Hráč Koubek Radim

Koubek Radim

User Pic
Jméno: Koubek Radim
Oddíl: TJ Spartak Pelhřimov
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1768
Elo mezinárodní: 1734
ID: 5276
FIDE ID: 354694
Rok narození: 1969
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 9 Spartak Pelhřimov A 1744 1772 Kříž Daniel TJ Žďár nad Sázavou B 1548 1570 ½
2018/2019 6 Spartak Pelhřimov A 1742 1772 Zelený Tomáš ŠK Caissa Třebíč B 1868 1877 0
2018/2019 5 Spartak Pelhřimov A 1742 1772 Hrabal Michal Gambit Jihlava A 2064 2066 ½
2018/2019 4 Spartak Pelhřimov A 1750 1778 Siebenbürger Vlastimil TJ Žďár nad Sázavou A 1994 2024 0
2018/2019 3 Spartak Pelhřimov A 1746 1778 Brož Pavel ŠK Světlá nad Sázavou A 1824 1835 ½
2018/2019 1 Spartak Pelhřimov A 1746 1778 Daniel Michal Gambit Jihlava B 0 1565 ½
2017/2018 6 TJ Spartak Pelhřimov A 1741 1778 Kubíček Filip TJ Jiskra Humpolec A 1812 1807 ½
2017/2018 5 TJ Spartak Pelhřimov A 1741 1778 Pertl Jaroslav ŠK Světlá nad Sázavou A 1761 1832 ½
2017/2018 4 TJ Spartak Pelhřimov A 1746 1778 Skořepa Jakub Gambit Jihlava B 1847 1893 0
2017/2018 2 TJ Spartak Pelhřimov A 1746 1778 Bukáček Lubomír TJ Žďár nad Sázavou B 1712 1678 ½
2017/2018 1 TJ Spartak Pelhřimov A 1751 1783 Ježek Zdeněk TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1922 1895 ½
2016/2017 9 Spartak Pelhřimov B 1746 1778 Vojtěch Ladislav TJ Spartak Velká Bíteš 2065 2080 0
2016/2017 8 Spartak Pelhřimov B 1746 1778 Pavlíček Robert TJ Jiskra Humpolec B 1953 1970 0
2016/2017 7 Spartak Pelhřimov B 1741 1778 Hrad Robert Gambit Jihlava D 1768 1764 ½
2016/2017 3 Spartak Pelhřimov B 1746 1778 Brož Pavel ŠK Světlá nad Sázavou B 1859 1822 ½
2016/2017 2 Spartak Pelhřimov B 1746 1778 Skořepa Jakub Gambit Jihlava C 1847 1893 0
2015/2016 9 TJ Spartak Pelhřimov A 1759 1781 Celý Jaroslav TJ Žďár nad Sázavou A 1990 2019 0
2015/2016 8 TJ Spartak Pelhřimov A 1759 1781 Jána Martin TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1856 1913 0
2015/2016 6 TJ Spartak Pelhřimov A 1759 1781 Vondra Aleš Silko Gambit Jihlava B 1713 1717 ½
2015/2016 5 TJ Spartak Pelhřimov A 1759 1781 Mičulka Petr TJ Náměšť nad Oslavou 2014 2028 ½
2015/2016 4 TJ Spartak Pelhřimov A 1759 1781 Denk Petr Spartak Velké Meziříčí A 1768 1747 1
2015/2016 3 TJ Spartak Pelhřimov A 1759 1781 Dejmal Ondřej ŠK Světlá nad Sázavou B 1558 1509 1
2015/2016 2 TJ Spartak Pelhřimov A 1759 1781 Bachan Lukáš ŠK Caissa Třebíč B 1842 1874 ½
2015/2016 1 TJ Spartak Pelhřimov A 1759 1781 Ptáček Jan TJ Jiskra Humpolec A 1745 1782 0
