Hráč Richter Ivan

Richter Ivan

User Pic
Jméno: Richter Ivan
Oddíl: Sokol Vrbno p/P
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1757
Elo mezinárodní: 1840
ID: 2158
FIDE ID: 324884
Rok narození: 1949
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 11 TJ Lokomotiva Krnov B 1839 1779 Josefus Marek SK Kravaře 1859 1835 0 soutěž
2019/2020 10 TJ Lokomotiva Krnov B 1839 1779 Martinek Pavel ŠK Orel Opava B 1841 1867 1 soutěž
2019/2020 9 TJ Lokomotiva Krnov B 1837 1779 Solný Michal ŠK Orel Opava A 1911 1912 ½ soutěž
2019/2020 7 TJ Lokomotiva Krnov B 1848 1779 Chwistek Karel Slezan Opava B 2051 2026 0 soutěž
2019/2020 6 TJ Lokomotiva Krnov B 1848 1779 Vícha Martin ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1987 1971 0 soutěž
2019/2020 5 TJ Lokomotiva Krnov B 1863 1790 Ludwig Petr SK Bruntál 1896 1920 0 soutěž
2019/2020 4 TJ Lokomotiva Krnov B 1863 1790 Fojtík Vlastislav ŠO Jiskra Rýmařov 2014 1999 0 soutěž
2019/2020 1 TJ Lokomotiva Krnov B 1869 1790 Byma Pavel ŠK TJ Dolní Benešov B 2038 2062 0 soutěž
2019/2020 7 TJ Sokol Vrbno p. P. "B" 1839 1779 Hmurčík-Solár Jozef SK Bruntal z.s. "B" 1719 1723 ½ soutěž
2019/2020 6 TJ Sokol Vrbno p. P. "B" 1839 1779 Vrba Zbyněk SK Bruntal z.s. "C" 1472 1572 ½ soutěž
2019/2020 5 TJ Sokol Vrbno p. P. "B" 1837 1779 Wagner Karel TJ Granitol M. Beroun 0 1755 0 soutěž
2019/2020 4 TJ Sokol Vrbno p. P. "B" 1848 1779 Bušos Daniel TJ Lokomotiva Krnov "D" 1512 1548 ½ soutěž
2019/2020 1 TJ Sokol Vrbno p. P. "B" 1863 1790 Pavlásek Lukáš SO Jiskra Rymarov "B" 1594 1535 ½ soutěž
2018/2019 7 TJ Sokol Vrbno p. P. "B" 1869 1809 Petkovský Patrik TJ Lokomotiva Krnov "D" 1775 1844 ½ soutěž
2018/2019 6 TJ Sokol Vrbno p. P. "B" 1869 1809 Bušos Daniel TJ Lokomotiva Krnov "B" 1541 1575 0 soutěž
2018/2019 4 TJ Sokol Vrbno p. P. "B" 1869 1809 Pavlíček Miroslav SK Bruntal z.s. "B" 0 1655 ½ soutěž
2018/2019 3 TJ Sokol Vrbno p. P. "B" 1869 1809 Daříček Vítězslav TJ Lokomotiva Krnov "C" 1869 1878 ½ soutěž
2018/2019 2 TJ Sokol Vrbno p. P. "B" 1869 1809 Strakoš Jiří SO Jiskra Rymarov "B" 1780 1817 ½ soutěž
2018/2019 1 TJ Sokol Vrbno p. P. "B" 1869 1809 Větrovec Lukáš TJ Granitol M. Beroun 0 1502 ½ soutěž
2017/2018 11 TJ Sokol Vrbno p/P 1883 1867 Kovář Oldřich Labortech Ostrava "B" 2002 1974 ½ soutěž
2016/2017 5 TJ Sokol Vrbno p. Pradědem "B" 1883 1867 Hmurčík-Solár Jozef ŠK Bruntál "B" 1741 1733 ½ soutěž
2016/2017 4 TJ Sokol Vrbno p. Pradědem "B" 1883 1867 Šlachta Jan TJ Lokomotiva Krnov "B" 1539 1539 ½ soutěž
2016/2017 3 TJ Sokol Vrbno p. Pradědem "B" 1883 1867 Štefanišin Jan SK Jiskra Rýmařov "B" 1747 1805 ½ soutěž
2016/2017 1 TJ Sokol Vrbno p. Pradědem "B" 1883 1867 Balogh Milan TJ Granitol M. Beroun 1851 1853 ½ soutěž
2015/2016 11 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem B 1883 1867 Gemsa Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov B 1915 1896 0 soutěž
