Hráč Kalod Radek

Kalod Radek

User Pic
Jméno: Kalod Radek
Oddíl: ŠK GARDE Lipovec
Výkonnostní třída / Titul: GM
Elo národní: 2446
Elo mezinárodní: 2456
ID: 60
FIDE ID: 305421
Rok narození: 1978
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 9 Č Moravska Slavia Brno 2462 2461 Blahynka Martin SK DURAS BVK Kralovo Pole 2418 2388 0
2017/2018 8 Č Moravska Slavia Brno 2469 2461 Cvek Robert SK Slavoj Poruba 2510 2502 ½
2017/2018 7 B Moravska Slavia Brno 2469 2461 Kočiščák Jiří Labortech Ostrava 2479 2482 0
2017/2018 4 Č Moravska Slavia Brno 2462 2461 Straka Vojtěch Tatran Litovel 2364 2358 ½
2017/2018 3 B Moravska Slavia Brno 2462 2461 Rausis Igors BSS Frydek-Mistek 2635 2574 ½
2017/2018 9 Č ŠK GARDE Lipovec 2469 2461 Gaša Andrej SK Podlužan Prušánky 2273 0 ½
2017/2018 7 B ŠK GARDE Lipovec 2470 2461 Slepov Kyryl VSK Universita Brno 2107 2107 1
2017/2018 6 Č ŠK GARDE Lipovec 2470 2461 Mudrák Josef TJ SLAVIA Kroměříž B 2279 2269 ½
2017/2018 5 B ŠK GARDE Lipovec 2462 2461 Kočiščák Jiří Moravská Slavia Brno B 2489 2482 0
2017/2018 3 B ŠK GARDE Lipovec 2462 2461 Húsek Martin ŠK Staré Město B 2203 2154 1
2017/2018 2 Č ŠK GARDE Lipovec 2462 2461 Majer Jiří ŠK Kuřim 2229 2201 ½
2016/2017 10 B �K GARDE Lipovec 2478 2476 Fiala Václav Jezdci Jundrov 2273 2248 1
2016/2017 9 Č �K GARDE Lipovec 2478 2476 Motúz Karol Zbrojovka Vset�n 2312 ½
2016/2017 7 Č �K GARDE Lipovec 2478 2476 Markoš Ján MKS Vy�kov 2569 2546 ½
2016/2017 6 B �K GARDE Lipovec 2478 2476 Majer Jiří �K Ku�im 2192 2166 1
2016/2017 5 B �K GARDE Lipovec 2478 2476 Švehla Karel Spartak Adamov 2136 2120 1
2016/2017 3 B �K GARDE Lipovec 2478 2476 Kratochvíl Milan �K Lokomotiva Brno B 2205 2213 1
2016/2017 2 Č �K GARDE Lipovec 2478 2476 Lanč Alois Slavia Krom��� B 2329 2403 ½
2016/2017 1 B �K GARDE Lipovec 2478 2476 Skácelík Petr �K Duras BVK B 2169 2151 1
2016/2017 10 B Moravská Slavia Brno 2478 2476 Píza Vlastimil ŠK Gordic Jihlava 2273 2284 1
2016/2017 9 Č Moravská Slavia Brno 2478 2476 Pacl Václav Baník Havířov 2115 2132 1
2016/2017 8 B Moravská Slavia Brno 2478 2476 Kaňovský David Agentura 64 Grygov 2455 2449 ½
2016/2017 6 B Moravská Slavia Brno 2478 2476 Marečková Martina Region Panda 2173 2092 ½
2016/2017 5 Č Moravská Slavia Brno 2478 2476 Roubalík Jakub ŠK Zlín 2406 2375 0
2016/2017 3 B Moravská Slavia Brno 2478 2476 Bureš Jaroslav ŠK Staré Město 2396 2398 ½
2016/2017 1 B Moravská Slavia Brno 2478 2476 Marek Matyáš TJ Ostrava 2200 2240 ½
2015/2016 11 B Moravská Slavia Brno\r "A" 2478 2476 Trhal Tomáš TJ Štefanydes Polička 2123 2131 1
2015/2016 8 B Moravská Slavia Brno\r "A" 2478 2476 Malinovský Karel Slavia Kroměříž "A" 2454 2454 ½
2015/2016 6 B Moravská Slavia Brno\r "A" 2478 2476 Talla Vladimír SK Slavia Orlová "A" 2426 2440 ½
