Hráč Skula Jindřich

Skula Jindřich

User Pic
Jméno: Skula Jindřich
Oddíl: ASK Blansko
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1692
Elo mezinárodní: 0
ID: 24935
FIDE ID: 0
Rok narození: 1986
Třída trenéra: 4
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 7 ASK Blansko 0 1680 Trmač Radek Slavia Boskovice "B" 1751 1712 0 soutěž
2019/2020 3 ASK Blansko 0 1680 Klinkovský Jiří Sokol Rudice 0 1741 1 soutěž
2019/2020 1 ASK Blansko 0 1680 Šaršon Ondřej ŠK Lokomotiva Brno "B" 1801 1809 1 soutěž
2019/2020 6 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1680 Slavík Pavel Spartak Pelhřimov B 1618 1656 ½ soutěž
2019/2020 4 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1680 Fišar Josef TJ Žďár nad Sázavou z.s.C 1698 1691 ½ soutěž
2018/2019 9 ASK Blansko 0 1700 Kovář Libor ŠK Lipůvka 0 1611 ½ soutěž
2018/2019 7 ASK Blansko 0 1700 Mráz Pavel ŠK Garde Lipovec "B" 1867 1923 ½ soutěž
2018/2019 2 ASK Blansko 0 1700 Lisik Miroslav ŠK Lokomotiva Brno "B" 1667 0 ½ soutěž
2018/2019 8 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1700 Kučera David Gambit Jihlava D 1279 1378 0 soutěž
2018/2019 6 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1700 Zelený Ondřej ŠK Caissa Třebíč C 1318 1360 1 soutěž
2018/2019 4 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1700 Dejmal Ondřej ŠK Světlá nad Sázavou B 1605 1703 0 soutěž
2018/2019 3 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1700 Vokoun Tomáš TJ Žďár nad Sázavou z.s.C 1657 1664 0 soutěž
2018/2019 1 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1700 Vondra Aleš SŠK Cejle 1688 1692 1 soutěž
2017/2018 9 ASK Blansko 0 1712 Richterová Julie ŠK Lokomotiva Brno "C" 1877 1908 0 soutěž
2017/2018 8 ASK Blansko 0 1712 Crhonek Vítězslav Sokol Rudice 0 1701 1 soutěž
2017/2018 6 ASK Blansko 0 1712 Němec David ŠK Kuřim "C" 1880 1852 0 soutěž
2017/2018 4 ASK Blansko 0 1712 Hamřík Miroslav ŠK Sokol Tišnov 0 1703 1 soutěž
2017/2018 3 ASK Blansko 0 1712 Majetič Radim MKS Vyškov "B" 0 1734 ½ soutěž
2017/2018 1 ASK Blansko 0 1712 Veselý Jindřich TJ Sloup 0 1812 0 soutěž
2017/2018 9 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1712 Strnad Pavel Gambit Jihlava D 0 1668 ½ soutěž
2017/2018 7 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1712 Kaňka Lukáš Spartak Pelhřimov B 0 1434 1 soutěž
2017/2018 5 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1712 Bílek Miroslav Gambit Jihlava C 0 1650 ½ soutěž
2017/2018 2 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1712 Smejkal Mojmír TJ Žďár nad Sázavou z.s.C 1866 1670 0 soutěž