2015/2016 3 TJ Spartak Pelhřimov B 1759 1781 Hrad Robert Silko Gambit Jihlava D 1772 1771 ½
2015/2016 2 TJ Spartak Pelhřimov B 1759 1781 Vašut Karel TJ Žďár nad Sázavou B 2150 2146 1
2014/2015 11 TJ Spartak Pelhřimov "C" 1784 Ježek Zdeněk TJ Jiskra Havlíčkův Brod "B" 1846 1840 1
2014/2015 10 TJ Spartak Pelhřimov "C" 1784 Skořepa Jakub Silko Gambit Jihlava "C" 1799 1840 ½
2014/2015 9 TJ Spartak Pelhřimov "C" 1784 Košut Tomáš ŠK Caissa Třebíč "C" 1796 1813 0
2014/2015 6 TJ Spartak Pelhřimov "C" 1784 Pavlíček Robert Jiskra Humpolec "B" 2004 1992 0
2014/2015 5 TJ Spartak Pelhřimov "C" 1784 Kodys Stanislav TJ Zďár nad Sázavou "C" 1749 ½
2014/2015 4 TJ Spartak Pelhřimov "C" 1784 Hrad Robert Silko Gambit Jihlava "D" 1733 1754 ½
2014/2015 3 TJ Spartak Pelhřimov "C" 1784 Kastnerová Zuzana ŠK Světlá n.Sáz. "C" 1816 1795 0
2014/2015 2 TJ Spartak Pelhřimov "C" 1784 Bendl Hynek TJ Spartak Pelhřimov "B" 2015 1974 ½
2014/2015 8 TJ Spartak Pelhřimov A 1784 Svíženský Luboš ŠK Caissa Třebíč B 1902 1884 0
2014/2015 2 TJ Spartak Pelhřimov A 1784 Polanský Jiří Silko Gambit Jihlava B 1781 1797 ½
2014/2015 1 TJ Spartak Pelhřimov A 1784 Strádal Jaroslav TJ Jiskra Humpolec A 1748 1792 1
2013/2014 10 TJ Spartak Pelhřimov "C" 1773 Skořepa Jakub Gambit Jihlava "C" 1804 1868 ½
2013/2014 9 TJ Spartak Pelhřimov "C" 1773 Pavliš Jaromír TJ Žďár nad Sázavou "C" 1977 1976 ½
2013/2014 7 TJ Spartak Pelhřimov "C" 1773 Kaser Jiří TJ Jiskra Havlíčkův Brod "C" 1738 1660 ½
2013/2014 6 TJ Spartak Pelhřimov "C" 1773 Suchomelová Simona ŠK Světlá nad Sáz. B 1827 1946 0
2013/2014 5 TJ Spartak Pelhřimov "C" 1773 Šaroun Radek Gambit Jihlava "D" 1875 1899 0
2013/2014 4 TJ Spartak Pelhřimov "C" 1773 Celý Jaroslav TJ Žďár nad Sázavou "B" 2090 2061 ½
2013/2014 3 TJ Spartak Pelhřimov "C" 1773 Walek Petr ŠK Caissa Třebíč "C" 2099 2077 ½
2013/2014 2 TJ Spartak Pelhřimov "C" 1773 Sedlák Jiří Jiskra Humpolec "B" 1753 1735 ½
2013/2014 1 TJ Spartak Pelhřimov "C" 1773 Bendl Hynek TJ Spartak Pelhřimov "B" 2049 2001 ½
2013/2014 2 Spartak Pelhřimov A 1773 Machala Miroslav Jiskra Humpolec A 1731 ½
2012/2013 9 TJ Spartak Pelhřimov "C" 1773 Karban Vlastimil SŠK Cejle 2094 2085 0
2012/2013 8 TJ Spartak Pelhřimov "C" 1773 Šaroun Radek Gambit Jihlava "C" 1801 1823 ½
2012/2013 7 TJ Spartak Pelhřimov "C" 1773 Veselý Vítek TJ Jiskra Havlíčkův Brod "B" 1764 1841 ½
2012/2013 6 TJ Spartak Pelhřimov "C" 1773 Vašut Karel TJ Žďár nad Sázavou "C" 2148 2141 ½
2012/2013 4 TJ Spartak Pelhřimov "C" 1773 Vojtěch Ladislav Spartak Velká Bíteš 2066 2073 0
