Hráč Weber Tomáš

Weber Tomáš

User Pic
Jméno: Weber Tomáš
Oddíl: ŠK Duras BVK
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1737
Elo mezinárodní: 1695
ID: 26404
FIDE ID: 344168
Rok narození: 1994
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 ŠK Duras BVK Královo Pole "E" 1695 1721 Petlan Michael ŠK DM Klášterského "A" 0 1741 0
2017/2018 9 ŠK Duras BVK Královo Pole "E" 1695 1721 Řezník Miloslav ŠK Vinohrady Brno 1521 1571 1
2017/2018 8 ŠK Duras BVK Královo Pole "E" 1695 1721 Klamár Maroš Jezdci Jundrov "D" 1821 0 1
2017/2018 2 ŠK Duras BVK Královo Pole "E" 1695 1721 Turza Pavel BK Moravská Slavia Brno "D" 1775 1804 1
2015/2016 6 Duras BVK E 1695 1695 Petlan Ivan DM Klášterského B 1964 1
2015/2016 3 Duras BVK E 1695 1695 Tioka Zdeněk Jezdci Jundrov D 1935 1935 0
2015/2016 1 Duras BVK E 1695 1695 Havlát Stanislav Moravská Slávia E 1703 1
2015/2016 6 Duras BVK E 1695 1695 Haupt Jaromír ŠK 64 B 1740 1754 0
2015/2016 4 Duras BVK E 1695 1695 Tyleček Pavel Jezdci Jundrov C 1000 1
2015/2016 3 Duras BVK E 1695 1695 Petlan Ivan DM Klášterského B 1964 1
2015/2016 1 Duras BVK E 1695 1695 Tioka Zdeněk Jezdci Jundrov D 1935 1935 0
2009/2010 7 ŠK Duras BVK Brno A 1657 Shejbalová Adéla Biomedica Říčany B 1250 1
2009/2010 6 ŠK Duras BVK Brno A 1657 Zvára Filip Spartak Vlašim B 1460 ½
2009/2010 3 ŠK Duras BVK Brno A 1657 Košut Tomáš TJ Náměšť nad Oslavou 1623 ½
2009/2010 2 ŠK Duras BVK Brno A 1657 Sovadina Michael ŠACHklub SIMOPT Tábor 1286 1
2009/2010 1 ŠK Duras BVK Brno A 1657 Dušek Miloslav QCC České Budějovice 1100 1
2008/2009 3 Duras BVK E 1633 Fabík Jan Sebastin Vinohrady B 1250 1
2008/2009 11 ŠK Duras BVK Brno A 1633 Bárta Tomáš DDM Praha 6 A 1459 1
2008/2009 10 ŠK Duras BVK Brno A 1633 Paukert Jindřich ŠK Řevnice 1534 ½
2008/2009 9 ŠK Duras BVK Brno A 1633 Šneiberg Kryštof ŠK Smíchov - Praha A 1759 0
2008/2009 8 ŠK Duras BVK Brno A 1633 Abelyan Murad TJ Bohemians Praha 1688 1
2008/2009 5 ŠK Duras BVK Brno A 1633 Česánek Jaroslav Biomedica Říčany B 1377 1
2008/2009 4 ŠK Duras BVK Brno A 1633 Fojtů Jiří Biomedica Říčany C 1250 1
2008/2009 3 ŠK Duras BVK Brno A 1633 Spaček Oliver ŠK Duras BVK Brno B 1734 ½
2008/2009 2 ŠK Duras BVK Brno A 1633 Široký Richard ŠACHklub Tábor 1250 1
2008/2009 1 ŠK Duras BVK Brno A 1633 Glaserová Lucie ŠO DKV České Budějovice 1480 1
2007/2008 11 ŠK Duras BVK - Královo Pole 1563 Franc Ondřej ŠK Řevnice 1413 1
2007/2008 10 ŠK Duras BVK - Královo Pole 1563 Zanikov Melikset ŠK Smíchov - Praha 1426 ½
2007/2008 8 ŠK Duras BVK - Královo Pole 1563 Dobiáš Daniel SK OAZA Praha B 1349 1
2007/2008 5 ŠK Duras BVK - Královo Pole 1563 Svatoš Jiří QCC DKV Č. Budějovice 1443 1
2007/2008 4 ŠK Duras BVK - Královo Pole 1563 Seidl Štěpán Sokol Bedřichov 1871 0
2007/2008 3 ŠK Duras BVK - Královo Pole 1563 Mičulka David TJ Náměšť nad Oslavou 1759 1
2007/2008 2 ŠK Duras BVK - Královo Pole 1563 Malá Anna Biomedica Říčany B 1585 1
2007/2008 1 ŠK Duras BVK - Královo Pole 1563 Vychopeň Martin TRW Autoelektronika Vlašim 1403 0
2007/2008 11 Duras BVK Brno F 1563 Brychta Jan Univerzita Brno 1648 ½
2007/2008 10 Duras BVK Brno F 1563 Burýšek Petr ŠK 64 Brno C 1797 0
2007/2008 9 Duras BVK Brno F 1563 Kacálek Tomáš Petria-Průkopník B 1677 1
2007/2008 8 Duras BVK Brno F 1563 Vaněk Vladimír Vinohrady Brno B 1591 ½
2007/2008 6 Duras BVK Brno F 1563 Prokop Jiří Moravská Slávia C 1771 ½
2007/2008 5 Duras BVK Brno F 1563 Vojta Jan Lokomotiva Brno H 1695 0
2007/2008 4 Duras BVK Brno F 1563 Horáková Ivana Lokomotiva Brno I 1476 0
2007/2008 3 Duras BVK Brno F 1563 Prokeš Karel Vojenská akademie 1748 1
2007/2008 2 Duras BVK Brno F 1563 Havlík Jiří Duras BVK Brno E 1819 0
2006/2007 5 ŠK Lokomotiva Brno B 1398 Blahynka Martin ŠK Lokomotiva Brno A 1383 ½
2006/2007 7 ŠK Lokomotiva P 1398 Adler Lubomír ŠK KME-DDM Kuřim "D" 1432 0
2006/2007 6 ŠK Lokomotiva P 1398 Winter Jiri ŠK Tetčice "C" 1413 1
2006/2007 5 ŠK Lokomotiva P 1398 Patočka Roman TJ Slovan Ivančice "B" 1377 ½
2006/2007 4 ŠK Lokomotiva P 1398 Fabík Jan Sebastin Vinohrady Brno "C" 1250 1
2006/2007 2 ŠK Lokomotiva P 1398 Meixner Milan ÚSP Kociánka 1526 ½
2006/2007 1 ŠK Lokomotiva P 1398 Hloušek Milan ŠK Lokomotiva "O" 1502 1
2006/2007 5 Lokomotiva Brno 1398 Těthal Pavel ŠK Veselí nad Moravou 1100 1
2006/2007 4 Lokomotiva Brno 1398 Šuťjak Martin Tatran Poštorná 1100 ½
2006/2007 3 Lokomotiva Brno 1398 Zuziak Petr Duras BVK Královo Pole 1250 1
2006/2007 1 Lokomotiva Brno 1398 Špilar Martin SK DDM Vyškov 1250 0