Hráč Rozšafný Michal

Rozšafný Michal

User Pic
Jméno: Rozšafný Michal
Oddíl: CHESS MOST
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1821
Elo mezinárodní: 1851
ID: 26594
FIDE ID: 344761
Rok narození: 1994
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2013/2014 4 CHESS Most "D" 1849 1817 Wirkner František ŠK Střelnice Kadaň"A" 1859 1844 ½
2013/2014 10 Chess Most "C" 1849 1817 Berežný Jan ŠK Teplice "B" 1867 1840 ½
2013/2014 6 Chess Most "C" 1849 1817 Hlavatý Radek ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 1918 1938 ½
2013/2014 5 Chess Most "C" 1849 1817 Kreissl Čestmír TJ Sokol Údlice "A" 1828 ½
2012/2013 3 Chess Most A 1886 1869 Hubka Roland ŠK Tachov 1999 1998 ½
2012/2013 2 Chess Most A 1886 1869 Mišičko Ján ŠK Kladno 2030 2029 0
2012/2013 1 Chess Most A 1886 1869 Volák Jan Chess Most B 1899 1874 0
2012/2013 11 Chess Most"D" 1886 1869 Kalužný Matyáš TJ Sokol Údlice"A" 1905 1970 ½
2012/2013 10 Chess Most"D" 1886 1869 Bürgermeister Michal TJ Šachy Povrly 1784 1786 ½
2012/2013 9 Chess Most"D" 1886 1869 Líbal František SK Děčín"B" 1949 1980 0
2012/2013 8 Chess Most"D" 1886 1869 Němec Petr ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2050 2003 ½
2012/2013 7 Chess Most"D" 1886 1869 Horák Aleš Slovan Jirkov"A" 1708 1873 0
2012/2013 6 Chess Most"D" 1886 1869 Pichert Miroslav ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 1811 1791 0
2012/2013 5 Chess Most"D" 1886 1869 Král David ŠK Teplice"B" 2018 1997 0
2012/2013 4 Chess Most"D" 1886 1869 Carboch Ladislav SKD Průmstav-stavby SO"A" 1794 1794 1
2012/2013 3 Chess Most"D" 1886 1869 Hoke Petr Slavoj Litoměřice"A" 2022 1990 ½
2012/2013 1 Chess Most"D" 1886 1869 Hořan Tomáš Chess Most"C" 1951 1936 0
2011/2012 10 CHESS MOST "D" 1921 1936 Švarc Roman ŠK Střelnice Kadaň "A" 2093 2073 0
2011/2012 9 CHESS MOST "D" 1921 1936 Šišák Richard ŠK DDM Postoloprty "A" 2044 2073 0
2011/2012 8 CHESS MOST "D" 1921 1936 Košťál Jindřich ŠK Union Louny "B" 1923 1925 0
2011/2012 7 CHESS MOST "D" 1921 1936 Horák Petr ŠK Magic Žatec "A" 1698 0
2011/2012 5 CHESS MOST "D" 1921 1936 Horák Aleš TJ Slovan Jirkov "B" 1633 1679 ½
2011/2012 4 CHESS MOST "D" 1921 1936 Kořínek Bohuslav TJ Sokol Litvínov - Lom "B" 1953 1885 ½
2011/2012 2 CHESS MOST "D" 1921 1936 Krásný Drahomír TJ Klášterec nad Ohří "A" 1951 2050 ½
2011/2012 10 Chess Most B 1921 1936 Balín Jan ŠO TJ Tatran Podbořany A 2342 2354 0
2011/2012 9 Chess Most B 1921 1936 Chochol Libor ŠK Sp.Ústí n.L B 2150 2161 0
2011/2012 8 Chess Most B 1921 1936 Vágner Tomáš Sj.Litoměřice A 2314 2314 0
2011/2012 5 Chess Most B 1921 1936 Sochor Jiří TJ Šachy Povrly 2249 2231 0
2011/2012 4 Chess Most B 1921 1936 Horák Jiří Slovan Jirkov A 2277 2248 0