2012/2013 3 TJ Spartak Pelhřimov "C" 1773 Suchomelová Simona ŠK Světlá n.Sáz. "B" 1757 1774 0
2012/2013 2 TJ Spartak Pelhřimov "C" 1773 Pavlíček Robert Jiskra Humpolec "A" 1995 1987 0
2012/2013 1 TJ Spartak Pelhřimov "C" 1773 Bendl Hynek TJ Spartak Pelhřimov "B" 2023 1983 ½
2011/2012 9 TJ Spartak Pelhřimov 'B' 1800 Benda Vladimír ŠK Caissa SPEDQUICK Třebíč 'E' 1669 0
2011/2012 8 TJ Spartak Pelhřimov 'B' 1800 Blažková Hana Spartak Velká Bíteš 1771 0
2011/2012 7 TJ Spartak Pelhřimov 'B' 1800 Polanský Jiří SFIALA Gambit Jihlava 'C' 1748 ½
2011/2012 5 TJ Spartak Pelhřimov 'B' 1800 Machotka Jaroslav Jiskra Humpolec 'B' 1612 1
2011/2012 4 TJ Spartak Pelhřimov 'B' 1800 Brožová Renata ŠK Sklo Bohemia Světlá n. Sáz 'B' 1583 1706 ½
2011/2012 3 TJ Spartak Pelhřimov 'B' 1800 Brož David TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'B' 1623 ½
2011/2012 2 TJ Spartak Pelhřimov 'B' 1800 Vondra Aleš SFIALA Gambit Jihlava 'D' 1774 1774 ½
2011/2012 1 TJ Spartak Pelhřimov 'B' 1800 Cháb Karel Sportovní šachový klub Cejle 1633 1
2011/2012 11 Spartak Pelhřimov A 1800 Košut Tomáš TJ Náměšť nad Oslavou 1607 ½
2011/2012 10 Spartak Pelhřimov A 1800 Jan Jaroslav Spartak Velké Meziříčí A 1801 1
2011/2012 6 Spartak Pelhřimov A 1800 Došek Karel SFIALA Gambit Jihlava B 1641 0
2011/2012 2 Spartak Pelhřimov A 1800 Benda Vladimír ŠK Caissa SWN Moravia Třebíč D 1669 ½
2010/2011 11 TJ Spartak Pelhřimov A 1834 Dočkal Martin Spartak Velké Meziříčí A 1475 ½
2010/2011 8 TJ Spartak Pelhřimov A 1834 Sýkora Michal TJ Žďár nad Sázavou A 1608 ½
2010/2011 7 TJ Spartak Pelhřimov A 1834 Kastnerová Zuzana ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1775 1
2010/2011 6 TJ Spartak Pelhřimov A 1834 Skořepa Tomáš Sokol Bedřichov B 1535 ½
2010/2011 5 TJ Spartak Pelhřimov A 1834 Feldvábl Vilém TJ Náměšť nad Oslavou 1894 0
2010/2011 4 TJ Spartak Pelhřimov A 1834 Teplý Stanislav SFIALA Gambit Jihlava A 1691 ½
2010/2011 3 TJ Spartak Pelhřimov A 1834 Fiala René Jiskra Humpolec A 1771 0
2010/2011 2 TJ Spartak Pelhřimov A 1834 Holata Miroslav TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1822 ½
2010/2011 9 TJ Spartak Pelhřimov 'B' 1834 Karban Vlastimil SŠK Cejle 'A' 2054 0
2010/2011 8 TJ Spartak Pelhřimov 'B' 1834 Procházka Jaroslav ŠK Sklo Bohemia Světlá n./Sáz. 'B' 1728 ½
2010/2011 7 TJ Spartak Pelhřimov 'B' 1834 Pártl Ondřej TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'B' 1952 ½
2010/2011 6 TJ Spartak Pelhřimov 'B' 1834 Kubíček Filip Jiskra Humpolec 'B' 1714 ½
2010/2011 5 TJ Spartak Pelhřimov 'B' 1834 Netušil Jakub TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'C' 1876 ½
