Hráč Koubek Václav

Koubek Václav

User Pic
Jméno: Koubek Václav
Oddíl: Šachový klub Viktoria Žižkov
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1986
Elo mezinárodní: 1954
ID: 1021
FIDE ID: 307238
Rok narození: 1948
Třída rozhodčího: 1
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2014/2015 9 Viktoria Žižkov B 2057 2070 Matouš Rudolf USK Praha A 1933 1916 1
2014/2015 8 Viktoria Žižkov B 2057 2070 Krejbich Miloslav SK Loko Praha B 2006 2010 0
2014/2015 7 Viktoria Žižkov B 2057 2070 Zdeněk Miloš Bohemians Praha D 1925 1941 ½
2014/2015 6 Viktoria Žižkov B 2057 2070 Hořínek Karel ŠK Bohnice A 1980 1979 1
2014/2015 5 Viktoria Žižkov B 2057 2070 Urbánek Štěpán TJ Pankrác D 2039 2044 0
2014/2015 4 Viktoria Žižkov B 2057 2070 Netík Josef SK OAZA Praha C 1881 1862 1
2014/2015 3 Viktoria Žižkov B 2057 2070 Žemlička Vít Unichess ČSOB E 1899 1914 ½
2014/2015 2 Viktoria Žižkov B 2057 2070 Paulovič Milan TJ Praga Praha B 1857 1854 0
2014/2015 1 Viktoria Žižkov B 2057 2070 Pták Pavel ŠO TJ Dukla Praha B 2096 2111 ½
2014/2015 11 Viktoria Žižkov A 2057 2070 Flek Vladislav TJ Pankrác C 1929 1951 0
2014/2015 10 Viktoria Žižkov A 2057 2070 Chrobák Martin Unichess ČSOB D 1670 1
2014/2015 9 Viktoria Žižkov A 2057 2070 Fišer Jiří Unichess ČSOB C 1981 1984 0
2014/2015 8 Viktoria Žižkov A 2057 2070 Pajdla Pavel TJ Pankrác B 1972 2091 ½
2014/2015 7 Viktoria Žižkov A 2057 2070 Kozák Martin Holdia DP Praha C 1895 1918 ½
2014/2015 6 Viktoria Žižkov A 2057 2070 Škvařil Michal Bohemians Praha C 1771 1760 ½
2014/2015 5 Viktoria Žižkov A 2057 2070 Kučera Tomáš GROP B 1995 1978 0
2014/2015 4 Viktoria Žižkov A 2057 2070 Procházka Jiří ŠK Sokol Vyšehrad C 2125 2129 ½
2014/2015 3 Viktoria Žižkov A 2057 2070 Jablečník Gustav SK Loko Praha A 2127 2130 0
2014/2015 2 Viktoria Žižkov A 2057 2070 Padevět Pavel TJ Praga Praha A 1904 1934 ½
2014/2015 1 Viktoria Žižkov A 2057 2070 Bárta Tomáš DDM Praha 6 A 1712 1751 0
2013/2014 11 ŠK Viktoria Žižkov A 2053 2059 Buchl Marek Bohemians Praha D 1918 1896 ½
2013/2014 10 ŠK Viktoria Žižkov A 2053 2059 Seifarth Robert ŠK PORG A 2124 2119 0
2013/2014 9 ŠK Viktoria Žižkov A 2053 2059 Chmel Kristián Sokol Praha-Kobylisy B 2002 2010 1
2013/2014 8 ŠK Viktoria Žižkov A 2053 2059 Salač Jiří TJ Pankrác B 2119 2111 ½
2013/2014 7 ŠK Viktoria Žižkov A 2053 2059 Zůna Zdeněk DDM Praha 6 A 1956 1998 1
2013/2014 6 ŠK Viktoria Žižkov A 2053 2059 Šobotník Petr Bohemians Praha C 1953 1981 ½
2013/2014 2 ŠK Viktoria Žižkov A 2053 2059 Kamlach Miroslav SK Loko Praha A 2092 2090 0
2013/2014 1 ŠK Viktoria Žižkov A 2053 2059 Vávra Jan Sokol Praha-Vršovice B 2058 2056 ½
2013/2014 11 ŠO TJ Dukla Praha 2053 2059 Hašpl Miroslav ŠK Sokol Vyšehrad C 2072 2071 0
2013/2014 9 ŠO TJ Dukla Praha 2053 2059 Kubíková Hana Klub šachistů Říčany 1925 2158 2152 0
2013/2014 6 ŠO TJ Dukla Praha 2053 2059 Žigo Viktor ŠK Gordic 2252 2250 0
2012/2013 7 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2069 2078 Pochinkov Andrey ŠK AD Jičín “B“ 2164 2173 0
2012/2013 1 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2069 2078 Husárik Braňko JOLY Lysá nad Labem “C“ 2185 2178 0
2011/2012 11 Šachový klub Viktoria Žižkov 2110 2125 Mezera Lukáš ŠK Český Krumlov 2040 2065 0