2015/2016 10 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem B 1883 1867 Prokůpek Miroslav TJ Lokomotiva Krnov 1864 1866 ½ soutěž
2015/2016 9 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem B 1883 1867 Solný Michal ŠK Orel Opava A 1975 2005 0 soutěž
2015/2016 8 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem B 1883 1867 Špála Jiří TJ Ludgeřovice 1831 1847 ½ soutěž
2015/2016 7 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem B 1883 1867 Ludwig Petr ŠK Bruntál 1951 1967 ½ soutěž
2015/2016 6 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem B 1883 1867 Hružík Lumír Sokol Háj ve Slezsku 1918 1918 ½ soutěž
2015/2016 5 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem B 1883 1867 Kovács Viliam ŠK Orel Opava B 1801 1766 0 soutěž
2015/2016 4 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem B 1883 1867 Vrobel Jaromír TJ Fulnek 1721 1782 ½ soutěž
2015/2016 3 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem B 1883 1867 Mikulenčák Jan ŠKTP Hrabyně 1811 1796 ½ soutěž
2015/2016 2 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem B 1883 1867 Krella Martin SK Kravaře 1925 1914 1 soutěž
2015/2016 1 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem B 1883 1867 Jaššo Slavomír ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1774 1854 ½ soutěž
2015/2016 11 Sokol Vrbno p/Pradědem 1883 1867 Vysoglad Petr BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1995 2054 0 soutěž
2014/2015 10 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem B 1945 1876 Vitásek Jan ŠK TJ MSA Dolní Benešov B 1977 1969 ½ soutěž
2014/2015 9 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem B 1945 1876 Vlček Antonín ŠK TJ Vítkov 1832 1823 ½ soutěž
2014/2015 8 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem B 1945 1876 Mužík Martin Slezan Opava B\r 2123 2112 0 soutěž
2014/2015 7 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem B 1945 1876 Martinek Pavel ŠK Orel Opava B 1807 1848 ½ soutěž
2014/2015 6 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem B 1945 1876 Ludwig Petr ŠK Bruntál A 1971 1986 ½ soutěž
2014/2015 5 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem B 1945 1876 Tomíček Alfons ŠK TJ MSA Dolní Benešov C 1898 ½ soutěž
2014/2015 4 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem B 1945 1876 Tatarčík Vladimír ŠKTP Hrabyně 1853 1782 0 soutěž
2014/2015 3 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem B 1945 1876 Krella Martin SK Kravaře 1790 ½ soutěž
2014/2015 1 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem B 1945 1876 Daříček Vítězslav TJ Lokomotiva Krnov 1903 1905 ½ soutěž
2013/2014 9 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 1946 1871 Kalavský Milan Sokol Háj ve Slezsku 1807 ½ soutěž
