Hráč Zelbová Lada

Zelbová Lada

User Pic
Jméno: Zelbová Lada
Oddíl: Šachový klub Lípa, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KMž
Elo národní: 1866
Elo mezinárodní: 1957
ID: 46908
FIDE ID: 23717882
Rok narození: 2007
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2020/2021 4 ŠK Lípa A 1957 1866 Vavřínková Anna ŠK Lokomotiva Brno A 1799 1813 1
2020/2021 3 ŠK Lípa A 1957 1866 Lihotský Lukáš 2222 ŠK Polabiny B 1690 1650 0
2020/2021 2 ŠK Lípa A 1957 1866 Sedlák Václav ŠK Lokomotiva Brno B 1151 1462 1
2020/2021 1 ŠK Lípa A 1957 1866 Lédlová Kristýna 2222 ŠK Polabiny C 0 0 1
2019/2020 11 ŠK Lípa A - Ortex Hradec Králové 1618 1576 Lukáš Ondřej ŠK Lokomotiva Brno 1366 1304 1
2019/2020 10 ŠK Lípa A - Ortex Hradec Králové 1618 1576 Souček Andrej ŠK Kuřim 1043 1265 1
2019/2020 9 ŠK Lípa A - Ortex Hradec Králové 1618 1576 Jun Robert TJ CHS Chotěboř 1251 1317 1
2019/2020 8 ŠK Lípa A - Ortex Hradec Králové 1618 1576 Málková Barbora TJ Lanškroun 1266 1277 1
2019/2020 7 ŠK Lípa A - Ortex Hradec Králové 1582 1576 Schmutzer Jakub ŠK Lípa B - DDM Hradec Králové 1159 1248 1
2019/2020 6 ŠK Lípa A - Ortex Hradec Králové 1612 1741 Bednář Miloš ŠŠPM Lipky HK 1595 1620 0
2019/2020 5 ŠK Lípa A - Ortex Hradec Králové 1612 1741 Hetfleischová Elen Region Panda 1268 1252 1
2019/2020 4 ŠK Lípa A - Ortex Hradec Králové 1571 1741 Dospíšilová Leontýna TJ Štefanydes Polička 0 0 1
2019/2020 3 ŠK Lípa A - Ortex Hradec Králové 1571 1741 Zezula Matěj TJ Náměšť n/Oslavou 1007 1143 1
2019/2020 2 ŠK Lípa A - Ortex Hradec Králové 1571 1741 Lihotský Lukáš 2222 ŠK Polabiny C 0 1280 ½
2019/2020 1 ŠK Lípa A - Ortex Hradec Králové 1571 1741 Chalupa Adam ŠK Světlá nad Sázavou 1051 1211 1
2019/2020 9 ŠK Lípa H - ORTEX 1594 1576 Karásek Vít TJ Jiskra Nový Bydžov B 0 1095 0
2019/2020 8 ŠK Lípa H - ORTEX 1594 1576 Mansfeld Jaromír TJ Jiskra Nový Bydžov C 1436 1445 1
2019/2020 5 ŠK Lípa H - ORTEX 1582 1741 Rozkovec Ludvík TJ Slavia Hradec Králové D 1730 1705 1
2019/2020 4 ŠK Lípa H - ORTEX 1612 1741 Korityák Antonín TJ Jiskra Jaroměř C 0 1369 1
2019/2020 3 ŠK Lípa H - ORTEX 1574 1741 Šlapák Petr ŠŠPM Lipky HK B 1525 1540 ½
2019/2020 1 ŠK Lípa H - ORTEX 1571 1741 Gloser Tomáš Šachový klub Lípa G 1431 1384 1
2019/2020 9 ŠK Lípa E - ORTEX 1594 1576 Míl Jan TJ Lokomotiva Trutnov 1689 1721 1
2019/2020 8 ŠK Lípa E - ORTEX 1594 1576 Málek Tomáš TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1726 1798 1
2019/2020 7 ŠK Lípa E - ORTEX 1582 1576 Pražák Matouš TJ Jiskra Nový Bydžov 1857 1874 ½
2019/2020 6 ŠK Lípa E - ORTEX 1582 1576 Nosek Jan ŠŠPM Lipky HK 1946 1951 0
2019/2020 5 ŠK Lípa E - ORTEX 1612 1741 Vytlačil Václav Šachový klub Lomnice nad Popelkou B 1634 1628 0
2019/2020 4 ŠK Lípa E - ORTEX 1574 1741 Urválek Tomáš TJ Spartak Vrchlabí B 1712 1736 ½
2019/2020 3 ŠK Lípa E - ORTEX 1574 1741 Rýdl Jan Šachový klub Jičín C 1634 1653 0
2019/2020 2 ŠK Lípa E - ORTEX 1574 1741 Duch Robert TJ Dvůr Králové nad Labem B 1622 1763 ½
2019/2020 1 ŠK Lípa E - ORTEX 1571 1741 Ruda Ondřej Šachový klub Lípa C 2017 2029 0