2011/2012 10 Šachový klub Viktoria Žižkov 2110 2125 Hostička František QCC České Budějovice 2278 2266 ½
2011/2012 9 Šachový klub Viktoria Žižkov 2110 2125 Valenz Miroslav Sokol Domažlice 2072 2061 0
2011/2012 8 Šachový klub Viktoria Žižkov 2110 2125 Mařík Miloslav Slovan Jindřichův Hradec 1965 1951 1
2011/2012 7 Šachový klub Viktoria Žižkov 2110 2125 Nečada Martin Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2152 2155 ½
2011/2012 6 Šachový klub Viktoria Žižkov 2110 2125 Grill Roman ŠACHklub Písek 2134 2130 0
2011/2012 4 Šachový klub Viktoria Žižkov 2110 2125 Janočko Petr Sokol Plzeň Letná 2093 2083 0
2011/2012 3 Šachový klub Viktoria Žižkov 2110 2125 Jaroš Martin Sokol Plzeň 1 2194 2194 0
2011/2012 2 Šachový klub Viktoria Žižkov 2110 2125 Vaindl Jaroslav ŠK Líně 2133 2152 1
2011/2012 1 Šachový klub Viktoria Žižkov 2110 2125 Baumruk Josef Šachklub Sokol Klatovy 2005 1990 0
2010/2011 11 Sachovy klub Viktoria Zizkov 2140 Herejk Petr SK Line A 2192 0
2010/2011 10 Sachovy klub Viktoria Zizkov 2140 Falout Luboš Sokol Plzen Letna A 2204 ½
2010/2011 9 Sachovy klub Viktoria Zizkov 2140 Pekárková Eva Sokol Tabor B 1953 ½
2010/2011 8 Sachovy klub Viktoria Zizkov 2140 Rut Vojtěch Sokol Vysehrad B 1931 1
2010/2011 7 Sachovy klub Viktoria Zizkov 2140 Valenz Miroslav Sokol Domazlice 2045 0
2010/2011 6 Sachovy klub Viktoria Zizkov 2140 Šimůnek Aleš Sokol Plzen 1 2202 0
2010/2011 5 Sachovy klub Viktoria Zizkov 2140 Háva Jaroslav SSK HerNyr 2076 1
2010/2011 4 Sachovy klub Viktoria Zizkov 2140 Janeček Josef Sokol Tabor A 2108 ½
2010/2011 3 Sachovy klub Viktoria Zizkov 2140 Stluka František Sokol Platan Pisek 2098 0
2010/2011 2 Sachovy klub Viktoria Zizkov 2140 Kubečka David OAZA Praha 2285 0
2010/2011 1 Sachovy klub Viktoria Zizkov 2140 Kukla Petr SK Cesky Krumlov 2156 0
2009/2010 10 SK Viktoria Žižkov A 2087 Vaindl Jaroslav ŠK Líně A 2162 ½
2009/2010 9 SK Viktoria Žižkov A 2087 Cozl David TJ Spartak Žebrák A 2030 1
2009/2010 8 SK Viktoria Žižkov A 2087 Buldrová Monika ŠK Sokol Klatovy A 1972 1
2009/2010 7 SK Viktoria Žižkov A 2087 Chmelík David TJ Šakal Kozolupy A 2129 1
2009/2010 6 SK Viktoria Žižkov A 2087 Černý Václav TJ Sokol Domažlice A 1969 1
2009/2010 5 SK Viktoria Žižkov A 2087 Kratochvíl Miloš Sokol Platan Písek A 2172 0
2009/2010 4 SK Viktoria Žižkov A 2087 Kopička Karel TJ Bohemians Praha B 2143 1
2009/2010 3 SK Viktoria Žižkov A 2087 Janočko Petr Sokol Plzeň Letná A 2050 1
2009/2010 2 SK Viktoria Žižkov A 2087 Zapletal Jindřich Sokol Tábor A 2097 1
2009/2010 1 SK Viktoria Žižkov A 2087 Beter Arnošt ŠK Český Krumlov A 1929 1
2008/2009 11 ŠK Viktoria Žižkov Praha A 2084 Palková Hana Sokol Plzeň 1 B 1967 1
2008/2009 8 ŠK Viktoria Žižkov Praha A 2084 Jonáš Václav Sokol Klatovy A 1960 0
2008/2009 7 ŠK Viktoria Žižkov Praha A 2084 Drábek Miloslav Sokol Platan Písek A 2110 1
2008/2009 6 ŠK Viktoria Žižkov Praha A 2084 Mrkos Miroslav TJ Pankrác Praha B 2104 ½
2008/2009 5 ŠK Viktoria Žižkov Praha A 2084 Cvikl Michal Šakal Kozolupy A 2007 1
2008/2009 3 ŠK Viktoria Žižkov Praha A 2084 Krška David QCC České Budějovice B 1899 1
2007/2008 11 Viktoria Žižkov Praha A 2099 Mrkos Miroslav TJ Pankrác B 2119 ½
2007/2008 10 Viktoria Žižkov Praha A 2099 Havlík Jindřich ŠK Sokol Klatovy A 2092 0