2010/2011 4 TJ Spartak Pelhřimov 'B' 1834 Cháb Ondřej SŠK Cejle 'A' 1737 ½
2010/2011 2 TJ Spartak Pelhřimov 'B' 1834 Brodina Karel TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'B' 1968 ½
2010/2011 1 TJ Spartak Pelhřimov 'B' 1834 Kubíček Filip Jiskra Humpolec 'B' 1714 ½
2009/2010 11 TJ Spartak Pelhřimov B 1834 Ciešlak Leszek ŠK Caissa TRIATEX Třebíč C 1972 ½
2009/2010 10 TJ Spartak Pelhřimov B 1834 Krčil Aleš Jiskra Humpolec A 1529 ½
2009/2010 8 TJ Spartak Pelhřimov B 1834 Štukheil Martin ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1947 ½
2009/2010 7 TJ Spartak Pelhřimov B 1834 Kratochvíl Vít TJ Náměšť nad Oslavou A 1839 ½
2009/2010 6 TJ Spartak Pelhřimov B 1834 Bajer Jiří SFiala Gambit Jihlava A 1880 0
2009/2010 5 TJ Spartak Pelhřimov B 1834 Petlach Zdeněk TJ Žďár nad Sázavou B 1842 ½
2009/2010 4 TJ Spartak Pelhřimov B 1834 Motáček Vladimír ŠK Gordic Jihlava B 2074 ½
2009/2010 3 TJ Spartak Pelhřimov B 1834 Mejzlík Zdeněk Spartak Velké Meziříčí A 1898 ½
2009/2010 2 TJ Spartak Pelhřimov B 1834 Mouryc Tomáš Sokol Bedřichov A 2011 0
2009/2010 1 TJ Spartak Pelhřimov B 1834 Kulovaný Radek TJ Spartak Třebíč A 1779 1
2008/2009 10 Spartak Pelhřimov B 1818 Mareček Jaroslav Sport. šachový klub Cejle A 1661 0
2008/2009 9 Spartak Pelhřimov B 1818 Jána Martin TJ Jiskra Humpolec B 1760 ½
2008/2009 8 Spartak Pelhřimov B 1818 Beránek Ondřej TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1821 0
2008/2009 7 Spartak Pelhřimov B 1818 Procházka Jaroslav ŠK SB Světlá nad Sázavou B 1736 1
2008/2009 6 Spartak Pelhřimov B 1818 Straka Miloslav TJ Žďár nad Sázavou C 1809 1
2008/2009 5 Spartak Pelhřimov B 1818 Mareček Jaroslav Sport. šachový klub Cejle A 1661 1
2008/2009 4 Spartak Pelhřimov B 1818 Jána Martin TJ Jiskra Humpolec B 1760 ½
2008/2009 3 Spartak Pelhřimov B 1818 Beránek Ondřej TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1821 0
2008/2009 2 Spartak Pelhřimov B 1818 Rosecký Tomáš ŠK SB Světlá nad Sázavou B 1908 ½
2008/2009 1 Spartak Pelhřimov B 1818 Bukáček Lubomír TJ Žďár nad Sázavou C 1812 ½
2008/2009 11 Spartak Pelhřimov A 1818 Feldvábl Vilém TJ Náměšť nad Oslavou A 1802 1
2008/2009 10 Spartak Pelhřimov A 1818 Došek Karel Gordic Jihlava C 1633 1
2008/2009 9 Spartak Pelhřimov A 1818 Mouryc Tomáš Sokol Bedřichov A 1971 0
2008/2009 8 Spartak Pelhřimov A 1818 Kenovský Zdeněk TJ Spartak Třebíč A 1749 ½
2008/2009 7 Spartak Pelhřimov A 1818 Bradáč Roman ŠK Caissa Třebíč C 2013 1
2008/2009 6 Spartak Pelhřimov A 1818 Bárta Miroslav Spartak Velké Meziříčí A 1840 0