2015/2016 4 B Moravská Slavia Brno\r "A" 2478 2476 Zwardoň Vojtěch Lokomotiva Brno "A" 2446 2429 1
2015/2016 2 B Moravská Slavia Brno\r "A" 2478 2476 Vojtek Vladimír ŠK Zlín "A" 2279 ½
2015/2016 9 Č ŠK GARDE Lipovec 2478 2476 Burdalev Kirill ŠK Lokomotiva Brno B 2351 ½
2015/2016 7 B ŠK GARDE Lipovec 2478 2476 Vymazal Bronislav ŠK Duras BVK B 2301 2308 1
2015/2016 6 Č ŠK GARDE Lipovec 2478 2476 Hába Petr ŠK GORDIC 2481 2473 ½
2015/2016 5 B ŠK GARDE Lipovec 2478 2476 Jacko Vladimír OREL Ořechov 2321 ½
2015/2016 3 B ŠK GARDE Lipovec 2478 2476 Majer Jiří ŠK Kuřim 2192 2166 1
2015/2016 2 Č ŠK GARDE Lipovec 2478 2476 Seidl Štěpán Silko Gambit Jihlava 2233 2228 1
2015/2016 1 B ŠK GARDE Lipovec 2478 2476 Fiala Václav Jezdci Jundrov 2273 2248 1
2014/2015 4 B Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2479 2477 Zwardoň Vojtěch Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2389 2381 ½
2014/2015 3 B Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2479 2477 Krejčí Jan Slavia Kroměříž „A“ 2531 2524 ½
2014/2015 2 Č Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2479 2477 Bureš Jaroslav ŠK Staré Město „A“ 2395 2399 0
2014/2015 1 B Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2479 2477 Vyskočil Neklan ŠK Duras BVK „A“ 2422 2409 ½
2014/2015 11 Č Moravská Slavia Brno 2479 2477 Gaša Andrej TJ Podlužan Prušánky 2317 2256 ½
2014/2015 10 B Moravská Slavia Brno 2479 2477 Roubalík Jakub ŠK Zlín B 2366 2364 1
2014/2015 8 B Moravská Slavia Brno 2479 2477 Dobeš Vojtěch ŠK Staré Město B 2116 2154 ½
2014/2015 7 B Moravská Slavia Brno 2479 2477 Dvořák Martin Sokol Postoupky 2225 2229 1
2014/2015 5 B Moravská Slavia Brno 2479 2477 Jacko Vladimír OREL Ořechov 2279 ½
2014/2015 4 Č Moravská Slavia Brno 2479 2477 Kulovaná Eva ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2255 2273 1
2014/2015 2 Č Moravská Slavia Brno 2479 2477 Lanč Alois ŠK Lokomotiva Brno B 2344 2403 ½
2014/2015 1 B Moravská Slavia Brno 2479 2477 Mudrák Josef Slavia Kroměříž B 2337 2345 1
2013/2014 11 Č Lokomotiva Brno “A“ 2486 2483 Rojíček Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2424 2430 1
2013/2014 10 B Lokomotiva Brno “A“ 2486 2483 Roubalík Jakub ŠK Zlín “A“ 2329 2346 ½
2013/2014 7 B Lokomotiva Brno “A“ 2486 2483 Červený Martin 2222 ŠK Polabiny “A“ 2337 2331 1
2013/2014 4 Č Lokomotiva Brno “A“ 2486 2483 Sabol Marian TJ ŠO Chrudim 2308 2309 1
2013/2014 3 B Lokomotiva Brno “A“ 2486 2483 Malinovský Karel Slavia Kroměříž “A“ 2445 2440 ½
2013/2014 11 B Moravská Slavia Brno 2486 2483 Gaša Andrej TJ Podlužan Prušánky 2308 2256 1
2013/2014 10 Č Moravská Slavia Brno 2486 2483 Markovič Ivan ŠK HPM TEC Hustopeče 2112 2112 ½
2013/2014 9 B Moravská Slavia Brno 2486 2483 Gabriel Adam TJ FS Napajedla 2165 2194 ½