2016/2017 8 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1712 Košut Tomáš ŠK Caissa Třebíč C 1855 1797 ½ soutěž
2016/2017 7 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1712 Prášil Pavel TJ Žďár nad Sázavou z.s.C 1716 1710 0 soutěž
2016/2017 6 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1712 Homolková Ivana ŠK Světlá nad Sázavou B 1706 1709 1 soutěž
2016/2017 5 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1712 Bařina Vít Gambit Jihlava C 1822 1822 ½ soutěž
2016/2017 4 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1712 Cháb Ondřej SŠK Cejle 0 1782 0 soutěž
2016/2017 3 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1712 Linhart Jaroslav ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1753 1727 ½ soutěž
2016/2017 2 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1712 Kulík Matěj TJ Jiskra Humpolec B 0 1451 1 soutěž
2016/2017 1 TJ Spartak Velká Bíteš 0 1712 Daniel Michal Gambit Jihlava D 0 1543 1 soutěž
2015/2016 9 ASK Blansko 1689 Kudláček Jaroslav ŠK Kuřim "B" 1960 1869 0 soutěž
2015/2016 8 ASK Blansko 1689 Klinkovský Jiří Sokol Rudice 1667 ½ soutěž
2015/2016 7 ASK Blansko 1689 Kejík František MKS Vyškov "B" 2101 2074 0 soutěž
2015/2016 6 ASK Blansko 1689 Ševčík Josef ŠK GARDE Lipovec "C" 1582 1 soutěž
2015/2016 5 ASK Blansko 1689 Tajovský Matěj ŠK Kuřim "D" 1515 1543 1 soutěž
2015/2016 9 TJ Spartak Velká Bíteš 1689 Vokoun Tomáš TJ Žďár nad Sázavou D 1371 1384 1 soutěž
2015/2016 8 TJ Spartak Velká Bíteš 1689 Krondráf Karel ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1675 ½ soutěž
2015/2016 7 TJ Spartak Velká Bíteš 1689 Dvořák Josef TJ Spartak Velké Meziříčí B 1512 1 soutěž
2015/2016 6 TJ Spartak Velká Bíteš 1689 Bukáček Lubomír TJ Sokol Jámy 1685 1693 1 soutěž
2015/2016 5 TJ Spartak Velká Bíteš 1689 Zikuška Miloslav TJ Sokol Nové Veselí 1643 0 soutěž
2015/2016 4 TJ Spartak Velká Bíteš 1689 Vokoun Tomáš TJ Žďár nad Sázavou D 1371 1384 1 soutěž
2015/2016 3 TJ Spartak Velká Bíteš 1689 Pelán Jan ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1612 1500 ½ soutěž
2015/2016 2 TJ Spartak Velká Bíteš 1689 Urbánek Jiří TJ Spartak Velké Meziříčí B 1548 1 soutěž
2015/2016 1 TJ Spartak Velká Bíteš 1689 Bukáček Lubomír TJ Sokol Jámy 1685 1693 1 soutěž
2014/2015 10 Spartak Velká Bíteš 1681 Musil Pavel TJ Sokol Nové Veselí 1602 1 soutěž
2014/2015 9 Spartak Velká Bíteš 1681 Dvořák Dominik Spartak Velké Meziříčí B 1628 1 soutěž
2014/2015 7 Spartak Velká Bíteš 1681 Prášil Pavel Sokol Jámy 1658 1643 0 soutěž
2014/2015 6 Spartak Velká Bíteš 1681 Rosecký Patrik TJ Žďár nad Sázavou D 1216 1 soutěž