2008/2009 5 Spartak Pelhřimov A 1818 Teplý Stanislav Gambit Jihlava A 1749 1
2008/2009 4 Spartak Pelhřimov A 1818 Machala Miroslav TJ Jiskra Humpolec A 1772 1
2008/2009 3 Spartak Pelhřimov A 1818 Netušil Jakub TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1937 ½
2008/2009 2 Spartak Pelhřimov A 1818 Petlach Zdeněk TJ Žďár nad Sázavou B 1805 ½
2007/2008 10 TJ Spartak Pelhřimov A 1847 Mičulka David TJ Náměšť nad Oslavou B 1759 ½
2007/2008 9 TJ Spartak Pelhřimov A 1847 Bárta Miroslav Spartak Velké Meziříčí A 1765 0
2007/2008 8 TJ Spartak Pelhřimov A 1847 Hromada František TJ Spartak Třebíč A 1848 ½
2007/2008 7 TJ Spartak Pelhřimov A 1847 Svoboda Ivo TJ ŽĎAS Žďár nad Sázavou B 2033 0
2007/2008 6 TJ Spartak Pelhřimov A 1847 Uher Vladimír ŠK Caissa Třebíč B 2090 0
2007/2008 5 TJ Spartak Pelhřimov A 1847 Škoda Martin TJ Sokol Bedřichov-Jihlava A 2058 0
2007/2008 4 TJ Spartak Pelhřimov A 1847 Hrad Robert SFIALA Gambit Jihlava A 1864 ½
2007/2008 3 TJ Spartak Pelhřimov A 1847 Pártl Ondřej TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1933 ½
2007/2008 2 TJ Spartak Pelhřimov A 1847 Kubíček Daniel Jiskra Humpolec A 1656 1
2007/2008 1 TJ Spartak Pelhřimov A 1847 Berger Tomáš ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1729 1
2007/2008 10 TJ Spartak Pelhřimov B 1847 Linhart Jaroslav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 1518 ½
2007/2008 9 TJ Spartak Pelhřimov B 1847 Straka Miloslav TJ ŽĎAS Žďár nad Sázavou C 1809 ½
2007/2008 8 TJ Spartak Pelhřimov B 1847 Čermák Michael TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1812 1
2007/2008 7 TJ Spartak Pelhřimov B 1847 Štancl Vladimír Gordic Jihlava C 1820 0
2007/2008 5 TJ Spartak Pelhřimov B 1847 Novák Radek TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 1498 ½
2007/2008 4 TJ Spartak Pelhřimov B 1847 Smejkal Mojmír TJ ŽĎAS Žďár nad Sázavou C 1725 ½
2007/2008 3 TJ Spartak Pelhřimov B 1847 Reichel Tomáš TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1810 ½
2007/2008 2 TJ Spartak Pelhřimov B 1847 Štancl Vladimír Gordic Jihlava C 1820 1
2007/2008 1 TJ Spartak Pelhřimov B 1847 Benák Jaroslav ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. B 1818 0
2006/2007 11 TJ Spartak Pelhřimov A 1833 Kulovaný Radomír TJ Spartak Třebíč A 1762 ½
2006/2007 10 TJ Spartak Pelhřimov A 1833 Škoda Martin TJ Sokol Bedřichov A 1967 0
2006/2007 9 TJ Spartak Pelhřimov A 1833 Seidl Štěpán TJ Sokol Bedřichov B 1706 0