2013/2014 6 B Moravská Slavia Brno 2486 2483 David Pavel ŠK GARDE Lipovec 2363 2363 ½
2013/2014 5 Č Moravská Slavia Brno 2486 2483 Blahynka Martin ŠK Duras BVK Královo Pole B 2188 2235 0
2013/2014 4 B Moravská Slavia Brno 2486 2483 Matoušek Petr Sportovní Klub Prostějov 2107 2091 1
2013/2014 3 Č Moravská Slavia Brno 2486 2483 Dvořák Martin Sokol Postoupky 2194 2197 1
2013/2014 2 B Moravská Slavia Brno 2486 2483 Vymazal Bronislav ŠK Lokomotiva Brno B 2324 2306 ½
2013/2014 1 Č Moravská Slavia Brno 2486 2483 Dobeš Vojtěch ŠK Staré Město B 2116 2124 1
2012/2013 11 Č Moravská Slavia Brno 2497 2494 Plachetka Ján ŠK HPM TEC Hustopeče 2355 2350 0
2012/2013 10 B Moravská Slavia Brno 2497 2494 Sekanina Jiří TJ Spartak Adamov 2125 2128 1
2012/2013 7 B Moravská Slavia Brno 2497 2494 Vyskočil Neklan ŠK KME-DDM Kuřim 2368 2336 1
2012/2013 3 B Moravská Slavia Brno 2497 2494 Bažant Petr ŠK Staré Město B 2376 2370 ½
2012/2013 1 B Moravská Slavia Brno 2497 2494 Uřičář Jakub TJ ŠK Veselí nad Moravou 2163 2179 1
2012/2013 4 Č 1. Novoborský ŠK 2497 2494 Černoušek Lukáš Rapid Pardubice 2434 2463 ½
2012/2013 2 B 1. Novoborský ŠK 2497 2494 Jasný Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek 2303 2260 0
2011/2012 6 Č ŠK Mahrla Praha 2500 2499 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové 2372 2368 ½
2011/2012 5 B ŠK Mahrla Praha 2500 2499 Bernášek Jan ERA-Poštovní spořitelna A 2464 2485 ½
2011/2012 4 Č ŠK Mahrla Praha 2500 2499 Spirin Oleg ŠK AD Jičín 2493 2464 ½
2011/2012 2 Č ŠK Mahrla Praha 2500 2499 Sergeev Vladimir ŠK Holdia DP Praha B 2526 2474 ½
2011/2012 11 Č 1. Novoborský ŠK 2500 2499 Benčo Pavel BŠŠ Frýdek-Místek 2178 2178 1
2011/2012 10 B 1. Novoborský ŠK 2500 2499 Oborný Lubor Slavoj Ostrava - Poruba 1979 1984 1
2011/2012 8 B 1. Novoborský ŠK 2500 2499 Jedlička Aleš 2222 ŠK Polabiny 2262 2254 ½
2011/2012 7 Č 1. Novoborský ŠK 2500 2499 Černoušek Lukáš ŠK Rapid Pardubice 2438 2429 ½
2011/2012 6 Č 1. Novoborský ŠK 2500 2499 Fiřt Stanislav ŠK Labortech Ostrava 2294 2276 1
2011/2012 5 B 1. Novoborský ŠK 2500 2499 Krčál Michal ŠK Zlín 2130 2129 1
2011/2012 4 B 1. Novoborský ŠK 2500 2499 Erneker Josef TJ Bohemians Praha 2251 2264 ½
2011/2012 3 Č 1. Novoborský ŠK 2500 2499 Špaček Petr Výstaviště Lysá nad Labem 2398 2393 ½
2010/2011 7 B TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2506 Sohr Vladimír T.J. Sokol Šumperk B 2102 1
2010/2011 5 B TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2506 Sýkora Jan TJ Sokol Skalička 2120 1
2010/2011 10 B 1. Novoborský ŠK 2506 Pisk Petr ŠK Rapid Pardubice 2313 ½
2010/2011 9 B 1. Novoborský ŠK 2506 Mazur Štefan ŠK Zlín 2388 1
2010/2011 8 Č 1. Novoborský ŠK 2506 Fiřt Stanislav ŠK Labortech Ostrava 2327 1
2010/2011 7 Č 1. Novoborský ŠK 2506 Špaček Petr Výstaviště Lysá nad Labem 2408 ½