2011/2012 1 Chess Most B 1921 1936 Kovář Jan TJ Sokol Údlice 2008 1990 ½
2010/2011 7 Sokol Údlice 1981 Gnida Patrik TŽ Třinec 1850 0
2010/2011 6 Sokol Údlice 1981 Náplava Pavel SK Boršice 1901 1
2010/2011 5 Sokol Údlice 1981 Stachoň Martin ŠK Staré Město 1988 0
2010/2011 4 Sokol Údlice 1981 Nytra Petr SK Slavia Orlová 1923 1
2010/2011 3 Sokol Údlice 1981 Charvát Jiří SK OAZA Praha 1657 ½
2010/2011 2 Sokol Údlice 1981 Krauskopfová Lenka ŠŠ Panda ARTCO Rychnov 1943 1
2010/2011 1 Sokol Údlice 1981 Saučuk Martin TJ Jiskra Hořice 1878 0
2010/2011 10 TJ Sokol Údlice "B" 1981 Hanzlík David DDM Most "D" 1547 0
2010/2011 9 TJ Sokol Údlice "B" 1981 Pecka František TJ Sokol Údlice "A" 2078 1
2010/2011 8 TJ Sokol Údlice "B" 1981 Matoušek Josef ŠK Magic Žatec "A" 1565 ½
2010/2011 7 TJ Sokol Údlice "B" 1981 Vávra Karel TJ Tatran ZKZ Podbořany "B" 1828 1
2010/2011 5 TJ Sokol Údlice "B" 1981 Hrubý Václav ŠK Stropník Osek při DDM "A" 1779 ½
2010/2011 2 TJ Sokol Údlice "B" 1981 Kozák Karel TJ Klášterec n/O "A" 1879 ½
2010/2011 1 TJ Sokol Údlice "B" 1981 Čeněk Miroslav TJ Sokol Litvínov-Lom "B" 1937 1
2010/2011 7 Sokol Údlice 1981 Charvát Jiří SK OAZA Praha 1657 ½
2010/2011 6 Sokol Údlice 1981 Zvára David TRW Autolektronika Vlašim 1983 ½
2010/2011 5 Sokol Údlice 1981 Haman Jakub ŠK Kladno 2010 ½
2010/2011 4 Sokol Údlice 1981 Seidl Štěpán 2222 ŠK Polabiny 2132 0
2010/2011 3 Sokol Údlice 1981 Krauskopfová Lenka ŠŠ Panda ARTCO Rychnov 1943 1
2010/2011 2 Sokol Údlice 1981 Iwanow Anna Desko Liberec ½
2010/2011 1 Sokol Údlice 1981 Saučuk Martin TJ Jiskra Hořice 1878 0
2010/2011 10 DDM Most"B" 1981 Novák František ŠK Sp.Ústí n.L "B" 1979 ½
2010/2011 9 DDM Most"B" 1981 Volek Radomír ŠK Union Louny"A" 2051 0
2010/2011 8 DDM Most"B" 1981 Horák Jiří Slovan Jirkov"A" 2251 0
2010/2011 7 DDM Most"B" 1981 Wichs Jakub TJ Šachy Povrly 2090 0
2010/2011 6 DDM Most"B" 1981 Čeněk Miroslav TJ Sokol Litvínov-Lom"C" 1917 1
2010/2011 5 DDM Most"B" 1981 Šura Jaroslav TJ Slavoj Litoměřice"A" 2157 1
2010/2011 4 DDM Most"B" 1981 Šebesta Jan SKD Průmstav-stavby SO"A" 1930 1
2010/2011 2 DDM Most"B" 1981 Grussová Helena ŠK Střelnice Kadaň 1985 1
2010/2011 1 DDM Most"B" 1981 Horák Michal DDM Most"A" 2219 ½
2009/2010 7 TJ Sokol Údlice 1724 Kožúšek Daniel ŠŠ Panda Rychnov n.Kn. 1494 1
2009/2010 6 TJ Sokol Údlice 1724 Slívová Veronika TJ Slovan Havířov 1748 ½
2009/2010 5 TJ Sokol Údlice 1724 Fusková Martina ŠK Staré Město 1694 1
2009/2010 4 TJ Sokol Údlice 1724 Skořepa Jakub Sokol Bedřichov 1483 1
2009/2010 3 TJ Sokol Údlice 1724 Kadlec Daniel ŠK Most 1443 1
2009/2010 2 TJ Sokol Údlice 1724 Rýdl Jiří TJ Spartak Vlašim 1642 ½
2009/2010 1 TJ Sokol Údlice 1724 Steinbach Jan TJ Union Plzeň 1394 1