2013/2014 8 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 1946 1871 Bartoš Michal ŠK TJ MSA Dolní Benešov „B“ 1960 ½ soutěž
2013/2014 7 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 1946 1871 Pardy Jiří ŠK Orel Opava "A" 1981 ½ soutěž
2013/2014 6 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 1946 1871 Polák Petr ŠK Orel Opava "B" 1931 1804 ½ soutěž
2013/2014 5 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 1946 1871 Caletková Michaela Slezan Opava "C" 1714 1781 ½ soutěž
2013/2014 4 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 1946 1871 Daříček Vítězslav TJ Lokomotiva Krnov 1899 1895 ½ soutěž
2013/2014 3 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 1946 1871 Boček Dalibor ŠK Bruntál "A" 1837 ½ soutěž
2013/2014 2 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 1946 1871 Krella Martin TJ SK Kravaře "A" 1773 ½ soutěž
2013/2014 1 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 1946 1871 Vlček Antonín ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1835 1819 1 soutěž
2012/2013 9 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 1946 1875 Kocur Valter ŠKTP Hrabyně "A" 2100 2063 ½ soutěž
2012/2013 8 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 1946 1875 Hajda Jaroslav Orel Opava "A" 1930 1899 0 soutěž
2012/2013 7 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 1946 1875 Mucha Břetislav ŠK Bruntál "B" 1820 1 soutěž
2012/2013 6 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 1946 1875 Lorenz Bohumír Orel Opava "B" 1917 1954 ½ soutěž
2012/2013 5 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 1946 1875 Müller Leo ŠK Pogo Budišov nad Bud. "A" 1880 1830 ½ soutěž
2012/2013 4 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 1946 1875 Kučeja Pavel TJ SK Kravaře "A" 1757 ½ soutěž
2012/2013 3 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 1946 1875 Zeman Jiří TJ Lokomotiva Krnov 1870 1789 1 soutěž
2012/2013 2 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 1946 1875 Husar Ivo TJ Sokol Háj ve Slezsku 1851 ½ soutěž
2012/2013 1 TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 1946 1875 Krupa Radim ŠK TJ MSA Dolní Benešov "B" 2008 ½ soutěž
2011/2012 11 TJ Sokol Vrbno p/P 1883 Martinek Petr Orel Opava "B" 1928 0 soutěž
2011/2012 10 TJ Sokol Vrbno p/P 1883 Fojtík Vlastislav TJ Jiskra Rýmařov 2015 ½ soutěž
2011/2012 9 TJ Sokol Vrbno p/P 1883 Hovůrek Gerhard ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1886 ½ soutěž
2011/2012 8 TJ Sokol Vrbno p/P 1883 Vilášek Antonín Slezan Opava "C" 1884 1817 ½ soutěž
2011/2012 7 TJ Sokol Vrbno p/P 1883 Vrubl Jaroslav Slavoj Bruntál "A" 2049 ½ soutěž
2011/2012 6 TJ Sokol Vrbno p/P 1883 Číž Dušan ŠO TJ Vítkov 1724 ½ soutěž
2011/2012 5 TJ Sokol Vrbno p/P 1883 Klimša Jiří TJ Sokol Háj ve Slezsku 1964 1853 ½ soutěž
2011/2012 4 TJ Sokol Vrbno p/P 1883 Daříček Vítězslav Lokomotiva Krnov 1950 ½ soutěž