2019/2020 7 ŠK Lípa C - DDM Hradec Králové 1582 1576 Kačírek Pavel Panda Rychnov nad Kněžnou B 1706 1708 ½
2019/2020 6 ŠK Lípa C - DDM Hradec Králové 1582 1576 Zdechovský Tobiáš DDM Třebechovice pod Orebem 1892 1877 0
2019/2020 5 ŠK Lípa C - DDM Hradec Králové 1574 1741 Cibulka Josef TJ Náchod A 1884 1924 0
2019/2020 4 ŠK Lípa C - DDM Hradec Králové 1574 1741 Dušánek Michal Panda Rychnov nad Kněžnou C 1502 1483 0
2018/2019 11 ŠK Ortex B 1272 1393 Čipl Jan Šachový klub Světlá n. S. 1643 1589 ½
2018/2019 10 ŠK Ortex B 1272 1393 Pejřimovská Viola Ruby TJ CHS Chotěboř 1476 1448 0
2018/2019 9 ŠK Ortex B 1272 1393 Vopálka Filip TJ Spartak Vlašim B 1295 1178 1
2018/2019 8 ŠK Ortex B 1272 1393 Třasáková Adéla 2222 ŠK Polabiny B 1613 1685 ½
2018/2019 7 ŠK Ortex B 1243 1393 Jindra Tomáš ŠK Ortex A 1206 1358 0
2018/2019 6 ŠK Ortex B 1253 1321 Faltýnek David ŠŠPM Lipky HK 1618 1666 0
2018/2019 5 ŠK Ortex B 1253 1321 Winter Ondřej ŠK Lípa - DDM HK 1565 1616 0
2018/2019 4 ŠK Ortex B 1234 1321 Moravec Jakub TJ Lanškroun 0 1340 0
2018/2019 3 ŠK Ortex B 1234 1321 Bouška Jonáš ŠO Hlinsko 0 1100 1
2018/2019 2 ŠK Ortex B 1234 1321 Vavřínková Marie ŠK Lokomotiva Brno B 1308 1420 1
2018/2019 1 ŠK Ortex B 1234 1321 Dvořáček Jan Matyáš ŠK Lokomotiva Brno A 1555 1659 0
2018/2019 11 ŠK ORTEX Hradec Králové 1221 1393 Mansfeld Jaromír TJ Jiskra Nový Bydžov 1406 1403 ½
2018/2019 9 ŠK Ortex "C" 1221 1393 TJ Slavia Hradec Králové "E" 1
2018/2019 8 ŠK Ortex "C" 1221 1393 Karásek Vít TJ Jiskra Nový Bydžov "B" 0 1100 1
2018/2019 7 ŠK Ortex "C" 1221 1393 Nosek Jiří Sokol Hradec Králové "B" 1572 1522 1
2018/2019 6 ŠK Ortex "C" 1243 1393 Svoboda Ondřej ŠŠPM Lipky HK "B" 1220 1138 1
2018/2019 3 ŠK Ortex "C" 1253 1321 Gregor Jan ŠK Dobruška 0 0 1
2018/2019 2 ŠK Ortex "C" 1253 1321 Fořt Hugo ŠK Lípa "D" 0 1075 1
2018/2019 1 ŠK Ortex "C" 1234 1321 Jindra Tomáš ŠK Ortex "B" 1211 1393 1
2017/2018 7 ŠK ORTEX Hradec Králové C 0 1131 Retek David Lokomotiva Trutnov 0 1059 1
2017/2018 6 ŠK ORTEX Hradec Králové C 0 1131 Šádek Vojtěch PŠŠ Lázně Bělohrad 1408 1388 1
2017/2018 5 ŠK ORTEX Hradec Králové C 0 1131 Vašíček Michal Jiskra Jaroměř B 0 0 1
2017/2018 4 ŠK ORTEX Hradec Králové C 0 1131 Korityák Vojtěch Jiskra Jaroměř C 0 1100 ½
2017/2018 3 ŠK ORTEX Hradec Králové C 0 1131 Fořt Hugo Lípa - DDM HK C 0 1088 1
2017/2018 2 ŠK ORTEX Hradec Králové C 0 1131 Karásek Vít Jiskra Nový Bydžov 0 1100 1
2017/2018 1 ŠK ORTEX Hradec Králové C 0 1131 Jenček Filip ŠŠPM Lipky HK C 0 0 1
2017/2018 5 ŠK ORTEX Hradec Králové B 0 1131 ŠŠPM Lipky HK B 1
2017/2018 4 ŠK ORTEX Hradec Králové B 0 1131 ŠK AD Jičín B 1
2017/2018 3 ŠK ORTEX Hradec Králové B 0 1131 Lesák David TJ Jiskra Jaroměř 0 1086 1
2017/2018 1 ŠK ORTEX Hradec Králové B 0 1131 Reschelová Anna ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 0 1093 1
2017/2018 8 ŠK Ortex "C" 0 1131 Kapras Lukáš TJ Jiskra Hořice "C" 1713 1722 0
2017/2018 7 ŠK Ortex "C" 0 1131 Vošmik Matěj ŠK Lípa "E" 0 1076 1
2017/2018 5 ŠK Ortex "C" 0 1131 Komora Matěj ŠŠPM Lipky HK 1206 1408 1
2017/2018 4 ŠK Ortex "C" 0 1131 Střeleček Marek TJ Slavia Hradec Králové "E" 0 0 1