2009/2010 11 ŠK Teplice"C" 1724 Klakurka Stanislav ŠK Union Louny"A" 2003 1
2009/2010 10 ŠK Teplice"C" 1724 Häusler Milan TJ Chlumec"A" 1984 ½
2009/2010 9 ŠK Teplice"C" 1724 Cichý Miroslav TJ Lokomotiva Most 2149 0
2009/2010 8 ŠK Teplice"C" 1724 Hrabal Ivan ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1828 ½
2009/2010 7 ŠK Teplice"C" 1724 Tichý Lukáš ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 1812 0
2009/2010 6 ŠK Teplice"C" 1724 Chaloupka Vladimír TJ Sj.Litoměřice"A" 2084 0
2009/2010 5 ŠK Teplice"C" 1724 Hanzlík Daniel ŠK Most"A" 1681 1
2009/2010 4 ŠK Teplice"C" 1724 Liška Jiří Ing. ŠK Střelnice Kadaň 1891 0
2009/2010 3 ŠK Teplice"C" 1724 Kovář Jan TJ Sokol Údlice 1830 1
2009/2010 2 ŠK Teplice"C" 1724 Král Karel Ulimex Svádov-Olšinky"A" 1890 1
2009/2010 1 ŠK Teplice"C" 1724 Král David ŠK Teplice"B" 1983 0
2009/2010 9 TJ Sokol Údlice "B" 1724 Vychodil Radomír ŠK Magic Žatec "A" 1705 1
2009/2010 8 TJ Sokol Údlice "B" 1724 Krist Ladislav ŠK Most "B" 1582 1
2009/2010 4 TJ Sokol Údlice "B" 1724 Tuma Josef DDM Most "A" 1745 0
2009/2010 3 TJ Sokol Údlice "B" 1724 Krásný Drahomír TJ Klášterec nad Ohří "A" 1935 ½
2009/2010 2 TJ Sokol Údlice "B" 1724 Liška Jiří Ing. ŠK Střelnice Kadaň "B" 1891 0
2009/2010 1 TJ Sokol Údlice "B" 1724 Tichý Vladimír TJ Sokol Údlice "C" 1992 ½
2009/2010 7 TJ Sokol Údlice 1724 Jánská Jitka ŠK Sokol Klatovy 1457 1
2009/2010 6 TJ Sokol Údlice 1724 Steinbach Jan TJ Union Plzeň 1394 1
2009/2010 5 TJ Sokol Údlice 1724 Kadlec Daniel ŠK Most 1443 1
2009/2010 4 TJ Sokol Údlice 1724 Václavíček Lukáš TJ Desko Liberec 1802 ½
2009/2010 3 TJ Sokol Údlice 1724 Johnová Eliška TJ Jiskra Hořice v Podkr. 1726 0
2009/2010 2 TJ Sokol Údlice 1724 Rýdl Jiří TJ Spartak Vlašim 1642 ½
2009/2010 1 TJ Sokol Údlice 1724 Šebo Igor SK OAZA Praha 1731 ½
2008/2009 1 ŠK Most "D" 1676 Louda Oldřich TJ Klášterec nad Ohří "B" 1769 1
2008/2009 11 ŠK Most B 1676 Rýdl Jiří Montako Kralupy 1501 ½
2008/2009 10 ŠK Most B 1676 Váchal Pavel Sokol Domažlice A 1586 0
2008/2009 9 ŠK Most B 1676 Faltýn Václav Sokol Domažlice B 1250 1
2008/2009 8 ŠK Most B 1676 Papay Marek Spartak Ústí n.L. B 1776 ½
2008/2009 7 ŠK Most B 1676 Mikeš Jan Spartak Ústí n.L. A 1780 1
2008/2009 6 ŠK Most B 1676 Škut Michal Šachklub Klatovy B 2048 0
2008/2009 5 ŠK Most B 1676 Lorenc David ŠK Líně 1705 ½
2008/2009 4 ŠK Most B 1676 Rubeš Jan ŠK Teplice 1937 1
2008/2009 3 ŠK Most B 1676 Haman Jakub ŠK Kladno 1878 0
2008/2009 2 ŠK Most B 1676 Špererová Kateřina ŠK Karlovy Vary 1692 ½
2008/2009 1 ŠK Most B 1676 Palková Nikola Union Plzeň 1782 1
2008/2009 9 ŠK Most"B" 1676 Zima Jiří Tatran Podbořany"B" 1693 ½
