Hráč Bergloviec Jan

Bergloviec Jan

User Pic
Jméno: Bergloviec Jan
Oddíl: ŠK POGO Budišov n/B.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1893
Elo mezinárodní: 1884
ID: 14899
FIDE ID: 357936
Rok narození: 1982
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1877 1912 Weczerek Marek SK Kravaře 1998 2015 ½
2018/2019 10 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1877 1912 Škrle Vladimír TJ Ludgeřovice 1851 1880 ½
2018/2019 9 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1872 1912 Malinovský Petr TJ Lokomotiva Krnov 2000 2013 0
2018/2019 8 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1872 1912 Kocur Valter ŠKTP Hrabyně 1924 1919 1
2018/2019 7 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1874 1912 Polák Petr ŠK Orel Opava B 1883 1852 ½
2018/2019 6 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1874 1912 Rakús Pavel ŠK TJ Dolní Benešov B 2228 2219 0
2018/2019 3 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1878 1924 Rell Martin Slezan Opava C 1511 1582 1
2018/2019 2 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1878 1924 Pavera Vít ŠK Orel Opava A 2016 2022 0
2018/2019 1 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1884 1924 Byma Pavel TJ Velká Polom 2014 2052 0
2018/2019 9 ŠK POGO Budišov nad Bud. "B" 1877 1912 Husar Ivo ŠO TJ Velká Polom "B" 1813 1829 1
2018/2019 8 ŠK POGO Budišov nad Bud. "B" 1872 1912 Havel Kristián Orel Opava "C" 1625 1634 0
2018/2019 7 ŠK POGO Budišov nad Bud. "B" 1872 1912 Petřik Alfred SK Kravaře "B" 1726 1724 1
2018/2019 6 ŠK POGO Budišov nad Bud. "B" 1874 1912 Vavřínek Tomáš ŠK TJ Dolní Benešov "C" 1710 1723 0
2018/2019 5 ŠK POGO Budišov nad Bud. "B" 1874 1912 Peťovský Ľudovít ŠK U Lípy Malé Hoštice 1696 1780 ½
2018/2019 3 ŠK POGO Budišov nad Bud. "B" 1878 1924 Kotula Josef ŠK Píšť 0 1647 1
2018/2019 2 ŠK POGO Budišov nad Bud. "B" 1878 1924 Kundrát Jiří ŠO TJ Vítkov "A" 1768 1713 1
2018/2019 1 ŠK POGO Budišov nad Bud. "B" 1884 1924 Czudek Bohuslav Sokol Štěpánkovice 1768 1762 ½
2017/2018 11 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1906 1957 Mužík Martin Slezan Opava C 2190 2156 0
2017/2018 10 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1918 1957 Škrle Vladimír TJ Ludgeřovice 1861 1884 0
2017/2018 9 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1927 1957 Byma Pavel TJ Velká Polom 2050 2090 ½
2017/2018 8 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1927 1957 Godovský Jiří SK Kravaře 1830 1895 0
2017/2018 7 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1919 1957 Pardy Jiří ŠK Orel Opava B 1923 1972 ½
2017/2018 6 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1919 1957 Vlachopulos Georgis TJ Lokomotiva Krnov 1846 1857 1
2017/2018 3 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1918 1957 Kocur Valter ŠKTP Hrabyně 1941 1958 1
2017/2018 2 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1918 1957 Pardy Martin ŠK Orel Opava A 2018 2065 1
2017/2018 1 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1898 1944 Pavlásek Boris SK Jiskra Rýmařov 2039 2084 0
2017/2018 8 ŠO TJ Vítkov "A" 1927 1957 Jarkuliš Antonín TJ Sokol Kobeřice 0 1767 1
2017/2018 7 ŠO TJ Vítkov "A" 1927 1957 Kurka Michal TJ Sokol Štěpánkovice 0 1702 1
2017/2018 6 ŠO TJ Vítkov "A" 1919 1957 Klimša Pavel ŠO TJ Velká Polom "B" 1789 1937 ½