2011/2012 3 TJ Sokol Vrbno p/P 1883 Kocur Valter ŠKTP Hrabyně "A" 2105 2082 ½ soutěž
2011/2012 2 TJ Sokol Vrbno p/P 1883 Kučeja Pavel TJ SK Kravaře 1755 ½ soutěž
2011/2012 1 TJ Sokol Vrbno p/P 1883 Hrbáček Miroslav TJ Město Albrechtice "B" 1990 1952 0 soutěž
2010/2011 11 TJ Sokol Vrbno p/P 1898 Zeman Jiří Lokomotiva Krnov 1816 1 soutěž
2010/2011 10 TJ Sokol Vrbno p/P 1898 Kučeja Pavel TJ SK Kravaře 1743 ½ soutěž
2010/2011 9 TJ Sokol Vrbno p/P 1898 Toman David ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1813 ½ soutěž
2010/2011 7 TJ Sokol Vrbno p/P 1898 Strakoš Jiří TJ Jiskra Rýmařov 1781 1 soutěž
2010/2011 6 TJ Sokol Vrbno p/P 1898 Husar Ivo TJ Sokol Háj ve Slezsku 1859 ½ soutěž
2010/2011 5 TJ Sokol Vrbno p/P 1898 Bergloviec Jan ŠO TJ Vítkov 1882 0 soutěž
2010/2011 4 TJ Sokol Vrbno p/P 1898 Pardy Jiří ŠK West 1999 Opava 1959 ½ soutěž
2010/2011 3 TJ Sokol Vrbno p/P 1898 Tomíček Alfons ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1912 0 soutěž
2010/2011 2 TJ Sokol Vrbno p/P 1898 Pán Vladimír TJ Město Albrechtice 1986 0 soutěž
2010/2011 1 TJ Sokol Vrbno p/P 1898 Vilášek Antonín Slezan Opava "C" 1835 ½ soutěž
2009/2010 14 TJ Město Albrechtice "A" 1889 Hrabal Roman Slavoj Bruntál "C" 1792 1 soutěž
2009/2010 12 TJ Město Albrechtice "A" 1889 Wagner Karel Granitol Mor.Beroun 1725 1 soutěž
2009/2010 11 TJ Město Albrechtice "A" 1889 Křenek Michal Sokol Vrbno p/P "B" 1 soutěž
2009/2010 10 TJ Město Albrechtice "A" 1889 Vašut Pavel Lokomotiva Krnov "B" 1767 0 soutěž
2009/2010 9 TJ Město Albrechtice "A" 1889 Strakoš Jiří ŠO Jiskra Rýmařov "B" 1796 1 soutěž
2009/2010 8 TJ Město Albrechtice "A" 1889 Gavlas Zdeněk TJ Město Albrechtice "B" 1 soutěž
2009/2010 7 TJ Město Albrechtice "A" 1889 Hrabal Roman Slavoj Bruntál "C" 1792 1 soutěž
2009/2010 5 TJ Město Albrechtice "A" 1889 Wagner Karel Granitol Mor.Beroun 1725 1 soutěž
2009/2010 4 TJ Město Albrechtice "A" 1889 Kopetka Luboš Sokol Vrbno p/P "B" 1 soutěž
2009/2010 3 TJ Město Albrechtice "A" 1889 Mikulecký Zdeněk Lokomotiva Krnov "B" ½ soutěž
2009/2010 2 TJ Město Albrechtice "A" 1889 Slovák Martin ŠO Jiskra Rýmařov "B" 1682 1 soutěž
2009/2010 1 TJ Město Albrechtice "A" 1889 Pospíšil Miroslav TJ Město Albrechtice "B" 1552 0 soutěž
2009/2010 11 Sokol Vrbno p/P 1889 Lanc Rudolf Slavoj Bruntál "B" 1880 ½ soutěž
2009/2010 10 Sokol Vrbno p/P 1889 Meisel Karel ŠK GOBE Píšť 1685 1 soutěž
2009/2010 9 Sokol Vrbno p/P 1889 Hružík Lumír Sokol Háj ve Slezsku 1864 ½ soutěž
2009/2010 8 Sokol Vrbno p/P 1889 Bartoš Michal MSA Dolní Benešov "D" 1869 1 soutěž
2009/2010 7 Sokol Vrbno p/P 1889 Vlček Antonín TJ Vítkov 1735 1 soutěž
2009/2010 6 Sokol Vrbno p/P 1889 Martinek Petr ŠK West 1999 Opava 1914 1 soutěž
2009/2010 5 Sokol Vrbno p/P 1889 Homola Jiří ŠO Jiskra Rýmařov 1901 0 soutěž
2009/2010 4 Sokol Vrbno p/P 1889 Kučeja Pavel TJ SK Kravaře 1744 0 soutěž