2014/2015 5 Spartak Velká Bíteš 1681 Černý Stanislav TJ Sokol Nové Veselí 1588 1 soutěž
2014/2015 4 Spartak Velká Bíteš 1681 Dvořák Dominik Spartak Velké Meziříčí B 1628 1 soutěž
2014/2015 3 Spartak Velká Bíteš 1681 Krondráf Karel ŠK DDM Bystřice nad Pernšt. 1679 ½ soutěž
2014/2015 2 Spartak Velká Bíteš 1681 Rosecký Zdeněk Sokol Jámy 1770 1725 0 soutěž
2013/2014 8 Spartak Velká Bíteš 1677 Bazala Vladimír ŠK Caissa Třebíč D 1812 1760 0 soutěž
2013/2014 7 Spartak Velká Bíteš 1677 Okáč Jaroslav Gambit Jihlava F 1573 1 soutěž
2013/2014 4 Spartak Velká Bíteš 1677 Zeman Jan Spartak Velké Meziříčí B 1528 1 soutěž
2012/2013 9 Spartak Velká Bíteš 1657 Paulík Václav TJ Jiskra Havlíčkův Brod "B" 1892 1886 1 soutěž
2012/2013 8 Spartak Velká Bíteš 1657 Kodys Stanislav TJ Žďár nad Sázavou "C" 1764 ½ soutěž
2012/2013 7 Spartak Velká Bíteš 1657 Bazala Vladimír ŠK Caissa RHEA Třebíč "D" 1830 1760 0 soutěž
2012/2013 6 Spartak Velká Bíteš 1657 Váňa Lubomír Jiskra Humpolec "A" 1444 1 soutěž
2012/2013 5 Spartak Velká Bíteš 1657 Procházka Jaroslav ŠK Světlá n.Sáz. "B" 1751 0 soutěž
2012/2013 4 Spartak Velká Bíteš 1657 Zabloudil Luděk TJ Spartak Pelhřimov "C" 1454 1 soutěž
2012/2013 2 Spartak Velká Bíteš 1657 Smola Petr SŠK Cejle 1315 1 soutěž
2012/2013 1 Spartak Velká Bíteš 1657 Vondra Aleš Gambit Jihlava "C" 1745 1752 1 soutěž
2011/2012 9 Spartak Velká Bíteš 1631 Mareš Vlastimil ŠK Sklo Bohemia Světlá n. Sáz 'B' 1665 0 soutěž
2011/2012 8 Spartak Velká Bíteš 1631 Macháček Vladislav TJ Spartak Pelhřimov 'B' 1616 1 soutěž
2011/2012 7 Spartak Velká Bíteš 1631 Paulík Václav TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'B' 1861 1848 0 soutěž
2011/2012 6 Spartak Velká Bíteš 1631 Fousek Jiří SFIALA Gambit Jihlava 'C' 1701 1 soutěž
2011/2012 4 Spartak Velká Bíteš 1631 Sýkora Michal TJ Žďár nad Sázavou 'B' 1802 1831 ½ soutěž
2011/2012 3 Spartak Velká Bíteš 1631 Bilka Jozef Sportovní šachový klub Cejle 1523 1 soutěž
2011/2012 2 Spartak Velká Bíteš 1631 Machala Miroslav Jiskra Humpolec 'B' 1741 ½ soutěž
2011/2012 1 Spartak Velká Bíteš 1631 Tellinger Jaroslav ŠK Caissa SPEDQUICK Třebíč 'E' 1618 1 soutěž
2010/2011 9 Spartak Velká Bíteš 1636 Dvořák Josef Spartak Velké Meziříčí B 1545 ½ soutěž
2010/2011 8 Spartak Velká Bíteš 1636 Zikuška Miloslav TJ Sokol Nové Veselí 1608 ½ soutěž
2010/2011 7 Spartak Velká Bíteš 1636 Prášil Pavel Sokol Jámy 1000 1 soutěž
2010/2011 6 Spartak Velká Bíteš 1636 Hofman Michal Sokol Jemnice 1000 1 soutěž
2010/2011 5 Spartak Velká Bíteš 1636 Paulas Miloš Sokol Opatov 1660 0 soutěž