2017/2018 5 ŠO TJ Vítkov "A" 1919 1957 Hasík Karel Orel Opava "C" 1829 1833 1
2017/2018 2 ŠO TJ Vítkov "A" 1918 1957 Píša Vladimír ŠK U Freda Darkovičky 1859 1897 0
2017/2018 1 ŠO TJ Vítkov "A" 1898 1944 Petřik Alfred SK Kravaře "B" 1696 1689 1
2016/2017 9 ŠO TJ Vítkov 1873 1897 Kramář Lumír ŠK TJ Dolní Benešov "D" 1871 1873 1
2016/2017 8 ŠO TJ Vítkov 1873 1897 Meisel Karel ŠK Píšť 1713 1
2016/2017 7 ŠO TJ Vítkov 1873 1897 Byma Pavel ŠO TJ Velká Polom "B" 2019 2076 0
2016/2017 6 ŠO TJ Vítkov 1873 1897 Staněk Antonín Orel Opava "C" 1844 1
2016/2017 5 ŠO TJ Vítkov 1873 1897 Šnyta Zdeněk ŠK TJ Dolní Benešov "C" 2067 2025 ½
2016/2017 3 ŠO TJ Vítkov 1873 1897 Klobouk Jiří ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1754 1826 1
2016/2017 2 ŠO TJ Vítkov 1873 1897 Píša Vladimír ŠK U Freda Darkovičky 1929 1915 ½
2016/2017 1 ŠO TJ Vítkov 1873 1897 Godovský Jiří SK Kravaře "B" 1821 1917 ½
2015/2016 11 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1873 1897 Škrle Vladimír TJ Ludgeřovice 1806 1865 1
2015/2016 10 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1873 1897 Kárník Pavel ŠK Bruntál 2284 2278 0
2015/2016 9 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1873 1897 Byma Pavel Sokol Háj ve Slezsku 2019 2076 ½
2015/2016 8 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1873 1897 Skočková Kateřina ŠK Orel Opava B 1790 1831 ½
2015/2016 7 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1873 1897 Šerek Ondřej TJ Fulnek 1703 1703 ½
2015/2016 6 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1873 1897 Šnyta Zdeněk ŠKTP Hrabyně 2067 2025 0
2015/2016 5 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1873 1897 Godovský Jiří SK Kravaře 1821 1917 1
2015/2016 3 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1873 1897 Gemsa Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov B 1915 1896 ½
2015/2016 2 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1873 1897 Malinovský Petr TJ Lokomotiva Krnov 1968 1957 0
2015/2016 1 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1873 1897 Hrbáček Miroslav TJ Sokol Vrbno pod Pradědem B 1925 1930 ½
2015/2016 11 ŠO TJ Vítkov 1873 1897 Melecký Jaroslav ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1977 1979 ½
2015/2016 10 ŠO TJ Vítkov 1873 1897 Krella Martin TJ Sokol Kobeřice 1925 1914 ½
2015/2016 9 ŠO TJ Vítkov 1873 1897 Czudek Bohuslav TJ Sokol Štěpánkovice 1768 1810 ½
2015/2016 8 ŠO TJ Vítkov 1873 1897 Bartoš Michal ŠK U Freda Darkovičky 1719 1861 ½
2015/2016 7 ŠO TJ Vítkov 1873 1897 Glinz Leo SK Kravaře "B" 1769 1808 1
2015/2016 6 ŠO TJ Vítkov 1873 1897 Kramář Lumír ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1871 1873 1
2015/2016 4 ŠO TJ Vítkov 1873 1897 Klimša Jiří ŠO TJ Velká Polom "A" 1815 1796 1
2015/2016 3 ŠO TJ Vítkov 1873 1897 Buffa Miroslav Slezan Opava "C" 1889 1
2015/2016 2 ŠO TJ Vítkov 1873 1897 Jureček Daniel ŠK Orel Opava "C" 1837 1862 1
2015/2016 1 ŠO TJ Vítkov 1873 1897 Pardy Jiří ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1859 1972 0
2014/2015 11 Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1858 1881 Klobouk Jiří ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1864 1
2014/2015 10 Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1858 1881 Byma Pavel TJ Velká Polom "A" 2021 2066 0
