Hráč Janouchová Marcela

Janouchová Marcela

User Pic
Jméno: Janouchová Marcela
Oddíl: Klub šachistů Říčany 1925
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1514
Elo mezinárodní: 0
ID: 29902
FIDE ID: 335690
Rok narození: 1992
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2009/2010 4 BIOMEDICA Říčany E 1507 Vopat Jan ŠK KDJS Sedlčany A 1533 ½
2009/2010 3 BIOMEDICA Říčany E 1507 Vagenknecht Josef TJ Sokol Sendražice A 1731 0
2009/2010 1 BIOMEDICA Říčany E 1507 Jiroušek Filip BIOMEDICA Říčany F 1456 1
2008/2009 7 Biomedica Říčany 1514 Juřena Matyáš ŠK Zlín 1250 ½
2008/2009 6 Biomedica Říčany 1514 Tomášů Robin SK Boršice 1272 ½
2008/2009 5 Biomedica Říčany 1514 Suchomelová Simona Dirickx Bohemia - Jiskra Havlíčkův Brod 1000 ½
2008/2009 4 Biomedica Říčany 1514 Smrčková Světlana Sokol Bedřichov 1441 1
2008/2009 3 Biomedica Říčany 1514 Šlampa Jan TJ Sokol Údlice 1703 0
2008/2009 2 Biomedica Říčany 1514 Pražák Matouš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1538 0
2008/2009 6 Biomedica Říčany C 1514 Vít Martin Biomedica Říčany D 1942 0
2008/2009 3 Biomedica Říčany C 1514 Haman Jakub Rakovník 1878 0
2008/2009 7 Biomedica Říčany 1514 Ta Van Duy ŠK Most 1680 0
2008/2009 6 Biomedica Říčany 1514 Šlampa Jan TJ Sokol Údlice 1703 0
2008/2009 5 Biomedica Říčany 1514 Šourek Martin Šachklub Sokol Klatovy 1445 1
2008/2009 4 Biomedica Říčany 1514 Pražák Matouš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1538 0
2008/2009 3 Biomedica Říčany 1514 Dobiáš Daniel SK OAZA Praha 1480 1
2008/2009 1 Biomedica Říčany 1514 Tázlar Petr TJ Jiskra Hořice 1731 0
2007/2008 11 Biomedica Říčany B 1513 Svatoš Jiří QCC DKV Č. Budějovice 1443 0
2007/2008 10 Biomedica Říčany B 1513 Seidl Štěpán Sokol Bedřichov 1871 0
2007/2008 9 Biomedica Říčany B 1513 Kubeša David ŠK Smíchov - Praha 1330 ½
2007/2008 8 Biomedica Říčany B 1513 Paukert Jindřich ŠK Řevnice 1408 0
2007/2008 7 Biomedica Říčany B 1513 Burian Martin SK OAZA Praha B 1000 1
2007/2008 6 Biomedica Říčany B 1513 Strnad Jakub TJ Sokol Kobylisy 1434 1
2007/2008 4 Biomedica Říčany B 1513 Rýc Tomáš Šachklub Tábor 1250 0
2007/2008 3 Biomedica Říčany B 1513 Nguyenová Adéla TRW Autoelektronika Vlašim 1400 ½
2007/2008 1 Biomedica Říčany B 1513 Homola Tomáš TJ Náměšť nad Oslavou 1460 ½
2007/2008 8 TJ Tourist Biomedica Říčany F 1513 Pech Hynek Sokol Kolín C 1754 0
2007/2008 7 TJ Tourist Biomedica Říčany F 1513 Vitouš Milan TJ Tourist Biomedica Říčany E 1893 0
2007/2008 6 TJ Tourist Biomedica Říčany F 1513 Krejčiříková Martina Spartak Vlašim B 1640 ½
2007/2008 2 TJ Tourist Biomedica Říčany F 1513 Fojtů Jiří TJ Tourist Biomedica Říčany D 1250 1
2007/2008 1 TJ Tourist Biomedica Říčany F 1513 Křepelka Petr TJ Sokol Sendražice B 1596 1
2006/2007 5 JAWA Brodce B ŠK Medvědi Zvole A 1
2006/2007 3 JAWA Brodce B Turek František BIOMEDICA Říčany D 1496 0
2005/2006 11 SK Kamenice Háněl Jaromír, Ing Medvědi Zvole A 0
2005/2006 10 SK Kamenice Šolar Petr Biomedica Říčany F 1359 0
2005/2006 8 SK Kamenice Zvára David Spartak Vlašim C 1456 0
2005/2006 7 SK Kamenice Hroník Petr Jawa Brodce C 1683 0
2005/2006 6 SK Kamenice Kudrna Ivo Sokol Benešov C 1500 0
2005/2006 5 SK Kamenice Már Tomáš Biomedica Říčany G 1502 0
2005/2006 4 SK Kamenice Brhlík Antonín Kavalier Sázava 1731 0
2005/2006 3 SK Kamenice Hájek Adam Medvědi Zvole B 1
2005/2006 1 SK Kamenice Borůvka Radim Sokol Struhařov B 1682 0