2007/2008 9 Viktoria Žižkov Praha A 2099 Pechoč Bohumil ŠK ALVA Pb Příbram A 2030 0
2007/2008 8 Viktoria Žižkov Praha A 2099 Winkelhöfer Ladislav Sokol Plzeň 1 C 2110 ½
2007/2008 7 Viktoria Žižkov Praha A 2099 Vacek Miroslav QCC České Budějovice A 1931 0
2007/2008 6 Viktoria Žižkov Praha A 2099 Grill Roman Sokol Platan Písek A 2066 ½
2007/2008 5 Viktoria Žižkov Praha A 2099 Brom Jiří Sokol Tábor A 2129 1
2007/2008 4 Viktoria Žižkov Praha A 2099 Houdek Pavel Sokol Tábor B 2047 0
2007/2008 3 Viktoria Žižkov Praha A 2099 Herink Miroslav Sokol Vyšehrad Praha B 2264 1
2007/2008 2 Viktoria Žižkov Praha A 2099 Hallerová Eva Sokol Plzeň Letná A 2108 ½
2007/2008 1 Viktoria Žižkov Praha A 2099 Krischke Arnold TJ Praga Praha A 2094 0
2006/2007 11 TJ Neratovice 2134 Čontoš Václav KŠ Tietz Karlovy Vary 2165 ½
2006/2007 10 TJ Neratovice 2134 Čížek Martin TJ Slavoj Litoměřice"A" 1996 1
2006/2007 8 TJ Neratovice 2134 Friml Antonín TJ SSZŠ Litvínov 2196 ½
2006/2007 7 TJ Neratovice 2134 Vanko Jiří Baník Chemakryl Sokolov 2118 0
2006/2007 6 TJ Neratovice 2134 Plíva Vojtěch ŠK Rakovník 2052 ½
2006/2007 5 TJ Neratovice 2134 Valeš Václav SK Děčín "A" 2120 1
2006/2007 4 TJ Neratovice 2134 Bartoš Jan ČSOB"B" 2194 0
2006/2007 3 TJ Neratovice 2134 Toman Jaroslav ŠK Spartak Ústí n.L."A" 2151 ½
2006/2007 1 TJ Neratovice 2134 Volek Radomír ŠK Union Louny"A" 2031 0
2005/2006 11 TJ Praga Praha B 2181 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK Polabiny 2209 0
2005/2006 10 TJ Praga Praha B 2181 Hošek Milan TJ Synthesia Pardubice B 2235 ½
2005/2006 9 TJ Praga Praha B 2181 Kořínek Ondřej TJ Slavia Hradec Králové B 2195 0
2005/2006 8 TJ Praga Praha B 2181 Jaček Martin Sokol Emerge Mladá Boleslav 2194 0
2005/2006 7 TJ Praga Praha B 2181 Mojžíš Jan Sněžka TJ Náchod 2214 ½
2005/2006 6 TJ Praga Praha B 2181 Svatoš Jan TJ Sokol Praha Vršovice 2256 0
2005/2006 5 TJ Praga Praha B 2181 Pokorný Milan TJ Bohemians Praha B 2212 ½
2005/2006 4 TJ Praga Praha B 2181 Bernard Borek AVE-Kontakt Pardubice 2272 0
2005/2006 3 TJ Praga Praha B 2181 Vokoun Jan TJ Pankrác B 2306 ½
2005/2006 2 TJ Praga Praha B 2181 Hudziak Pawel Panda Rychnov nad Kněžnou 2192 0
2005/2006 1 TJ Praga Praha B 2181 Chalupa Ivan ŠK Sokol Vyšehrad C 2191 ½
2004/2005 10 Viktoria Žižkov 2195 Tochor Jiří Sokol Domažlice 2057 0
2004/2005 8 Viktoria Žižkov 2195 Hrůza Miroslav Baník Habartov 2017 ½
2004/2005 7 Viktoria Žižkov 2195 Hašek Václav Sokol Tábor A 2091 1
2004/2005 6 Viktoria Žižkov 2195 Šlajs Vlastimil Sokol Tábor B 2075 1
2004/2005 5 Viktoria Žižkov 2195 Jirkovský Tomáš ŠK Kladno 1994 1
2004/2005 4 Viktoria Žižkov 2195 Kohout Vratislav Sokol Vršovice 2136 0
2004/2005 2 Viktoria Žižkov 2195 Baumruk Josef Šachklub Sokol Klatovy 2001 0
2004/2005 1 Viktoria Žižkov 2195 Sedláček Jiří Sokol Plzeň Letná 2074 1
2003/2004 10 Viktoria Žižkov 2199 Buchar Petr Spartak Vrchlabí 2057 0
2003/2004 9 Viktoria Žižkov 2199 Postupa Pavel ŠK JOLY Lysá nad Labem 2008 1
2003/2004 7 Viktoria Žižkov 2199 Joukl Zdeněk Emerge Mladá Boleslav 2113 1
2003/2004 2 Viktoria Žižkov 2199 Pavlíček Miroslav ŠK Polabiny Pardubice 2057 0
2003/2004 1 Viktoria Žižkov 2199 Karaba David Synthesia Pardubice B 2025 1