2010/2011 4 Spartak Velká Bíteš 1636 Dvořák Josef Spartak Velké Meziříčí B 1545 ½ soutěž
2010/2011 3 Spartak Velká Bíteš 1636 Pazdera Otakar TJ Sokol Nové Veselí 1354 1 soutěž
2010/2011 2 Spartak Velká Bíteš 1636 Mička Josef Sokol Jámy 1511 1 soutěž
2010/2011 1 Spartak Velká Bíteš 1636 Šálek Milan Sokol Jemnice 1000 1 soutěž
2009/2010 9 Lokomotiva 0 1636 Fuchs Alois Lokomotiva M 1568 1 soutěž
2009/2010 8 Lokomotiva 0 1636 Hloušek Milan Lokomotiva N 1511 ½ soutěž
2009/2010 7 Lokomotiva 0 1636 Olehlová Jana DM Klášterského 1100 0 soutěž
2009/2010 6 Lokomotiva 0 1636 Šebek Jan Univerzita 1832 0 soutěž
2009/2010 4 Lokomotiva 0 1636 Mazanec Jan Lokomotiva M 1769 0 soutěž
2009/2010 3 Lokomotiva 0 1636 Koukolík Antonín Lokomotiva N 1563 ½ soutěž
2009/2010 10 Spartak Velká Bíteš 1636 Horký Miroslav Sokol Rouchovany 1545 1 soutěž
2009/2010 8 Spartak Velká Bíteš 1636 Caha Stanislav TJ Sokol Opatov 1530 1 soutěž
2009/2010 7 Spartak Velká Bíteš 1636 Palovčík Jiří SFiala Gambit Jihlava D 1 soutěž
2009/2010 6 Spartak Velká Bíteš 1636 Hofman Michal Sokol Jemnice 1 soutěž
2009/2010 5 Spartak Velká Bíteš 1636 Horký Miroslav Sokol Rouchovany 1545 1 soutěž
2009/2010 3 Spartak Velká Bíteš 1636 Zvěřina Pavel TJ Sokol Opatov 1591 1 soutěž
2009/2010 2 Spartak Velká Bíteš 1636 Palovčík Jiří SFiala Gambit Jihlava D 1 soutěž
2009/2010 1 Spartak Velká Bíteš 1636 Šesták Petr Sokol Jemnice 1 soutěž
2008/2009 10 Spartak Velká Bíteš 1552 Zemek Petr Sokol Bedřichov B 1852 1 soutěž
2008/2009 9 Spartak Velká Bíteš 1552 Horký Miroslav Sokol Rouchovany 1571 1 soutěž
2008/2009 8 Spartak Velká Bíteš 1552 Kulovaný Radomír TJ Spartak Třebíč B 1647 1 soutěž
2008/2009 7 Spartak Velká Bíteš 1552 Zálešák Zdeněk ŠK Caissa Třebíč D 1 soutěž
2008/2009 6 Spartak Velká Bíteš 1552 Sopko Petr Gambit Jihlava B 1499 ½ soutěž
2008/2009 5 Spartak Velká Bíteš 1552 Šimek Jan Sokol Bedřichov B 1100 1 soutěž
2008/2009 4 Spartak Velká Bíteš 1552 Vitamvás Jaroslav Sokol Rouchovany 1659 ½ soutěž
2008/2009 2 Spartak Velká Bíteš 1552 Zálešák Zdeněk ŠK Caissa Třebíč D 0 soutěž
2008/2009 1 Spartak Velká Bíteš 1552 Kameník František Gambit Jihlava B 1761 ½ soutěž
2008/2009 10 Duras BVK G 1552 Spodniak Peter Lokomotiva N 1543 1 soutěž
2008/2009 9 Duras BVK G 1552 Mazanec Karel Lokomotiva M 1751 ½ soutěž
2008/2009 7 Duras BVK G 1552 Kejduš Radomír Moravská Slávia E 1000 1 soutěž
2008/2009 6 Duras BVK G 1552 Stanka Miroslav Duras BVK F 1873 0 soutěž
2008/2009 5 Duras BVK G 1552 Koukolík Antonín Lokomotiva N 1575 1 soutěž
2008/2009 4 Duras BVK G 1552 Mazanec Karel Lokomotiva M 1751 1 soutěž
2008/2009 3 Duras BVK G 1552 Horáková Ivana Lokomotiva O 1525 1 soutěž