2006/2007 7 TJ Spartak Pelhřimov A 1833 Paulík Václav TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1835 ½
2006/2007 6 TJ Spartak Pelhřimov A 1833 Mrazík Tomáš Spartak Velké Meziříčí A 1738 1
2006/2007 5 TJ Spartak Pelhřimov A 1833 Fiala Zdeněk ŠK Sklo Bohemia Světlá n.S. A 1936 ½
2006/2007 4 TJ Spartak Pelhřimov A 1833 Obůrka Vladislav TJ Žďas Žďár nad Sázavou B 1843 ½
2006/2007 3 TJ Spartak Pelhřimov A 1833 Bělohlávek Petr ŠK Caissa Třebíč A 2182 0
2006/2007 2 TJ Spartak Pelhřimov A 1833 Mičulka Petr TJ Náměšť nad Oslavou B 1956 ½
2006/2007 1 TJ Spartak Pelhřimov A 1833 Hrad Robert SFiala Gambit Jihlava A 1902 ½
2006/2007 10 TJ Spartak Pelhřimov B 1833 Štukheil Martin ŠK Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B 1941 1
2006/2007 9 TJ Spartak Pelhřimov B 1833 Petr Luboš TJ Žďas Žďár nad Sázavou C 1911 ½
2006/2007 8 TJ Spartak Pelhřimov B 1833 Černý Stanislav Sokol Jámy A 1641 ½
2006/2007 7 TJ Spartak Pelhřimov B 1833 Hrad Robert Gordic Jihlava C 1902 0
2006/2007 6 TJ Spartak Pelhřimov B 1833 Pavlíček Robert TJ Jiskra Humpolec A 2000 0
2006/2007 5 TJ Spartak Pelhřimov B 1833 Benák Jaroslav ŠK Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B 1892 1
2006/2007 4 TJ Spartak Pelhřimov B 1833 Straka Miloslav TJ Žďas Žďár nad Sázavou C 1795 ½
2006/2007 3 TJ Spartak Pelhřimov B 1833 Holcman Milan Sokol Jámy A 1797 ½
2006/2007 2 TJ Spartak Pelhřimov B 1833 Hrad Robert Gordic Jihlava C 1902 1
2006/2007 1 TJ Spartak Pelhřimov B 1833 Pavlíček Robert TJ Jiskra Humpolec A 2000 ½
2005/2006 11 TJ Spartak Pelhřimov A 1807 Vanek Marian TJ Jiskra Havl. Brod B 1760 1
2005/2006 10 TJ Spartak Pelhřimov A 1807 Benák Jaroslav ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1834 ½
2005/2006 9 TJ Spartak Pelhřimov A 1807 Paulenda Štefan TJ Náměšť nad Osl. B 1659 ½
2005/2006 8 TJ Spartak Pelhřimov A 1807 Petlach Zdeněk Žďas Žďár nad Sáz. B 1835 ½
2005/2006 7 TJ Spartak Pelhřimov A 1807 Vala Václav TJ Jiskra Havl. Brod A 1637 ½
2005/2006 6 TJ Spartak Pelhřimov A 1807 Strnad Josef TJ Sokol Bedřichov A 2016 ½
2005/2006 5 TJ Spartak Pelhřimov A 1807 Bajer Jiří Gambit Jihlava A 1857 ½
2005/2006 4 TJ Spartak Pelhřimov A 1807 Bradáč Roman ŠK Caissa Třebíč A 2024 ½
2005/2006 3 TJ Spartak Pelhřimov A 1807 Pliško Martin Sokol Jámy A 1691 1
2005/2006 2 TJ Spartak Pelhřimov A 1807 Pavliš Jaromír Žďas Žďár nad Sáz. A 2096 0
2005/2006 1 TJ Spartak Pelhřimov A 1807 Novotný Leoš TJ Spartak Třebíč A 2127 ½
2005/2006 10 Pelhrimov B 1807 Petr Luboš Zdar n.S. C 1897 ½
2005/2006 9 Pelhrimov B 1807 Vyhnanovský Petr Sokol Bedrichov B 1768 1