2014/2015 9 Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1858 1881 Píša Vladimír ŠK U Freda Darkovičky 1921 1911 0
2014/2015 8 Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1858 1881 Meisel Karel ŠK Gobe Píšť 1720 1
2014/2015 7 Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1858 1881 Gemsa Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1722 1845 0
2014/2015 6 Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1858 1881 Boháč Josef SK Kravaře "B" 1810 ½
2014/2015 5 Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1858 1881 Krella Martin TJ Sokol Kobeřice "A" 1790 ½
2014/2015 4 Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1858 1881 Škola Miroslav TJ Ludgeřovice 2166 2114 1
2014/2015 3 Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1858 1881 Lorenz Bohumír Orel Opava "C" 1904 1931 ½
2014/2015 2 Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1858 1881 Sovadina Jiří Slezan Opava "C" 1948 1967 ½
2014/2015 1 Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1858 1881 Kurka Vilém TJ Sokol Štěpánkovice 1832 1
2014/2015 11 ŠK TJ Vítkov 1858 1881 Husar Ivo Sokol Háj ve Slezsku 1834 ½
2014/2015 10 ŠK TJ Vítkov 1858 1881 Zeman Jiří TJ Lokomotiva Krnov 1865 1789 0
2014/2015 9 ŠK TJ Vítkov 1858 1881 Chmielarz Ryszard TJ Sokol Vrbno pod Pradědem B 1900 1931 ½
2014/2015 8 ŠK TJ Vítkov 1858 1881 Vitásek Jan ŠK TJ MSA Dolní Benešov B 1977 1969 ½
2014/2015 6 ŠK TJ Vítkov 1858 1881 Sovadina Jiří Slezan Opava B\r 1948 1967 ½
2014/2015 5 ŠK TJ Vítkov 1858 1881 Martinek Pavel ŠK Orel Opava B 1807 1848 1
2014/2015 3 ŠK TJ Vítkov 1858 1881 Sněhota Vilém ŠK TJ MSA Dolní Benešov C 1753 1
2014/2015 2 ŠK TJ Vítkov 1858 1881 Tatarčík Vladimír ŠKTP Hrabyně 1853 1782 1
2014/2015 1 ŠK TJ Vítkov 1858 1881 Klobouk Jiří SK Kravaře 1864 ½
2013/2014 9 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1869 1896 Weczerek Marek TJ SK Kravaře "A" 2095 2046 ½
2013/2014 8 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1869 1896 Kárník Pavel ŠK Bruntál "A" 2282 2271 0
2013/2014 7 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1869 1896 Byma Pavel Sokol Háj ve Slezsku 1983 2039 1
2013/2014 6 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1869 1896 Rakús Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov „B“ 2177 2160 ½
2013/2014 5 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1869 1896 Pavera Vít ŠK Orel Opava "A" 1939 1966 0
2013/2014 4 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1869 1896 Pistovčáková Aneta ŠK Orel Opava "B" 1638 1749 ½
2013/2014 2 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1869 1896 Malinovský Petr TJ Lokomotiva Krnov 2008 2017 0
2013/2014 1 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1869 1896 Máj Svatopluk TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 1972 1982 0
2013/2014 11 TJ Vítkov 1869 1896 Škrle Vladimír TJ Ludgeřovice 1830 ½
2013/2014 10 TJ Vítkov 1869 1896 Bělka Lubomír ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1975 1947 ½
2013/2014 9 TJ Vítkov 1869 1896 Píša Vladimír ŠK U Freda Darkovičky 1981 2013 ½
2013/2014 8 TJ Vítkov 1869 1896 Klimša Jiří TJ Velká Polom 1923 1892 1
2013/2014 7 TJ Vítkov 1869 1896 Kramář Filip SK Kravaře "B" 1605 0
2013/2014 6 TJ Vítkov 1869 1896 Czudek Bohuslav TJ Sokol Štěpánkovice 1811 0