2008/2009 1 Duras BVK G 1552 Kňazský Jan Duras BVK F 1647 1 soutěž
2007/2008 9 Spartak Velká Bíteš A 1548 Petrů Lubomír ŠK Caissa Třebíč C 1751 0 soutěž
2007/2008 8 Spartak Velká Bíteš A 1548 Walek Petr TJ Spartak Třebíč B 1413 1 soutěž
2007/2008 7 Spartak Velká Bíteš A 1548 Horký Miroslav Sokol Rouchovany 1550 ½ soutěž
2007/2008 6 Spartak Velká Bíteš A 1548 Fousek Jiří SFIALA Gambit Jihlava B 1713 0 soutěž
2007/2008 5 Spartak Velká Bíteš A 1548 Zvěřina Pavel TJ Sokol Opatov A 1626 1 soutěž
2007/2008 4 Spartak Velká Bíteš A 1548 Kovács Ivan ŠK Caissa Třebíč C 1 soutěž
2007/2008 3 Spartak Velká Bíteš A 1548 Walek Petr TJ Spartak Třebíč B 1413 0 soutěž
2007/2008 2 Spartak Velká Bíteš A 1548 Sokol Rouchovany 1 soutěž
2007/2008 1 Spartak Velká Bíteš A 1548 Svoboda Michal SFIALA Gambit Jihlava B ½ soutěž
2007/2008 7 Spartak Velká Bíteš B 1548 Kazda Rajmund TJ Sokol Bedřichov - Jihlava C 1630 ½ soutěž
2007/2008 6 Spartak Velká Bíteš B 1548 Paul Jan Spartak Velké Meziříčí B 1678 ½ soutěž
2007/2008 5 Spartak Velká Bíteš B 1548 Jahodová Marie TJ Sokol Opatov B 1 soutěž
2007/2008 4 Spartak Velká Bíteš B 1548 Marek Aleš SFIALA Gambit Jihlava D 1498 1 soutěž
2007/2008 3 Spartak Velká Bíteš B 1548 Juránek Martin Sokol Jemnice 1730 0 soutěž
2007/2008 2 Spartak Velká Bíteš B 1548 Tellinger Jaroslav ŠK Caissa Třebíč D 0 soutěž
2007/2008 1 Spartak Velká Bíteš B 1548 Svoboda Michal SFIALA Gambit Jihlava C 1 soutěž
2006/2007 7 Spartak Velká Bíteš B 1568 Machač Petr Spartak Pelhřimov C 1475 ½ soutěž
2006/2007 6 Spartak Velká Bíteš B 1568 Palovčík Jiří SFIALA Gambit Jihlava C 1 soutěž
2006/2007 5 Spartak Velká Bíteš B 1568 Cháb Karel SŠK Cejle A 1644 ½ soutěž
2006/2007 4 Spartak Velká Bíteš B 1568 Doktorová Alice Jiskra Havlíčkův Brod C 1 soutěž
2006/2007 3 Spartak Velká Bíteš B 1568 Obršlík Jiří Caissa Třebíč C 1773 ½ soutěž
2006/2007 2 Spartak Velká Bíteš B 1568 Pták Jaromír Sokol Opatov 1751 0 soutěž
2006/2007 1 Spartak Velká Bíteš B 1568 Havlík Marek Sokol Jemnice 1 soutěž
2006/2007 10 Spartak Velká Bíteš A 1568 Widerlechner Jan TJ Sokol Bedřichov C 1404 ½ soutěž
2006/2007 9 Spartak Velká Bíteš A 1568 Horký Miroslav Sokol Rouchovany 1543 1 soutěž
2006/2007 8 Spartak Velká Bíteš A 1568 Novotný Richard TJ Spartak Třebíč B 1536 1 soutěž
2006/2007 7 Spartak Velká Bíteš A 1568 Bazala Vladimír ŠK Caissa Třebíč B 1677 0 soutěž
2006/2007 6 Spartak Velká Bíteš A 1568 Chvastek Tomáš SFiala Gambit Jihlava B 0 soutěž
2006/2007 5 Spartak Velká Bíteš A 1568 Schlögl Rudolf TJ Sokol Bedřichov C 1734 0 soutěž