2008/2009 8 ŠK Most"B" 1676 Nechyba Ilja TJ Sokol Údlice"A" 1967 1
2008/2009 7 ŠK Most"B" 1676 Kozlovský Libor Magic Žatec"A" 1994 1
2008/2009 6 ŠK Most"B" 1676 Lausmann Kurt TJ Sokol Údlice"C" 1735 ½
2008/2009 5 ŠK Most"B" 1676 Košťál Jindřich ŠK Union Louny"B" 1977 0
2008/2009 4 ŠK Most"B" 1676 Stuchlý Jaroslav Slovan Jirkov"B" 1894 ½
2008/2009 3 ŠK Most"B" 1676 Salaba Václav TJ Sokol Údlice"B" 1790 ½
2008/2009 2 ŠK Most"B" 1676 Grussová Helena TK Klášterec n.O."A" 1873 ½
2008/2009 1 ŠK Most"B" 1676 Škuthan Jiří ŠK Most"C" 1366 1
2008/2009 3 ŠK Most "C" 1676 Sliva Michal ŠK Spartak Ústí n.L."C" 1473 1
2008/2009 2 ŠK Most "C" 1676 Kalužný Matyáš Sokol Údlice "B" 1571 0
2008/2009 1 ŠK Most "C" 1676 Babička Michal š.o. SK Děčín 1250 1
2007/2008 11 Šachový klub Most B 1509 Honka Adam Sokol Domažlice A 1389 1
2007/2008 10 Šachový klub Most B 1509 Primus Tomáš Sokol Domažlice B 1100 1
2007/2008 9 Šachový klub Most B 1509 Rýdl Jiří Montako Kralupy 1250 1
2007/2008 8 Šachový klub Most B 1509 Krásný Drahomír Sokol Údlice 1500 1
2007/2008 7 Šachový klub Most B 1509 Smutný Patrik DDM Praha 6 1374 1
2007/2008 6 Šachový klub Most B 1509 Špererová Kateřina Sokol Teplá 1544 1
2007/2008 5 Šachový klub Most B 1509 Papay Marek Šachklub Povrly 1386 0
2007/2008 4 Šachový klub Most B 1509 Bartoš Patrik ŠK Spartak Ústí n.L. 1693 ½
2007/2008 3 Šachový klub Most B 1509 Šoltysová Andrea Auto Škoda Ml.Boleslav 1455 0
2007/2008 2 Šachový klub Most B 1509 Klesa Josef Sokol Klatovy B 1266 1
2007/2008 1 Šachový klub Most B 1509 Vojtko Jan Union Plzeň 1250 1
2007/2008 9 ŠK Most B 1509 Tichý Lukáš ŠO TJ Tatran Podbořany B 1780 0
2007/2008 8 ŠK Most B 1509 Nechyba Ilja ŠK Merkur Kadaň A 1932 0
2007/2008 7 ŠK Most B 1509 Čajka Antonín ŠK Most C 1507 1
2007/2008 6 ŠK Most B 1509 Šubert Milan Slovan Jirkov B 1748 1
2007/2008 5 ŠK Most B 1509 Gruss Petr TJ Klášterec n.O. A 1632 1
2007/2008 3 ŠK Most B 1509 Suchánek Jiří TJ Sokol Údlice A 1807 ½
2007/2008 2 ŠK Most B 1509 Kalužný Michal TJ Sokol Údlice B 1745 ½
2007/2008 1 ŠK Most B 1509 Rath Vladimír Magik Žatec A 1550 1
2006/2007 11 Šachový klub Most B 1564 Šmídt Jiří TJ Sokol Domažlice 1454 0
2006/2007 10 Šachový klub Most B 1564 Michna Jan Šachklub Sokol Klatovy B 1250 ½
2006/2007 9 Šachový klub Most B 1564 Fedor Ondřej TJ Sokol Údlice 1489 1
2006/2007 8 Šachový klub Most B 1564 Novák Michal Šachový klub Most C 1100 1
2006/2007 7 Šachový klub Most B 1564 Špolc Martin DDM Praha 6 1363 0
2006/2007 6 Šachový klub Most B 1564 Lhotka Jiří TJ Sokol Kobylisy 1420 ½
2006/2007 3 Šachový klub Most B 1564 Šoltysová Andrea Auto Škoda Mladá Boleslav 1324 0
2006/2007 2 Šachový klub Most B 1564 Bartoš Miroslav Baník CHZ Sokolov 1409 ½