2013/2014 5 TJ Vítkov 1869 1896 Gemsa Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1626 1713 1
2013/2014 3 TJ Vítkov 1869 1896 Káč Jan TJ Sokol Kobeřice "A" 1750 1
2013/2014 2 TJ Vítkov 1869 1896 Meisel Karel ŠK Gobe Píšť "A" 1725 1
2013/2014 1 TJ Vítkov 1869 1896 Gazda Martin ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1657 ½
2012/2013 11 TJ Vítkov 1854 1899 Trojek Miroslav ŠKTP Hrabyně "B" 1901 1803 1
2012/2013 10 TJ Vítkov 1854 1899 Klimša Pavel TJ Velká Polom 1759 1933 0
2012/2013 9 TJ Vítkov 1854 1899 Klobouk Jiří ŠK U Lípy Malé Hoštice 1876 ½
2012/2013 8 TJ Vítkov 1854 1899 Pistovčáková Aneta Slezan Opava "C" 1625 1674 1
2012/2013 7 TJ Vítkov 1854 1899 Pudich Petr TJ Ludgeřovice 1806 ½
2012/2013 6 TJ Vítkov 1854 1899 Křefký Manfréd ŠK Gobe Píšť "A" 1792 0
2012/2013 5 TJ Vítkov 1854 1899 Schuppik Michael TJ Sokol Kobeřice "A" 1686 1
2012/2013 3 TJ Vítkov 1854 1899 Vavřínek Radomír ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1800 ½
2012/2013 2 TJ Vítkov 1854 1899 Harazim Vilém TJ Sokol Štěpánkovice 1713 0
2012/2013 1 TJ Vítkov 1854 1899 Bartoš Michal ŠK U Freda Darkovičky 1919 ½
2012/2013 9 ŠK Pogo Budišov nad Bud. "A" 1854 1899 Rakús Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov "B" 2144 2147 ½
2012/2013 8 ŠK Pogo Budišov nad Bud. "A" 1854 1899 Šnyta Zdeněk ŠKTP Hrabyně "A" 2081 2066 0
2012/2013 7 ŠK Pogo Budišov nad Bud. "A" 1854 1899 Solný Michal Orel Opava "A" 2033 2054 ½
2012/2013 6 ŠK Pogo Budišov nad Bud. "A" 1854 1899 Ludwig Petr ŠK Bruntál "B" 1998 2037 0
2012/2013 5 ŠK Pogo Budišov nad Bud. "A" 1854 1899 Máj Svatopluk TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 2001 1999 ½
2012/2013 4 ŠK Pogo Budišov nad Bud. "A" 1854 1899 Pistovčáková Aneta Orel Opava "B" 1625 1674 1
2012/2013 3 ŠK Pogo Budišov nad Bud. "A" 1854 1899 Weczerek Marek TJ SK Kravaře "A" 2095 2051 ½
2012/2013 2 ŠK Pogo Budišov nad Bud. "A" 1854 1899 Daříček Vítězslav TJ Lokomotiva Krnov 1899 1922 ½
2012/2013 1 ŠK Pogo Budišov nad Bud. "A" 1854 1899 Byma Pavel TJ Sokol Háj ve Slezsku 1962 2007 0
2011/2012 11 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1839 1886 Stania Petr Slezan Opava "D" 1737 ½
2011/2012 10 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1839 1886 Vavřínek Radomír ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1799 1
2011/2012 9 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1839 1886 Czudek Bohuslav TJ Sokol Štěpánkovice 1828 1
2011/2012 8 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1839 1886 Meisel Karel ŠK Gobe Píšť "A" 1721 1
2011/2012 7 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1839 1886 Tatarčík Vladimír ŠKTP Hrabyně "B" 1905 1884 1
2011/2012 6 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1839 1886 Gazda Martin ŠK U Lípy Malé Hoštice 1616 1
2011/2012 5 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1839 1886 Sněhota Milan ŠK 1935 Bolatice 1783 1
2011/2012 4 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1839 1886 Orság Jaroslav TJ Ludgeřovice 1797 ½
2011/2012 3 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1839 1886 Byma Pavel TJ Velká Polom 1962 1945 0
2011/2012 2 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1839 1886 Schuster Vít ŠO TJ Hradec nad Moravicí 2048 2079 0
2011/2012 1 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1839 1886 Píša Vladimír ŠK "U Freda" Darkovičky 1981 2002 0