2009/2010 3 Sokol Vrbno p/P 1889 Lorenz Bohumír Orel Opava 1966 ½ soutěž
2009/2010 2 Sokol Vrbno p/P 1889 Polách Jiří Lokomotiva Krnov 2079 0 soutěž
2009/2010 1 Sokol Vrbno p/P 1889 Záleský Karel Slezan Opava "C" 2072 ½ soutěž
2008/2009 9 TJ Město Albrechtice 1916 Větrovec Lukáš TJ Granitol Moravský Beroun 1440 1 soutěž
2008/2009 8 TJ Město Albrechtice 1916 Slovák Martin TJ Jiskra Rýmařov "B" 1686 1 soutěž
2008/2009 6 TJ Město Albrechtice 1916 Hanzlík Bohuslav TJ Břidličná 1837 0 soutěž
2008/2009 5 TJ Město Albrechtice 1916 Zika Karel TJ Slavoj Bruntál "C" 1606 ½ soutěž
2008/2009 4 TJ Město Albrechtice 1916 Wagner Karel TJ Granitol Moravský Beroun 1727 ½ soutěž
2008/2009 3 TJ Město Albrechtice 1916 Strakoš Jiří TJ Jiskra Rýmařov "B" 1851 ½ soutěž
2008/2009 1 TJ Město Albrechtice 1916 Hanzlík Bohuslav TJ Břidličná 1837 1 soutěž
2007/2008 7 TJ Zlaté Hory 1935 Doležel Jiří TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 1996 0 soutěž
2007/2008 2 TJ Zlaté Hory 1935 Homola Jan Tatran Litovel C 1587 ½ soutěž
2006/2007 6 TJ Sokol Vrbno p. Pradědem "B" 1960 Strakoš Jiří TJ Jiskra Rýmařov "C" 1841 1 soutěž
2006/2007 5 TJ Sokol Vrbno p. Pradědem "B" 1960 Bolek Jiří Lokomotiva Krnov "B" 1764 ½ soutěž
2006/2007 11 TJ Sokol Vrbno p. Pradědem 1960 Hrazdilová Hana TJ Břidličná 1848 ½ soutěž
2006/2007 10 TJ Sokol Vrbno p. Pradědem 1960 Mrákota Zdeněk Slezan Opava "C" 1660 1 soutěž
2006/2007 9 TJ Sokol Vrbno p. Pradědem 1960 Vavřínek Radomír ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1799 ½ soutěž
2006/2007 8 TJ Sokol Vrbno p. Pradědem 1960 Sněhota Vilém ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1774 ½ soutěž
2006/2007 7 TJ Sokol Vrbno p. Pradědem 1960 Otisk Miroslav TJ Sokol Háj 1694 1 soutěž
2006/2007 5 TJ Sokol Vrbno p. Pradědem 1960 Chovanec Karel ŠK TP Hrabyně 1842 0 soutěž
2006/2007 4 TJ Sokol Vrbno p. Pradědem 1960 Mezihorák Rostislav TJ Jiskra Rýmařov 1915 ½ soutěž
2006/2007 3 TJ Sokol Vrbno p. Pradědem 1960 Müller Herbert Slezský šachový klub Opava 1691 0 soutěž
2006/2007 2 TJ Sokol Vrbno p. Pradědem 1960 Bortlík Daniel ŠK u Freda Darkovičky 1673 1 soutěž
2005/2006 11 TJ Sokol Vrbno p. Pradědem 2005 Slaměník Jan TJ Jiskra Rýmařov 1989 0 soutěž
2005/2006 10 TJ Sokol Vrbno p. Pradědem 2005 Hanzlík Bohuslav TJ Břidličná 1795 ½ soutěž
2005/2006 9 TJ Sokol Vrbno p. Pradědem 2005 Hromada Pavel TJ Sokol Jakartovice 2222 0 soutěž
2005/2006 8 TJ Sokol Vrbno p. Pradědem 2005 Klein Antonín Slezan Opava "C" 1819 0 soutěž
2005/2006 7 TJ Sokol Vrbno p. Pradědem 2005 Milián Milan TJ Slavoj Bruntál "B" 1929 ½ soutěž
2005/2006 6 TJ Sokol Vrbno p. Pradědem 2005 Pillarz Ervín TJ Slavoj Bruntál "C" 1665 1 soutěž
2005/2006 5 TJ Sokol Vrbno p. Pradědem 2005 Hrbáček Miroslav VMS Sosnová - Lichnov 1927 0 soutěž