2006/2007 1 Šachový klub Most B 1564 Špererová Kateřina ŠO DDM Karlovy Vary 1587 1
2006/2007 9 ŠK Most B 1564 Novák Petr Union Louny B 1322 ½
2006/2007 8 ŠK Most B 1564 Blažek Jaroslav Tatran Podbořany 1874 ½
2006/2007 7 ŠK Most B 1564 Lapčík Zdeněk Merkur Kadaň A 1488 1
2006/2007 5 ŠK Most B 1564 Magic Žatec A 1
2006/2007 4 ŠK Most B 1564 Werner Bohumír Klášterec n.O. A 1608 1
2006/2007 3 ŠK Most B 1564 Schlosser Stanislav Slovan Jirkov B 1572 0
2006/2007 2 ŠK Most B 1564 Střelec Eduard Sokol Údlice B 1669 0
2005/2006 11 Lokomotiva Most C 1349 Palková Nikola SS Union Plzen B 1606 1
2005/2006 10 Lokomotiva Most C 1349 Alaverdyan Argam TJ Kralupy 1602 0
2005/2006 9 Lokomotiva Most C 1349 Zach Adam TJ Bohemians Praha 0
2005/2006 8 Lokomotiva Most C 1349 Turek Tomáš Lokomotiva Most B 1512 1
2005/2006 7 Lokomotiva Most C 1349 Zemanová Jana SK Smichov 1782 0
2005/2006 6 Lokomotiva Most C 1349 Fidrmuc Ladislav OAZA Praha B 1509 0
2005/2006 5 Lokomotiva Most C 1349 Palík Václav Spartak Usti/Lab. 1478 0
2005/2006 4 Lokomotiva Most C 1349 Rubeš Jan TJ Bonex Teplice 1416 0
2005/2006 3 Lokomotiva Most C 1349 Holeš Michal Banik Chem Sokolov 1647 ½
2005/2006 2 Lokomotiva Most C 1349 Priesol Tomáš SO Spartak Chodov 1499 0
2005/2006 1 Lokomotiva Most C 1349 Háva Radim TJ Sokol Domazlice 1544 0
2005/2006 8 TJ LOKO MOSTD"" 1349 Berky Josef KC KAS. BÍLINAA"" 1
2005/2006 7 TJ LOKO MOSTD"" 1349 Horák Petr ŠK MAGIC ŽATECA"" 1655 0
2005/2006 6 TJ LOKO MOSTD"" 1349 Kindl Jan TJ SOKOL ÚDLICEB"" 1727 0
2005/2006 5 TJ LOKO MOSTD"" 1349 Rosenberg Miroslav ŠK UNION LOUNYC"" 1644 0
2005/2006 4 TJ LOKO MOSTD"" 1349 Zelenka Petr ŠK STROP. OSEKA"" 1576 0
2005/2006 2 TJ LOKO MOSTD"" 1349 Horečný Jarmil TJ KLÁŠ. n/O.A"" 1587 0
2005/2006 1 TJ LOKO MOSTD"" 1349 Jirušek Zdeněk ŠK MERKUR KADAŇA"" 1806 0
2004/2005 9 Loko Most H" Ondrušková Jana Bonex Teplice D" 0
2004/2005 6 Loko Most H" Krpec Jaroslav DDM Postoloprty 1537 ½
2004/2005 5 Loko Most H" Florián Jiří Sj Litoměřice C" 1468 ½
2004/2005 3 Loko Most H" Chocholouš Jaroslav Union Louny D" 1623 0
2004/2005 2 Loko Most H" Hudec Jaroslav Glavbel TepliceB" 0
2004/2005 9 TJ LOKOMOTIVA MOST "D" Rakušan Antonín TJ LOKOMOTIVA MOST "E" 0
2004/2005 8 TJ LOKOMOTIVA MOST "D" Šimána Jaroslav ŠK MERKUR KADAŇ "A" 1661 0
2004/2005 7 TJ LOKOMOTIVA MOST "D" Olah Alexander SK TOKAJÍK CHOMUTOV "A" 1
2004/2005 6 TJ LOKOMOTIVA MOST "D" Brázda Antonín ŠK UNION LOUNYB" 1731 0
2004/2005 5 TJ LOKOMOTIVA MOST "D" Zmeškal Stanislav TJ SOKOL ÚDLICE "B" 1616 0
2004/2005 4 TJ LOKOMOTIVA MOST "D" Horečný Jarmil TJ KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ "A" 1638 1
2004/2005 2 TJ LOKOMOTIVA MOST "D" Švec Ondřej TJ TATRAN PODBOŘANY "A" 1430 ½