2011/2012 11 ŠO TJ Vítkov 1839 1886 Pán Vladimír TJ Město Albrechtice "B" 1978 2011 0
2011/2012 10 ŠO TJ Vítkov 1839 1886 Byma Pavel TJ Sokol Háj ve Slezsku 1962 1945 0
2011/2012 9 ŠO TJ Vítkov 1839 1886 Malinovský Petr Lokomotiva Krnov 1998 2027 ½
2011/2012 8 ŠO TJ Vítkov 1839 1886 Šnyta Zdeněk ŠKTP Hrabyně "A" 2076 2066 0
2011/2012 7 ŠO TJ Vítkov 1839 1886 Weczerek Marek TJ SK Kravaře 2095 2057 ½
2011/2012 6 ŠO TJ Vítkov 1839 1886 Máj Svatopluk TJ Sokol Vrbno p/P 1996 ½
2011/2012 5 ŠO TJ Vítkov 1839 1886 Pavera Vít Orel Opava "B" 2004 2023 0
2011/2012 4 ŠO TJ Vítkov 1839 1886 Pavlásek Boris TJ Jiskra Rýmařov 2131 0
2011/2012 3 ŠO TJ Vítkov 1839 1886 Vitásek Tomáš ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1945 1941 ½
2011/2012 2 ŠO TJ Vítkov 1839 1886 Olšar Robin Slezan Opava "C" 1995 1993 ½
2011/2012 1 ŠO TJ Vítkov 1839 1886 Janyška Pavel Slavoj Bruntál "A" 2042 2069 0
2010/2011 11 ŠO TJ Vítkov 1882 Kriebel Rudolf ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1880 1
2010/2011 10 ŠO TJ Vítkov 1882 Janyška Pavel TJ Město Albrechtice 2075 ½
2010/2011 9 ŠO TJ Vítkov 1882 Pardy Martin Slezan Opava "C" 2038 0
2010/2011 8 ŠO TJ Vítkov 1882 Prokůpek Miroslav Lokomotiva Krnov 1839 ½
2010/2011 7 ŠO TJ Vítkov 1882 Glinz Leo TJ SK Kravaře 1660 0
2010/2011 6 ŠO TJ Vítkov 1882 Bělka Lubomír ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1956 0
2010/2011 5 ŠO TJ Vítkov 1882 Richter Ivan TJ Sokol Vrbno p/P 1898 1
2010/2011 4 ŠO TJ Vítkov 1882 Matoušek Karel TJ Jiskra Rýmařov 1843 0
2010/2011 3 ŠO TJ Vítkov 1882 Trojek Petr TJ Sokol Háj ve Slezsku 2222 ½
2010/2011 1 ŠO TJ Vítkov 1882 Martinek Petr ŠK West 1999 Opava 1936 ½
2010/2011 11 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1882 Píša Vladimír ŠK "U Freda" Darkovičky 1960 1
2010/2011 10 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1882 Křefký Manfréd ŠK Gobe Píšť 1787 ½
2010/2011 9 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1882 Schuster Vít ŠO TJ Hradec nad Moravicí 2082 0
2010/2011 8 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1882 Harazim Richard ŠK U Lípy Malé Hoštice 1848 1
2010/2011 7 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1882 Vavřínek Radomír ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1801 ½
2010/2011 6 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1882 Stania Petr Slezan Opava "D" 1744 1
2010/2011 5 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1882 Šnyta Zdeněk ŠKTP Hrabyně "A" 2082 0
2010/2011 4 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1882 Orság Jaroslav TJ Ludgeřovice 1801 1
2010/2011 3 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1882 Klimša Jiří TJ Velká Polom 1864 1
2010/2011 2 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1882 Staněk Antonín Orel Opava "B" 1846 ½
2010/2011 1 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1882 Czudek Bohuslav TJ Sokol Štěpánkovice 1831 1
2009/2010 10 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1816 Vavřínek Radomír ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1801 ½
2009/2010 9 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1816 Schuster Vít ŠO TJ Hradec nad Moravicí 2093 ½
2009/2010 8 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1816 Klimša Pavel TJ Velká Polom 1916 0