2005/2006 8 Pelhrimov B 1807 Mareček Jaroslav Cejle 1664 1
2005/2006 7 Pelhrimov B 1807 Štancl Vladimír Gordic C 1846 0
2005/2006 5 Pelhrimov B 1807 Petr Luboš Zdar n.S. C 1897 0
2005/2006 4 Pelhrimov B 1807 Sýkora Karel Sokol Bedrichov B 2119 0
2005/2006 3 Pelhrimov B 1807 Velc Radovan Cejle 1
2005/2006 2 Pelhrimov B 1807 Bradáč Josef Gordic C 1723 1
2005/2006 1 Pelhrimov B 1807 Rozvoda Luboš Humpolec 1840 1
2004/2005 11 Sp. Pelhřimov A 1800 Kodys Stanislav Žďas Žďár n/Sáz. C 1806 ½
2004/2005 10 Sp. Pelhřimov A 1800 Štork Rostislav JE Dukovany A 1746 1
2004/2005 9 Sp. Pelhřimov A 1800 Brož Pavel Jiskra Havl.Brod A 2105 0
2004/2005 8 Sp. Pelhřimov A 1800 Bukáček Lubomír Sokol Jámy A 1721 0
2004/2005 7 Sp. Pelhřimov A 1800 Hrad Robert 1.ŠK Jihlava A 1861 0
2004/2005 6 Sp. Pelhřimov A 1800 Obůrka Vladislav Žďas Žďár n/Sáz. B 1831 0
2004/2005 5 Sp. Pelhřimov A 1800 Benák Jaroslav Jiskra Havl.Brod B 1697 1
2004/2005 4 Sp. Pelhřimov A 1800 Studnička Josef MC Softw. Humpolec 1
2004/2005 3 Sp. Pelhřimov A 1800 Pochylý Jan Gambit Jihlava A 1926 1
2004/2005 2 Sp. Pelhřimov A 1800 Paulenda Štefan TJ Náměšť n/Osl. B 1678 1
2004/2005 1 Sp. Pelhřimov A 1800 Michálek Miroslav TJ Třebíč 1734 ½
2003/2004 11 Pelhřimov A 1777 Ondrák Marek Havlíčkův Brod B 1
2003/2004 10 Pelhřimov A 1777 Meduňa Miroslav Žďár C 1782 ½
2003/2004 9 Pelhřimov A 1777 Petrů Lubomír Třebíč 1752 0
2003/2004 8 Pelhřimov A 1777 Teplý Stanislav Gambit Jihlava A 1742 1
2003/2004 7 Pelhřimov A 1777 Vejrová Pavlína Velká Bíteš 1
2003/2004 6 Pelhřimov A 1777 Kunc Jaroslav Jámy A 1610 1
2003/2004 5 Pelhřimov A 1777 Petlach Zdeněk Žďár B 1831 1
2003/2004 4 Pelhřimov A 1777 Vališ Zdeněk Velké Meziříčí A 1707 1
2003/2004 3 Pelhřimov A 1777 Fišer Rudolf Dukovany A 1638 1
2003/2004 2 Pelhřimov A 1777 Mužík Ondřej Náměšť n.Osl.B 1351 1
2003/2004 1 Pelhřimov A 1777 Widerlechner Jiří Bedřichov A 1925 ½
2003/2004 10 Sp. Pelhřimov B 1777 Kořínková Eva SB Světlá n/Sáz. A 1715 1
2003/2004 9 Sp. Pelhřimov B 1777 Mareček Jaroslav Sokol Kamenice A 1581 1
2003/2004 8 Sp. Pelhřimov B 1777 Vyhnanovský Petr Sokol Bedřichov B 1790 1
2003/2004 7 Sp. Pelhřimov B 1777 Máca Kamil Gambit Jihlava B 1590 0
2003/2004 6 Sp. Pelhřimov B 1777 Strádal Jaroslav MC Softw. Humpolec 1822 ½
2003/2004 4 Sp. Pelhřimov B 1777 Rabatin Jakub Sokol Kamenice A 1418 1
2003/2004 3 Sp. Pelhřimov B 1777 Mouryc Tomáš Sokol Bedřichov B 1674 ½
2003/2004 2 Sp. Pelhřimov B 1777 Bradáč Josef Gambit Jihlava B 1792 ½
2003/2004 1 Sp. Pelhřimov B 1777 Rozvoda Luboš MC Softw. Humpolec 1855 0