 11 Ritmus Ostrava 2113 Ončo Michael ŠK Frýdek-MístekC 1880 0
2003/2004 10 Ritmus Ostrava 2113 Vaněk Ladislav TJ Břidličná A 1972 ½
2003/2004 9 Ritmus Ostrava 2113 Čech Tomáš Sokol Dobrá B 2194 0
2003/2004 8 Ritmus Ostrava 2113 Černoch Václav Mořkov A 1858 1
2003/2004 7 Ritmus Ostrava 2113 Mayerhofer Horst ŠKTP Hrabyně A 2197 0
2003/2004 6 Ritmus Ostrava 2113 Albertovič Lukáš Slavoj Poruba B 1992 0
2003/2004 1 Ritmus Ostrava 2113 Hajda Jaroslav ŠKTP Hrabyně B 1907 ½