2009/2010 7 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1816 Chovanec Karel ŠKTP Hrabyně 1931 0
2009/2010 6 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1816 Jarkuliš Antonín TJ Sokol Kobeřice "A" 1796 0
2009/2010 5 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1816 Czudek Bohuslav Sokol Štěpánkovice 1839 ½
2009/2010 4 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1816 Stania Petr Slezan Opava "D" 1720 1
2009/2010 3 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1816 Píša Vladimír ŠK U Freda Darkovičky 1959 1
2009/2010 2 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1816 Harazim Richard ŠK U Lípy Malé Hoštice 1861 ½
2009/2010 1 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1816 Pavera Vít ŠK West 1999 Opava "B" 1881 0
2009/2010 11 TJ Vítkov 1816 Křefký Manfréd ŠK GOBE Píšť 1799 1
2009/2010 10 TJ Vítkov 1816 Byma Pavel Sokol Háj ve Slezsku 1997 0
2009/2010 9 TJ Vítkov 1816 Bartoš Michal MSA Dolní Benešov "D" 1869 0
2009/2010 8 TJ Vítkov 1816 Solný Michal ŠK West 1999 Opava 1937 0
2009/2010 7 TJ Vítkov 1816 Škovroň Josef Sokol Vrbno p/P 1925 ½
2009/2010 6 TJ Vítkov 1816 Matoušek Karel ŠO Jiskra Rýmařov 1861 0
2009/2010 5 TJ Vítkov 1816 Weczerek Marek TJ SK Kravaře 2046 0
2009/2010 4 TJ Vítkov 1816 Kozák Lubomír Orel Opava 1867 1
2009/2010 3 TJ Vítkov 1816 Polách Jiří Lokomotiva Krnov 2079 ½
2009/2010 2 TJ Vítkov 1816 Olšar Robin Slezan Opava "C" 2045 ½
2009/2010 1 TJ Vítkov 1816 Milián Milan Slavoj Bruntál "B" 1880 1
2008/2009 11 ŠK West 1999 Opava "A" 1820 Bělka Lubomír ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 2005 0
2008/2009 8 ŠK West 1999 Opava "A" 1820 Caletková Michaela Slezan Opava "B" 1737 0
2008/2009 7 ŠK West 1999 Opava "A" 1820 Trojek Miroslav TJ Sokol Háj 1845 1
2008/2009 6 ŠK West 1999 Opava "A" 1820 Tomíček Alfons ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1899 ½
2008/2009 11 Pogo Budišov nad Budišovkou 1820 Kašný Pavel Orel Opava 1985 0
2008/2009 10 Pogo Budišov nad Budišovkou 1820 Píša Vladimír ŠK U Freda Darkovičky 1897 0
2008/2009 9 Pogo Budišov nad Budišovkou 1820 Jarkuliš Antonín TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" 1789 ½
2008/2009 8 Pogo Budišov nad Budišovkou 1820 Křefký Manfréd Gobe Píšť 1802 0
2008/2009 7 Pogo Budišov nad Budišovkou 1820 Hromada Václav Slezan Opava "C" 2067 0
2008/2009 6 Pogo Budišov nad Budišovkou 1820 Vavřínek Radomír ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1785 ½
2008/2009 5 Pogo Budišov nad Budišovkou 1820 Klein Antonín ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1793 1
2008/2009 4 Pogo Budišov nad Budišovkou 1820 Jaroš Bohumil ŠKTP Hrabyně "B" 1936 0
2008/2009 3 Pogo Budišov nad Budišovkou 1820 Solný Michal ŠK West Opava "B" 1906 ½
2008/2009 2 Pogo Budišov nad Budišovkou 1820 Kurka Vilém TJ Sokol Štěpánkovice 1860 1
2008/2009 1 Pogo Budišov nad Budišovkou 1820 Klimša Jiří TJ Velká Polom 1894 0
2007/2008 11 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1752 Kriebel Tadeáš ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1691 0
2007/2008 10 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1752 Křefký Manfréd Gobe Píšť 1803 ½
2007/2008 9 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1752 Trojek Miroslav TJ Velká Polom 1884 ½