2006/2007 4 Spartak Velká Bíteš A 1568 Kovář Jan Sokol Rouchovany 0 soutěž
2006/2007 3 Spartak Velká Bíteš A 1568 Hruban Damián TJ Spartak Třebíč B 1 soutěž
2006/2007 2 Spartak Velká Bíteš A 1568 Bazala Vladimír ŠK Caissa Třebíč B 1677 0 soutěž
2006/2007 1 Spartak Velká Bíteš A 1568 Palovčík Jiří SFiala Gambit Jihlava B 1 soutěž
2006/2007 7 Spartak Velka Bites B 1568 Pazdera Otakar Sokol Nove Veseli 1 soutěž
2006/2007 5 Spartak Velka Bites B 1568 Obršlík Jiří Caissa Trebic C 1773 ½ soutěž
2006/2007 4 Spartak Velka Bites B 1568 Urbánek Jiří Spartak Velke Mezirici B 1 soutěž
2006/2007 3 Spartak Velka Bites B 1568 Pták Jaromír Sokol Opatov 1751 0 soutěž
2006/2007 2 Spartak Velka Bites B 1568 Chmil Jan Sokol Bedrichov D 1100 1 soutěž
2006/2007 1 Spartak Velka Bites B 1568 Havlík Marek Sokol Jemnice 1 soutěž
2005/2006 10 Velka Bites 1552 Čtveráček Milan Velke Mezirici A 1821 0 soutěž
2005/2006 9 Velka Bites 1552 Caha Stanislav Opatov 1516 0 soutěž
2005/2006 8 Velka Bites 1552 Ludvík Lubomír Rouchovany 1716 0 soutěž
2005/2006 7 Velka Bites 1552 Kulovaný Radomír Spartak Trebic B 1576 1 soutěž
2005/2006 6 Velka Bites 1552 Pyskatý Libor Jemnice+Moravske Budejovice 1 soutěž
2005/2006 5 Velka Bites 1552 Paul Jan Velke Mezirici A 1697 ½ soutěž
2005/2006 4 Velka Bites 1552 Zvěřina Pavel Opatov 1657 1 soutěž
2005/2006 3 Velka Bites 1552 Horký Miroslav Rouchovany 0 soutěž
2005/2006 2 Velka Bites 1552 Kulovaný Radomír Spartak Trebic B 1576 0 soutěž
2005/2006 1 Velka Bites 1552 Seidl Štěpán Jemnice+Moravske Budejovice 1100 0 soutěž
2005/2006 9 ŠK Sokol Tišnov "B" 1552 Lapúník Michal ŠK Lokomotiva Brno "L" 1250 1 soutěž
2005/2006 4 ŠK Sokol Tišnov "B" 1552 Kirš Dušan Sokol Vranovice "B" 1581 0 soutěž
2005/2006 3 ŠK Sokol Tišnov "B" 1552 Kejda František ŠK Bydo Zakřany "B" 1000 0 soutěž
2005/2006 2 ŠK Sokol Tišnov "B" 1552 Zezulák Michal TJ Slovan Ivančice 1250 1 soutěž
2005/2006 1 ŠK Sokol Tišnov "B" 1552 Krupica Aleš ŠK KME-DDM Kuřim "C" 1381 0 soutěž
2004/2005 10 Velka Bites Kulovaný Radek Dukovany B 1453 ½ soutěž
2004/2005 9 Velka Bites Vališ Zdeněk Velke Mezirici 1707 ½ soutěž
2004/2005 8 Velka Bites Jelečková Monika Mor. Budejovice 0 soutěž
2004/2005 7 Velka Bites Burda Patrik Bedrichov C 1525 0 soutěž
2004/2005 6 Velka Bites Ludvík Lukáš Rouchovany 0 soutěž
2004/2005 5 Velka Bites Poláček Pavel Dukovany B 1723 0 soutěž
2004/2005 4 Velka Bites Vališ Zdeněk Velke Mezirici 1672 ½ soutěž
2004/2005 3 Velka Bites Málek Miroslav Mor. Budejovice 1432 ½ soutěž
2004/2005 2 Velka Bites Horáček Jan Bedrichov C 0 soutěž
2004/2005 1 Velka Bites Ludvík Lukáš Rouchovany 0 soutěž