2010/2011 6 B 1. Novoborský ŠK 2506 Ondruš Martin ŠK Mahrla Praha 2284 1
2010/2011 5 Č 1. Novoborský ŠK 2506 Vojta Tomáš ŠK Zikuda Turnov 2370 1
2010/2011 3 Č 1. Novoborský ŠK 2506 Jasný Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek 2351 ½
2010/2011 2 Č 1. Novoborský ŠK 2506 Kuchynka Lukáš Tatran Litovel 2287 ½
2010/2011 1 B 1. Novoborský ŠK 2506 Stachowiak Kamil A64 VALOZ Grygov 2404 ½
2009/2010 11 B 1. Novoborský ŠK 2502 Kleberc Karel ŠK Geofin Ostrava 2318 ½
2009/2010 9 Č 1. Novoborský ŠK 2502 Mirumian Vigen SAGINA Pardubice 2508 1
2009/2010 8 B 1. Novoborský ŠK 2502 Jedlička Aleš 2222 ŠK Polabiny 2320 ½
2009/2010 7 B 1. Novoborský ŠK 2502 Langner Ladislav TŽ Třinec 2385 ½
2009/2010 4 Č 1. Novoborský ŠK 2502 Přidal Ondřej ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2235 ½
2009/2010 3 B 1. Novoborský ŠK 2502 Lipka Juraj ŠK SK Zlín 2409 ½
2009/2010 2 B 1. Novoborský ŠK 2502 Tričkov Vasil TJ Bohemians Praha 2312 1
2009/2010 1 Č 1. Novoborský ŠK 2502 Cífka Stanislav ŠK Mahrla Praha 2423 1
2009/2010 10 B TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2502 Zapletal Jiří LOKO Zábřeh 2166 1
2009/2010 5 Č TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2502 Zatloukal Petr TJ Sokol Přemyslovice 2090 1
2008/2009 11 B 1. Novoborský ŠK 2504 Gross David ŠK Mahrla Praha 2485 ½
2008/2009 9 Č 1. Novoborský ŠK 2504 Sharashenidze Akaki TŽ Třinec A 2294 1
2008/2009 8 B 1. Novoborský ŠK 2504 Worek Joanna TŽ Třinec B 2301 1
2008/2009 5 Č 1. Novoborský ŠK 2504 Kulhánek Tomáš ŠK Zikuda Turnov 2409 ½
2008/2009 4 Č 1. Novoborský ŠK 2504 Rojíček Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek 2391 1
2008/2009 3 B 1. Novoborský ŠK 2504 Neděla Vlastimil ŠK GEOFIN Ostrava 2336 ½
2008/2009 2 B 1. Novoborský ŠK 2504 Stehno Pavel RC Sport Pardubice 2351 ½
2008/2009 1 Č 1. Novoborský ŠK 2504 Netušil Miloslav Space" Poštovní spořitelna" 2291 ½
2007/2008 5 Č 1. Novoborský ŠK B"" 2492 Soukup Jiří Karlovarský šachklub Tietz 2265 1
2007/2008 2 B 1. Novoborský ŠK B"" 2492 Řehořek Martin ŠK ČSOB 2348 1
2007/2008 1 Č 1. Novoborský ŠK B"" 2492 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové 2385 ½
2007/2008 11 B 1. Novoborský ŠK 2492 Prandstetter Eduard RC Sport Pardubice 2349 1
2007/2008 10 Č 1. Novoborský ŠK 2492 Palek Miroslav Sokol Plzeň I 2261 ½
2007/2008 7 B 1. Novoborský ŠK 2492 Doležal Radoslav ŠK Mahrla Praha 2421 ½
2007/2008 6 Č 1. Novoborský ŠK 2492 Kukel Imre TJ Bohemians Praha 2316 1
2007/2008 5 B 1. Novoborský ŠK 2492 Lechtýnský Jiří ŠK Zikuda Turnov 2422 ½
2007/2008 4 Č 1. Novoborský ŠK 2492 Langner Ladislav TŽ Třinec 2378 1
2007/2008 3 B 1. Novoborský ŠK 2492 Fiřt Stanislav Labortech-Geofin Ostrava 2340 ½