2005/2006 4 TJ Sokol Vrbno p. Pradědem 2005 Zajunc Josef Slezský šachový klub Opava 1780 0 soutěž
2005/2006 3 TJ Sokol Vrbno p. Pradědem 2005 Martinek Pavel ŠK West 1999 Opava 1795 1 soutěž
2005/2006 2 TJ Sokol Vrbno p. Pradědem 2005 Klobouk Jiří ŠK TJ MSA Dolní Benešov "B" 1816 1 soutěž
2005/2006 1 TJ Sokol Vrbno p. Pradědem 2005 Navrat Roman ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1783 ½ soutěž
2004/2005 11 WEST 1999 Opava 2024 Krejcar Robert Slavoj Bruntál B 1826 ½ soutěž
2004/2005 10 WEST 1999 Opava 2024 Kárník Pavel Slavoj Bruntál A 2317 0 soutěž
2004/2005 9 WEST 1999 Opava 2024 Kašný Pavel SŠK Opava 2011 ½ soutěž
2004/2005 8 WEST 1999 Opava 2024 Rakús Pavel MSA Dol.Benešov B 2074 ½ soutěž
2004/2005 7 WEST 1999 Opava 2024 Píša Vladimír U Freda Darkovičky 2001 1 soutěž
2004/2005 6 WEST 1999 Opava 2024 Neděla Jiří MSA Dol.Benešov D 2028 ½ soutěž
2004/2005 5 WEST 1999 Opava 2024 Máj Svatopluk Sokol Vrbno p.Prad 1995 0 soutěž
2004/2005 4 WEST 1999 Opava 2024 Miketa Jiří MSA Dol.Benešov C 1877 ½ soutěž
2004/2005 3 WEST 1999 Opava 2024 Hromada Pavel Sokol Jakartovice 2207 0 soutěž
2004/2005 1 WEST 1999 Opava 2024 Hrouza Ondřej VMS SosnováLichnov 2016 0 soutěž
2003/2004 11 West 1999 Opava A 1913 Pán Vladimír TJ Břidličná A 2101 0 soutěž
2003/2004 10 West 1999 Opava A 1913 Weissmann Lukáš Sokol Dobrá B 2160 0 soutěž
2003/2004 9 West 1999 Opava A 1913 Karhánek Pavel Mořkov A 2159 1 soutěž
2003/2004 8 West 1999 Opava A 1913 Orzechowski Jacek ŠKTP Hrabyně A 2281 0 soutěž
2003/2004 7 West 1999 Opava A 1913 Řehák Pavel Slavoj Poruba B 2202 ½ soutěž
2003/2004 6 West 1999 Opava A 1913 Nábělek Marek Slavoj Bruntál A 2120 0 soutěž
2003/2004 5 West 1999 Opava A 1913 Slawinski Petr Baník Havířov B 2076 0 soutěž
2003/2004 4 West 1999 Opava A 1913 Melecký Jaroslav ŠK MSA D.BenešovB 2083 0 soutěž
2003/2004 3 West 1999 Opava A 1913 Šorel Eduard ŠKTP Hrabyně B 2112 ½ soutěž
2003/2004 2 West 1999 Opava A 1913 Lanča Ivan Ritmus Ostrava 2136 0 soutěž
2003/2004 1 West 1999 Opava A 1913 Incédi Aleš ŠK Frýdek-MístekC 2128 1 soutěž
2003/2004 11 WEST 1999 Opava B 1913 Ondrejka Pavel TJ Břidličná B 1855 ½ soutěž
2003/2004 10 WEST 1999 Opava B 1913 Lorenz Bohumír SŠK Opava 1922 ½ soutěž
2003/2004 9 WEST 1999 Opava B 1913 Boglevský Richard Granitol M.Beroun 1726 1 soutěž
2003/2004 8 WEST 1999 Opava B 1913 Hovůrek Gerhard MSA Dol.Benešov C 1907 ½ soutěž
2003/2004 6 WEST 1999 Opava B 1913 Čempel Jaroslav Sokol Jakartovice 2247 0 soutěž
2003/2004 5 WEST 1999 Opava B 1913 Dihel Karel MSA Dol.Benešov D 1869 ½ soutěž
2003/2004 4 WEST 1999 Opava B 1913 Máj Svatopluk Sokol Vrbno p.Prad 1977 ½ soutěž
2003/2004 3 WEST 1999 Opava B 1913 Milián Milan Slavoj Bruntál B 1927 0 soutěž
2003/2004 2 WEST 1999 Opava B 1913 Magál Ladislav Lokomotiva Krnov B 1615 0 soutěž
2003/2004 1 WEST 1999 Opava B 1913 Slaměník Jan Jiskra Rýmařov 2063 0 soutěž