2007/2008 8 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1752 Klein Antonín ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1797 1
2007/2008 7 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1752 Kašný Josef Slezan Opava "D" 1701 1
2007/2008 6 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1752 Sněhota Milan ŠK 1935 Bolatice 1825 1
2007/2008 5 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1752 Klimša Jiří ŠKTP Hrabyně "B" 1870 ½
2007/2008 4 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1752 Píša Vladimír ŠK U Freda Darkovičky 1926 0
2007/2008 2 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1752 Czudek Bohuslav TJ Sokol Štěpánkovice 1856 1
2007/2008 1 ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1752 Godovský Jiří TJ SK Kravaře "A" 1896 1
2007/2008 10 ŠK West 1999 Opava "A" 1752 Novotný Michal Slezan Opava "C" 1573 0
2007/2008 7 ŠK West 1999 Opava "A" 1752 Mucha Břetislav Sokol Jakartovice 2089 ½
2007/2008 6 ŠK West 1999 Opava "A" 1752 Slaměník Jan TJ Jiskra Rýmařov 2009 0
2007/2008 3 ŠK West 1999 Opava "A" 1752 Vitásek Jan ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 2105 ½
2007/2008 2 ŠK West 1999 Opava "A" 1752 Dostál Stanislav ŠK West 1999 Opava "B" 1651 1
2007/2008 1 ŠK West 1999 Opava "A" 1752 Otisk Miroslav TJ Sokol Háj 1716 1
2006/2007 11 Pogo Budišov nad Budišovkou 1710 Křefký Manfréd ŠK Gobe Píšť 1814 1
2006/2007 10 Pogo Budišov nad Budišovkou 1710 Byma Pavel TJ Velká Polom 1966 0
2006/2007 9 Pogo Budišov nad Budišovkou 1710 Klein Antonín ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1848 1
2006/2007 8 Pogo Budišov nad Budišovkou 1710 Kratochvíl Vít Slezan Opava "D" 1841 1
2006/2007 7 Pogo Budišov nad Budišovkou 1710 Jarkuliš Antonín TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" 1804 ½
2006/2007 6 Pogo Budišov nad Budišovkou 1710 Miketa Jiří ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1861 1
2006/2007 5 Pogo Budišov nad Budišovkou 1710 Klimša Jiří ŠKTP Hrabyně "B" 1914 ½
2006/2007 4 Pogo Budišov nad Budišovkou 1710 Czudek Bohuslav TJ Sokol Štěpánkovice 1890 ½
2006/2007 3 Pogo Budišov nad Budišovkou 1710 Stareček Josef ŠK 1935 Bolatice 1886 0
2006/2007 2 Pogo Budišov nad Budišovkou 1710 Godovský Jiří TJ SK Kravaře "A" 1863 ½
2006/2007 1 Pogo Budišov nad Budišovkou 1710 Martinek Pavel ŠK West 1999 Opava "B" 1865 0
2005/2006 7 POGO Budišov 1725 Vavřínek Michal ŠK MSA Dolní Benešov F 1531 1
2005/2006 6 POGO Budišov 1725 Chovanec Karel ŠK TP Hrabyně C 1861 0
2005/2006 5 POGO Budišov 1725 Černý Pavel TJ Sokol Jakartovice B 1874 0
2005/2006 4 POGO Budišov 1725 Byma Pavel TJ Velká Polom 1890 0
2005/2006 3 POGO Budišov 1725 Dihel Gerhard ŠK 1935 Bolatice A 1450 1
2005/2006 2 POGO Budišov 1725 Jarkuliš Antonín TJ Sokol Kobeřice A 1772 0
2005/2006 1 POGO Budišov 1725 Palacký Oldřich TJ Spartak Budišov 1
2004/2005 10 POGO Budišov n.B. Kriebel Rudolf Dolní Benešov F" 1924 ½
2004/2005 8 POGO Budišov n.B. Glabasňa Tomáš SK Kravaře B" 1469 ½
2004/2005 7 POGO Budišov n.B. Rataj Lukáš ŠK Bolatice B" 1
2004/2005 6 POGO Budišov n.B. Klobouk Jiří ŠO Malé Hoštice 1800 1
2004/2005 5 POGO Budišov n.B. Kriebel Rudolf Dolní Benešov F" 1924 ½
2004/2005 3 POGO Budišov n.B. Glinz Leo SK Kravaře B" 1415 1
2004/2005 2 POGO Budišov n.B. Pavera Pavel ŠK Bolatice B" 1648 ½
2004/2005 1 POGO Budišov n.B. Klobouk Jiří ŠO Malé Hoštice 1800 1