2007/2008 2 Č 1. Novoborský ŠK 2492 Rojíček Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek 2355 ½
2007/2008 1 B 1. Novoborský ŠK 2492 Pisk Petr ŠK Zlín 2366 1
2006/2007 8 Č Orel Ořechov "A" 2468 Vesselovsky Serguei ŠK Stonava "A" 2374 0
2006/2007 5 B Orel Ořechov "A" 2468 Antoniewski Rafal Tatran Litovel "A" ½
2006/2007 3 B Orel Ořechov "A" 2468 Žigo Viktor ŠK Gordic Jihlava "A" 2264 1
2006/2007 11 B 1. Novoborský ŠK 2468 Sosna Jan ŠK SK Zlín 2425 1
2006/2007 10 B 1. Novoborský ŠK 2468 Řehůřek Lukáš Lokomotiva Brno 2229 1
2006/2007 7 Č 1. Novoborský ŠK 2468 Voloshin Leonid TJ Zikuda Turnov 2440 ½
2006/2007 6 B 1. Novoborský ŠK 2468 Jacková Jana TJ TŽ Třinec 2389 ½
2006/2007 5 B 1. Novoborský ŠK 2468 Talla Vladimír Labortech Ostrava 2416 ½
2006/2007 4 Č 1. Novoborský ŠK 2468 Salai Ladislav ŠK Sokol Vyšehrad 1
2006/2007 3 Č 1. Novoborský ŠK 2468 Meduna Eduard ŠK Mahrla Praha 2460 ½
2006/2007 2 B 1. Novoborský ŠK 2468 Kovalev Andrei RC Sport Pardubice ½
2006/2007 1 B 1. Novoborský ŠK 2468 Šuráň Jan Sokol Plzeň I. Ingem 2359 ½
2005/2006 6 B Tatran Litovel "A" 2482 Babula Vlastimil ŠK Staré Město "A" 2593 ½
2005/2006 5 Č Tatran Litovel "A" 2482 Oral Tomáš Slavoj Poruba "A" 2550 1
2005/2006 3 Č Tatran Litovel "A" 2482 Kovalev Andrei BŠS Frýdek-Místek "A" 0
2005/2006 11 Č Lokomotiva Brno A 2482 Příborský Jan Sokol Plzeň Ingem 2307 1
2005/2006 10 Č Lokomotiva Brno A 2482 Plešek Jiří TJ Pankrác 2160 1
2005/2006 9 B Lokomotiva Brno A 2482 Talla Vladimír Labortech Ostrava 2425 ½
2005/2006 8 B Lokomotiva Brno A 2482 Walek Milan TŽ Třinec 2374 1
2005/2006 7 Č Lokomotiva Brno A 2482 Přidal Ondřej Lokomotiva Brno B 2165 1
2005/2006 6 Č Lokomotiva Brno A 2482 Heberla Bartolomiej Bauset Pardubice 2465 0
2005/2006 5 Č Lokomotiva Brno A 2482 Špaček Petr TJ Zikuda Turnov 2399 1
2005/2006 4 B Lokomotiva Brno A 2482 Sosna Jan ŠK SK Zlín 2414 0
2005/2006 3 B Lokomotiva Brno A 2482 Vesselovsky Serguei A64 Hagemann Opava 2409 1
2005/2006 2 B Lokomotiva Brno A 2482 Cífka Stanislav ŠK Mahrla Praha 2315 1
2005/2006 1 B Lokomotiva Brno A 2482 Londýn Radek ŠK Sokol Vyšehrad 2334 1
2004/2005 11 B Loko Brno-Slezan 2492 Láznička Viktor Bauset Pardubice 2478 ½
2004/2005 10 B Loko Brno-Slezan 2492 Neuman Petr Sokol Plzeň Ingem 2433 ½
2004/2005 9 Č Loko Brno-Slezan 2492 Kulhánek Tomáš TJ Zikuda Turnov 2370 1
2004/2005 8 Č Loko Brno-Slezan 2492 Přibyl Josef Sokol Kolín-Abner 2400 1
2004/2005 4 Č Loko Brno-Slezan 2492 Wojtaszek Radoslaw ŠK Sokol Vyšehrad 2536 0
2004/2005 3 Č Loko Brno-Slezan 2492 Jansa Vlastimil ŠK Mahrla Praha 2507 ½
2003/2004 5 Č Hagemann Opava 2465 Lys Josef IPM Color Ostrava 2303 1
2003/2004 4 Č Hagemann Opava 2465 Jurka Miroslav ŠK SK Trinom Zlín 2358 ½
2003/2004 3 Č Hagemann Opava 2465 Malinovský Karel SC A64 Grygov 2271 1